Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

ASV Commodity Futures Trading Komisiju (CFTC) ir oficiāli atzinusi Bitcoin ir prece, kas piedāvā vēl papildu atzinību par jauno digitālo valūtu. Neatkarīgi no tā, vai šī atzīšana būs izrādīties laba lieta, tomēr Jāskatās.

Interesanti, CFTC Atpazīstamība bija mazliet bāriens toni uz to, ar CFTC apgalvojot, ka tie paši noteikumi "attiecas uz visiem dalībniekiem atvasināto preču instrumentu tirgos."

Citiem vārdiem sakot, tikai tāpēc, ka Bitcoin joprojām ir diezgan jauna, un valdības nav pilnībā izpētījuši, kā rīkoties ar to, valūta (tagad sauc preču) nevar vienkārši svārki noteikumus.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Tas, vai Bitcoin Atpazīstamība kā prece būs izrādīties laba lieta Jāskatās. [/ Tweet_box]

Svarīgi, CFTC atzina Bitcoin kā prece, lai tā varētu būt pilnvaras pār regulē Bitcoin atvasinājumus. Apjucis? Atvasinājums ir sava veida līgumu, kas iegūst savu vērtību no kaut ko citu. Piemēram, nākotnes līgums ir līgums iegādāties noteiktu daudzumu preču, nākotnē brīdī. Būtībā, pircējs un pārdevējs šiem līgumiem būs gan mēģina uzminēt, kādā veidā tirgus šūposies nākotnē.

Lai gan lielākā daļa Bitcoin tirgotājiem koncentrēties uz tirdzniecības ar kriptonauda pati, arvien vairāk uzņēmumu ir sākuši piedāvāt Bitcoin atvasinājumus. Tas nozīmē, ka tā vietā, pārdot BTC paši, viņi pārdod finanšu transportlīdzekļiem, kas izriet to vērtību no Bitcoin vērtības. Ar pieaugumu šādiem sarežģītiem finanšu instrumentiem, pārvaldes iestādēm būs gandrīz noteikti lietojat palielināt interesi Bitcoin, lai labāk vai sliktāk.

Svarīgi, CFTC tikai pārcēlās klasificēt Bitcoin kā prece pēc Coinflip, kas tagad nelaiķis uzņēmuma iepriekš, kas atrodas San Francisco, negāja cauri normāls process reģistrējoties federālo iestāžu pārdot atvasinājumus. Coinflip uzskatīja, ka kopš atvasinājumi ir balstīti uz Bitcoin, viņiem nav pienākums iet cauri parastos valdības kanāliem. Valdība domāja citādi.

Atzīšana ir abpusēji griezīgs zobens

Vispārīgi runājot, palielināts atzīšana ir vērtējams kā pozitīvs lieta, ko lielākā daļa Bitcoin lietotājiem. Jo vairāk likumīga valūta ir, jo vairāk tiesiskā aizsardzība, tā ir sniegta.

CFTC ir atzinība, bet nevar izrādīties tik laba lieta. Attiecībā uz vienu, Komisija atzīstot Bitcoin assomething ka daudzi lietotāji varētu apgalvot, tas nav: prece. Tas nav cīņa par tīru semantiku, vai nu. Ieguvums no valūtas darījumiem parasti netiek aplikta ar nodokli, bet ieguvumi no preču tirdzniecību, ir. Ar CFTC atzīstot kā kā prece, tas būs vieglāk pārliecināt par tā piegriezumu no jebkuras peļņas izgatavoti nost no Bitcoin.

Atzīšana kā prece būs arī vieglāk CFTC un citas federālās iestādes, lai regulētu Bitcoin. Iepriekš kriptonauda ir iekritis veida pelēko zonu un regulējošās iestādes ir vērsušās ar piesardzību, jautājums, kas, ja kāds, vajadzētu regulēt. Tagad CFTC ir pastiprināšanu priekšu un apgalvojot, ka viņiem ir tiesības regulēt Bitcoin, un kā šobrīd izskatās maz ticams, ka kāds tos apstrīdēt.

Ko tas viss nozīmē?

Bitcoin pasaule strauji attīstās, un ir joprojām lielā mērā ir pelēkā zona. Šajā ziņā, pilna ietekme šai attīstībai joprojām ir nedaudz zināms. Pirmās up, CFTC valdošā nav iespējams ietekmēt valsts līmeņa tiesību aktus un citus regulatoriem. CFTC apgalvojumi nav šķiet, nāk uz citu rēķina, un tie, šķiet, ir bažas, stingri ar Bitcoin atvasinājumu.

Oficiālā "prece" apzīmējums šajā svarīgajā federālā aģentūra, tas nodrošina papildu pamatojumu par Bitcoin tikt uzskatīta par preci. Kā jau minēts, tas var padarīt to vieglāk valdībai, lai mēģinātu savākt nodokļus. Palielināta atzīšana varētu arī atļauties Bitcoin lielāku aizsardzību amerikāņu tiesību sistēmā. Bitcoin jau atzīts par kaut ko vērtīgu, ko ASV tiesās, bet oficiālā prece apzīmējums būtu tiesību aktu prasību izpildi dažādu jautājumu vieglāk nākotnē.

CFTC teorētiski varētu sākt regulēt Bitcoin vairāk closelyas savu plašo slaucīšana iestādes neparedz piešķirt tai tiesības regulēt un uzraudzīt aktīvus, uz kuriem ir balstīti atvasinājumi. Līdz šim, tomēr, federālā aģentūra ir norādījusi, ka tā nebūs iet šo ceļu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem