Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Ethereum (ETH), ir populāra izvēle grafikas kartes (GPU) kalnračiem. 2018. Ethereum sasists tās ilgtermiņa $ 400 griestiem, un sasniedza vairāk nekā $ 1000.

Ethereum GPU Mining

Ja jūs esat jauns, lai kalnrūpniecības Ethereum, ir 4 svarīgas lietas, jums vajadzētu zināt:

Pierādījums staba nāk.

Ethereum plāno pāriet uz apliecinājuma staba shēmas sauc Casper. Lai gan šis slēdzis ir aizkavējusies, ir pamats sagaidīt, ka tas notiek vēlu 2018. Ethereum kalnrūpniecības vairs nebūs iespējama pēc tam, ja tiek īstenota hibrīds apliecinājums darba / apliecinājuma staba modeli.

Ja tā, tad atlīdzības līdz kalnrači tiks ievērojami samazināts, un, iespējams, puse no visiem jaunajiem monētu atlīdzības gatavojas īpašniekiem vietā.

Pietiekama VRAM ir nepieciešama.

Ethereum ieguves šobrīd ir nepieciešama GPU ar vismaz 3 gigabaitu Video RAM (VRAM). Šī VRAM prasība pieaugs līdz 4 gigs 2018.

Ethereum Directed acikliskie grafiks (DAG) fails tiek glabāts VRAM kalnračiem. DAG aug izmēra, paliekot proporcionālas ieguves grūtībām. Par reizi laikmets (vai 30000 Ethereum bloki), kas ir jauns DAG tiek ģenerēts, kas ir lejupielādēts, lai turpinātu ieguvi.

Jūs varat apskatīt pašreizējo laikmetu un citus Ethereum tīkla statistiku šeit. (Tajā laikā šī rakstiski, laikmets bija 162) Jāņem vērā, ka, pildot vecāku kartēm degradējas ar katru jaunu laikmeta.

Līdz punktu vairāk VRAM arī uzlabotu veiktspēju. Šis atšķirība starp 4 un 8-GIG versiju pašu karti, var būt līdz 5 MH / s (Lai noskaidrotu, MH / s apzīmē megahash sekundē, un megahash ir miljons jaukšana mēģinājumi.)

Mining Pieprasījums piebrauc izmaksām Good GPU.

No GPU balstītas kriptonauda kalnrūpniecības popularitāte ir pieaugušas cenas, jo īpaši efektīvas kartes. GPU ražotāji ir cīnījušies, lai apmierinātu pieprasījumu no kalnračiem. Šī cīņa ir radījusi dažu karšu manāms trūkums, kā arī piepumpētām cenas no piegādātājiem par "sekundārais tirgus" (citiem vārdiem sakot, tālākpārdevējiem vietās, piemēram, eBay).

Kaut gan piedāvājums nav pamatu, lai apmierinātu pieprasījumu laika gaitā, neseno smaile Ethereum cenā, ir novedusi pie jaunu karšu un attiecīgi augstām cenām trūkumu.

Jūsu sistēma ir aparatūras un programmatūras arī Count.

Tur ir vairāk, lai veiksmīgu Ethereum kalnrūpniecības nekā iegūt lielisku grafikas karti. No aparatūras puses, mēs iesakām vismaz šādos sistēma specs:

 • Vismaz 4 GB sistēmas RAM. (DDR4 pietiks, jo tas nav nepieciešams būt ātrākais).
 • Stāvvada kabelis katru karti, lai savienotu to ar savu mātesplati.
 • Gadījums ar labu gaisa plūsmu. (Ja vēlaties izmantot vairākas GPU, varat izmantot tikpat labi vēdināmā plaukts risinājumu.)
 • Cietvielu disks ir ieteicama. (Šī ierīce paātrinās lasīšanas / rakstīšanas operācijas savā ieguves programmatūras un operētājsistēmu.)
 • Uzticams barošanas ar kādu rezerves jaudu. (Pārliecinieties, ka jūs saprotat, cik jaudas padeves vērtējumiem workbefore padarot savu izvēli.)
 • Pamatoti ātrs interneta pieslēgums.

No programmatūras pusē, jums būs nepieciešams:

 • Jums būs nepieciešams jaunāko draiveri jūsu konkrēto GPU. (Kad jūs nokļūt precizējošu darbību, jūs varat atrast, ka īpaša vadītājs dod vislabāko sniegumu.)
 • Ja tas nav iekļauts vadītāja programmatūru, jums ir nepieciešama utilīta, kas uzrauga overclocking un temperatūru. (Kaut arī overclocking nav paredzēta vairāk pieredzējušiem lietotājiem, tā var samazināt mūžu jūsu GPU, un dažas nelielas izmaiņas var dot būtisku hash likmes uzlabojumus.)
 • Jums būs nepieciešams pienācīgu Ethereum raktuvju programmatūru.

Šīs rokasgrāmatas pārējais ir vērsta uz aparatūras pusē. Lai turpinātu palīdzēt izveidot Ethereum maku, pievienoties baseins, un izmantot savu mīnētājs. Šie soļi ir aprakstīti ceļvedī iesācējiem līdz ieguves Ethereum.

Ethereum Mining Aparatūras Ražotāji: AMD vs Nvidia

Kas ir agrīnā dienās GPU kalnrūpniecības, AMD kartēm bija skaidri uzvarētāji, izpildes termiņi. Vēl nesen Nvidia kartes (piemēram, titāna diapazonā), spēles vai pat pārsniegt veiktspēju AMD kartes. Mining sniegums dažiem monētām var būt labāk vai sliktāk, atkarībā no ražotāja.

Skatiet šo lapu uz ieguves Pool Hub, kas ļaus jums, lai kārtotu AMD vai Nvidia kartes un novērtētu to rentabilitāti.

AMD kartes mēdz būt lētāk un sniegt lielāku atbalstu un potenciālu modifikācijas. Bet Nvidia kartes ir labāka overclocking atbalstu laikā Windows.

Salīdzinot Best Hardware par Ethereum Mining

Esam izveidojuši statistiku par labākajiem pieejamajiem kartes, kas palīdzēs jums izlemt, ko viena izvēlēties. Lūk, īss paskaidrojums par šiem terminiem:

Nosaukums

No mikroshēmojums, ko Nvidia vai AMD katrai kartei nosaukums paliek tāds pats (piemēram, RX 480). Jūs pamanīsiet, ka dažādi modeļi ir pieejami no dažādiem pamatiekārtu ražotājiem (OEM). Piemēram, jūs varētu saskarties ar MSI Gaming Radeon RX 480.

Cenu un veiktspēja var būtiski atšķirties OEM (piemēram, MSI, Sapphire un XFX). To dažādajām versijām ir dažādas:

 • VRAM ātrums vai summas
 • Rūpnīcas overclocked atmiņas vai rokas pulksteņu rādītāji
 • Papildu dzesēšanas funkcijas

Cena

Sākotnējā cena, ko maksāt, noteiks, cik ilgi nepieciešams, lai jūsu kartes, lai samaksātu par sevi, balstoties uz jūsu ieguves peļņu. Šī formula precīzi ieguldījumu atdevi (IA): Monētas nopelnījis mīnus elektrības izmaksas un citas izmaksas. ROI ir parasti ir izteikts mēnešos. Cenas ir jāuzskata raupja norādes, jo viņi, pamatojoties uz pašreizējām Amazon cenās laikā rakstiski.

Ņemiet vērā, ka pērkot izmanto kārtis no kriptēšanas kalnrači nav ieteicams, jo ar nolietošanās ieguves vietām uz kartes. Ja jūs pārdot savu karti, kad tas vairs nav noderīga kalnrūpniecības, jums vajadzētu pieminēt, ka tas tika izmantots ieguvei, tad cenu to attiecīgi.

Hashrate

Likme karte sasniedz ideālos ieguves apstākļos ar Claymore 9.6, bet bez virstaktēšanas.

Power Draw

Šis spēks izdarīt ir elektroenerģijas daudzums karte patērē, bet ieguves, kas tiek mērīta pēc.

Efektivitāte

Jūs varat noteikt reitingu efektivitātes dalot hashrate ar enerģijas patēriņu. Jaunāki kartes parasti ir efektīvāki. Šis reitings ir ārkārtīgi liela nozīme, ņemot vērā, ka elektrība ir fiksēta, notiek izmaksu. Citiem vārdiem sakot, efektīvāku savu karti, tad izdevīgāk būs pēc tam, kad esat saņēmis ROI.

Ievadot iepriekšminētos datus stājas Ethereum Mining kalkulators, jums tiks iesniegts ar aptuvenu jūsu paredzamo peļņu. Kamēr kalkulators automātiski ievadītu pašreizējo skaitli grūtībām, paturiet prātā, ka grūtības, ir ļoti iespējams, palielināsies arī nākotnē. Ethereum augstas cenas lures vairāk kalnračiem!

SVARĪGI: Turpmāk informācija tiek ņemta no ražotājiem, un neņem vērā un pasūtījuma konfigurāciju, piemēram, overclocking, undervolting un BIOS modifikācijas. Faktiskie rezultāti var atšķirties atkarībā no jūsu pielāgošanu. AMD kartēm lielāku pielāgošanu, bet Nvidia kartes tiek bloķēta dažās konfigurācijās.

Nvidia Etherum Mining kartes Atsauksmes

Mēs esam ierindota Nvidia pašreizējo ražu ieguves kartes, saskaņā ar to kopējo vērtību ieguvei. Vecāki Nvidia kartes ar 4 GBS (vai mazāk) no VRAM ir izslēgti. Viņu sniegums bija parasti slikti, un tas būs tikai pasliktināt vairāk kā laikmetiem iepriekš. Tad DAG izmērs palielinās.

GeForce GTX 1070 (dibinātājs Edition)

Palielināts Cena: ~ $ 775

Parastā cena: ~ $ 450

Power Draw: 225 W

Hashrate: 27.3 MH / s

VRAM: 8 GB GDDR5

Pros: Daudz VRAM, liels potenciāls tweaking un saprātīgas enerģijas patēriņa
Mīnusi: Tā var iegūt diezgan pārspīlēta, it īpaši, ja ir liels pieprasījums.

Ja jūs varat atrast šo karti par pienācīgu cenu, tas ir ļoti labs izpildītājs. Ar palielinot akciju ātrumu, izmantojot overclocking lietderību (piemēram, izdedzinātāju), Jūsu hashrate var palielināt no 10% līdz vairāk nekā 31 MH / s.

Lūk vienīgais reālais atmaksas uz šo karti: Tas all-kārta lielisks izpildītājs, tā, ka ieguves pieprasījums ir licis savu cenu no regulārā $ 400 diapazonā līdz vairāk nekā $ 700! Ja jūs varat atrast to par zemāku cenu, nevilcinieties snap to uz augšu.

GeForce GTX 1080 Ti

Palielināts Cena: ~ $ 920

Parastā cena: ~ $ 800

Power Draw: 330 W

Hashrate: 31.2 MH / s

VRAM: 11 GB GDDR5X

Pros: Liels daudzums VRAM un lielisku hash likmi.
Mīnusi: Salīdzinoši dārgi, augstas enerģijas patēriņš tās hashrate

Ar nelielu tweaking, GTX 1080 var palielināt līdz 32+ MH / s. Lai gan tas hashrate ir lieliska Ethereum, ka karte ir vēl labāk ieguves Zcash.

Šī karte ir daudz ātri VRAM, tāpēc tas nodrošinās, ka varēsiet mine Ethereum lai gados. Tomēr ar laiku DAG palielinās virs 10 (vai pat 5 vai 6), GB, tas ir ļoti iespējams, ka daudz efektīvāki kalnrači būs pieejami. Kartes augstās sākotnējās izmaksas un ievērojams spēks izloze nenozīmē, ka tas prasīs kādu laiku, lai sasniegtu rentabilitāti.

Šī karte parasti retails par $ 800 diapazonā, bet ieguves pieprasījums ir licis savu cenu virs $ 1,000 dažās vietās. Ja jūs paveicies, lai saņemtu bezmaksas enerģiju, tad šī karte varētu būt lieliska izvēle.

Ņemiet vērā, ka standarta (ne-Ti) GeForce GTX 1080 ir 8 GB VRAM, un ka tā ir salīdzinoši vāja hashrate no 22 MH / s.

GeForce Titan Xp

Palielināts Cena: ~ $ 1430

Parastā cena: ~ $ 1200

Power Draw: 200 W

Hashrate: 35 MH / s

VRAM: 12 GB GDDRX5

Pros: Liels daudzums VRAM, un liels hash likme zemu enerģijas patēriņa
mīnusi: Salīdzinoši, tas ir ļoti dārgi

Titan XP var overclocked līdz 42 MH / s, bet tas patērē 300 W, ja stumtu, ka grūti. Tas nodrošina izcilu jaukšanas ātrumu bez pārāk daudz izdevumu jaudu. Tikmēr savu top-end AMD konkurents RX Vega 64, sasniedz ļoti līdzīgs sniegums apmēram pusi no cenas.

Pašlaik parādās tikai Star Wars Collector 's Edition modelis būs pieejams no nVidia. Kaut arī šie Jedi pasūtīšana kartes noteikti izskatās lieliski, kosmētikas līdzekļi neko nedod ieguves sniegumu.

Titan V

Cena: ~ $ 3000 (no nVidia tikai)

Power Draw: 215 W

Hashrate: 70 MH / s

VRAM: 12 GB HBM2

Pros: Tas ir nesaskaņotām jaucējsummas spēks, un tas ir ārkārtīgi energoefektīva.
Cons: Tas ir ievērojami dārgi!

Nvidia jaunākais flagmanis karte, Titan V, ir īsts zvērs. Tas izmanto jauna veida grafikas procesors nosaukts Volta, kas ir arī atrodams Tesla paātrinātāji. Karte ir paredzēta nopietnu Nummurs crunching (piemēram, mašīnu apmācības, AI, un augstas veiktspējas skaitļošanas (HPC) pieteikumi).

Karte arī izceļas kalnrūpniecības, sasniedzot 70 MH / s ar akciju iestatījumiem. Bet tas palielinās līdz 82 MH / s, kad tas ir atspiesti tās robežām. Ar neapstrādātām hash jaudas likmes, šī karte liek Nvidia tālu uz priekšu izejvielu hash jaudas likmēm, un Beats no AMD tuvāko sāncensi, Radeon RX Vega 64. Sasniedz tikai aptuveni 45 MH / s un patērē vairāk enerģijas.

Tomēr Titan V ir milzīga cena tag gan liek to nepieejamā vidusmēra mājas kalnraču, bet tas nodrošina, ka tas būs nepieciešams ļoti ilgs laiks, lai samaksātu par sevi. Tas ir iespējams, ka lētākie, attīrīta leju spēļu versijas Titan V tiks atklāta 2018. Viena no šīm kartēm var izrādīties galīgais sprādziena-for-the-buks in Ethereum ieguves jaudu.

AMD kartes

Zemāk mēs vērtējam mūsu mīļākie AMD kartes Ethereum ieguvei saskaņā ar kopējo vērtību naudas. Ņemiet vērā, ka ieguves sniegums Polaris arhitektūra ir kopīga AMD godājams RX diapazonā, un tas strauji degradējas ar katru jaunu laikmeta.

Piemēram, RX 580 s hashrate ir samazinājies no 23 MH / s (140 laikmetiem) uz leju līdz 18,5 MH / s (162 laikmetos). Kamēr RX klāsts joprojām ir liels ieguves citu GPU monētas, tas ātri kļūst par novecojušu Ethereum ieguvei.

AMD Radeon RX Vega 64 Liquid Cooled izdevums

Palielināts Cena: $ 1,300

Parastā cena: 700 $

Power Draw: 210 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8 GB HBM2

Pros: Excellent ieguves darbības attiecībā uz cenu, un ekstrēmi overclocking potenciālie
Mīnusi: Tā darbojas karsts, kas ir nepieciešama ārēja dzesēšanas risinājumu. Tas ir ļoti maz, un tas ir grūti atrast par taisnīgu cenu.

Vega pārstāv jaunāko AMD GPU arhitektūru. Kaut arī standarta gaisa dzesēšanu Vega sērija iet pārāk karsts nopietnu overclocking, šis īpašais izdevums paliek pietiekami vēss, lai sasniegtu 42 MH / s, bet zīmēšanas tieši zem 300 vati! Šī funkcija ir pārsteidzošu vērtība: Tā var saskaņot overclocked sniegumu Nvidia Titan XP, bet maksā tikai pusi no cenas.

Diemžēl (un, iespējams, par minēto iemeslu dēļ), tad Liquid Cooled Vega 64, ir ļoti maz. Ja jūs varat atrast vienu tuvu tās ieteicamo cenu, jums vajadzētu iegādāties bez vilcināšanās.

Ņemiet vērā, ka Vega kartes pieprasa jaunāko, kalnrūpniecība optimizēta vadītājiem, lai veiktu pareizi.

R9 390 (X)

Palielināts Cena: ~ $ 540

Parastā cena: ~ $ 320

Power Draw: 235 W

Hashrate: 30 Mh / s

VRAM: 8GB GDDRX5

Pros: Vecāka karti, tā ir ļoti iespaidīgu sniegumu, un atkarībā no tās pieejamības, tas ir liels cenu.
Cons: Trūkums ir licis cena ir ļoti augsta, tāpēc vecāki tech ir zemāks tālākpārdošanas vērtību.

Runājot par Ethereum kalnrūpniecības darbību, R9 sērija ir vecumā daudz graciozi (pat ja tas tika ieviests 2015. Gadā), nekā vairāk nesen RX 400/500 sērija (kas uzsākta 2016. Gadā, un 2017. Gadā, attiecīgi).

Kalnrūpniecības pieprasījums ir veicinājis cenu krietni pārsniedz to parastajā mazumtirdzniecības cenu. Tas nozīmē, ka karte sasniedz hashrate līdzīgs GTX 1079 Ti un 1080 modeļiem. Un tas ir daļa no cenas un zemāku enerģijas patēriņu, vismaz salīdzinot ar 1080. Tomēr, jums ir paturēt prātā, ka šī vecāka tehnoloģija būs zemāka tālākpārdošanas vērtība nekā šiem Nvidia modeļiem (reizi tas vairs nav piemērots ieguvei).

Tā R9s būt tikai 4 GBS RAM, jums vajadzētu izvairīties no tiem, jo ​​to darbība ir strauji degradējas ar virzīšanos uz laikmetu.

AMD Radeon RX 580 (un visa RX 400 un 500 sērija)

Palielināts Cena: $ 550 +

Parastā cena: ~ $ 340

Power Draw: 185 W

Hashrate: 18.5 Mh / s (un krīt ātri)

VRAM: 8 GB GDDR5

Pros: Funkcijas lielu dzesēšanu un lielisku sniegumu cenu
Cons: Polaris arhitektūra ir arvien vairāk slikta par ETH ieguvei, un tas ir overpriced, jo bieži trūkums.

Long uzskatīja darbarīku GPU kalnrūpniecības, laiks ir diemžēl ieradies kad RX 400 un 500 sērijas Jārada, lai ganībās vismaz Ethereum ieguves nolūkā. Ja jūs plānojat, lai raktuves citu altcoins un var atrast RX 580/570/480/470 par labu cenu, jums vajadzētu izvairīties no krāpti cenas, pārdevēji bieži iekasēt šīm kartēm.

Plūdu RX kartēm var hit tirgū, kad viņi vairs nav izmantojami Ethereum ieguvei. Pēc tam tas var būt iespējams uzņemt dažus darījumus, lai mīnu citiem GPU monētām.

Secinājums

AMD kartes ir iespējams labākā izvēle budžeta apzinās. Tomēr, top-end Nvidia kartes pārspēj tos uz enerģijas efektivitāti. Rūpīgi nosver savas iespējas, un paturiet prātā savu budžetu un enerģijas izmaksas.

Neatkarīgi no kartes jums izlemt par, esiet gatavi tērēt daudz iepirkšanās laiku dažādos mazumtirgotājiem un izplatītājiem. Tikai tad jūs varat cerēt atrast šo monētu pie "godīgu" cenu. Mining patiešām piepumpētām GPU cenas visās jomās, kas ir labs rādītājs, ka GPU ieguve joprojām ir rentabla, ja jūs spēlēt jūsu kartes labi.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?