Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Dažas lietas dzīvē ir tikpat pievilcīgs kā bez naudas. Šī iemesla dēļ dažas lietas, kas pie tik daudz trauksmes zvani, solījumu bezmaksas naudu! Galu galā, ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess, tas droši vien ir... Labi?

Mēs parasti nav post šos amata veidu, bet šajā gadījumā, piedāvājums brīvas naudas tika pārbaudīta mūsu komanda ir īsta un droši! Summas, par piedāvājumu ir arī vērts savu laiku, pieņemot, ka jūs turēt taisnīgu summa bitcoins.

Ar 1. Metode (Byteball), jūs varat darīt, lai apmēram $ 50 par katru pilnu Bitcoin, kas jums pieder. Ar metode 2 (gliemenes), jūs varat veikt apmēram $ 32 par katru aktīvo Bitcoin, Litecoin vai dogecoin adresi, kas jums pieder, pirms 13thof 2014 maijā.

Piezīme: iepriekšminētās summas ir atkarīgas no currentmarket valueof Byteball ($ 800) un Gliemenes ($ 6.90), lai jūsu precīzs atalgojums būs atkarīgs no laika... Abos gadījumos, jūs varat vai nu saglabāt savu bezmaksas altcoins vai uzreiz pārvērst tos Bitcoin, citam altcoin, vai fiat.

Vai tas joprojām ir skaņu pārāk labi, lai būtu patiesība? Nu, tur ir pāris minorstrings pievienots:

1) Daži pārvaldāmi privātuma risks, ko mēs jums parādīsim, kā mazināt, un

2) Veicot pāris mēreni uzlabotas maka funkcijas, ko mēs jums palīdzēsim detalizēti.

Kāpēc Vai Projekti dod prom bezmaksas Money?

Kā bootstrapping ir cieta daļa uzsākt jebkādu jaunu kriptonauda, ​​veiksmīgi izplatīšana monētu jauniem lietotājiem ir kritiska. Ja neviens ir, izmantojot jaunu monētu, tad tas nav svarīgi, ja tas ir pārsteidzoši inovatīvas tehnoloģijas, kvalificēti izstrādātājiem, vai kaislīga galveno kopienu.

Metcalfe s lawstates ka vērtība (telekomunikāciju) tīkls ir proporcionāls kvadrāta tās lietotāju, un šis likums ir vienlīdz piemērojams kriptonauda.

 
2 lietotāji = 1 savienojums, 5 lietotāji = 10 savienojumi, 12 lietotāji = 66 savienojumi, utt

Tas ir no iepriekš diagrammā ka aktīvākais tīkls ir visvairāk noderīga skaidrs, tādēļ visvērtīgākie, un, visticamāk, lai piesaistītu arvien vairāk lietotājus pozitīvā atgriezeniskā cilpa. Kā altcoin tirgus ir ārpus piesātināts - 756 un counting- konkurence lietotājiem ir neticami sīva...

Cerams, ka tas sāk jēgas, kāpēc daži monētas ir tikai dota prom - un jūsu "pārāk labi, lai būtu patiesība" trauksmes ir fedings!

Kā izplatīšanas metodes, dodot prom daudzumus jaunu monētu ar Bitcoin īpašniekiem - personām ar pierādītu interesi kriptonauda - ir iespējams, drošākais veids, kā veidot sākotnējo bāzi uztveres lietotājiem. Ja jaunā monētu piegādā arī (attiecībā uz tehnoloģiju, ekonomikas, interese un tā tālāk), tas stāv lieliska iespēja iegūt sākotnējo saķeri nepieciešamo pacelties virs tās konkurentiem.

Kā saņemt bezmaksas monētas ar Byteball

 
"DAG-ķēde" piemērs no theByteball balta papīra, G pagaidām ģenēzes vienība.

Metode # 1 - Byteball ir piedāvājums

Katru pilnmēness, jūs saņemsiet bezmaksas baitu un blackbytes visām Bitcoins pār kuru jūs varat pierādīt īpašumtiesības - frakcijas var rēķināties, kā arī. Nākamais kritums notiks aptuveni 4:07 AM (UTC) par 9th2017 jūlijā. Katrs Bitcoin būs nopelnīt jums 0.0625 baiti (pašlaik veido apmēram $ 50) un 0,132 blackbytes (pašlaik vērtība ap $ 2.50).

Šie Byte pilieni turpināsies līdz 2017. Un, iespējams, par 2018, līdz tiek piešķirta visiem GByte. Aptuveni 25% ir izplatīts līdz šim, tāpēc tas ir vidēja termiņa, atkārtojot iespēju!

Kā pieprasīt jūsu Bytes

Step 1 Wallet uzstādīšana

Lejupielādēt un instalēt pareizo Byteball walletfor jūsu sistēmā. Visi lielākie platformas, tostarp mobilo, tiek atbalstītas. Izvēlēties gaismas / ātrās maku ja tas tiek pieprasīts. Ja darbojas uz 32 bitu Windows versiju, jūs varat izmēģināt šo 32 bitu tests versionof to Byteball klienta programmatūru.

Step 2 - Inicializējiet Bot

Pēc uzstādīšanas, atvērt maku un noklikšķiniet uz šo saiti uz Byteball seifu lapā:

Tas pievienos "pārejas bot", lai jūsu Byteball maku. Tas bot apstrādā piešķiršanu jaunu baitos un blackbytes uz jūsu maku, balstoties uz jūsu Bitcoin saimniecībās (kā arī visus esošos baitu vai blackbyte saimniecības - mēs uz šo aspektu vēlāk).

3. Solis - Runā ar Bot

Sākotnējā adrese tiks automātiski izveidots jūsu maku. Tagad ir pienācis laiks, lai runātu ar bot!

Ja bot loga vēl nav atvērts, noklikšķiniet uz "Chat" tab
apakšējā labajā stūrī seifa interfeisu.

Pēc tam izvēlieties "Pārejas Bot" kā savu jauno sarunu partneri
(negaidām mirgojoša asprātība, bet jūs varat skatīties uz priekšu, lai dažas bezmaksas monētām!)

4. Solis - Savienojiet Bot ar savu saņemšanas adrese

Mijiedarbība ar bot tagad uzsākta. Pirmais solis, kā bot skaidro, ir sniegt Bot Jūsu Byteball adresi. Šī adrese ir automātiski ģenerēts un nosauca par maku iepriekš. Noklikšķiniet daudzpunkte burbulis blakus teksta ievades joslā un pēc tam izvēlieties "Ievietot savu adresi..."


32 rakstzīmju maka adreses ir neskaidra, ievērojot konfidencialitāti. 

Solis 5 - Sagatavot Sign Jūsu Bitcoin adreses

Bot tam prasa nelielu Bitcoin maksājumu uz Bitcoin adresi, ko kontrolē Byteball komanda. Lai gan tas ir dzīvotspējīgs metode pierādīt īpašumtiesības, tur ir vēl viena metode, kas ir gan ātrāks andfree- ziņu parakstīšana.

Šajā brīdī, familiaritāte ar funkcijām un iespējām Bitcoin maku, būs ļoti noderīga. Tā kā ir tik daudz Bitcoin maki pieejams, tas ir neiespējami, lai šo rokasgrāmatu, lai segtu visus no tiem. Mēs parādīsim, kā pieteikties uz adresi, izmantojot Bitcoin kodols pilna walletand to electrum gaismas maku. Ja izmantojat citu Bitcoin maku, lūdzu, konsultējieties ar savu dokumentāciju, lai saņemtu palīdzību par šādiem 3 soļi...

6. Darbība -Display Adrese Svari

Lai zinātu, kas risina dot bot un parakstās par, tas ir nepieciešams, lai pārbaudītu savā ikdienā adreses ietvertas jūsu Bitcoin seifu adresēm. Ņemiet vērā, ka tā saucamā izmaiņas addressesmay netiks parādīts pēc noklusējuma jūsu maku.

Ja visi jūsu Bitcoin maksājumus ar vienu adresi (kas nav ieteicams konfidencialitātes dēļ) tika saņemti Maka konta bilanci sastāvā būs turēto dažādu addressesunder jūsu maka kontroles summām.

Tas ir nepieciešams, lai informētu Pārejas bot par katru adresi, kas satur ievērojamu daudzumu Bitcoin. Šīs summas tiks sasniedza ar bot, lai noteiktu, cik daudz baitu un blackbytes esat tiesīgs saņemt.

Bitcoin Core:

Jūs varat parādīt visas savas Core adreses, kas tur vērtību, atverot konsoli un ievadot listunspent komandu:

Noklikšķiniet uz "Help", tad izvēlieties "Debug logu".

 
Izvēlieties "Console" tab, tad ievadiet listunspentcommand.

Core tad sarakstā netukši adreses un to vērtības. Pierakstiet kas risina satur līdzekļus (copy-ielīmēt informāciju teksta failā ir vieglākais veids). Šis saraksts ir īpaši noderīgi, lai atrastu changeaddresses automātiski uzskaitīti ar Core maku 8. Solī.

Electrum:

0
Ja "Adreses" cilne nav redzama, noklikšķiniet uz "maku" izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz "adreses".

  1  

Pārliecinieties, ka "saņemšana" un "Mainīt" saraksti tiek paplašināts.

Tagad jūs varat apskatīt savā ikdienā adreses, kas aizturētu savus bitcoins, ne tikai saņem adreses kurā jūsu maku regulāri displejiem. Mēs esam nonākuši zem pārsega jūsu Bitcoin maku šeit; Izprotot, kā mainīt adreses workwill palīdzēs jums uzlabot jūsu privātumu nākotnē.

Step 7 (izvēles) - Konsolidējošie Vairāki Bitcoin adreses

Apvienojot vairākas adreses vienā adresē var ietaupīt daudz laika, atkarībā no tā, cik adrešu plāno parakstīties par. Tas aizņem aptuveni vienu minūti, lai pabeigtu paraksta procesu katram adresi, lai pieņemt attiecīgu lēmumu.

Lai nostiprinātu savas adreses, vienkārši sūtīt visus savus bitcoins uz adresi saskaņā ar savu kontroli. Tas būtu jauns vai jau esošs saņēmēja adrese robežās maku jums pieder.

Uzmanību: veikt šo soli arī pirms nākamās baitu kritumu - vismaz nedēļu iepriekš, lai būtu par drošu pusē. Ja jūsu konsolidējot darījums nav apstiprināts līdz brīdim, kad kritums notiek, jūs garām uz iespēju. Sagaidiet apsīkšana Bitcoin tīkla aktivitāti - tie parasti notiek pa nedēļas nogalēs - un konsultēties ar mūsu guidefor info par nosakot atbilstošu maksu.

8. Solis - Sign īsziņas, izmantojot savu Bitcoin maku

Tā pati privātā atslēga izmanto atļaut maksājumus no a Bitcoin adresi var arī izmantot, lai izveidotu ANO kaļams kriptogrāfisko pierādījumus, kas saista šo tekstu ar konkrēto adresi. Šis process ir pazīstams kā signingand tas ir pilnīgi droši - skatīt zemāk sadaļu, "piezīmi par Parakstot bažas par drošību".

Diemžēl daži personīgās kabatas un vairums valūtas portfeļi don'tfeature parakstīšanas funkcionalitāti. Ja jūsu maku neatbalsta pierakstīšanos, jums ir vai nu jānosūta ieteikto Mikro uz pārejas BOT Bitcoin maku ortransfer jūsu bitcoins ar maku, kura atbalsta parakstīšanu.

Tas BitcoinTalk forums post, lai gan nedaudz novecojuši, sniedz daudz noderīgu informāciju, uz kuras Maki atbalsta parakstīšanu, kā arī to, kā parakstīt ar tiem. Lūk, kā process darbojas, 3 vienkāršiem soļiem:

1) Pirmais solis prasa nedaudz kopēšana-un-līmēšana adreses starp jūsu baitos un Bitcoin maki.

Byteball bot prasa Bitcoin adresi. Piešķiriet vienu, kas satur BTC. Bot tad lūdzam jūs pierakstīties jūsu auto radīto Byteball adresi, izmantojot nosacījumu Bitcoin adresi.

2

2) Lūk, kā parakstīt savu Byteball adresi, izmantojot savu Bitcoin adrese (-es):

Bitcoin Core:

3

Izvēlieties "File" izvēlnē un pēc tam uz "Pierakstīties ziņu..." rīku.

4

Par 1. Daļu, noklikšķiniet uz kreiso pogu, lai izvēlētos no saraksta saņemšanas risinājumus attiecībā
(listunspentreveals, kas satur līdzekļus).

Noklikšķinot uz labo pogu paste jebkādas izmaiņas adresi, kopēts no
listunspentcommand palaist maka konsoles (6 Step).

Electrum:

5

Izvēlieties "Tools" izvēlnes, tad "Pierakstīties / pārbaudīt ziņu" variantu.

  6
Paste attiecīgās adreses un noklikšķiniet uz Pierakstīties. Tagad kopēt produkciju.

Parakstīšana ir noderīgs operācija, ja jūs kādreiz vēlaties pierādīt īpašumtiesības Bitcoin adresi. Tomēr, tā kā Core maku iesaka, jums vajadzētu vienmēr nosaukums un datums, nekādus paziņojumus jums zīmi, it īpaši tiem, kuriem ir juridiskas sekas.

Tādā gadījumā jūsu parakstu var izmantot tikai, lai piesaistītu jūsu Bitcoin adreses ar Byteball adresi. Tas ir maz ticams, radīt jums nekādas problēmas nākotnē, lai gan redzu, ka brīdinājuma piezīmi ietverto tālāk sadaļā, "piezīmi par privātuma aizsardzību." 

Step 9 - Dodiet Bot Jūsu parakstītu ziņojumu

Saņemiet parakstītu ziņojumu un ielīmējiet to Byteball Pārejas Bot. Ja viss iet labi, botu ļaus jums zināt:

7

Bot tagad zina, jums pieder konkrētais Bitcoin adresi Jums parakstīts!

Ja jūs izmantojat apvienoto Bitcoin adresi, process ir pabeigts! Ja tā nav, atkārtojiet 6 - 9until esat pierakstījies savu Byteball adresi ar visu savu vērtību saturošus Bitcoin adreses.

10. Solis - Pārbaudiet Jūsu Kopējais Neapstiprināts Byteball un izbalsot

Apmeklējiet šo websiteand ielīmējiet Byteball adresi laukā. Dažu minūšu laikā pabeigt parakstīšanas procedūru, tas būs parādīt kopējo apjomu baitos un blackbytes jūs varat sagaidīt, lai saņemtu savu Byteball makā, kad kritums notiek.

8

Pavairot savu numuru kompleksās bitcoins ar gaidāmo baitu atlīdzību un salīdzināt rezultātu ar kopējo parādītas ar mājas lapā. Ja mājas lapā rāda mazāk, nekā gaidīts, tas var nozīmēt tikai to, ka esat aizmirsis parakstīties par vienu vai vairākām adresēm.

Man monētas! Ja es Pārdod vai man vajadzētu turēt?

Kad esat savu brīvo GByte, jums ir jāizlemj, vai turēt to vai pārdot to! Zemāk ir daži punkti, kas var palīdzēt jums izlemt!

9
Ievērojiet gatavojoties 9. Jūnijā (crosshaired) un pēc tam dip un reģenerācijai.

Iemesli Hold

 • Modelis līdz šim ir bijusi, ka Byte cenu dips par kritumu kā procentuālā daļa no jauna piešķirto monētas uzreiz pārdod, bet tad atgūst neilgi pēc tam. Tas nozīmē, ka cenas turpinās pieaugt, vismaz līdz brīdim, kad tiek piešķirtas gala monētas.
 • Turot Gbytes jūsu saistītā maku liek jums tiesības uz 20% bonusu par summu jūs saņemat (pamatojoties uz jūsu saistīto bitcoins) nākamajā izplatīšanas kārtā. Līdzīga bonuss attiecas arī uz jebkuru blackbytes jums pieder.
 • Byteball vēl ir uzskaitītas galvenās altcoin-tikai apmaiņā, Poloniex. Cenu smaile var paredzēt, kad (vai) tā izpaužas uzskaitīti tur, vai jebkurā citā lielā apmaiņu.
 • Byteball s DAG tehnoloģija ir daudzsološa... Smooth mērogošana, viegli gudri līgumi un ātri darījumi tiek netieši. Pārbaudiet tīmekļa vietni un balto papīru lai saņemtu sīkāku informāciju.
 • Byteball izplatīšanas metode un relatīvais trūkums reklāmas hype liecina nopietnu projektu vērsta uz galvenajiem ilgtermiņa panākumus, nevis īstermiņa peļņu. Tas ir kaut kādas welcome izņēmumu sarakstā altcoin telpā.

Iemesli pārdot

 • Ja jums tiešām ir nepieciešams bitcoins vai fiat steigā, tad tas ir labāk pārdot baiti kā nieres!
 • Byteball kods nav pakļauts nevienai intensīvu salīdzinošo pārskatīšanu. Tas var saturēt slepenu kļūdām vai ekspluatē kas kaitē sistēmu.
 • DAG koncepciju, kas atbalsta Liecinieku mezgli, ir arī vēl jāpārskata un apstrīdēt kriptonauda eksperti. Pastāv iespēja nepareizi novietota stimulējošo struktūru vai nezināmas uzbrukumu (-iem), kas varētu sabojāt vai pat salauzt Byteball s drošības modeli.
 • Byteball reālā pasaule spēja izturēt pastāvīgu dakšiņu - vai pat vairākiem vienlaicīgiem dakšas - vēl nav noskaidrota.

Tas ir atkarīgs no indivīda neizbēgamo iepriekš punktus un nonākt pie lēmuma. Veiksmi!

Piezīme par drošības apsvērumi

Tas notika ar šo autoru, ka, ja Byteball maka bija īpaši veikls gabals ļaunprātīgu programmatūru, tas var apmānīt lietotājus, nodrošinot parakstus, ko varētu izmantot, lai atļaut darījumus no lietotāju Bitcoin maki - un drenāžas viņiem! Tomēr šī problēma var droši noraidīt, šādu iemeslu dēļ:

1) Seši Byte sadalījumi ir pabeigtas līdz šim, bez ziņojumiem par šādu ļaunprātīgu darbību.

2) Byteball maks ģenerē tekstu jāparaksta (konkrēti, jūsu Byteball adresi) beforerequesting nekādus parakstus no Bitcoin maku. Tas būtu par ļoti sarežģītu ļaunprātīgu zināt, kurš no jūsu

3) nākamā saruna ar Bitcoin Core attīstītājs, Gregory Maxwell, kurā viņš apstiprina, ka preventions pret šāda parakstu uzbrukums ir īstenoti Bitcoin:

HeySteve: vai ir iespējams izveidot ziņojumu, ko parakstījis ar Bitcoin adresi, piemēram, ka parakstīts ziņojums var būt arī parakstu izmanto atļaut darījumu?

Gmaxwell: Ja ar "paraksta Bitcoin adreses" tu domā standartnovirze signmessage funkcionalitāti, tad atbilde ir Nē, jo mēs ļoti rūpīgi izveidojis signmessage tāpēc tas nekad nevarētu būt iespējams.

Kādi darījumi tiek parakstīšanas ir sha2 (sha2 (maskē darījumu)), un to, kas signmessage zīmes ir sha2 ( "Bitcoin parakstīja vēstījumu:" || ziņu)

(Es varētu būt nedaudz nepareizi par precīzu virkni.)

Es domāju, ka ļoti agri projekts šo funkcionalitāti nedarīju that- piemēram sha2 (ziņu), un kāds (iespējams man, vai Pēteris Todd) norādīja, ka jūs varētu būt tricked parakstīt kaut ko, kas bija faktiski darījums hash.

HeySteve: jā, tas bija mans jāuztraucas. Es parakstīja virkni 32 rakstzīmju altcoin adresēm, izmantojot manu Bitcoin adreses

Gmaxwell: Jā, mēs meklējam, kas par jums. :)

Piezīme par konfidencialitātes apsvērumu

Ja jūs izpildiet iepriekš procedūru, Byteball izstrādātājs un kāds viņš dalās ar informāciju (apzināti vai kā citādi), būs iespēja saistīt savu IP adresi ar visiem Bitcoin adresēm, par kuru jūs parakstīti. Turklāt, tas būtu iespējams, citām adresēm, kas jums pieder, lai kļūtu saistīti ar jūsu adresēm.

Jums var mazināt šos jautājumus uzreiz afterthe kritums notiek pēc anonīmas savu bitcoins.

Metode # 2 - gliemenes Piedāvājums

Gliemenes / Clamcoin (aizcirst) ir apliecinājums staba kriptonauda uzsākta maijā 2014. Ar procesā, kas pazīstams kā "rakšanas" gliemenes tiek brīvi izplatīti vēsturiskajiem īpašniekiem Bitcoin, Litecoin un dogecoin. Visi būtiska vērtība adreses, kas izveidotas pirms 12thof 2014. Gada maijam, ir piemēroti rakšanai.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat pieprasīt tikai bezmaksas gliemenes, ja:

 1. Jums ir BTC, LTC vai Doge maku (backup) no 2014. Gada maija, vai agrāk, un
 2. Adrese ietverto vērtību (-as), iepriekš "putekļi", vai standarta maksa par darījumu brīdī.

Tu saņemsi 4,6 aizcirst katram piemērotu adresi! Kā vērtība Gliemenes svārstījās no $ 5, un vēlu 7 $, tas var pievienot līdz pat ievērojamu negaidīts! Diemžēl, tas ir grūti aprēķināt savu paredzamo aizcirst atlīdzību iepriekš. Tomēr, ja jums bija aktīvs Bitcoin lietotāju vidū 2014. Gadā un ir pazīstami ar maku pārvaldības procedūras, tad rakt Gliemenes visticamāk izrādīties noderīgi!

Kā pieprasīt jūsu clams

Step 1 Wallet uzstādīšana

Apmeklējiet gliemenes Klientu pieejamā tīmekļa vietnē lejupielādēt un instalēt atbilstošu grafisko klientu jūsu sistēmā.

0

2. Posms (pēc izvēles) - Lejupielādēt Blockchain sāknēšanas failu

Sinhronizējam Clam maku ar pašreizējo versiju blockchain var aizņemt ilgu laiku, jo īpaši, ja jums ir lēns interneta connection.To paātrinātu procesu, lejupielādējot šo ~ 1,5 GB blockchain sāknēšanas kā fileor torrent. Novietojiet šo failu tajā pašā mapē, kā jūsu Gliemenes wallet.datfile - izmantot jūsu OS ir meklēšanas funkciju, lai atrastu šo mapi vai konsultēties šo wiki lapu (aizstāt "Bitcoin" ar "Clam").

Šī papildu solis ļauj Clam klientam sinhronizēt galvenokārt no jūsu cietā diska, nevis internetā. Sīkāka informācija par šo procesu var skatīt šeit.

3. Solis - Sagatavot Jūsu Bitcoin, Litecoin vai dogecoin maku Rakšanas

Atšķirībā no Byteball iepriekš aprakstītā procesa Gliemenes dara akceptēt adrese parakstus - tas prasa savu svēto privātās atslēgas! Kā daloties privāto atslēgu adresi ļauj līdzekļu izlietojumu tajā ietverto, tas ir ļoti ieteicams, ka visi līdzekļi tiek pārvietoti uz jaunu maku, pirms veikt šo procesu!

Dalīšanās sava maka privātās atslēgas (pat ar Satoshi Nakomoto pats) ir vienots visbīstamākais rīcība jebkurš kriptonauda lietotājs var veikt - līdzīgi daloties pieteikšanās informāciju par jūsu tiešsaistes bankas konta.

Tas ir iemesls, kāpēc mēs iesakām vispirms nododot jebkuru un visus līdzekļus ietvaros "rakt maku" uz jaunu maku. Tas būtu liels attaisnojums ieguldīt savu kriptonauda saimniecību drošību, iegādājoties aparatūras maku, ja neesat jau ieguvuši vienu. Aparatūras maki requirethe paaudzes jaunu maku, lai droši uzglabāt savus līdzekļus.

Ja esat kavējas iegādi aparatūras maku, jo to rēķina, uzskata, ka gliemenes kā veids, kā iegūt vienu ar atlaidi - vai pat bez maksas!

Nav laika ierobežojums uz gliemenes sadalījumu

tāpēc jums ir pietiekami daudz laika, lai pētniecības labākā izvēle jauna wallet.If vēlaties, lai jūsu esošo maku, jums var būt iespēja izveidot papildu maku vienā programmatūru - Electrum piedāvā šo funkcionalitāti, piemēram.

Kāds jums izlemt - vai nu iegūt aparatūras maku vai izveidojot citu programmatūru maku - nodrošināt, ka jūsu jaunais maku ir pareizi izveidota un aizsargāta beforeimporting visus līdzekļus no vecās rakt maku. Atcerieties, lai backup savu jauno wallet.dat failu vai šifrēšanas sēklas, kā arī noteikt un rezerves paroli.

Kad jūsu veco rakt maku ir tukšs - un atcerēties pāradresēt gaidošos maksājumus uz adresi savā jaunajā maku! - tas ir droši turpināt ar nākamo soli.

Solis 4 - rakšana Gliemenes!

Grafiskā maks ļauj importēt jūsu vecais BTC / LTC / DOGE rakt maka wallet.dat failu (kas ietver privātās atslēgas), vienkāršs process. Pirms veikt šo darbību, pārliecinieties, ka jūs esat importē pareizo failu - kas pieder jūsu oldwallet! Ja jūs nezināt, kur tas fails atrodas, attiecas uz 2. Posms (un paaugstināt savu maku rezerves izpratni).

Lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem, apsveriet pārdēvējot direktoriju, kurā savu veco dig maku uz kaut ko līdzīgu old_Bitcoin_wallet_backup. Nedzēst šo failu, vai nu - jūs nekad zināt, kad tas var ļauj jums izmantot citas altcoin izplatīšanu!

Pārliecinieties, ka jūsu maku ir pilnībā sinhronizēta pirms turpināt tālāk.

Tagad veikt šādas darbības jūsu Clam maku:

1 No "File" izvēlnē izvēlieties "Importēt maku..."

2 Pārvietojieties uz vietu savu veco rakt maku un izvēlieties to.

Ja nevarat atrast seifa failu, konfigurēt sistēmu, lai parādītu slēptos mapes un failus. Clams maks tagad darīs pārējo! Jums vajadzētu redzēt jūsu tikko raka Gliemenes parādīsies tuvākajā laikā.

  3 Clam maku pēc veiksmīgas dig.

Ja es Pārdod vai man vajadzētu turēt?

Kad esat jūsu gliemenes, jums vajadzēs izlemt, ko darīt ar viņiem! Kaut arī tālu tā visu laiku augsta, tāpat kā daudzi altcoins, gliemenes 'cena ir bijusi par iemeslu pēdējā laikā:

4

Clam-BTC dienā shēma 2017. Parāda skaidru augšupejošās.

Lai palīdzētu jūsu lēmumu, šeit ir vairāki pozitīvi un negatīvi faktori, kas jāņem vērā.

Iemesli Hold

 • Gliemenes ir apliecinājums staba monētas tā, vienkārši turot aizcirst kādā vienmēr atklātu maku, jums nopelnīt vairāk monētas laikā caur staking procesā.
 • Populārā un Ilgstošais Just-Dice azartspēļu siteallows jūs ieguldīt savus clams šajā vietā, nopelnot daļu stabili peļņu. Vietnē arī dos jums staking atalgojumu par savām ieguldītajiem monētas. Ja atstāti vieni, bet, jūsu ieguldījums būs saaugt pakāpeniski - nevis kā pērle!
 • Gliemenes ir pieejami par (parādi) tirdzniecība uz populārās altcoin apmaiņu, Poloniex.
 • Lai gan tas nav tehniski inovatīvu, Gliemenes balstās uz pārbaudītām blockchain tehnoloģijām.

Iemesli pārdot

 • Ja Jums ir nepieciešama fiat vai bitcoins, jūs, iespējams, viņiem ir nepieciešams vairāk nekā aizcirst.
 • Lai gan pastāv projekti cauruļvads, monētas netiek attīstīta agresīvi.
 • Clam ekonomika centrēta ap Just-Dice, ar nelielu citu aktivitāti šobrīd.

Kādi jautājumi jums varētu būt vislabāk uzdots Just-Dice tērzēšanas lodziņā. Tas ir visaktīvākie diskusiju forums Gliemenes, kur jūs, iespējams, varētu saņemt atbildi uz savu jautājumu, ko dooglus pats.

Bonus Free Money metode - Zvaigžņu!

Stellaris plānojot otro sadalījumu lūmeniem uz Bitcoin īpašniekiem. Sadalījums periods ir no 27thof jūnija līdz 27thof augustā. Šis autors nepiedalījās iepriekšējā Zvaigžņu krituma tāpēc nevar komentēt procesu. Sīkāka informācija ir pieejama Zvaigžņu vietā; būtībā ir nepieciešams, lai pierakstītos uz aktīvām Bitcoin adreses un nodrošināt Facebook kontu, vai arī turēt monētas uz iesaistīto apmaiņu.

Godīgumu par "Bitcoiner Drop" Distribution

Efektivitāte nav vienīgie kritēriji, vērtējot monētu s izplatīšanu. Apgalvojumi par negodīgu un savtīgu sadalījumu var kaitēt monētu reputāciju ilgtermiņā. Izplatīšana jaunu monētu turētājiem esošo monētu ir apstrīdami taisnīgākais veids, kā izplatīt jaunu monētu, pieņemot, ka sākotnēji tur monētas bija diezgan izplatītas.

Ja esat mēģinājis šo metodi pats, lūdzu, ļaujiet man zināt jūsu pieredzi komentāru sadaļā zemāk!

Veiksmi!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā saņemt bezmaksas bitcoinus ar bitcoin maisītājiem, kas patiešām maksā

Post Bitcoin

Tumšais maka Alfa 4 izlaidums

Post Bitcoin

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Viss, kas jums bija jāzina par Bitcoin bankomātiem

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Bitcoin vērtība: naudas daba un izcelsme

Post Bitcoin

FEC likumi Bitcoin var tikt izmantots politiskai finansēšanai 6-0 balsojumā

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz