Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Ja esat jauna šeit, tad jūs droši vien zināt, ka šīs sērijas par amatu, ir par to, kā jūs varat veikt naudu no Bitcoin krāniem. Ja jūs nezināt, ko krāns ir, vai, ja tas ir pirmais post šajā sērijā jūs lasāt, mans padoms jums ir izlasīt sākotnējo ziņu vispirms un tad tikai sekot līdzi ar visiem atjauninājumiem. Ja esat jau lasīt iepriekšējās ziņas, tad laipni uz jaunāko atjauninājumu! :)

Februāris ir bijis ļoti aptuvenu mēnesis Milli. Ne tikai tas ir tikai 29 dienas (kas nozīmē divu mazāku dienu peļņu), bet man arī bija daudz problēmas ar manu hostinga sniedzēju un SSL sertifikāts (vairāk par, ka brīdi). Tomēr man šķiet, ka daži no lielākajiem sasniegumiem Esmu veikti līdz šodienai tika faktiski veikts visā februārī.

Millihas nogatavināts uz ilgtspējīgu, ienesīgu un populāru tīmekļa vietnē. Tagad ir daudz lietas, es varu runāt par par darbojas jaucējkrāns, bet, tā kā es zinu, ka uzmanību span no vidējās lasītājs ir ierobežots, es mēģināšu koncentrēties uz piecām vai sešām lietām, ka es jūtos izgatavoti vislielāko starpību.

Uz CAPTCHA traģēdija - Making limonāde no citroniem

Kādu rītu es pamostos un saņemt e-pastu no FunCaptcha norādot šādu informāciju:

"Bezmaksas kontu izmēģinājums beidzas 1. Februārī, 2016., un mēs ceram, ka jums patika pieredzi. Ar jaunināšanu uz Plus kontu tagad, jūs nodrošināt, lai jūsu pakalpojums netiek pārtraukta, un to pilnībā izmantot mūsu premium CAPTCHAsolution. Ja jūs nav jauninājums līdz šim datumam, jūsu konts tiks closedand yourFunCaptchawill vairs nedarbojas. "

Protams, es nekavējoties sazinieties FunCaptcha atbalstu tikai saprast, ka ar summu satiksmes man ir, modernizācija līdz plus kontu maksās apmēram $ 500 / mēnesī. Tāpēc es domāju, ka tas ir ārpus jautājuma...

Man bija palicis tikai trīs citiem captcha, pakalpojumu sniedzējiem - Vai jums cilvēka ?, Recaptcha (Google) un SolveMedia. Man bija bail, ka, mainot Captcha varētu ietekmēt lietotāju pieredzi savā vietā, un galu galā samazināt peļņu.

Galu galā, es izlēmu iet ar SolveMedia, bet to, ko es atklāju, kā rezultātā bija prātā-putu...

Acīmredzot, jūs varat veikt naudu no risināšanas CAPTCHA. Tātad, ja jums ir daudz satiksmi, kas atrisina CAPTCHA uz jūsu vietni, kas var kļūt par papildu ienākumu plūsmu. Kā tas darbojas, ka vienu reizi, bet, tā vietā, rakstīt konkrētu vārdu, Captcha lūgs jums, lai aprakstītu zīmolu ar vienu vai vairākiem vārdiem. Tas, savukārt, nozīmē, lai ieņēmumiem.

SolveMedia ir tik viegli izveidot kā jebkuru citu Captcha sniedzējs. Vienīgā lieta, ko vēlaties, lai pārliecinātos, ir tas, ka jūsu Captcha režīms ir iestatīts uz "ieņēmumiem" un nevis uz "drošību". Neuztraucieties, jums joprojām ir pamata Captcha drošību, bet jūs arī pelnīt naudu (jūs redzēsiet, cik daudz beigām šo ziņu).

Migrēšana uz jaunu serveri

Divas tehniskās izmaiņas, ko veicu Milli bija pāriet uz daudz uzticamu serveri un pievienot SSL sertifikātu. SSL sertifikāts ir tikai veids, kā ļaut jūsu mājas lapā parādīsies https: //, nevis http: //. Tas būtībā padara mājas drošāku, un lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzējiem būs priecīgi jums palīdzēt ar kļūst par vienu. Tas tomēr ir izmaksas. Galvenais iemesls, kāpēc es pievienojis SSL sertifikātu, kas nav nodrošinājums, lai palīdzētu Milli rank labāk Google īpašiem nosacījumiem (baumas ir tas, ka Google dod https vietnes HTTP tīmekļa vietnes).

Mainot serveri, tomēr, bija saistīts ar to, ka mans sākotnējais serveris bankrotējošu zem slodzes. Ja jūs tikko sākusies, kas ar savu krānu, tad tas ir pilnīgi labi, un pat vēlams izmantot lētu hostinga risinājumu, piemēram, Bluehost. Bet tad, kad satiksme sāk rampas līdz, jūs vēlaties hosting sniedzējs, kas var tikt galā ar šo satiksmi viegli, un vēl svarīgāk, tas ir super īpašu atbalsta komandu.

Man beidzās pārvietojas manu hosting uzņēmuma nosaukumu WiredTree. Tie piedāvā VPS pakalpojumus (Virtual Private Server), kas ir daudz vairāk spēcīgu, nekā hostinga. Arī viņi atbildēt uz jebkuru atbalsta biļeti jūs atvērt 30 minūšu laikā maks. Bet serviss, protams, nāk ar cenu, un es tagad maksā $ 49 / month, nevis $ 4 / mēnesī es izmantoti, lai maksāt. Visas lietas uzskatīt, tas ir tā vērts; kā Milli aug lielāka un lielāka, man ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka tas ir tik stabila, cik vien iespējams, jo pēc tam, kad jūs zaudējat klientu, viņi reti nāk atpakaļ.

Google Adwords busts leju galvenajiem jaucējkrāni

Visā februārī, Google nolēma slēgt veikalu daudziem no Bitcoin krāniem tur. Tas nozīmē, ka lielākā daļa no krāniem got aizliegts ienesīgāko reklāmu tīklā pieejamiem. Es sākotnēji pamanīju šo, kad es redzēju, ka BitcoinZebra, viens no lielākajiem jaucējkrānu apkārt, bija līdz pārdošanai.

Bet BitcoinZebra nebija vienīgais lielais krāns, lai hit. RobotCoin, Farmtoshi un daudzi citi populāri jaucējkrāni arī ieguva aizliegta. Milli tomēr netika ietekmēta. Kāpēc? Es nezinu, bet es varu uzminēt,...

Viena no lietām, ko Google vērtībām visvairāk ir pārredzamība. Lielākā daļa no krāniem, kas tur šodien, arī lielajām, saglabāt gaisu anonimitāti ap tiem. Jūs nezināt, kas faktiskie īpašnieki, vai pat to, kā sazināties ar viņiem, dažos gadījumos. Ar Milli, es pārliecinājos palikt pilnīgi pārskatāmu informāciju par to, ka tā pieder 99Bitcoins. Es arī atbildētu uz katru komentāru par šo vietni personīgi, neslēpjot savu identitāti.

Turklāt, manā pēdējā post, es runāju par to, kas ļauj komentārus par Milli tā, ka lietotāji varēs runāt viņu prātus par vietu. Man liekas, ka tas ir palīdzējis ļoti pievienojot saturu uz vietas, un tas arī parāda, ka vietne nav tikai "tajā par naudu".

Šobrīd man piedēvēt to, ka man nebija aizliegts Adsense Šo iemeslu dēļ, bet, kā jūs zināt, tas var mainīties jebkurā brīdī un bez brīdinājuma.

Ace manu piedurkne

Pēc mana pēdējā post, es teicu es gribēju izmēģināt jaunu pakalpojumu sauc Adngin. Ko šis pakalpojums nav būtībā optimizēt jūsu Adsense reklāmas maksimālu peļņu. Izņemot ļauj jums izmantot savu programmatūru, lai radītu atšķirīgu A / B testsfor jūsu Adsense reklāmas, jūs arī iegūt klientu menedžeris, kurš palīdzēs jums ar optimizācijas procesu.

Parastais pakalpojuma cena ir $ 250 / mēnesī, kas ir diezgan augsts; Tomēr, tā kā mans satiksme Milli joprojām uzskatīt par mazu ziņā tiešsaistes izdevēji, man bija iespēja samazināt darījumu tikai $ 125 / mēnesī ar Adngin.

Es neiešu tehnisko pusi, kā izveidot kontu, jo jūs varat pierakstīties uz bezmaksas izmēģinājuma. Tomēr šeit ir atšķirība ieņēmumu starp to, kā mana vietne tika sākotnēji izveidots, salīdzinot ar Adngin iestatīšanu.

Tātad jūs varat redzēt, ka kopumā visu mēnesi, Adngin s uzstādīšana palīdzēja man palielināt manu ieņēmumus par vairāk nekā 23%. Tomēr, ja esat lietojis apskatīt pēdējo 14 dienu laikā (nav redzams šeit), jūs redzēsiet, ka tas ir faktiski uzlabojusies no tā, un tagad veic 47% labāka nekā manu sākotnējo iestatīšanu.

Tātad, ja pēdējā mēneša laikā es $ 618,28, tas nozīmē, ka Adngin vajadzētu dot to uz augšu par ~ 140 $ ar savu optimizāciju, kas nozīmē, tas ir vērts naudu. Vai tas sniedz? Jūs ātri uzzināt.

Labākais, ko jūs varat darīt, lai vadīt vairāk satiksmes uz jūsu krāns

Tagad, kad es zinu, "nauda mašīna" strādā, ir pienācis laiks, lai ieliet dažas vairāk satiksmes, lai palielinātu peļņu. Sākumā es centos, lai iegūtu dažādus rotators iezīme manu krānu savā vietā, bet man nebija luck ar to. Tad es sapratu, es būtu tikai dot ārā lielāku izmaksu.

Es nolēmu paaugstināt maksimālo izmaksa no 1000 Satoshis līdz 10000 Satoshis, un acīmredzot tā strādāja. Protams, izredzes laimēt 10.000 Satoshis ir diezgan slim, bet tie joprojām pastāv (cilvēki jau ziņoja uzvarēt šo summu uz komentāru sadaļā Milli). Paturiet prātā, darot, lai aprēķinātu precīzu izredzes jūs varat ļauj veikt šādas izmaksas, lai jūs nebūs bankrotēt.

Tik, cik daudz bija man darīt 2016. Gada februārī?

Sāksim veic, aplūkojot saviem ieņēmumiem. Mani AdSense ienākumi Milli vien bija $ 767,22 (kas ir par 24% vairāk nekā iepriekšējā mēnesī, kas bija arī divas dienas ilgāk).

Esmu saņēmis četrus maksājumus no Coinad februārī kopā 0.53752749 BTC. Es vēlāk atņemtu šo summu no manas lietotāju izmaksām.

Esmu arī veikti vēl $ 110,28 no SolveMedia caur savu Captcha pakalpojumu. Tāpēc mans kopējais fiat peļņa nākt līdz 877,5 $.

Tagad par izdevumiem:

  • Izmaksas uz lietotājiem februārim ieskaitot FaucetBox maksu - 1.08607691BTC (tas ir faktiski mazliet lielāks nekā precīzu summu, bet, sakarā ar FaucetBox stat ierobežojumiem, es izmantošu šo numuru).
  • Server izdevumi - 49 $
  • Adngin izdevumi - $ 125
  • SSL izdevumi - $ 25

Tātad, pēc atņemot manu BTC peļņa no izdevumiem, es esmu pa kreisi ar 0.54854942BTC izdevumos, kas vienāds ar 235 $ mūsdienu kursa. Piebilst, ka maniem citiem fiat izdevumu un kopējā summa ir $ 434.

Tas parādīs mani uz kopējo peļņu 443,29 $ februārī, kas ir par 6.81% vairāk nekā iepriekšējā mēnesī.

Tātad, kas ir nākamais pēc Milli?

Es jūtos tā, it kā februāris bija sākums nākamo lielo lēciens Milli. Lai gan peļņas pieaugums bija tikai 6,8%, jums ir nepieciešams paturēt prātā, ka februāris bija īsāks mēnesi nekā parasti, un man bija daudz tehnisku jautājumu visā mēnesī, samazinājās manu peļņu vēl vairāk. Tāpēc es esmu ļoti optimistisks virzās martā.

Es plānoju pārcelties prom no FaucetBox visā martā un stājas pārvaldīt izmaksu par mana. Lūk, kādēļ: pirmkārt, viņu pakalpojums maksā maksu 2,5%. Otrkārt, kad es paļauties uz FaucetBox dienestā, es arī paļauties uz viņu atbalstu, un ka atbalsts ir mazāks nekā vidējais rādītājs. Piemēram, es esmu rakstot šo ziņu, man ir problēma ar manu krānu, kas nav izskatīti trīs dienas, jo viņu atbalsts nereaģē.

Es esmu arī plāno, kam sava veida "dalības plāns" par Milli, kur cilvēki, kas ir bijis, izmantojot krānu uz ilgu laiku, saņems prēmijas par to izmaksām. Es arī mainīt nodošanas struktūru, lai dzīves laikā maksājumiem - nozīmē, ja jūs panāktu jaunu lietotāju Milli, jūs saņemsiet novirzīšanas komisijas šim lietotājam tik ilgi, kamēr viņš ir aktīvs. Tas, protams, palielinās savu ieteikuma maksājumi, bet es esmu cerot, tas arī palielinās satiksmes Milli.

Man ir citas, mazākas idejas Milli kā labi, bet šie divi ir galvenie. Apkopojot lietām augšu, tie ir aizraujoši laiki. Katru dienu, es redzu Milli aug lielāka un lielāka, un kļūt par īstu ilgtspējīga Bitcoin bizness. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo ziņu, justies brīvi rakstīt tos komentāru sadaļā zemāk, un es redzēt jūs nākamo mēnesi mūsu nākamajā atjauninājumā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin pret USD (dolārs) pret zeltu: kas ir labāks ieguldījums?

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Pirmā universitāte, lai instalētu Bitcoin ATM - Vancouver, Kanāda Campus

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Post Bitcoin

Eiropas Centrālās bankas valdes loceklis ir pret Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Xapo vilšanos par Bitcoin debetkarti