Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Manā pēdējā ziņa par Bitcoin faucetsI domāju, es varētu apstāties atjaunināt jums par manu progresu. Tomēr es esmu gotten tik daudz pieprasījumu, lai saglabātu par norīkošanu savus ieņēmumus, kas es esmu nolēmis darīt ikmēneša atjauninājumu uz visiem maniem jaucējkrānu katru mēnesi. Ja es kaut ko vērtīgu, lai dalītos es, un, ja tā nav, es ņemšu tikai atjaunināt jums par to, kā lietas notiek.

Side Piezīme: Ja jūs esat pilnīgi jauns, lai šo jēdzienu Bitcoin jaucējkrānu sākt ar šo amatu.

Pagājušajā mēnesī es esmu sākusi 99Satoshis. Tas ir Bitcoin jaucējkrāns līdzīgs Milli ar vienu nelielu atšķirību - tas ir sevis uzņēma. Nozīme, es neesmu, izmantojot 3rd Party piemēram Faucetbox vai Paytoshi pārvaldīt savus maksājumus. Sākumā es domāju, ka tas būtu tikai labi ietaupīt maksu 2,5% man maksāt šīs vietas, un arī kļūt mazāk atkarīga no 3 personām, bet es uzzināju kaut ko daudz vērtīgāku...

Veids lietas strādāt ar 3rd Party vietnēm, piemēram, šis: Tu noguldīt līdzekļus kontā, cilvēki apgalvo, nelielu daudzumu Satoshis no krāna, un šī summa tiek atskaitīta no jūsu bilances uz 3rd Party vietā.

Tomēr !!

Ja esat lietojis Faucetbox piemēram, tie ir jāmaksā tikai, lai adreses ar vairāk nekā 13k Satoshis. Tas ir iespējams, saistīts ar to, ka minimālais Bitcoin darījums atļauts tīklā jābūt vismaz 5430 Satoshisand daži citi faktori. Tātad, visi cilvēki, kuri apgalvoja līdz 13k Satoshis un nekad iekasēto ārā netiek faktiski samaksāts, bet to prasības joprojām ir atskaitīta no jūsu bilances, un kas padara visu starpību.

No īsajā laikā es esmu bijis pieder krāns es esam iemācījušies, ka ir 2 galvenie veidi jaucējkrānu lietotājiem - elektroenerģijas lietotājiem, kas apgalvo ap 20K Satoshis dienā, un pagaidu lietotājiem, kas tikai nāk, lai mēģinātu krāns un lielākā daļa no viņiem nav pat iet 10K Satoshis mūžā.

Piemēram, brīdī, rakstot šo ziņu, lai gan kopējie maksājumi par 99Satoshis ir ap 0.27BTC skaits atbalstāmo izmaksu (kas pārsniedz 13k Satoshis), rada pavisam 0.14BTC. Tātad gandrīz puse no izmaksām, nav nosūtīts. Bet visi neattiecināmu lietotāji joprojām ir padarīt naudu, izmantojot AdSense, lai jūs gūtu ieņēmumus no satiksmes bez rēķina.

Tātad, ja jūs izmantojat 3rd Party, jo jūsu pakalpojumu sniedzēja viņiem, lai saglabātu visus šos nenodarbināto kontu un līdzsvaru ar tiem saistīti. Ja jums pieder jūsu pašu hosted jaucējkrāns, tad tā ir tīra peļņa jums. Mans minējums ir, ka lielākā daļa jaucējkrāns īpašnieki nedomāju par to un par labu iemeslu dēļ.

Kad jūs, sākot no jūsu pašu krāns jums būtu vērsta uz pārliecinoties par "naudas mašīna darbus". Nozīme, ja jūs likts satiksmes vienā galā, nauda nāks no otra gala. Jūs arī vēlaties, lai pārbaudītu šo out, cik ātri vien iespējams, un labākais veids, kā to darīt, ir, izmantojot 3rd Party kodu. Tātad, ja jūs vienkārši nepalaižot jaucējkrāns es joprojām iesakām izmantot Faucetbox. Bet kā jūs augt jums virzīties prom no tiem.

Paturiet prātā, ka hostinga savu jaucējkrāns nav viss, saules un varavīksnes. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu pārvaldības sistēmu (un tas maksā naudu). Jums ir arī rūpēties par izmaksu sevi, aizsargāt jaucējkrāns no krāpniekiem, un nodrošināt līdzekļus, jūs izmantojat, lai jūsu izmaksām.

Tātad, tas ir mans divi centi par krāns vadību. Un tagad aprīļa ziņojumu.

Esmu izveidojis Google izklājlapu es iegultu uz šīm ziņām, lai atklātu visas manas ienākumiem. Tas ir tas pats loksne es izmantot savu vadību, lai jūs nezaudējat neko. Uz augšu, jūs varat redzēt manu ieņēmumu plūsmu USD un BTC, uz apakšā ir manas izmaksas (arī ASV dolāros un BTC). Apakšējā līnija ir peļņa.

Tur ir atšķirīgs kolonnu katram no maniem diviem krāniem. Paturiet prātā, ka 99Satoshis bija Beta divas nedēļas tā bija aktīvi aprīlī tāpēc tas nav izdevies uzkrāt daudz ieņēmumu. Tomēr es varu jums pateikt, ka nākamajā mēnesī, iespējams, būs patīkams pārsteigums :)

Arī daudzi cilvēki var pārsteigti par summu, ieņēmumu Captcha pakalpojums "SolveMedia" sniedz. Pat ja tie ieguvuši patiešām lieliskus rezultātus, martā un aprīlī ieņēmumi no SolveMedia šķiet, samazinās, un, iespējams, Flatline ap $ 300 mēnesī maijā, bet mums jāgaida un redzēt.

Par maijā es esmu plāno pārcelties Milli prom no Faucetbox un padarīt to pašu hosted tāpat kā 99Satoshis. Cerams, ka tas būs palielināt savu kopējo peļņu, jo samazinot izdevumus. Kā vienmēr, ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, nekautrējieties atstāt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība