Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Investori ir lekt par prieku par neticami sprādziena bagātības viņi var gūt no cryptocurrencies. Tomēr daudzi joprojām nevērīgi neapzinās zilonis telpā: nodokļu savācējs.

Vai jūs jau esat ieguvuši no saviem ieguldījumiem, bet jūs miglaini par nodokļu nomaksu? Ja tā, tad runāt ar savu grāmatvedi.

Virzās uz priekšu, jūs varat vairogs savu peļņu no nodokļiem. Jūs pat varat izveidot beznodokļu (ne tikai nodokļu atlikto) bagātību, un darīt to visu ar atbalstu no ASV valdības. Ja jūs nopietni par investīcijām kriptonauda, ​​tad tas maksā, lai izmantotu visas juridiskās iespējas, kas ir pieejamas.

Šeit ir pieci svarīgi punkti, ka standarta investors nevar zināt par, bet tiešām var dot atšķirību:

1. Self-Directed IRA

Ja jūs nekad neesmu dzirdējis par pašmācību IRA, jūs neesat viens. Amerikāņi ir ieguldījusi vairāk nekā $ 20 triljoni pensiju aktīvu, un 98% no tā var atrast regulāri kontiem, kas vērsti uz sevi.

Šie konti parasti ir izveidotas ar lieliem brokeriem (piemēram, Schwab, Fidelity, ETrade un TD Ameritrade). Pēc tam, viņi var iegādāties akcijas, obligācijas, un dažādas kopieguldījumu fondu. Citiem vārdiem sakot, viņi paliktu uz Wall Street.

Bet kas notiek, ja jūs atradīsiet lielu ieguldījumu, kas ir Wall Street nepiedāvā? Kā jūsu pensiju plāns peļņa no šī ieguldījuma? Ievadiet pašvirzošos plānu. Šis plāns var izveidot vai nu kā IRA vai 401k, un tas dod jums iespēju ievietot savu iegulda dolāru aktīvos, jēgas jums.

Daži investori, kuri ir (līdz šim) izmanto pašmācību plāni parasti ieguldīt "alternatīvus aktīvus", piemēram, nekustamā īpašuma vai dārgmetāliem. Citas tautas ieguldījumi ietver nodokļu apķīlāšanu, privāti uzņēmumi, riska ieguldījumu fondiem, un IPOs. Faktiski IRS atļaujas tikai par jebkāda veida aktīvu pensiju plāna. Vienīgie divi izņēmumi ir kolekciju un dzīvības apdrošināšana.

Bet nesen, pensiju plāni ir pagriezta jaunā virzienā. Kriptonauda ir jaunākais, Visvairāk sprādzienbīstamu aktīvs, ka cilvēki ir laist viņu pašmācību IRAS in. Tas ietver Bitcoin, Ethereum, un visus citus altcoins.

Ja jūs zināt par sevi vērsta IRAS, lieliski. Ja jums nav, jūs varat saņemt sev up-to-ātrumu ar grāmatu es esmu rakstiski sauc Ultimate pašmācību IRA. Katrā ziņā, self-directed plāns ir labākā pieeja, lai veidotu nodokļu apjumta kriptonauda bagātību.

2. Flat Rate plāns

Ir divi principiāli dažādi pašmācību Iras: ar apcietinājumu IRA un čeku IRA. Aizturēšanas modelī, turētājbanka tur savu naudu un izmanto šo priekšrocību, lai savāktu (un bieži vien izvērstu) maksas. Tie var ietvert darījumu maksu par visu jūsu IRA dara, kā arī ar aktīviem balstītu maksu, kas ņem procentus no visiem notika kontā naudu.

Piemēram, ja jūs vēlaties ieguldīt $ 100,000 uz crypto, ar brīvības plāns var iekasēt 15%, tikai turot naudu. Gadā, kas nāk, lai pēriens $ 15,000!

Ar čeku IRA, maksa ir strukturēta kā vienotas likmes. Tādā gadījumā jūs maksājat vienu reizi iestatīšanas maksu (parasti sākot no $ 1200 līdz $ 1800) un nelielu gada maksu (parasti zem $ 200). Čeku IRA var sniegt šos ietaupījumus, jo tās unikālo, klientu orientētu struktūru. Ar fiksētu maksu, tas nav svarīgi, ja jūs ieguldīt $ 100, $ 100,000 vai $ 100 miljoni. Dzīvoklis ir plakana.

Un tas ir patiešām to, ko jūs vēlaties darīt, ja jūs ieguldīt cryptos. Jūs nevēlaties, lai saglabātu maksāt aizvien pieaugošās dolāru summas uz kādu trešo personu, tikai tāpēc, ka tu esi investīcijas ir veiksmīgas. (Ar aktīviem plāni parasti iekasēt procentuālo kā uzstādīšanas izmaksas, kā arī jebkuru naudu jūs izlemt pievienot vēlāk.) Par aktīvo investoriem, kuri nodarbojas ar augstu darījumu investīcijām, piemēram, kriptonauda, ​​vienotas likmes, ir vienīgais veids, kā iet.

3. Pilna Investīciju vadība

"Čeku kontrole" ir funkcija, kas dabiski nāk ar čeku IRA. Šī kontrole ir nepieciešama, jo tas dod jums absolūtu kontroli pār investīcijām jūsu līdzekļus.

Piemēram, brīvības atņemšanas plāni ierobežot savu izvēli ieguldījumiem. Parasti tās tikai piedāvā nedaudz cryptos. Bet ar čeku plānu, jums ir ne tikai. Jūs varat ieguldīt visās cryptocurrencies, kā arī tiem, kas vēl nav pat ir izveidots!

Turklāt, ja jūs vēlaties, lai ieguldīt nekustamajā īpašumā (vai kādu citu gandrīz-neierobežotajām aktīvu klasēm), jūs varat darīt ar čeku plānu.

Otra liela priekšrocība čeku kontrole ir tas, ka jūs turēt maku un atslēgas. Bet atņemšanas pašmācību IRA, jums nav. Jums ir jāpaļaujas uz drošības iespēju, ka glabātājs izvēlas jums. Ar čeku plānu, visa veida drošības iespējas ir atvērtas jums. Tu nekad tikai, vai ir atkarīgas-glabāšanu uz apmaiņu. Varat pārvietot cryptos jebkurā maku, ieskaitot karstā vai aukstā uzglabāšanu. Jūs pat varat pārvietot tos uz vairākiem dažādiem uzņēmumiem, cik bieži vien vēlaties.

4. Power of Roth

Ir divu veidu IRAs:

Pirmā ir tradicionāls IRA. Šajā plānā, nodokļu maksājumi tiek atlikta. Jums būs jāmaksā nodokļus, bet jums to darīt tādā vecumā, kad jūs, iespējams, ir daudz mazāka nodokļu kategorijā. Tātad, jums ir vairāk naudas jūsu kabatā.

Otrais ir Roth IRA. Tā arī piedāvā nodokļu priekšrocības. Bet ienākumi ir atbrīvoti no nodokļiem, ne tikai nodokļa atlikto. In Roth investors maksā visus nodokļus, tagad, ne vēlāk. Šī atšķirība rezultāti vienā no lielākajiem noslēpumiem bagātības veidošanas: Gan princips un peļņa atgriezties tax-free. Cryptocurrencies ir potenciāls ražot krasta atdevi, tāpēc beznodokļu struktūru nevar pārspēt. (Tas pats attiecas uz Roth 401k).

5. Power tradicionālās IRA

Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki nav Roth IRA:

Pirmais ir tas, ka, ja jūs veicat pārāk daudz, IRS neļauj jums veikt Roth iemaksas.

Piezīme: pat tad, ja jūsu ienākumi ir pārāk liels, lai veiktu jaunu ikgadēju ieguldījumu, jūs vienmēr varat pārvērst esošos tradicionālos līdzekļus Roths.

Vēl viens iemesls ir tas, ka tā var tikai būt pārāk grūti samaksāt nodokļus tagad, kas var veikt iekost no budžeta, un var nebūt ekonomiski iespējama. Rezultāts ir tāds, ka daudzi pievēršas tradicionālo IRA kā platformu izvēli.

Par cryptocurrencies, tas joprojām ir liels win, jo ieguldot izmantojot IRA / 401k ļauj izvairīties no kapitāla pieauguma nodokļi. Kapitāla pieauguma nodoklis ir nauda valdība ievāc investīcijām, kas nodrošina peļņu. Kad kriptonauda investoriem izmantot bez pensionēšanās līdzekļus ieguldīt, tie rodas šo nodokli. (Īstermiņa kapitāla pieauguma nodokļi ir īpaši augsts.)

Taču iekšā IRA vai 401k, peļņa nav pakļauti kapitāla pieauguma. Kad jūs ņemt naudu ārā (iespējams, gadiem), tas tiek uzskatīts par ienākumiem, nevis kapitāla pieauguma. Tas ir milzīgs uzvarēt, jo īpaši attiecībā uz aktīvu ieguldītājam.

Secinājums

1. Self-Directed IRA

Vai 401k)

Tas ļauj ieguldīt cryptocurrencies (un visu "alternatīvu ieguldījumu" tipa), kā daļu no jūsu pensijas plānu.

2.Pēc Flat Rate

Tas ir izmaksu ziņā efektīvs maksu struktūru, jo jūs neesat maksāt pārmērīgas aktīvu bāzes maksu.

3. Čeku Control

Tas par pašmācību IRA (vai 401k) funkcija ļauj ieguldīt jebkāda veida kriptonauda (pat tiem, kas vēl nav izgudrots pagaidām). Bez tam, kā jūs turiet maku pats, tu sev lielāku izvēli, jo attiecībā uz drošību un iegulda elastību.

4. Roth IRA (vai 401k)

Šis pensiju plānu veids ļauj jūsu peļņa pieaugs nodokļa, ne tikai nodokļa atlikto.

5. Traditional IRA (vai 401k)

Šis pensiju plānu veids ļauj jums veikt peļņu. Tad jūs, iespējams, var atlikt nodokļus gadu desmitus, kā arī izvairīties no kapitāla pieauguma nodokļi.

Skatīties divu minūšu Bitcoin IRA video, kas dod īsu pārskatu par procesu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC