Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Bitcoin jaucējkrāni ir miruši.

Vismaz tas ko es esmu dzirdējis pēdējā mēneša laikā, vai arī tā no Bitcoin jaucējkrānu īpašniekiem visā tīmeklī. Kopš Google Adsense nolēma masveidā iepļaukāt gandrīz visu atlikušo galvenais faucetsI tagad var teikt 99% pārliecību, ka jūs nevarat monetizēt savu jaucējkrāns ar Google Adsense ilgtermiņā.

Pēc jūnija sākumā es joprojām pieder Bitcoinker.com (aka 99Satoshis), kas tika aizliegts no Google Adsense. Paņēmu dažus pretpasākumus, lai mēģinātu saglabāt Milli no kļūst aizliegts, kā arī. Ietvēra Šie pasākumi:

 • Atspējošana Milli s nodošanas programmu, lai surogātpasta izplatītāji nedos junk satiksmē
 • Nogriežot visus "funky" satiksmes avotiem vietni

Mans galvenais mērķis bija novērst Milli s atklāšanas tieši Google AdSense radara.

Milli nebija izdzīvot.

Neilgi pēc tam, kad manu iepriekšējo post par 99Satoshis Es saņēmu e-pastu no AdSense atbalstu stāsta man, ka tie, iespējams, gatavojas atslēgt reklāmas Milli kā labi. Tā vietā, lai gaida tos aizliegt mani, es noņem visas reklāmas no Milli sevi.

Dažas dienas vēlāk Milli patiešām tika atspējots rādīšanu Google Adsense reklāmas. Tomēr mans konts joprojām bija aktīvs, un man izdevās iegūt savu atlikušo naudu (ap $ 4000).

Man nav ne jausmas, kāpēc mans konts joprojām aktīvs, kaut arī Milli bija invalīds, bet man ir pāris teorijas:

 1. Tā es arī parādīt reklāmas 99Bitcoins (ti Adsense legit vietas) viņi nevēlējās atslēgt visu kontu.
 2. Tā kā man veica aktīvas darbības, lai noņemtu reklāmas, pirms tās atspējots vietā viņi uzskatīja "dara man labu" un ļaujot man atsaukt savus ieņēmumus.

Tāpēc es paliku ar vietni, jo faktiski zaudē naudu, un ir 6 miljoni lapu apmeklējumu mēnesī. Man bija diezgan daudz ieskrūvē. Es domāju par to pārdošanu Milli bet tad es nolēmu, ka ir vēl viens veids, kā monetize vietā.

Tāpēc jūnijā es nolēmu uzsākt monetizācijas ceļojumā. Būtībā es gribēju izmēģināt tik daudz Google Adsense alternatīva reklāmu tīklus, iespējams, lai saglabātu Milli dzīvs.

Kāpēc es gribu, lai saglabātu Milli dzīvs tik slikti?

Pirmkārt, Milli ir pieaudzis būt daļa no 99Bitcoins ģimeni. Man tiešām patīk, kas darbojas šo vietni un maza kopiena tika uzcelta ap to caur komentāru sadaļā. Tāpēc veida kļuva hobijs par mīnu :)

Otrkārt, Milli ir laba SEO (Search Engine Optimization) vērtību. Nozīme var rangs augstu atslēgvārdiem Google. Piemēram, šobrīd tas ir # 1 "Kā pelnīt naudu ar Bitcoin". Tātad tas var būt noderīgi nākotnē.

Protams, ne visi Reklāmu tīkli strādāja par mani. Es mēģināju no apmēram 15 kopvērtējumā, bet lielākā daļa "non Bitcoin" reklāmu tīkliem nepieņēma Bitcoin krāniem. Es pieņemu, tas ir tāpēc, ka viņi uzskata, ka satiksmes kvalitāte ir zema. Tomēr, man ir konstatēts, 5-6 tīklus, kas ir labi piemērots krāniem un izveidot pienācīgu ieņēmumu plūsmu.

Es vēlos izmantot šo iespēju un pateikties Bitcoinker jauno īpašnieku, kurš bija liels palīdzēt visā šajā pēdējā mēnesī. Bez tam es nedomāju, ka es būtu jānāk klajā ar šiem rezultātiem, jo ​​viņa zināšanas par dažādu reklāmu tīklos bija daudz lielāka nekā manējā. Tātad paldies un aiziet izbraukšana Bitcoinker.

Tātad, šeit ir...

Pabeigts Google Adsense Alternatīvas Bitcoin armatūras

Es nolēmu grupai reklāmu tīklus es atradu izdevīgi 2 grupās - Bitcoin reklāmu tīkliem un nesmēķētājus Bitcoin reklāmu tīkliem. Galvenās atšķirības ir tādas, ka Bitcoin reklāmu tīkliem maksā jums Bitcoins un viņi visi pieņemam jaucējkrāns satiksmi.

Pēc šī saraksta es arī let jūs zināt, ko reklāmu tīkli es esmu mēģinājis, ka nesanāca vai nepieņēma Milli kā izdevējs.

Bitcoin reklāmu tīkli Bitcoin krāniem

Coinad- Vadošais Bitcoin reklāmu tīklu

Pros: Augstākā maksājot Bitcoin tīklu, aizpildiet likme reklāmas ir labs

Mīnusi: Var pieņemt tikai ar Ielūgums (vērsti tikai augstas satiksmes krāniem), ierobežotā statistika

Rentabilitāte: Izpaužas jums apkārt 0,0001 + BTC MPT, šodienas valūtas kursa tas ir vienāds ar $ 0,07, kas ir jauki. Arī Coinad aprēķina jūsu ieņēmumus un maksā jums Bitcoin lai jūs nav skārusi maiņas kursu.

Kopumā: Ja jums ir Bitcoin krāna jums piemērot Coinad. Es nedomāju, ka tur ir kāds veids, lai saglabātu krāna peļņu bez tā. Ja jūs tikko sākusies, un nav pietiekami daudz satiksmes, jums būs nepieciešams, lai darbotos uz pāris mēnešiem ar zaudējumiem, kamēr jūs esat pietiekami lielas. Vēl viena iespēja būtu palaist Adsense uz jūsu krāns, zinot, jūs saņemsiet aizliegta galā, bet vismaz samazināt savus zaudējumus.

Mans vērtējums: 95%

Cointraffic- ļoti rentabla Bitcoin reklāmu tīklu

Pros: Diezgan izdevīgi, lieliski atbalsts

Mīnusi: Ierobežotas statistika, maksājums ir eiro (skārusi BTC valūtas kursa), ierobežotā statistika

Rentabilitāte: Šobrīd es nevaru pateikt, kā tieši izdevīgi Cointraffic ir. Iemesls tam ir tāpēc, ka viņi nesen sāka integrēt pop-up banerus, kas ir ļoti izdevīgi. Tomēr šie pop-ups ir vēl Beta. Viņi apgalvo, ka maksāt EUR 0,05 MPT slaidu banner un EUR 0,5 MPT pop ups.

Kopumā: Tagad es esmu joprojām testēšanas Cointraffic ārā, bet tie, šķiet, ir ļoti likumīgu Bitcoin reklāmu tīklā. Man īpaši patīk, ka viņu atbalsts ir ātri atbildēt un risina katru jautājumu, man ir. Atšķirībā no citiem reklāmu tīkliem viņi atļauj tikai vienu baneri vienā vietā (un viena pop up). Viņu lielākais negatīvie ir tas, ka viņi aprēķināt ieņēmumus Fiat kaut gan tie maksā veic BTC. Tāpēc, ja BTC cena iet uz augšu, jūs saņemsiet mazāk Bitcoins nosūtīt savu ceļu. Visbeidzot, tie ir salīdzinoši jauns reklāmas tīkls, kas vienmēr ir risks.

Mans vērtējums: 90%

Mellow Ads- Nice papildinājums, bet ne veidot manas cerības uz to

Pros: Labi aizpildīšanas ātrums reklāmu, ļauj līdz 5 reklāmas jānovieto uz vietas, veterāns tirgū

Mīnusi: daudz dīkstāves, zemu izmaksu, maksā par katru unikālo klikšķi / skatu, ierobežotos statistika

Rentabilitāte: Es pieņemu, ka MellowAds zemā rentabilitāte ir saistīta ar to, ka MellowAds maksā tikai par unikālu skatījumi / klikšķu un lielākā daļa no krāna lietotāju atgriežas lietotājiem. Tātad, pat ja jūs likts vairākas reklāmas uz vietas nebūtu piesaistītu, ka daudz vairāk ieņēmumu. Tagad es esmu redzēt ap $ 0.05 MPT no Mellow reklāmām, bet tas mainās daudz.

Kopumā: Visās godīgums man nepatīk MellowAds ka daudz. Tas ir pārāk daudz problēmu, pārāk maz peļņu. Reklāmas ir daudz dīkstāves kas arī palēnina jūsu vietnē. Kaut gan es zinu dibinātājs personīgi, un viņš ir lielisks puisis, es domāju, ka vēl var darīt, lai uzlabotu šo reklāmu tīklu. Es esmu guessing, ka tad, kad man izdodas stabilizēt jaucējkrāni ieņēmumu plūsmu es noņems MellowAds no krāna pilnībā.

Mans vērtējums: 73%

U-Reklāmas-jaunākā spēlētāja apkārt

Pros: Labi aizpildīšanas ātrums reklāmu, ļauj līdz 5 reklāmas jānovieto uz vietas

Mīnusi: Jaunus tirgū, ierobežotas statistika, tehniskas problēmas

Rentabilitāte: U-reklāmu, šķiet, darbojas kā "MellowAds" mini-ME. Ieņēmumi ir diezgan zems (apmēram 0,03 $ MPT), bet man ir tikai mēģinājis tos uz 1 nedēļu, tāpēc es nevaru būt pārliecināts yet.

Kopumā: U-reklāmas šķiet ok, bet mans lielākais bailes ir, ka tas ir ļoti jauna. Tas nozīmē, ka es nevaru paļauties uz to, ņemot par ienākumiem, jo ​​tas var pazust jebkurā brīdī. Tagad, ieņēmumi no U-reklāmas nav būtiska, lai es varētu būt atteikšanās no tām, kā arī nākotnē.

Mans vērtējums: 82%

Non Bitcoin reklāmu tīkliem, kas strādā ar Bitcoin jaucējkrāni

Propeller reklāmas

# 8211; Mans personīgais favorīts pop up tīklu (tagad...)

Pros: High MPT labs atbalsts

Mīnusi: Kaitinošas pop ups, nav veids, kā kontrolēt pop up frekvenci, ierobežotus statistiku, nav Paypal izņemšana variants

Rentabilitāte: Esmu bijis, izmantojot dzenskrūve reklāmas gandrīz divas nedēļas, un ir redzēt vidēji MPT 0.16 $. Tas ir diezgan labs, bet paturiet prātā, ka par katru klikšķi pēc vietnes atsvaidzinātu kaitinošas pop up nāk uz augšu.

Kopumā: Es vēlos man nebija pieliekties pop ups uz vietas, bet tagad tas šķiet tikai veids, kā iegūt Milli būt pat tuvu slieksni. PropellerAds šķiet, ir legit reklāmu tīkls ar pienācīgu MPT. Es joprojām diskutē, vai tas ir labāk, nekā PopAds vai ne.

Mans vērtējums: 88%

PopAds

# 8211; Augstas ieņēmumu pop up reklāmas

Pros: Augstākais CPM apkārt, pop-up konfigurācija

Mīnusi: Lēns atbalstu, zema līmeņa reklāmdevēji

Rentabilitāte: PopAds ir līdz šim ienesīgāko reklāmu tīklā pieejams tur. MPT var sasniegt līdz $ 0,7, kas ir diezgan traki. Ja jūs tikai rūp peļņu, izmanto PopAds.

Kopumā: Kaut PopAds ir insanely rentabla es neesmu, izmantojot tos brīdī. Iemesls tam ir tāpēc, ka viņu reklāmdevēji ir zemākā līmenī (ti, porno, vairāki pop ups, utt). Jums ir iespēja atslēgt konkrētus reklāmdevējus, kā arī ievietot kavēšanās starp pop ups, bet par mani šāda iespēja nestrādāja. Es sazinājās savu atbalstu, bet tie nav rakstainas to ārā. Tāpēc tagad viņi ir no Milli. Es, iespējams, mēģina tos atkal nākotnē.

Mans vērtējums: 90%

UberCPM

# 8211; Jauns un daudzsološs reklāmu tīkla (vairs nedarbojas)

Pros: Laba aizpildīšanas ātrums,

Cons: Ļoti jauni reklāmu tīkls, zemas MPT

Rentabilitāte: Īsā laikā es esmu bijis, izmantojot UberCPM tas bijis parāda konsekventu attiecību $ 0,03 MPT. Lai gan tas nav nekas rakstīt mājās apmēram tas ir labs pievienot uz jebkuru vietu.

Kopumā: UberCPM man šķiet kā "patīkami ir" reklāmu tīklu. Es nevarētu iet riekstiem, ja tas beidzās ārā nemaksājot mani vai nepilda saistības, un, ja tas strādā ārā, tas ir jauks mazs papildinājums ieņēmumu plūsmu. Es zinu, kā tas, ka tie ir aizliegti jaucējkrāni agrāk dēļ nelikumīgu datplūsmas avotiem (ti botu), bet tagad Milli šķiet labi.

Mans vērtējums: 82%

SolveMedia- A CAPTCHA un reklāmas risinājumu viss vienā

Pros: 2 1 šķīdumā (captcah + ad tīkls)

Cons: Izmaksas ir neto 60, atbalsts ir ierobežots nenovērš visas robotprogrammatūras

Rentabilitāte: SolveMedia rentabilitāte ir ievērojami svārstījās laika gaitā. Pēc tam, izmantojot to par gandrīz 6 mēnešus es varu teikt, ka parasti būs kaut kur ap $ 0.05- $ 0.1, tas ir MPT.

Kopumā: SolveMedia ir lielākā daļa ir par katru jaucējkrāns īpašniekam, jo ​​jums pelnīt no funkciju, kas katram jaucējkrāns ir jābūt - CAPTCHA. Esmu rakstījis par tiem plaši manos iepriekšējos Bitcoin jaucējkrānu atjauninājumus. Agrāk es esat veikuši ārprātīgs naudas summas no viņiem, bet es domāju, ka tas ir saistīts ar to, ka dažreiz jauni reklāmdevēji nāk ar ļoti dziļām kabatām. Tomēr pat pie zemākajām ienesīgākajiem periodos tas vēl bija labs papildinājums manā vietā.

Mans vērtējums: 94%

Tātad jums ir tas, ka pilnīga ieņēmumu avoti atradu piemērota Bitcoin krāniem. Esmu arī testē dažādas citas tīkliem, bet nu nav get apstiprinātas ar Milli vai peļņa bija pārāk zems. Nosaukt dažus:

 • A-reklāmas - mēģināja tos uz īsu brīdi, bet peļņa bija ļoti zems, tāpēc es apstājos.
 • Coinurl - Tas viens man tiešām neesmu izmēģinājis vēl.
 • Bitmedia- Kādu neizskaidrojamu iemeslu dēļ viņi nepieņēma Milli viņu programmai arī viņi repond uz e-pasta esmu nosūtīts.

Un tie kas nav Bitcoin tīkli, kas nav apstiprināt Milli:

 • Chikita - ieguva reklāmas, kas darbojas, bet nekad neredzēja nekādus ieņēmumus. Atbalsta neatbildēja.
 • Media.net
 • Zedo
 • Clicksor
 • ExoClick - ApstiprinÄ bet MPT bija pārāk zems

Cik daudz Milli darīt jūnijā?

Nekas....Es faktiski zaudējis naudu.

Kā vienmēr es esmu iegulšana precīzu diagrammu es esmu, izmantojot, lai izsekotu savu peļņu un zaudējumus, ceru, ka tas ir pietiekami skaidrs. Vienkārši ritiniet pār jūnijam s kolonnām.

Tātad, kā jūs varat redzēt, es zaudēju apmēram $ 30. Jūnijā. Es būtu zaudējusi vairāk, ja man nav aroudn 10 dienas Adsense ienākumiem, lai segtu pārējo mēnesī. Bet es esmu ar zaudējumiem, ne tikai tāpēc, ka es saņēmu aizliegta ar Adsense. Tas ir arī tāpēc, ka planējošs BTC cenu. Kā es esmu minēts iepriekš, kad Bitcoin cena iet uz augšu jaucējkrāns rentabilitāte iet uz leju.

Protams, es arī samazināts Izmaksas mazliet par Milli, lai palīdzētu to izdzīvot un paziņo savus lietotājus, ka es varētu būt slēgtu krānu. Es domāju, ka tas ir ļoti svarīgi, lai būtu pārskatāma un ne tikai "palaist off" nemaksājot. Tomēr, kā jūs varat redzēt no attēla zem tā bija nozīmīga ietekme uz Milli datplūsma.
 

Turpmākajos mēnešos es esmu gatavojas koncentrēties uz nu saglabājot Milli pie pašizmaksas vai peļņu. Ja es redzu, es nevaru atbalstīt to pēc 1-2 mēnešiem, es droši vien izslēgt. Bet tagad es ņemšu turpināt atjaunināt jums par manu progresu. Ja kāds no jums ir papildu ieejas uz papildu Adsense alternatīvas man patiktu dzirdēt par to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus