Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Bitcoin jaucējkrāniem ir tīmekļa vietnes veids, kas atdot nelielus Bitcoins saviem lietotājiem. Jaucējkrāns īpašnieki pelna naudu, izvietojot reklāmu par šo ļoti aizraujošajiem mājas lapām. Jūs varat veidot krāna 10 minūšu laikā, tādējādi iegūstot Bluehostaccount un instalējot Bitcoin krāns WordPress spraudni. Ak, un es esmu arī gatavojas mācīt jūs, kā iegūt satiksmes un aizsargāt savu jaucējkrāns no krāpniekiem....Sounds interesanti? Šeit ir pilns post:

Sākotnēji šī ziņa tika rakstīts 2015. Gada novembrī, bet es esmu to atjaunojot pastāvīgi palikt būtiski. Galvenās lietas, kas maina tā, tad ir tā, ka jūs nevarat izmantot Adsense reklāmas Bitcoin krāniem un par Bitcoin cena ir pieaugusi dramatiski padarot to daudz grūtāk, lai radītu peļņu. Gadījumos, kad pastāv attiecīgie atjauninājumi esmu pievienojis viņus visā pastu.

Pirms es sāku es tikai gribu teikt, ka mana pieredze darbojas Bitcoin krāns nav plašs. Esmu sācis 99BItcoins "krāna nedaudz vairāk nekā pirms mēneša, bet es esam iemācījušies daudz kopš. Un tagad es gribētu nodot šo informāciju jums.

1. Daļa - Kādi ir Bitcoin krāniem?

Mēs esam uz Bitcoin faucetsmany reizes agrāk, tāpēc es ne iet pār tiem sīkāk. Īsi sakot, Bitcoin krāns ir tīmekļa vietne, kas dod ārā nelielu daudzumu Bitcoins saviem apmeklētājiem. Summa var mainīties jebkurā no 100 Satoshis (0.000001BTC) līdz 10000 Satoshis un vairāk (0.0001BTC).

Parasti pēc tam, kad jūs saņemat jūsu monētas, jums ir jāgaida noteiktu laiku, līdz jūs varat lūgt citu partiju. Sākotnējais Bitcoin jaucējkrāns ekspluatēja Gavin Andresens, The Bitcoin Fonda galvenais zinātnieks. Tas sākās apmēram 2010. Gada beigās, un tas deva viesiem piecas Bitcoins par brīvu. Toreiz katrs Bitcoin bija vērts kaut ko līdzīgu 0,08 $. Ideja bija, lai izplatītu vārdu par pasaulē pirmo kriptonauda.

Kā cilvēki Make Money no Bitcoin krāniem

Jums var būt jautā sev, kāpēc cilvēki atdot bezmaksas Bitcoins. Nu, tur var būt 2 atbildes uz šo:

 1. Viņi cenšas mācīt cilvēkus par Bitcoin.
 2. Viņi kaut kā pelnīt naudu no tā.

Protams, jūs varat droši uzminēt, ka # 2 ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki, kas izveidota krāniem. Vienkārši, lai jūs iegūtu priekšstatu par to, cik liels ir krāns nozare ir gandrīz 50% no vadošajiem Bitcoin mājas lapas šodien ziņā satiksmē ir krāniem.

Bet jautājums paliek: Kā jūs varat pelnīt naudu no šiem krāniem? Nu, lielākā daļa no šīm tīmekļa vietnēm ir milzīgs daudzums reklāmu novietot visu ap tiem. Daži mānīgas jaucējkrāni pat izvietot savas reklāmas vietās, kas būs iegūt jums nejauši noklikšķiniet uz "pretenzijas bitcoins" pogu reklāmu vietā.

Tātad uzņēmējdarbības modelis šo jaucējkrānu ir celt lēts satiksmes un iegūt tos klikšķināt uz reklāmām. Bet, ja viņi saņem savu "lētu" satiksmi no?

No nodošanas sistēmas.

. Krāni ļaus jums nopelnīt procentus no Bitcoins viņi dod prom apmeklētājiem jūs celtas Šī metode ir tik veiksmīgs, ka tas ir galvenais satiksmes avots vairumam jaucējkrāni, un tas arī radīja jauna veida tīmekļa vietnes - The Bitcoin jaucējkrāns rotators.

Rotators vietne ir vietne, kas ļauj ātri sērfot pa dažādiem krāniem, neatverot jaunu vietni vai cilni katru reizi. Saites uz katra krāna iekšpusē rotatora ir referral saites un rotatora īpašnieks nopelna komisijas no katras krāna jūs apmeklējat, izmantojot to kā labi.

Šajā brīdī jums var domāt, "Hei es varu padarīt daudz naudas, apmeklējot krāniem!" Nu man žēl pārsprāgt jūsu burbulis, bet mēģina iegūt bagāts no apmeklē jaucējkrānu nav reāla iespēja. Jūs droši vien vienkārši izšķērdēt Jūsu laiku dodas no mājas uz mājas lapā beidzot ar ne vairāk kā pāris dolāriem pēc darba stundām.

Pat ja jūs sēdēt pie datora 24 stundas diennaktī, pieprasīt jaunu partiju monētas ik pēc 30 sekundēm, un izdodas atrast tikai jaucējkrāni, kas maksā 10.000 Satoshis (kas praktiski neeksistē), jūs joprojām tikai padarot 0,0024 Bitcoins a dienu. Pēc šodienas valūtas kursa, kas sasniedz 70 centus.

Vēl viena doma, kas var nodot jūsu prātā, ir: "Tātad, varbūt es varētu darīt daudz naudas, radot krāns!" Nu, tas var būt taisnība, bet jūs gatavojas nepieciešama daudz satiksmes, lai radītu būtiskus ieņēmumus. Tomēr tas ir tieši tas, ko šis amats ir par.

Tā turpiniet lasīt un pieņemsim redzēt, tieši cik daudz es esmu padarot ar savu krānu brīdī.

2. Daļa - Kā es got sākās ar savu Bitcoin jaucējkrāns

Apmēram pirms mēneša es pamanīju reklāmu par Flippathat uzskaitīja Bitcoin krāns sauc "BitcoinGenie" pārdošanai. Laikā, kad vietā bija milzīgu satiksmi (ap 240K lietotāju katru mēnesi), un ka tā (saskaņā ar tās īpašniekam) $ 850 / mēnesī. Tālāk ir sniegts pārskats par vietnes datplūsmu starp septembris 1 - septembris 30, 2015:

Kā jūs varat redzēt, vieta bija dara diezgan labi. Es nolēmu, lai pārietu uz iespēju, un nopirka mājas lapā. Tomēr es gribēju izmantot citu nosaukumu manu jaucējkrāns, ko īsāku un brāzmains. Man beidzās iet ar Milli un novirzīts visu satiksmi no Bitcoin Genie līdz miili.io (2016. Gada novembrī es iegultā Milli uz 99Bitcoins par oficiālo jaucējkrāns vietā).

Kopš tā laika es esmu izmēģinājusi dažādus maksājumu modeļus un reklāmas, lai mēģinātu un palielinātu savu peļņu, izmantojot šo krānu. Šajā amatā es esmu gatavojas atklāt jums manu precīzu statistiku no Milli un es arī saglabāt atjaunināšanu blog, laiku pa laikam, kad man papildu ieskatu.

Milli - pirmais mēnesis ir peļņas un zaudējumu pārskats

Es esmu liels ticīgais, kas ir pazīstams kā liesas metodoloģiju. Attiecībā uz tiem no jums, kas ir svešs ar šo terminu, tas būtībā meansdon't ieguldīt jebkura centienus kaut ko, kas nav pierādīta sevi strādāt. Lai dotu jums piemēru, kad es sāku ar Milli, es varētu būt izveidojis ļoti labi izstrādāta mājas lapā un savu pielāgoto jaucējkrāns programmatūru. Bet tas varētu būt atkritumu laika, jo es neesmu pārliecināts, vai tas viss jaucējkrāns scenārijs pat iet uz darbu.

Tā vietā es nolēmu doties liesa. Izveidot mazbudžeta mājas lapā, izmantojot FaucetBox (vairs nav aktīvs šodien), kas izskatās diezgan crappy. Ja es redzu, ka es varētu pelnīt off šo vietni, tad es došu to sejas lifts vēlāk.

FYI - FaucetBox bija brīdī lielākā "no kastes" risinājumu Bitcoin krāniem, un viņi jums maksāt 2,5% no depozīta, lai pārvaldītu maksājumus saviem lietotājiem. Pat ja es uzskatīja, ka šī maksa būs diezgan augsts, tas bija tā vērts maksāt saskaņā ar maniem liesās metodikas principiem. Vēlāk es izveidojis savu personalizēto krānu.

Kā sākt, es uzliku 3 Adsense bloki par manu krānu. Adsense ir Google reklāmas sistēma tīmekļa vietņu īpašniekiem. Jūs vienkārši vieta rindiņu kodu uz jūsu vietni, sakot, Google, "Šī telpa ir jūsu reklamēties, tikai dod man daļu no peļņas." Iemesls man tikai 3 reklāmas vietu uz vietas, ir tāpēc, ka Google ierobežo jūs uz šo numuru, lai gan jūs varat pievienot papildu reklāmas, kas nav Google. Es uz papildu monetizācijaLINK_END_HELP_VISITS_TO_PURCHASE_CU metodes, vēlāk šajā amatā.

Te ir manas satiksmes stats manas jaucējkrāns pirmajā pusē 2015. Gada novembrī:

Kā jūs varat redzēt, tas ir ievērojami zemāks nekā tas, ko BitcoinGenie bija, bet tas joprojām ir labs sākums. Ir daudz lapas skatījumu, laiks uz vietas ir pienācīgas un atlēcienu līmenis ir zems.

Lūk screenshot no FaucetBox, cik daudz naudas es esmu pavadījis uz Milli visā šajā laika posmā:

Ja jūs aprēķināt uz maksājumiem, kas veikti no 1. Novembra līdz novembrim 15. Jums 0.65334251BTC. Paturiet prātā, ka es arī jāmaksā nodeva, lai FaucetBox 2,5%, lai tas nozīmē, ka manas izmaksas bija ap 0.67BTC. Pēc šodienas valūtas kursa, tas ir vienāds ar apmēram $ 220. Smaile jūs redzēt ap novembra 5th2015 ir tad, kad Bitcoin uzplauka līdz 500 $. Bez tam, es esmu darbojas dažas atšķirīgas pārbaudes visā šajā laika posmā.

Tagad ieņēmumiem. Te ir manas peļņa ar Adsense vien par šo tieši tādu pašu grafiku:

Tātad šobrīd es esmu būtībā pārkāpj pat ar ieņēmumiem 223 $. Protams, šis rezultāts varētu mainīties, ja Bitcoin cena varētu pieaugt (un tad es gribētu būt ar zaudējumiem) vai samazinājums (kas varētu likt mani peļņu). No 2017. Gada janvāra tas tiešām kļūst grūti saglabāt jaucējkrāns izdevīgi ar pieaugošo cenu Bitcoin.

Tagad daži no jums var būt, sakot: "Kas ir visi satraukums par? Tu esi tikko pārkāpj pat, tas nav vērts visu problēmu." I beg atšķirties. Redzi, tas ir tas, ko liesa metodika ir visu par. Es izmantoti minimālu piepūli, lai nokļūtu līdz vietai, kur es esmu slieksni. Tagad es varētu veikt laiku, lai optimizētu savu krāna, lai radītu peļņu.

Man ir pierādījuši savu pieņēmumu, ka es varētu radīt ieņēmumu plūsmu ar Bitcoin krāna, izmantojot minimālu piepūli. Turklāt pat tad, ja man bija tikai pārkāpj pat es esmu joprojām ir "pārveidot" manas Bitcoins Fiat naudu pie 0% komisijas (pieņemot, ka tas ir kaut kas jūs vēlaties darīt).

Īsā laika es esmu darbojas krāns ir pienācis pie šādiem secinājumiem:

 1. Tas ir labāk maksāt nelielu naudas summu arī biežāk nekā lielas naudas summas, kas garākiem intervāliem. Tas ir saistīts ar faktu, ka daži cilvēki attieksies botus apgalvo savus Bitcoins vairākas reizes, un ignorēt vietnes taimeri. Ja jūsu izmaksa ir lielāks tas tiks jums zaudējumiem.
 2. Jo lielāks laika intervāls augstāks "Laiks vietnē" Google Analytics metrika būs.
 3. Roboti būs iznīcināt savu rentabilitāti, un jums ir, lai uzzinātu, kā pasargāt sevi no tām.
 4. Es neesmu pilnīgi izdevies pierādīt šo punktu vēl, bet es domāju, ka tā ir labāk izmaksāt mazākas summas un dot lielāku nodošanas atlīdzību. Tas saņems vairāk cilvēku, kas attiecas apmeklētāju uz jūsu krāns nekā augstākas izmaksas par apmeklētāju un mazāku nodošanas atlīdzību.

Tie ir visi tikai sākotnējiem pieņēmumiem, ko es esmu testēti pēdējo 3 nedēļu laikā, bet es ņemšu turpinās pārbaudīt tos kā laiks iet ar. Pēc tam, kad visas pārbaudes tika secināts, es izlēmu iet ar izmaksa 300-1000 Satoshis ik pēc 45 minūtēm. Esmu noteikt likmes tā, ka vidēji cilvēki saņems 300-500 Satoshis. Tas ļāva man likt super augstu nodošanas komisiju par 65%.

Update: Šodien (2017 janvārī) man ir jāmaksā vidēji 100 Satoshis vienu 5 minūtes, lai saglabātu krāna pie rentabilitātes slieksni.

3.daļa - Kā Build Your Own Bitcoin krāns

Tāpēc tagad ir pienācis laiks, lai izveidotu savu Bitcoin jaucējkrāns!

Ja tas izklausās biedējoši, es apliecinu jums, ka šī rokasgrāmata būs ļoti vienkārši. Man ir gandrīz nekādas kodēšanas izjust sevi, bet es esmu izdevās izveidot krānu. Viss process ir jāveic 20 minūtes, un ne vairāk kā $ 4 (ja lietojat Bluehost).

1. Solis - Iegūt domēna nosaukumu

Lai jūsu jaucējkrāns būtu pieejami tiešsaistē, jums būs nepieciešams reģistrēt domēna vārdu, un novietojiet jaucējkrāns failus uz servera. Jūs varat saņemt jūsu domēna nosaukumu no namecheap (viņi arī pieņem Bitcoin).

Par hostinga Es ieteiktu izmantot Bluehost, jo tie ir ļoti lēti plāni ($ 4 / mēnesī), un tie arī dos jums bezmaksas domēna nosaukumu, kad jūs reģistrēt. Tādā veidā jūs nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Paturiet prātā, ka ne katrs hosting būs savietojams ar spraudni.

Saites uz Bluehost Šīs ziņas ir filiāli saites, bet justies brīvi, lai vienkārši piereģistrēties tieši ar tiem, ja vēlaties.

2. Solis - Get mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un instalēt WordPress par to

Tas ir ļoti pamati, kas jums nepieciešams. Es esmu pieņemot, ka jūs jau zināt, kā to izdarīt, ja jums nav, tad es esmu norīkošanu video šeit, kas izskaidro, kā izveidot WordPress. Lielākā daļa maksā hostinga pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu dot jums šo iespēju ar vienu klikšķi, es personīgi izmantot Bluehostfor šo projektu veidus.

3. Solis - Lejupielādēt Bitcoin jaucējkrāns WordPress spraudnis

 • Lejupielādēt Bitcoin krāns WordPress Plugin - Download saiti
 • Iet uz "plugins" -> Pievienot jaunu -> Augšupielādēt spraudnis
 • Izvēlieties failu, ko esat tikko lejupielādēto un augšupielādēt to uz jūsu vietni
 • Pēc augšupielādes ir konkurēt noklikšķiniet uz "aktivizēt spraudnis"

Skatiet šo lapu, ja jums rodas kādas problēmas vai nepieciešams atbalsts.

4.-Get Faucethub un SolveMedia konts

Lai veiktu maksājumu ar savu krāns jums ir nepieciešama microwallet maksājumu procesora pakalpojumu, piemēram, Faucethub.

 • Iet uz Faucethub un izveidot kontu
 • Pievienot jūsu vietnes URL kontā

Turklāt, lai aizsargātu jūsu krāna no robotiem ļaunprātīgu jums nepieciešams, lai saņemtu Catpcha API atslēgas.

 • Iet uz SolveMediaand izveidotu kontu
 • Pievienot jūsu vietnes URL kontā

Solis 5 - Iestatīt spraudni

Tas krāns ir daudz iespējas. Tā kā man nav laika rakstīt tos visus uz leju, es izveidojis video, paskaidrojot visu, kas jums jāzina par krāna.

 

Saskaņā ar "General" tab

 • Ievadiet izmaksu un taimera iestatījumus
 • Ievadiet SolveMedia API atslēgas
 • Ievadiet URL jūsu jaucējkrāns lapai un "atzīmē adresi" lapas
 • Nodošanas saites URL shēma ir šāda: http://yourwebsite.com/?r=btc_address

Saskaņā ar "maksājumu" tab

 • Ievadiet Fuacethub API atslēgas

Uz jūsu jaucējkrāns lapā:

 • Ievadiet jaucējkrāns shortcode

Es ļoti ieteiktu skatīties video no sākuma līdz beigām saprast, kā jaucējkrāns DARBOJAS (ALL CAPS, lai jūs zināt, tas ir svarīgi).

6. Solis - Finansējums jūsu jaucējkrāns

Pirms jūs varat aktivizēt savu jaucējkrāns, jums būs nepieciešams, lai finansētu tā, lai jūs varētu izsūtīt atlīdzības cilvēkiem. Tas tiek darīts, izmantojot microwallet paneļa. Šobrīd šis spraudnis strādā tikai ar Bitcoin tāpēc pārliecinieties, lai finansētu savu Bitcoin līdzsvaru.

Papildus pielāgošana

Šī Bitcoin WordPress jaucējkrāns spraudnis ir diezgan jauna un uzlabotas. Es vienmēr to uzlabot, un esmu ļoti atvērta dzirdēt, ko tu domā. Ja jums ir nepieciešams atbalsts vai ir ieteikumi par uzlabojumiem, lūdzu, skatiet sākotnējo spraudni pageon mūsu mājas lapā.

4. Daļa - Kā pelnīt naudu no jūsu jaucējkrāns

Tagad par jautru daļa, kā reāli pelnīt naudu no jūsu krānu. Šobrīd es esmu tikai izmantojot vienu no dažādām metodēm es saraksts. Nākotnē es plānoju paplašināt manu veidus monetizācija (pelnīt naudu), bet es gribu, lai to vienu soli laikā (atceries? Liesu metodoloģiju).

Izmantojot reklāmas savā mājas lapā

Līdz šim populārākais veids, kā gūt peļņu no krāna ir ar reklāmām. Ja jūs esat jauns, lai tiešsaistes reklāmas iesaku virsraksts pār Google Adsenseand pierakstīšanos kā izdevējs. Viņiem ir lielas konsultācijas, lai saņemtu jums pa ceļam.

SVARĪGI: Google vairs ļaujot Adsense laist Bitcoin krāniem. Ja jūs to izdarītu, jūsu konts tiks get aizliegta. Lūk nesen post Adsense alternativesthat palīdzēs jums pelnīt ar savu krānu.

Ja jūs meklējat vairāk iespēju malā no Google Adsense, tad es esmu redzējis daudzus jaucējkrāni izmantot CoinAd. Tomēr šķiet, ka jums būs nepieciešams, lai iegūtu dažas nopietnas vilces pirms jūs varēsiet pierakstīties ar tiem. Šobrīd CoinAd teikts viņu mājas lapā, ka viņi pieņems tikai mājas lapas ar Alexa rankingof saskaņā 100000 vai vairāk nekā 10K lapas skatus dienas.

Vēl viena iespēja radīt naudu no reklāmas ir anonīma reklāmas. Atšķirībā CoinAd viņi nav pārbaudes procesu un pieņems praktiski ikviens kā izdevēju.

Kad liekot savus reklāmu izvietojumus lapā, tas ir labākais, lai pārliecinātos, ka tie ir redzami, cik vien iespējams. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu izmantot lielas reklāmu formātus un novietot tos blakus, kur apmeklētājs, iespējams, būs meklē (piemēram, "Pretenzija Atlīdzība" pogu). Tā kā šobrīd es esmu tikai izmantojot Adsense esmu ierobežota līdz maksimāli 3 izvietojumu. Es izmantoti 2 platas debesskrāpjus (300px platums x 600px augstums) un vienu vidēja reklāmkarogu (468px platums x 60 pikseļi augstums), tas, šķiet, ir standarts lielākajai daļai jaucējkrāni esmu apmeklējis.

Izmantojot filiāli / novirzīšanas saites

Vēl viens veids, kā jūs varat monetize jūsu krāna ir caur filiāli / novirzīšanas saitēm. Viens piemērs tam ir ievietot saiti, sakot, "Vai nav Bitcoin maku?" zem tekstlodziņa, kurā lietotājam ir nepieciešams, lai ievadītu savu Bitcoin adresi. Šī saite var būt jūsu vēršanās saiti uz Coinbase un jūs saņemsiet nodošanas komisiju Ja kvalificētais lietotājs pierakstās un vēlāk par pirkt Bitcoins no Coinbase. Tomēr Coinbase ir diezgan crappyin viņu maksājumu ētiku, lai saglabātu, ka prātā. Lūk detalizēts listof pieejama filiāli piedāvā jūs varat izvēlēties no, un, iespējams, integrēt savā krānu.

Veidot jaucējkrāns rotators un nopelnīt nodošanu

Daži jaucējkrāni arī atsaucas savus lietotājus ar citiem krāniem, lai saņemtu nodošanas komisiju no tiem. Viens veids, kā iet par to ir, veidojot jaucējkrāns rotators. Tā kā es jau paskaidroju, ko rotators ir sākumā šo amatu es neiešu pār to atkal.

Kā iegūt vairāk satiksmes uz jūsu krāns

Aizsargāt jūsu krāns no surogātpasta izplatītājiem

Ja jums pieder jaucējkrāns, jūs Waging pastāvīgu kaujas atkal surogātpasta izplatītājiem, robotu un hakeriem, kas mēģina nozagt jaucējkrāns s Bitcoins. Parasti surogātpasta izplatītāji izmantos VPNor starpniekserveri, lai mainītu savu IP un ļaut sevi atgūt monētas no jūsu jaucējkrāns bez gaidīt taimeris līdz recidīvam. Botus var izmantot arī, lai apmeklētu jūsu vietni, apgalvo monētas automātiski un atstāt jūs bez peļņas, jo robotprogrammatūras neklikšķiniet uz reklāmām. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, hakeri var mēģināt kapāt jūsu krānu un nozagt monētu tā iekšpusē.

Par laimi, labi cilvēki no Bitcoin kopienas ir jānāk klajā ar dažādiem risinājumiem, par to, kā palēnināt šos ļaunprātīgiem uzbrukumiem (tas ir iespējams, lai novērstu tos pilnībā). Šādas metodes ir sastāv no dažādiem BitcoinTalk pavedieni (uzskaitītas beigās šajā sadaļā avotiem), un ir arvien attīstās. Pēc tam, kad es esmu ieviesta šīs metodes es esmu ievērojis, mani maksājumi ir stabilizējies, un es saņēmu savu naudas plūsma zem kontroles.

Nelietojiet noguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt

Tas var likties skaidrs, bet tas ir jāpasaka. Nelietojiet noguldīt daudz Bitcoins savā krānu. Tādā veidā, ja kāds kapāt jūsu krāns vai izdodas pieprasīt vairāk Bitcoins nekā viņi ir pelnījuši, kādā brīdī krāns izsīks, un viņš atstās. Es cenšos noguldīt nedēļas piegādi Bitcoin manā krāna un pārbaudīt līdzsvaru katru svētdienu. Tas nav pievienot līdz pat daudz (ap 0.1BTC), un, ja es kaut kā zaudēt šo summu, es varu tikt galā ar to.

Bloķēšana ļaunprātīgu lietotājiem un IP adreses

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ir daudzas funkcijas, lai palīdzētu jums aizsargāt sevi no botiem un scammers:

 • Pārliecinieties, lai uzstādītu 24 stundu ierobežojumu prasījumu vienu IP / Bitcoin adresi. Tādā veidā, pat tad, ja kāds izdodas ļaunprātīgi krāns tie tiks ierobežota prasījumu summas.
 • Tas ir vērts pievienot "lietotāju reģistrācijas" opciju iekšpusē jaucējkrāns. Tas nozīmē, ka tikai reģistrētie lietotāji varēs pieprasīt pa krānu. Tas nozīmē, ka cilvēki būs nepieciešams apstiprināt savu e-pasta adresi, kā arī to lietotājs var izsekot un bloķēt vieglāk. Negatīvie ir tas, ka tas rada lielāku šķēršļus ienākšanai tirgū.
 • Pārbaudiet "statistikas" cilni, lai redzētu, kas ir augstākais apgalvojot adreses un IP adreses, un izlemt, vai jūs domājat, ka tie būtu jāaizliedz gadījumā tās šķist roboti.

Papildu pasākumi

Protams, vienmēr ir papildu drošības pasākumus, jūs varat pievienot saviem krāniem. Piemēram, jūs varat lūgt jūsu lietotājiem, lai atbildētu uz vienkāršu matemātisku vienādojumu, lai izfiltrēt vēl vairāk robotiem. Arī jūs varat melnajā zināms scammer Bitcoin un IP adreses jūsu jaucējkrāns paneļa. Tas threadon BitcoinTalk sarakstus un atjaunina visus zināmos slikti adreses.

Avoti: jaucējkrānu īpašnieki pret scammers un boti, Stop robotprogrammatūras + pilnvaras no izmantojot savu jaucējkrāns

3 jaucējkrāni jūs varat mācīties no

Pirms mēs satīt garāko post kādreiz rakstīts par šo blogu, es tikai vēlos norādīt jūsu uzmanību dažām detaļām, kas jau tagad ir liels. Tas varētu būt vērts jūsu vienlaikus pētīt tos un iedvesmoties metodēm tās izmanto, lai pelnītu naudu no saviem krāniem.

Bitcoin Citplanētieši, Bitcoin Zebra un Mēness Bitcoin visi vadošie jaucējkrāni saņem miljoniem lappušu skatījumu katru mēnesi. Arī Es turpinās atjaunināt manu progresu ar savu krānu, kā optimizēt un uzlabot savu pelnīšanas un satiksmes statistiku.

Es ceru, ka jums patika šo rokasgrāmatu, un ka tas palīdz jums izveidot jūsu pašu Bitcoin krānu. Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai vēlaties pievienot vairāk resursu, kas bija rakstīts šeit justies brīvi darīt komentāru sadaļā zemāk.

2017 janvāris Update Mūsdienās 99Bitcoins 'krāns ir viens no augstākajiem maksājumu krāniem apkārt. Šādas ziņas rāda savu "evolūciju" no Milli līdz tas tika integrēts 99Bitcoins. Daži info šajos amatos ir novecojusi, bet vispārīgie gūtā pieredze, ir svarīgi, lai katrs krāns īpašnieks.

Update # 1: Ko es esam iemācījušies no pirmajām 45 dienu darbojas Milli

Update # 2: Jaunākajā manā meklējumi Making Money ar Bitcoin armatūras

Update # 3: Cik daudz naudas jūs varat darīt ar Bitcoin krāniem (februāris 2016 update)

Galīgais Update: Milli s marta trakums (Making Money ar Bitcoin Krāni Update)

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Blockchain tiešsaistes Bitcoin maka - drošības konfigurācijas apmācība

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Ķīna Bans Bitcoin atkārtoti, ar mazu efektu

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena