Kāpēc Bitcoin iet uz leju? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Bitcoin iet uz leju?

Kāpēc Bitcoin iet uz leju?

Šis raksts atspoguļo autora viedokli tikai un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultāciju. Ikreiz, investējot Bitcoin jūsu kapitāls ir risks. Pārliecinieties, lai izlasītu šo postin Lai izglītotu sevi labāk Bitcoin ieguldījumiem.

Pirmkārt, es negribu būt pārāk pesimistisks. Bitcoin ir kļuvusi par vienu no lielākajiem investīciju aktīviem visā pasaulē, bet kad Bitcoin cenas tuvoties vēsturiski augstāko līmeni, katram ieguldītājam jāapsver valūtu cieši. Apsveriet 2016. Gada beigām, kad Bitcoin pietuvojās $ 1000 dolāru. Pirmo reizi Bitcoin bija sadalīti $ 1,000 dolāru zīme bija atpakaļ 2013. Gada beigās, un tik daudz pieredzējuši Bitcoin tirgotājiem atcerēsies, cenas piedzīvoja krasu kritumu, pēc kāpuma, tad atkal, tad cieta ilgtermiņa sabrukumu neilgi pēc tam.

Daudzi Bitcoin investori zaudēja daudz naudas šajā sabrukumu. Daži zaudēja likteni. Tātad ir Bitcoin cenas paredzēti sabrukumu katru reizi, kad tie tuvojas vēsturiski augstāko līmeni, vai arī bija 2013 vienu reizi parādība? Pirmkārt, pieņemsim apskatīt Bitcoin vēsturiskā cenu diagrammu:

Tagad, pirms mēs ejam tālāk, tas ir svarīgi atzīmēt, ir galvenā atšķirība starp pirmo $ 1000 dolāru uzplaukums, un otrais pieaugumu 2016. Apskatīt diagrammas iepriekš, paziņojums, kā pirmo reizi Bitcoin pieaugusi no mazāk nekā $ 250 līdz $ 1000 vairāk nekā jautājums tikai dažas nedēļas? Tagad apskatīt otrajā pusē diagrammas, uzkrāšanos, bija daudz lēnāka, un vairāk stabila.

Lūkojoties, pirmais $ 1000 dolāru virsotne bija gadījums acīmredzami pār pārpilnība. Bitcoin bija jauns, tas bija karsts, nauda tika ielejot tajā. Bitcoin investori ieguva satraukti. Pārāk satraukti. Tas izraisīja cenu pieaugums. Kā sākās cenu kāpumu, daudz cilvēku uzvarētāju pulciņam, cerot iekļūt cenu celšanos.

Tad, gudriem un piesardzīgiem ieguldītājiem sāka saprast, ka cenu kāpums nav saistīts ar fundamentālu vērtību Bitcoin (laikā), bet tā vietā vairāk nekā pārpilnība. Viņi sāka pārdot. Tā kā arvien vairāk cilvēku sāka pārdot, cenas sāka samazināties, tad vairāk cilvēku sāka panikā, radot paniska kas noveda pie cenu iespējamo sabrukumu. Tie, kuri netika ārā pietiekami agri zaudējis daudz naudas.

Ja cenas ir straujš pēc nedabiskas likmēm, kā ieguldītājam, Jums ir nepieciešams, lai saglabātu ciešu skatīties uz tirgiem.

Kā "Safe aktīva" Bitcoin var ciest no kuri bēg no investoriem

Pārpilnības brauc kāpuma nav vienīgais iemesls, cenas var pieaugt nedabiski. Viens no visvairāk pievilcīgu aspektiem Bitcoin kā ieguldījumu valūtas ir tā parādīšanos kā "drošs patvērums" aktīvu. Kad akciju tirgu un citu tradicionālo finanšu tirgi rambled, cilvēkiem ir tendence ieliet savu bagātību uz drošs patvērums ieguldījumiem, piemēram, zelta, un tagad Bitcoin.

2016. Gadā beigās daudzi cilvēki sāka pour naudu Bitcoin, jo viņi bija noraizējies, ka akciju tirgi un citi aktīvi, bija jāmaksā par kritumu. Investoriem, tas ir svarīgi, lai noskaidrotu, vai šīs bažas ir faktiski pamatoti. Drošs patvērums aktīvi ir lielas investīcijas, bet tie ir pakļauti cieš no "burbuļiem." Cilvēki bail, pour savu naudu zeltā, vai Bitcoin, tad saprotam, ka viņu bija nepamatotas. Tad Bitcoin cenas varētu kristies.

Vissvarīgākā mācība šeit ir pievērst uzmanību uz to, kāpēc cenas kāpj. Pēc 2016. Gada beigām, Bitcoin cenas pieauga galvenokārt tāpēc, ka ievēlēšanas Donald Trump un arī bailes pār pasaules ekonomiku (piemēram, Indija aizliegt lielākos banknotes, Venecuēlas inflācijas uc). Kā drošā patvēruma aktīvu, daudzi investori uzskata, ka viņu bagātība būtu drošāka Bitcoin.

Vai šis cenu pieaugums ir pamatots? Varbūt, bet daudz ekonomisko rādītāju beigās 2016 bija arī norāda uz ekonomisko izaugsmi un pozitīvu attīstību. Tātad, cilvēki meklē uz ieguldīt Bitcoin bija ne tikai apskatīt Bitcoin sevi, bet arī situāciju pasaules ekonomikā. Tas padara ieguldot grūtāk, bet, ja jūs savu mājasdarbu, tas būs arī ieguldīt daudz drošāku.

Tātad, kāpēc ir Bitcoin iet uz leju pēc maksimuma?

Es nesen nāca pāri video ar Chris Dunn, kas izskaidro jaunākās cenu tendences ir ļoti vienkārši. Tas arī liecina, ka nesenā avārija no Bitcoin cenas atpakaļ ap $ 840 bija sagaidāms. Es iesaku, ņemot apskatīt šajā video visu ceļu cauri, tas būs vērts savu laiku.

Secinājums: Vienmēr būt kritisks Kad Cenas Reach vai gandrīz rekordaugsto

Kā investors, jums vienmēr vajadzētu būt kritiski neatkarīgi jūs ieguldīt. Pat ja jūs esat ļoti pārliecināti par to, ko jūs ieguldīt, vai tas ir akcijas vai bitcoins, jums vajadzētu aizņemt kādu laiku, lai pārbaudītu savas investīcijas no pretējo viedoklis. Kāpēc varētu kompānija zem veic un cieš akciju cenu kritums? Kāpēc varētu Bitcoin tirgi tikt izkropļota, un cenas nedabiski augsta? Atcerieties, ka tirgi vienmēr labot paši.

Bitcoin ir bijusi un joprojām ir viens no labākajiem investīciju transportlīdzekļiem pasaulē. Neatkarīgi, kā investīciju aktīvu, tas cietīs no cenu pilieni, un arī baudīt cenu pieaugumu. Triks, kā investors, ir lēti pirkt un pārdot augstas. Ja Bitcoin cenas vai tuvu vēsturiski augstāko līmeni, tad tas varētu būt laiks, lai pārdotu. Un, ja cenas ir ievērojami samazināsies pēc tirgos maksimuma, kas varētu būt labākais laiks, lai iegādātos. Cilvēki, kuri iegulda šajā Bitcoin pēc tās cenu kritumu 2014. Gadā būtu guvusi daudz naudas, kad cenas atkal un sasniedza uz $ 1000 dolāru 2016. Gadā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Charlie Shrem ieslodzījuma teikums, Bitcoin popularitāte Google un daudz ko citu

Post Bitcoin

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotu

Post Bitcoin

Viss, kas jums bija jāzina par Bitcoin bankomātiem

Post Bitcoin

Milli marta trakums (pelnīt naudu ar Bitcoin krānu atjaunināšanu)

Post Bitcoin

Kas ir Driving Bitcoin Cena Šodien? Vai Bitcoin Mining ir nelikumīga?

Post Bitcoin

Uzzināt labāko veidu, kā nopirkt Bitcoins anonīmi ASV

Post Bitcoin

Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā

Post Bitcoin

Vietējie Bitcoins: nopirkt Bitcoin Personā!

Post Bitcoin

Fund Coin Fire uz Bitcoin Starter!

Post Bitcoin

Diviem Florida vīriešiem tiek uzlikta apsūdzība par nelegālu Bitcoin apmaiņu

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus