Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora?

Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora?

Labā ziņa ir tā, ka iesākumam ar Ethereum Mining tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Jums nav nepieciešams, lai lejupielādētu pilnu Ethereum blockchain, kas tagad ir vairāk nekā 20 + GB s un joprojām aug! Jūs arī nav nepieciešams, lai pārvaldītu clunky komandrindas kalnračiem ar manuālo norādījumiem.

Nolūkā šajā rokasgrāmatā, mēs gatavojamies darīt detalizētu arkveida izveidot un izmantojot ļoti populārs Claymore Miner. Iegūt pašreizējo versiju šeit no Claymore sākotnējā Bitcointalk tad threadand sekot kopā ar soļiem šajā video. Viss process iegūt seifa iestatīšanu, Lejupielādējot kalnraču, konfigurējot lietas Windows un izveidot savu sērijveida palaist jāņem mazāk nekā 10 minūtes:

Ja jūs esat jauns, lai ieguves Ethereum, šis ceļvedis aptver visus svarīgos faktus vienkāršu, zemas žargonu veidā. Sāksim ar dažiem īsiem atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem par Ethereum kalnrūpniecības:

Jautājums: Kāpēc man būtu raktuves Ethereum žetonus (aka ētera vai ETH)? nav ieguves ētera aizņem daudz elektrības?

A: Ja izdarīts pareizi, vairāk naudas tiek nopelnīta, pārdodot mazinājusi ETH, nekā tiek tērēts par elektrību. Citiem vārdiem sakot, tas ir izdevīgi! Jūs varat pārbaudīt rentabilitāti mūsu Ethereum ieguves kalkulatoru.

Jautājums: Vai es varu kalt ar manu CPU (personālo datoru procesoru), nevis dārgas grafikas kartes (GPU)?

A: GPU ir tik daudz ātrāk, ka CPU ieguve vairs rentabla vai vērts. Pat ierakstu līmeņa videokartes ir aptuveni 200 reizes ātrāk nekā CPU ieguves nolūkā.

Jautājums: Kāds ir labākais GPU izmantot, lai iegūtu visvairāk ETH par vismazāk elektrību?

A: AMD kartes ir mala no līdzīgas vērtības Nvidia kartes efektivitātes ziņā. Mēs aptver labākos kārtis nokļūt zem virsraksta "GPU Hardware", tālāk uz leju šajā amatā.

Jautājums: Kāpēc norādīt savu GPU uz ieguves baseins, nevis solo ieguves?

A: Ja vien jūs mest laimi par kalnrūpniecības aparatūru, jūsu izredzes gūt ETH par savu ir zemas. Baseina ieguves ļauj nopelnīt ETH regulāri un prognozējamā veidā.

Jautājums: Kā es varu sākt ar kalnrūpniecības Ethereum?

A: Ja tev piemērotu GPU ar vismaz 3GB RAM, tas ir ātrs un nesāpīgs jautājums padarīt dažus tweaks Windows, instalējot kalnrūpniecības lietotni tad ievadot dažus iestatījumus fromyour izvēlēta baseins tīmekļa vietnē. Sīkāka informācija ir pieejama Darba sākšana ar Mining sadaļā.

Jautājums: Kādi ogļracis būtu jāizmanto, lai viegli raktuves ETH?

A: Iepriekšējās versijas šīs rokasgrāmatas atsauce veco programmu (AlethOne), kas vairs nelieto - skatīt Step X, kurā ir aprakstīts, izmantojot Claymore Miner.

Jautājums: Kādas ir OS prasības kalnrūpniecības?

A: Šī rokasgrāmata ietver izmantojat Windows 10 (pārliecinieties, ka tas ir 64 bitu). Ir arī dažādi distributīvi Linux, kas var tikt izmantoti (neattiecas šeit). Bet Windows ir vienkāršākais konfigurēt un piecelties un darbojas ātri. Nav Mac versija, šajā laikā.  

Jautājums: Ethereum Migla maks netiek sync'ing man, es varu izmantot jebkuru ETH maku adresi ieguvei?  

A: Jūs varat izmantot jebkuru ETH maku adresi ieguvei, bet daži apmaiņas neļauj ieguves vai neļauj ļoti mazi noguldījumi tāpēc rūpīgi pārbaudiet ar vietnes, ja ieguves tieši uz web-depozītu adresi. Laba alternatīva lejupielādēt pilnu Mist maku un Ethereum blockchain ir MyEtherWallet.com, kas joprojām ļauj jums pārvaldīt savu Ether maku adresi un saglabāt kontroli pār savu privāto atslēgu (kas ir svarīgi, lai drošības un / vai maku backup un atjaunot, ja nepieciešams).  

Jautājums: Malā no GPU, kādi ir pārējie sistēmas prasības manu Windows Mining Rig?

A: Tur varētu būt ļoti garš pastu uz visām aparatūras prasības un apsvērumiem, bet gan lai segtu svarīgas lietas augstā līmenī, šeit ir daži galvenie apsvērumi:

 - Jūsu Windows 10 OS jābūt 64 bitu instalācijas

 - Jūs vēlaties saņemt mātesplati ar pietiekami PCI-E slots, lai atbalstītu tādu karšu skaits, jūs izmantojat.  

 - Ja izmantojat vairāk nekā vienu GPU, jūs vēlaties, lai iegūtu powered PCI-e stāvvada par katru papildu GPU

 - elektroapgāde, jūs vēlaties, lai vēlreiz pārbaudiet, ka jūsu PSU ir pietiekami daudz savienojumi, lai atbalstītu vairākus GPU jūs izmantojat, un pietiekami kopējo jaudu, lai atbalstītu savu kopējo sistēmas noslodzi (un dot sev kādu buferis vismaz 10-15% ). Noderīga vietne identificēšanai cik 6 vai 8 pin PCI-E enerģijas savienojumiem jūsu GPU būs nepieciešama ir šeit (Realhardtechx.com), un, lai iegūtu ieskatu par kopējo sistēmas noslodzi, tas ir labs enerģijas patēriņš kalkulators (outervision). Profesionāļa padoms: ja ēkas vairākas iekārtas stick ar to pašu zīmolu PSU kā tad, ja nepieciešams, var izmantot papildu kabeļus uz jūsu citām sistēmām (piemēram, es izmantoju tikai EVGA G2 PSU ir tāpēc, ja man ir papildus VGA, SATA vai Molex kabeļus no vienas būvēt es varu izmantot tos uz citu būvēt).

 - Jūs vēlaties, lai iegūtu vienkāršu zemu end CPU un vismaz 4GB RAM - Padoms: pārliecinieties, ka jūsu mātesplatē, CPU un RAM ir saderīgas (piemēram, LGA 1151 mātesplatēm nepieciešams 1151 ligzdā CPU, un DDR4 RAM / LGA 1150 mātesplatēm ir nepieciešams 1150 CPU un DDR3 RAM)

 - Neaizmirstiet strāvas poga! Pick up vienkāršu datora ieslēgšanas pogas slēdzi, kas savieno uz galvenes mātesplati, lai jūs varat pārvērst savu sistēmu on / off

 - ir vajadzīgi standarta tastatūru, peli un monitoru. Ja pārvaldīt savu platformu attālināti (šeit nav apskatītas šajā iesācējs rokasgrāmatā), jūs vēlaties, lai saņemtu bez galvām HDMI fiktīvu spraudni, lai kontaktdakšu jūsu platformu, lai tā pienācīgi zābaki uz Windows attālo piekļuvi.  

Jautājums: Kādas ir citas iespējas kalnrūpniecībā Ethereum kā ar specializēto ASIC aparatūru, spēļu klēpjdatoriem vai virtualizēti vidē?

A: Kamēr jūsu sistēma atbilst vispārējām prasībām un ir vismaz viena GPU ar vismaz 3GB RAM, varat mine Ethereum. Daži Spēļu klēpjdatoriem ir augstākās klases kartes, bet ar ievērojamu siltumu no kalnrūpniecības varētu būt cita ietekme uz jūsu klēpjdatoru tāpēc tas ir labākais, lai dotos ar desktop būvēt. Virtualizēti vidē, kuru var iznomāt parasti nav pietiekami spēcīgs īpaša GPU tiem, vai arī vienkārši nav izdevīgi, ja viņi dara. Pašlaik nav ASICS par Ethereum (kā tas ir paredzēts, lai būt "ASIC Izturīgs" Pierādījums darba jaukšanas algorithim, tādēļ, ja redzat reklāmas vienam -. RUN ASIC ir vēl izdevīgāk ieguves dažām monētām (Bitcoin, Dash un Litecoin), bet mājas būvētas kalnrūpniecības iekārtas, Ethereum un citi altcoins vēl izdevīgāk raktuves (turpretī Bitcoin nav izdevīgi uz mājas datora - pat ar daudz spēcīgu GPU ir darīt to Bitcoin ASIC tehnoloģija ir pieejama).

Jautājums: Man šķiet, nevaram atrast nevienu labu GPU un aprīkojums - es varu vienkārši izmēģināt vienu no šiem Cloud ieguves vietām, es esmu redzēt?

A: 99,9% no Cloud Kalnrūpniecības vietas ir Ponzi shēmas vai dalītas rezervju Ponzi s. Lai gan ir daži, kas ir apmēram uz ilgu laiku, nav bijuši 3. Personu auditi par jaukšanu varas pārdod un peļņa parasti ir ļoti zema, ja Jums ir veicināt stipri un iegūt citus pievienoties (citu sarkano karogu Ponzi saistīto aktivitāte). Īsā atbilde - Mūsu padoms ir nepērk Ethereum Cloud ieguves vietām vai saistītu noguldījumu Investīcijas / HYIP programmas.  

Šeit ir daži iemesli, lai raktuves Ethereum:

 • Mining var būt lielisks veids, lai subsidētu iegādi jaunu, augstas klases GPU (vai divi vai trīs...).
 • Kā Ethereum ir viegli tirgot bitcoins (BTC), tas ir lēts veids, kā lēnām veidot hodling pozīciju Bitcoin. Daudzi ietekmīgi peopleare ļoti bullish par Bitcoin perspektīvām 2016. Un vēlāk.
 • BTC var viegli pārdot par naudu, tad netieši, ieguves ETH var būt labs veids, kā aizpildīt savu bankas kontu vai nopelnīt naudu. ETH var pārdot tieši uz vairākām galvenajām biržās, piemēram, Bitfinex, BTC-e, Kraken, Gemini un Coinbase.
 • Mining var būt lēts ieejas biļete uz Ethereum tirgos, mīlēja ar tirgotāju par savu augsto nepastāvību. Ja tu esi labs un / vai laimīgs uzņēmējs, jūs varat palielināt savu peļņu.
 • Celtniecība liels ETH pozīcijas tagad ir apliecinājums Workmining posmā ļaus jums nopelnīt procentus par savu saimniecību, ja / kad Ethereum pārslēdzas uz apliecinājuma Staķe
 • Ja jūs ticat Ethereum koncepcijā (neskatoties uz neveiksmi theDAOand šaubas par dzīvotspēju Ethereum pieeja), jums var atbalstīt un iegūt balsi Ethereum tīklā, izmantojot ieguves.

Daži no iepriekš minētajiem noteikumiem treknrakstā, iespējams, nepieciešama papildu paskaidrojumus par kriptonauda jaunpienācējiem. Sāksim ar Ethereum blockchain; izplatītā digitālā virsgrāmatu, ko jūs faktiski raktuves.

Ethereum Blockchain pamati

Visi darījumi Ethereum (un citiem cryptocurrencies) tiek iekapsulēti ietvaros diskrētu blokiem. Šie bloki ir salīdzināma ar partijām darījumu, kas bankām nosūta viens otram, izņemot Ethereum tie notiek ik pēc 15 sekundēm (vidēji). Bloki tiek identificēti pēc to "augstums", sākot no 0 un palielināšanai secīgi līdz pašreizējā bloka.

Lūk, kā ieguves process, kalpo, lai radītu, pārbaudīt un ierakstīt bloki:

 1. Miners klausīties darījumiem virs tīkla un uzkrāj visi viņi uzskata, ka ir spēkā (attiecībā uz nodevu, kodu un grāmatvedības vēsturi, kas kontrolē kuri monētas) uz blokiem.
 2. Miners iztērēt elektroenerģijas hashingthat bloks ar pārstrādes jaudu savu GPU (-iem). Veiksmīga hash rezultāts rada ražot unikālu pierādījums darba (Pow) pierāda, ka kalnraču strādāja par šo bloku.
 3. Ja pārējie tīkla akceptē sajaukto bloks par derīgu, bloks kļūst par daļu no pastāvīgā vienprātību par derīgiem darījumiem, kas pazīstams kā blockchain.
 4. Kalnraču saņem 5 ETH plus visu darījumu un kodu apstrādes maksas (aka gāzes), kas savā blokā, kā arī iespējamo bonusu par jebkuru unclesthey iekļaut.

Kā Ethereum s Blockchain Atšķiras no Bitcoin s

Ethereum izmanto citu jaucējsummas algoritmu Bitcoin, kas padara to par nesaderīgu ar īpašu jaukšanu aparatūru (Asics) izstrādātas Bitcoin ieguvei. Ethereum algoritms ir pazīstams kā Ethash. Tā ir atmiņa, cietais algoritms; nozīmē, ka tas ir paredzēts, lai pretoties attīstību Ethereum ieguves ASICs. Tā vietā, Ethash ir apzināti vislabāk piemērota GPU ieguves.

Hashrate, Grūtības un cenas

Kopā tīkls hashrate ir strauji kāpšanas kopš Q2 2016. Veldzēties notika ziņām DAO krīzes, taču kopš hashrate ir atgūti. Viss bija samērā kluss, apmēram līdz Q2 2017, kur viss Kripto related absolūti uzplauka, jo īpaši Ethereum jo tas veicināja vilnis jaunu projektu un ICO darbību. Šī diagramma no Etherscantells ir stāsts:

Tātad, ja summa aparatūras veltīts Ethereum kalnrūpniecības pieaug, kāpēc netiek bloki ir jāizrok arvien straujāk, piemēram, ka vidējais 15 Otrais bloks laiks ir samazinājies?

Atbilde ir Grūtības. Ar automātiski pielāgojot skaitļošanas grūtības atrisināt bloku, tad Ethereum blockchain spēj uzturēt ~ 15 sekunžu intervālu. Jūs pamanīsiet Difficultyclosely izseko hashrate, un tas arī ir redzams straujais pieaugums šogad:

Nākamais skaidrs jautājums ir, kāpēc hashrate un grūtības ir pieaug, pirmajā vietā? Tur ir vienkāršs ekonomisko vadītājs; cena!

 
Ikdienas diagramma Ethereum s ASV dolāru vērtībā, pieklājīgi Trading View

Takeaway šeit ir, ka hashrate ir jāievēro (ar dažiem ievērojamu nobīdi) ETH cenu sprādziens, kas sākās janvāra beigās 2016, redzēju dažas lejupslīdi 2016. Gadā beigās, bet tad eksplodēja atkal Q2 2017. Kāds pārsteidzošs bullis palaist! Līdz gandrīz $ 400 USD no tikai $ 10 USD dažus īsus mēnešiem.

Aprēķinot Ether Mining Rentabilitāte

Ar skaidrāku izpratni par Ethereum blockchain un svarīgiem jēdzieniem, piemēram, grūtības, nav pienācis laiks, lai veiktu dažus ekonomiskos aprēķinus:

Pirmkārt, dodies uz Etherscan kalnrūpniecības kalkulators, kas nodrošina up-to-dienas datus par pašreizējo cenu, bloku laiku un tīkla hashrate (kā mēra Gigahash par secondaka GH / s, kas norāda billionsof aprēķinu sekundē):

Otrkārt, kopēt šos skaitļus uz Cryptowizzard Kalnrūpniecības kalkulators, daudz sarežģītu kalkulatoru, kas ļauj jums iestatīt elektroenerģijas izmaksas, kas ir criticalto rentabilitāti noteikšanai. Diemžēl, šis kalkulators netiek automātiski ielādētu pašreizējo cenu, hashrate un bloķēt laiku. Tātad, mēs kopēt tos pa:

Treškārt, izvēlieties Grafikas cardyou plāno izmantot kalnrūpniecībā. Kalkulators automātiski ievada pareizo hashrate un enerģijas patēriņu. Ja karte nav iekļauta vai esat mainījis savu sniegumu, izvēlieties Customoption un ievadiet attiecīgos skaitļus manuāli. Ņemiet vērā, ka GPU hashrates ir ierakstīti (Megahash vienu secondaka MH / s; apzīmē millionsof aprēķinus sekundē).

Ceturtais un pēdējais solis ir ievadīt savu elektroenerģijas cenu, kā tas norādīts jūsu komunālo pakalpojumu rēķinu vai tas listfor ASV vai šī listfor citur. Rezultāti tiks parādīts zemāk:

Šie skaitļi mainīsies atkarībā palaižot šo analīzi, bet nolūkos piemēru šeit mēs būtu tīrais 109 ETH gadā. Ja pārdod par pašreizējo cenu, $ 1537 tiks nopelnīta, no kura mēs atņemtu elektroenerģijas izmaksas 493 $. Tas tīkli respektablu peļņu 1045 $.

No šī $ 1045, var būt nepieciešamas vairākas atskaitījumus:

 • Ieguves baseins izmaksas, kas parasti darbojas aptuveni 1% plus 1 ETH izmaksu maksu,
 • Pirkuma cena piemērs Radeon HD 7990, kas ir aptuveni $ 700,
 • Atkarībā no paredzētā uzstādīšanas, tas var būt nepieciešams, lai iegādātos jaunu Power Supply Unit (PSU), lai palaistu jūsu aparatūru. Elektriski efektīvu PSU maksā vairāk, bet ietaupa uz elektroenerģijas izmaksām ilgākā laikposmā.

Rentabilitāte Brīdinājums

Grūtības varētu turpināt savu izveidoto tendence palielināties (un varētu smaile par atbrīvošanu efektīvāku GPU), un cena ir ļoti neprognozējama (un var avarēt, ja tirgus nepatīk Ethereum ir risinājums, lai tā turpinās DAO krīzi). Turklāt, Ethereum tiek plānots pāriet uz apliecinājuma Stakemodel kādā nenoteiktā laikā, kas nozīmē, ka vairs nebūs mineable.

Pirms jebkādu nopietnu tēriņu kapitāla turpmāka izpēte par Ethereum perspektīvām ir pamatota. Kaut GPU var iestatīt kalnrūpniecības citas monētas un to izmaksas daļēji kompensētas ar tālākpārdošanu, videokartes strauji kristies. Tas jo īpaši attiecas uz karšu uzdotajiem pastāvīgu, intensīvu darbu kalnrūpniecībā.

Izvēloties savu GPU aparatūra 

Eksperimenti ar dažādiem GPU izvēli šajā kalkulatorā atklās karti ar vislabāko cenas sniegumu uz elektroenerģijas patēriņa kombināciju (izteikts kā MH / s uz vienu valūtas vienību).Keep prātā, ka AMD kartes pārspēj NVidiafor kriptonauda ieguves nolūkos.

Karte ir jābūt vismaz 3 gigs RAM, vai tas nespēs pareizi raktuves Ethereum. Tas ir saistīts ar pieaugošo DAG fails (režisors aciklisku grafika) izmantotā Ethereum apliecinājuma darba sajaukšanai procesu.  

Pro-tips: izbraukšana šādi GPU: AMD Rx 470/480 Rx 570/580, AMD R9 diapazons, HD 7990/7950 (ja izmantotās kartes ir pieejamas, mēģināt iegūt tos no gamer nevis kalnraču, ar garantiju ja iespējams). NVIDIA, apskatīt 1060/1070/1080 sērijas kartēm. Tāpat kā ar visu, darīt savu uzticamības pārbaudi, lai novērtētu GPU, pamatojoties uz to hashrate, jaudas prasībām, pieejamību un cenu. 

Par stabilu budžeta karti, Rx 470 ar 4 gigs RAM ieteicams (ja noliktavā, nevis smieklīgi nekā piepumpētām cenas, jo kartes trūkuma tāpat mēs redzam tagad vasarā 2017.).

AMD RX Sērija: The Game Changer.

AMD introducedtheir jauno 14 nanometru (nm) RXseries kartīte grūti-to-pretoties $ 200 cenu 2016and kriptogrāfiskā valūtas ieguves kļuva daudz izdevīgāk, jo mazāku 14nm ražošanas process nodrošina šo karti iespaidīgu veiktspēju un zemu enerģijas patēriņu.

Tas ir kļuvis par jauno standartu Ethereum miningand ar milzīgu cenu eksplozija pieprasījums pēc šīm kartēm ir tālu apsteigusi piedāvājumu un radīja ārkārtējas GPU trūkumu, kā rezultātā daudz augstākas GPU cenām. Tas nozīmē, ka, ja jūs veikals uzmanīgi, izveidot automātiskus paziņojumus / brīdinājumus un ir mazliet luck, jūs varat saņemt kādu no AMD RX sērijas kartēm.

 

Pārbaudiet R / AMDfor jaunāko informāciju un baumas!

Mining Ethereum datorā (Windows) - tekstu ceļvedis

Ja jūs lasāt iesācējs ar pamācību Ethereum kalnrūpniecības un ir GPU pietiekami spēcīgs, lai padarītu to vērts, mēs gatavojamies pieņemt jūs lietojat Windows, lai mēs koncentrējamies uz ieguves Ethereum uz šo platformu.

1. Get Your Video kartes draiveri instalēta

AMD GPU: Dodies amd.com lejupielādēt savu GPU draiveri. Iet uz amd.com tad izvēlieties "Atbalsts & Drivers" - ievadīt savu GPU informāciju un noklikšķiniet uz "Display rezultāti"

Jūs varat noklikšķināt uz pogas Lejupielādēt pašreizējā vadītāja vai izvēlēties "Lejupielādēt Iepriekšējā Draiveri un programmatūra", labajā pusē, kas ļaus jums izvēlēties iepriekšējās versijas, kas ir zināms kā liels vadītājiem attiecībā uz ieguves rūpniecību, pamatojoties uz savām kartēm, piemēram:

R9 un vecāki - izmantot 15.12

RX 4XX Series - izmantot 16.9.2 vai 16.10.3

RX 5xx sērija - tā kā tie ir jaunākas Es ieteiktu iet ar pašreizējo vadītāju tagad

0

Nvidia GPU: Lai iegūtu jaunāko Nvidia GeForce vadītājiem doties https://www.geforce.com/driversand tad ievadiet savu karšu info un noklikšķiniet uz "Sākt meklēšanu", un pēc tam lejupielādēt jaunāko versiju no rezultātiem.  

1

Instalējiet savu GPU vadītājiem, kā jūs parasti (Tālāk, nākamais, Ok, uc), un atsāknēšana. Pēc tam, jūs zināt jūsu GPU atzīst pareizi, ja jums iet uz Device Manager (meklēšanu Windows meklēšanas bar), un jūs neredzat nekādas brīdinājuma zīmes uz jūsu GPU, un tas liecina, ka tie ir pareizi, piemēram, šādi:  

2

Problēmas Padoms: Daži ogļrači ir bijuši panākumi instalējot visus GPU uzreiz un pēc tam instalēt draiverus. Citi dod uzstādīt tikai vienu karti, instalēt draiverus, slēgtas sistēmas, un pēc tam instalēt pārējo GPU s un pēc tam vienkārši ļaujiet viņiem visiem jāatzīst Windows (jūs sajutīsiet sistēmas apšuvumiem, dažas dzirksteles, vai īsi melni ekrāni bet katra karte ir konstatēta ar Windows).  

Man bija veiksme gan veidus, un tādēļ, ja jums rodas problēma ar vienu metodi dzēst vadītājiem un mēģiniet citu metodi. Un, ja jums ir nepieciešams, lai novērstu jūsu vadītājiem izmantot DDU (Display Driver atinstalētājs) programmu no Guru3d.comto noņemt visu tīri un tad sākt no jauna.  

2. Saņemiet Ethereum Wallet address instalēšana Ethereum

(Vai jump 5. Darbību, un izmantot MyEtherWallet.com)

Jūs varat sekot soļi 2-4 lejupielādēt oficiālo Ethereum Wallet, bet jums ir nepieciešams, lai gaidīt pilnu Ethereum blockchain sinhronizēt. Lai izlaistu šo un saņemt notiek daudz ātrāk, nolēkt uz 5. Soli un izveidot maku izmantojot MyEtherWallet vietā.  

Ja jūs neesat izmantoti komandrindas (aka "DOS režīmā,"), tas ir ieteicams, ka jums lejupielādēt Mist, ar savu draudzīgo un pārzina GUI (grafiskā lietotāja saskarne):

3

Migla paketē Ethereum walletwhich jums būs nepieciešams, lai saņemtu jebkādu ieguves peļņu. Dūmaka ietver arī Ethereumbrowserwith dažādas funkcijas, piemēram, ziņapmaiņas un sociālo tīklu andtutorials.As padoms, šīs konsultācijas un sociālais tīkls, ir noderīgi mācību resursi. Vai nav bail lūgt Ethereals ja jūs grūtības ar jebkura daļa no šī procesa.
Lai lejupielādētu Mist, dodies uz https://github.com/ethereum/mist/releasesand izvēlētos jaunāko atbrīvošanu. Mūsu gadījumā tas ir 0.8.0:

  4 1) Izvēlieties jaunāko versiju, tas būs visvairāk.


  5 2) Ritiniet uz leju līdz lejupielādes. Jūs varat izvēlēties Mist orthe savrupu Ethereum maku.

  6 3) Izvēlieties neaizmirstamu lejupielādes mapi ar "Ethereum maka" zip fails. Izraksts to ar piemērotu failu ekstrakcijas instruments, virzītos uz jaunu mapi nosūcējs rada un pēc tam atrodiet un palaidiet Ethereum lietotni.

3. Iegūt Blockchain

Nākamais solis ir pasteidzies un gaidīt, kā Ethereum blockchain lejupielādes un sinhronizācijas. Tas ir vairāk nekā 10 koncertus, lai šis process var aizņemt kādu laiku...

Kad tas pabeidz, pavadīt dažas minūtes, lai iepazītos ar Mist lietotni; interfeiss ir diezgan pašsaprotama. Migla lietotne vēl nav pilnībā pulētas tāpēc gaidīt dažas kļūdas.

4. Setup jūsu Maka

Tālāk, atveriet Ethereum maku un radīt jaunu kontu un līgumu balstītu maku. Šajā maks saturēs izmaksu adresi, uz kuru jūs saņemat ieguves atlīdzību no sava baseina vai tieši no blockchain.

7 1) Pievienot savu jauno kontu, dod tai neaizmirstamu ieguves nosaukumu. Glabājiet paroles droši!

8

2) Pēc tam, kad ģenerēšanas kontu, pievienot maku un pierakstīt vai kopēt teksta failā unikālo address.This adrese sāksies ar burtiem "0x".Tas ir nepieciešams, lai saņemtu ETH ieguves atlīdzības!

Piezīme par Geth

Migla ir arī Geth, tautas komandrindas interfeisu. Jūs varat izvēlēties, lai iegūtu tikai jaunākās Geth appfor jūsu sistēmā, tas spēj veikt visas funkcijas Mist (un vairāk) no komandrindas. Geth (saīsinājums no "go-ethereum") ļauj jums un jūsu kalnraču sadarboties tiešāk ar Ethereum tīklu, bet Geth noteikti prasa dažas programmēšanas zināšanas.

Kā jūs kļūtu lietpratējs Ethereum kalnrūpniecības un kodēšanu, Geth kļūs noderīga jums, bet tagad tas nav ieteicams, jo vienkāršākais ceļš, lai iesākumam ar Ethereum ieguvi.

5. Instalēšana maks no MyEtherWallet.com

Dodies uz MyEtherWallet.com (Piezīme:... Lūdzu, piesargāties no pikšķerēšanas vietnes neievadiet savu atslēgu tīmekļa vietnē jūs ieradās, noklikšķinot uz saites Vienmēr triple-pārbaudiet domēna Reālā vietne ir MyEtherWallet dot com)

Ievadiet stipru paroli un noklikšķiniet uz "Izveidot jaunu maku":

9

Lejupielādēt Jūsu "krātuves File" un noklikšķiniet uz "Es saprotu. Turpināt. "Pogu.

0

Saglabājiet savu privāto atslēgu. Laba prakse ir atvērt notepad un ievadiet savu info - paroles, privāto atslēgu, un jūsu Ethereum adresi (kuru jūs saņemsiet drīz), un saglabājiet šo teksta failu kopā ar savu krātuves failu, kādā Encrpted failu (izmantojot WinRAR vai līdzīgas programmas), un pēc tam uzglabāt kopiju, kas uz USB diska vai mākonis disku un izdzēst atsevišķus failus (saglabājot tikai šifrētu failu digitāli).

1

Noklikšķiniet uz Saglabāt savu adresi un pēc tam izvēlieties "keystore File" pogu un pēc tam noklikšķiniet uz "Select maka File", pārlūkot savu nesen lejupielādēto krātuves Fails (kas sākas ar "UTC..."), un izvēlieties to.  

2

Pēc tam jums tiks piedāvāts ievadīt paroli vēlreiz...

3

Un tad, kad atslēgts varat ritināt uz leju un redzēt "Jūsu adrese" - tas ir jūsu Ethereum maka adrese, ka mēs izmantot ieguvei. Saglabājiet to atsevišķā notepad teksta failu un saglabājiet to uz darbvirsmas, lai viegli piekļūt (Piezīme: tas ir labi, lai dalītos šo adresi, jo tas ir veids, kā cilvēki nosūtīsim jums Etera un kā jūs saņemsiet savu ieguves izmaksu, bet nekad dalīties ar savu privāto atslēgu !).  

Monētas nosūtīti uz šo adresi var nosūtīt no MyEtherWallet uz jebkuru citu Ethereum adresi (par apmaiņas, piemēram, konvertēt uz Bitcoin, naudu, uc).

4

6. Lejupielādējiet Claymore Ethereum Miner

Mēs gatavojamies, izmantojot ļoti populārs Claymore Miner. Iegūt pašreizējo versiju šeit no Claymore sākotnējā Bitcointalk threadand lejupielādēt jaunāko versiju no Google vai Mega lejupielādes saitēm viņš sniedz (neizmantojiet citu cilvēku saites). Pašreizējā versijā no laikā šī rakstiski, ir 9.6, un jūs vēlaties, lai saņemtu Catalyst un CUDA versiju (nevis Linux versija).  

5

Ievērojiet, ja lejupielādējot Claymore Miner Windows var sniegt brīdinājumu, bet, ja jūs izmantojāt Claymore s lejupielādes saiti varat ignorēt to. Viņš ir labi ievēroti attīstītājs, kas ir celtniecības kriptogrāfijas kalnračiem daudzus gadus.  

Tiklīdz lejupielādēts, ekstrakts mapi uz jūsu darbvirsmas, lai viegli piekļūt.  

7. Kniebiens Daži Windows iestatījumus pirms Mining

 • Daži iestatījumi ir pārveidots Windows iegūt jums gatavs ieguvei. Pirmkārt, jūs nevēlaties, lai jūsu datoru, lai iet gulēt, jo tas tiks pārtraukts ieguves tik iet uz enerģijas iestatījumiem, un noteikt to uz "Nekad" izslēdziet / miegu.  
 • Nākamās jūs vēlaties mainīt savu sistēmu lapas failu un manuāli iestatīt tā, lai 16384 MB (tas ir 16GB).  
 • Lai samazinātu traucējumus jūsu kalnrūpniecības un iestatījumiem jūs varētu vēlēties, lai arī atslēgt Windows Updates. Ja jums liekas drošāk atstājot tos, jūs varat darīt, un tikai saprast, ka ir ļoti bieži atjauninājumi, kas dažkārt atsāknēšana jūsu sistēmā bez esat iesaistīšana un tādējādi apturēt jūsu ieguves.   
 • Ja jūs izmantojat Windows Defender vai kādu citu pretvīrusu programmu, kā izņēmumu pievienot to tā, ka tas nav karogu Claymore raktuvju izpildāmo "EthDcrMiner64.exe" kā vīruss vai mēģināt atslēgt / dzēst to.  

8. Pievienoties Mining baseins un konfigurēšana Mining bat failu

Nākamais solis ir uzstādīšanas baseins kalnrūpniecības, kā solo-ieguves ir maz ticams, lai jums nekādas Ethereum ja jums ir noliktava pilna GPU. Jūsu pirmais solis būs izvēlēties Ethereum ieguves baseins. Ir daudz, no kuriem izvēlēties, bet mēs iesakām Nanopool orEtheremine. Mājas lapā vai palīdzības sadaļu ieguves baseina vietā, visticamāk, ir ietverti norādījumi par to, kā mine savā baseinā, izmantojot populāro Claymore mīnētājs.  

Tieši mājas lapā Ethermine.org redzēsiet sadaļa "Stratum režīmā, izmantojot Claymores Miner".

Atveriet Claymore kalnraču mapi uz jūsu darbvirsmas un labo klikšķi uz teksta failu ar nosaukumu "Start" un izvēlieties "Rediģēt".

Tad ejiet uz Ethermine vietas un izcelt un kopēt visu tekstu pirmajā lodziņā zem "Tad sāk savu kalnračiem ar..."

6

Atkarībā no jūsu atrašanās vietu, jūs vēlaties, lai izveidotu savienojumu ar tuvāko serveri, lai jums un atjaunināt servera virkni teksta serveri:

Uz vispiemērotāko raga serveri jums, balstoties uz jūsu atrašanās vietu:

Tagad saglabājiet failu kā sērijveida ar sikspārņu pagarinājumu. Izvēlieties Fails> Saglabāt kā un pēc tam lodziņā izvēlēties nosaukumu par to, un pēc tam ierakstiet "BAT" pēc nosaukuma, un Saglabāt kā tipu kastē, pārliecinieties, ka jūs izvēlaties "All Files", un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Apsveicam, jūs tagad ir sērijveida gatavs mine! Izveidot saīsni uz jauno Bat failu un nosūtīt to savā datorā. Pēc tam varat izdzēst teksta faila faila versiju.  

7

9. Sāciet savu Miner!

Veiciet dubultklikšķi uz jūsu bat failu, lai sāktu kalnraču. Kalnraču sāksies, palaidiet setx komandas noteikt šos vides mainīgos, inicializēt katrs jūsu GPU, veidot DAG fails par katru no jūsu GPU un sākt sajaukšanai prom. Ļaujiet tai darboties aptuveni 20 sekundes un pēc tam noklikšķiniet uz "s", lai to parādītu savu sajaukšanai ātrumu. Jūs varat izmantot, ka atpakaļ kalkulatoru atkal, lai noteiktu precīzāku pārstāvību jūsu ienākumiem.   

Lai uzraudzītu savus ieņēmumus uz baseinu, dodieties atpakaļ uz Ethermine.org un augšā ielīmējiet maku adresi Adrešu logu un noklikšķiniet uz Pārbaudīt statusu pogu:

8

Mēs ceram, ka jums atrast šo rokasgrāmatu noderīga! Ja jums rodas kādas problēmas vai ir jautājumi, lūdzu, komentāru zemāk, un mēs centīsimies palīdzēt. Piezīme mēs nenosedz sarežģītākus soļus kalnrūpniecību, piemēram, overclocking un undervolting, BIOS atjaunināšanas, attālās piekļuves un uzraudzību, vai Dual ieguves. Ja vēlaties, Ja ir interese, ņemot jūsu ieguves uz nākamo līmeni no šejienes, pierakstīties Kripto Kalnrūpniecības akadēmijas, kur es iedziļināties masveida dziļumu un detalizēti ik uz soļa šo procesu visaptverošu kursu. Laimīgu Mining!  

  9 Šis raksts bija atjauninājums 2017. Gada jūlijā Ian MacPhee (skatīt beigās šo ziņu). Lai iegūtu papildu informāciju my username is Techman34 (par Ethereum forumā) vai sazinieties ar mani  

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Citi ziņojums un Silk Road Auction

Post Bitcoin

Mēģina nopirkt Bitcoin ar Paypal? Lūk, kā pēc 2 minūtēm

Post Bitcoin

Google tikko nogalināts 99Satoshis (Bitcoin krānu atjauninājums)

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Post Bitcoin

Bitcoin vērtība: naudas daba un izcelsme