Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Pirms sākam, ja jūs esat jauns, lai Bitcoin ieguves un nezinu, kas tas ir noskatīties šo īso un vienkāršu paskaidrojumu:

"Vai Bitcoin Mining rentabla 2017. Gadā?"

Īsā atbilde būtu "Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs esat gatavi tērēt". Katra persona lūdz sevi šo saņems nedaudz atšķirīgu atbildi kopš Bitcoin Mining rentabilitāti ir atkarīgs no daudziem dažādiem faktoriem. Lai noskaidrotu Bitcoin ieguves rentabilitāti dažādiem faktoriem "ieguves rentabilitātes kalkulatori" tika izgudrots.

Šīs kalkulatori ņem vērā citu parameterssuch kā elektroenerģijas izmaksas, izmaksas par jūsu aparatūru un citu mainīgo un sniegt jums novērtēt savu plānoto peļņu. Pirms es jums īsu piemēru, kā tas tiek aprēķināts, pieņemsim, pārliecinieties, ka jūs esat iepazinušies ar dažādiem mainīgajiem:

Bitcoin Mining ziņā jums vajadzētu uzzināt

Hash Rate -A Hashis matemātisko problēmu kalnraču dators nepieciešams atrisināt. Hash likme ir likme, ar kādu šīs problēmas tiek atrisinātas. Jo vairāk ogļrači, kas pievienojas Bitcoin tīklu, jo lielāks tīkls Hash likme ir.

Hash Rate var attiekties arī uz sava kalnraču veiktspēju. Šodien Bitcoin ogļrači (šie super jaudīgi datori runāja par video) nāk ar dažādiem Hash likmēm. Kalnraču darbība tiek mērīta MH / s (Mega hash sekundē), GH / s (Giga hash sekundē), TH / s (Terra hash sekundē) un pat pH / s (Peta hash sekundē).

Bitcoins uz bloka

# 8211; Katru reizi, kad matemātiska problēma ir atrisināta, tiek izveidots pastāvīgs daudzums Bitcoins. Par Bitcoins ģenerē vienu bloku numurs sākas pie 50 un uz pusi ik ​​210.000 blokiem (apmēram četri gadi). Pašreizējais skaits Bitcoins piešķirtas uz vienu bloku ir 12,5. Pēdējais bloks halvingoccurred 2016. Gada jūlijā, un nākamais būs 2020. Gadā.

Bitcoin Grūtības -Since ar Bitcoin tīkls ir paredzēts, lai radītu konstantu summu Bitcoins ik pēc 10 minūtēm, grūtības risināt matemātiskas problēmas, ir jāpalielina, lai pielāgotu to tīkla Hash likmes paaugstināšanu. Būtībā tas nozīmē, ka vairāk ogļrači, kas pievienojas, jo grūtāk kļūst faktiski mīnu Bitcoins.

Elektroenerģijas cena - Darbības Bitcoin kalnraču patērē daudz elektrības. Jums būs nepieciešams, lai uzzinātu jūsu elektroenerģijas likmi, lai aprēķinātu rentabilitāti. Tas parasti var atrast jūsu ikmēneša elektrības rēķinu.

Elektrības patēriņš

# 8211; Katrs kalnraču patērē atšķirīgu enerģijas daudzumu. Pārliecinieties, lai uzzinātu precīzu enerģijas patēriņu kalnracis pirms rentabilitāti aprēķina. To var atrast viegli ar ātru meklēšanu internetā, vai ar šo sarakstu. Enerģijas patēriņš tiek mērīts vatos.

Pool maksas

# 8211; Lai raktuves jums pievienoties ieguves baseins. Ieguves baseins ir grupa, kalnrači, kas apvienojas, lai raktuves efektīvāk. Platforma, kas apvieno tos kopā sauc ieguves baseins un atskaita sava veida maksu, lai saglabātu savu darbību. Kad baseins izdodas raktuves Bitcoins peļņa tiek sadalīta starp baseinu dalībniekiem atkarībā no tā, cik daudz darba katra kalnraču ir darījis (ti, to kalnraču jaukšanas ātrumu).

Laika posms

# 8211; Aprēķinot ja Bitcoin ieguve ir rentabla jums ir noteikt termiņu līdz attiekties uz. Kopš vairāk laika jums raktuves, jo vairāk Bitcoins jūs nopelnīt.

Rentabilitāte samazinājums gadā

# 8211; Tas ir iespējams, ir vissvarīgākā un izvairīgs mainīga no viņiem visiem. Ideja ir tāda, ka, jo neviens faktiski var prognozēt likmi kalnraču savieno tīkla neviens nevar arī prognozēt, cik grūti būs raktuves 6 nedēļas, 6 mēnešiem vai 6 gadiem. Šis ir viens no diviem iemesliem, neviens nekad nevarēs atbildēt jums uz visiem laikiem "ir Bitcoin ieguves izdevīgi?". Otrs iemesls ir maiņas kurss. Zemāk esošajā gadījumā, jūs varat ievietot ikgadēju rentabilitātes kritums faktors, kas palīdzēs jums novērtēt pieaugošo grūtības.

Konversijas likme - Tā neviens nezina, ko BTC / USD maiņas kurss būs arī nākotnē, tas ir grūti prognozēt, vai Bitcoin ieguve būs rentabla. Ja jūs esat stājas ieguvei, lai uzkrātu Bitcoins tikai tad tas nav nepieciešams, lai apnikt jums. Bet, ja jūs plānojat, lai pārvērstu šos Bitcoins nākotnē jebkurā citā valūtā šis faktors būs liela ietekme, protams.

Saņemiet ieguves kalkulators

Taču tagad pieņemsim apskatīt sarežģītāku piemēru, kur mēs iekļaut vairākus faktorus:

Šodien viena no visattīstītākajām ogļrači tur ir Antminer S9. Tas ir tas, ko sauc par ASIC ieguves ietērps. Tā ir ieguves ātrumu 14 TH / s. Ja mēs izmantojam vienkāršu Bitcoin raktuvju kalkulators (norādīts iepriekš), jūs redzēsiet, ka šodienas grūtības jūs nopelnīt aptuveni 0,11 Bitcoins mēnesī.

Bet, protams, tas nav ņemts vērā aparatūras izmaksas, elektroenerģijas izmaksas, baseins maksas uc Mēģināsim aprēķināt visus šos kopā.

Šie dati tika ņemti no modernu Bitcoin kalnrūpniecības kalkulatoru, izmantojot šādus statistika: 2% ieguves baseins maksas, 12,5 Bitcoins kā bloka atlīdzību, 14 TH / s hash likme, 1375W enerģijas patēriņu un $ 0,12 uz vienu kW. Datums aprēķinu - 2017 augusts

Tātad, pēc 12 mēnešu laikā mēs būtu veikt apmēram $ 4032. Taču mēs neesam atskaitīti aparatūras izmaksas vēl, tāpēc tas ir vairāk kā $ 2032. Tomēr tas ir taisnība par Bitcoin pašreizējā valūtas kursa (aptuveni $ 4000). Ja jūs aprēķināt to ar kursa 1 mēnesi pirms jūs būsiet tikai slieksni.

Šis rezultāts var mainīties atkarībā no jūsu pašu elektroenerģijas izmaksas, izmaiņas ieguves grūtības un vissvarīgāk izmaiņām cenu Bitcoin.

Tātad, pat ja mājās ieguve ir dārgs bizness vēl ir otra iespēja, kas var būt noderīga, lai jūs varētu nokļūt kalnrūpniecības spēli par zemākām izmaksām.

Kā mīnu Bitcoins ar mākonis kalnrūpniecības

Nav jaunu koncepciju sauc par "mākonis ieguves". Tas nozīmē, ka jums nav nopirkt fizisku ieguves platformas, bet gan īrēt skaitļošanas jaudu no citu uzņēmumu un iegūt samaksu atbilstoši tam, cik daudz varu jums pieder. Sākumā tas izklausās ļoti laba ideja, jo jums nav visu problēmu iegādāties dārgas iekārtas, uzglabājot, atdzesēt, uc

Tomēr, ja jūs darīt mathit šķiet, ka neviens no šiem mākonis ieguves vietām ir izdevīgi ilgtermiņā. Tiem, kas, šķiet izdevīgi parasti izkrāpšanu, kas nav pat nekādu kalnrūpniecības iekārtas, tie ir tikai izstrādā Ponzi shēmas.

Ja jūs vēlaties veikt apskatīt mākonis kalnrūpniecības es ieteiktu, izmantojot Genesis Mining- tikai mākonis ieguves uzņēmums, kas ir apmēram pietiekami ilgi, lai pierādītu, ka tas nav scam. Bet, pārliecinieties, ka darīt to math, pirms nodot savu naudu jebkurā no šiem plāniem.

Kalnrūpniecības Altcoins kā alternatīva Bitcoin

Lai saprastu, kas Altcoins ir izdevīgi, jūs varat atrast tīmekļa indeksi, piemēram, CoinChoosethat sniegt jums pilnīgu Altcoin sadalījumu. Uz CoinChoose jūs varat redzēt grūtības katram Altocoin, kur jūs varat apmainīt tos un kādas ir izredzes gūt peļņu Bitcoins ar kalnrūpniecības katru konkrēto Altcoin. 

Tātad ir Bitcoin Mining rentabla?

Mans minējums ir, ka ilgtermiņā, jūs varētu gūt peļņu no Bitcoin kalnrūpniecībā, bet tikai tad, ja jūs ieguldīt ievērojamu naudas summu par labu ieguves ierīces (piem Antminer S9). Ja jums nav laika vai naudas - apturēt prom no kalnrūpniecības un tikai ieguldīt iegādāties Bitcoins lai ilgtermiņā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem