Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt

Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt

Tas nav īpašs tirdzniecības ieteikumu, bet tikai ilustratīvs piemērs.

Mērķis

Mērķis ir rast daudzsološu vidēja termiņa tirdzniecību pēc iespējas labāk izmantot mūsu CFD tirdzniecības metodi. Mums būs, izmantojot metodes, kas aprakstītas iepriekš.

Tirgus pārskats par 26thJanuary 2016.

Vidēja termiņa iespējas ir visvieglāk atrast augstāku laika posmā kartēs. Dienas diagramma liecina par iespējamu trijstūra modeli veido, sākot ar 26thof janvārī 2016..

Attālināt, 4 stundu laikposms labāk atklāj tipa struktūru, kā arī citas ievērojamas tirgus funkcijas:

Long-Term Support / Resistanceline zilā krāsā ir ļoti svarīga. Šis aptuvenais līmenis tika izveidota 2014. Gada aprīlim, sākotnējās korekcijas no savvaļas smailes virs $ 1000 laikā. Pēc korekcijas no Bitcoin ir visu laiku augsta, cena izrādījās šajā līmenī, lai rallijs pāris mēnešus pirms atsākt downtrend. Beigās 2014. Gada decembrī, neveiksmes šajā līmenī, lai darbotos kā atbalsts noveda pie tā kļūst pretošanās 2015. Gadā, līdz brīdim, kad tā tika pārkāpts novembrī. Kamēr mēs joprojām virs šī līmeņa, Bitcoin var pieņemt, ka optimistisks.

Bullish fāze ir ierobežota ar sarkanu Downtrendline. Breakout acīmredzami nav pie 500 $. Cena ir cīnījušies, lai pieeja šo $ 500 līmeni kopš, tiek pagriezts atpakaļ arvien zemāks par lāčiem. No $ 460 līmenis ir pagrieziena punktu pēdējo divu impulsiem uz 500 $. Tirgus ir veselīgs starp trendlines šajā laikā; tas ir pašlaik, sākot režīmā.

No pozitīvās puses, zaļā augšupejošās līnijas tika izveidots, kad "Long-Term Support / Resistance", tika pārbaudīts uz negatīvo pusi. Šī līnija tika testēts uz negatīvo pusi, kad Maiks Hearn bija viņa "whiny ragequit" andBitcoin tika atzīts deadfor par 90thtime, šoreiz ar Washington Post. Skābas vīnogas un apšaubāmas žurnālistiku malā, zaļā augšupejošās līnijas notika uzņēmums.

Identifikācijas Patterns

Upside pārpilnība un negatīvie drāma sasniedz punktu vienošanās, par ko liecina konverģē redand greentrendlines (ar atvainošanos daltoniķis). Šķiet, ka zona ap 400 $ pašlaik atspoguļo pašreizējo līdzsvara punktu starp buļļiem un lāčiem. To apstiprina veidošanās otrā simetriskā trīsstūra modelis, ir arī vērsta uz šo $ 400 zonā. Tātad, mums ir gandrīz termiņa trīsstūri veido ietvaros vidēja termiņa trijstūrī, ko norobežo trendlines; ļoti interesanti. Let 's redzēt, kas godājams Thomas Bulkowski ir ko teikt par theSymmetrical Triangle Pattern:

"Simetrisks trīsstūri, dažreiz sauc spoles, ir populāra diagrammas modelis, jo tie bieži parādās un veikt samērā labi buļļa tirgū. Šis atzinums balstās nevis uz darbības ranga, kas ir viduvējs, bet par tirdzniecības pieredzi. "

Labi, tā, ka pārbaudes veic ar viedokli, ka Bitcoin atrodas buļļa tirgū. Taču viņi nav augstākā varbūtība modelis. Pieņemsim urbt leju modelis statistikas darbības, kas Bulkowski apkopojusi no viņa ilgu pieredzi ASV akciju tirgos:

­­­­­

Pieņemsim, analizētu trīsstūri attiecībā uz identifikācijas vadlīnijām. Cenu trendobviously piemērojams, tāpat kā faktorus definē formu, Trendlines krustojums andTouches (vismaz divi pieskārieni tiek uzskatīti augšupvērsti un trīs uz negatīvo pusi). Volumeis patiešām samazinās. Attiecībā Breakout: virsotne tiek prognozēts 24 dienu laikā no maksimālā pie A. Laikā, kad rakstveidā, trijstūra modelis ir turpinājusies 19 dienas. Trijstūris tādējādi sen, pie aptuveni 79% no attāluma līdz virsotnē. Modelis tādējādi var tikt pamatoti sagaidāms atrisināt tuvākajā laikā.

Interesanti, Bulkowski turpina teikt, aboutTriangle Apex un pagrieziena punktiem, kas trīsstūri cenu modeļi liecina tendence atrisināt ap to virsotnē, citiem vārdiem sakot, pēc dažām dienām, kad augšup un lejup līnijas tiekas...

Punkts A rāda trijstūra virsotnes, B punkts liecina raksts ir mērķa hit.

Bulkowski pētniecības likt izredzes izšķirtspēju virsotnes tuvumā starp 60% un 75%. Tas nostāda paredzamo pašreizējā, mazāka trīsstūra ap janvāra beigās / sākumā februārī, kas ir tad, kad klasiskā komanda ir prognozēts, lai atbrīvotu savu kodu izšķirtspēju.

Patiešām, tas ir jēga tirgus uzraudzīt Classic hardfork risku, pirms izlemt par turpmāko virzību. Ja izrādās, ka kalnrači atbalstīs klasisko hardfork, Bitcoin cena var sagaidīt kristies, testēšanas augšupejošās un iespējamo to $ 320 atbalsta līmeni. No otras puses, ja hardfork tiek noraidīts interesēs saglabātu kohēziju, tad šaubas tiks izkliedētas. Tirgi ienīst uncertaintyand katru reizi tika ierosināta hardfork - vai XT, Classic vai caur noteiktiem RKP - tirgū ir samazinājusies. Lai ko jūs varētu domāt par liekot lielāku BlockSize, ja hardfork mēģinājums neizdodas, tad noskaņojums un cenu iespējams planēt. Restest par Downtrendline un $ 500 pretestības līmenis ir diezgan iespējams.

Atgādinājums, minētie līmeņi tika izvēlēts kā Upsideor negatīvie Targetsfor nu ilgu vai īsu tirdzniecībā, atkarībā no tā, kā trijstūris nolemj:

Pattern mērķi

Pēc Bulkowski s mērīšanas noteikumiem, mēs nonāktu pie šādām papildu, matemātiski-iegūti mērķiem:

Diapazons starp augstāko virsotni (A) un zemāko ieleju (B) ir $ 112. Tas liecina augšupvirzītu breakout mērķi + $ 73 ilgu tirdzniecībai un lejup breakout mērķi -% $ 53 par īsu tirdzniecību. Tomēr, kamēr šie modelis mērķi ir pārbaudītas ietvaros Bitcoin telpā, tie nevar atsaukties upon.As tur arī nekādi nevar zināt, kad un kādā veidā modelis būs atrisināt, šie mērķi vēl nav apkopoti.

Market View

Šis tirdzniecības perspektīva waspublished lai Trading Viewon šo 26thof 2016 janvāris komentārus. Nospiediet "Play" ikonu, lai redzētu, kā tirdzniecība attīstās.

Tajā laikā, dzīvot tērzēšana norādīja, ka daudzi citi meklē līdzīgas trīsstūrveida modeļus, notablySajwho saistīta šādu ikdienas Bitcoin Wisdom diagrammu:

Ja citi tirgotājiem ir arī skatoties modeli tā paaugstina izredzes, ka tirgus reaģēs uz to.

Baltais aplis uzsver MACD indikators pagrieziena uz augšu, iespējams, signalizācijas bullish gājienu.

Indikatori

Iepriekš ikdienas MACD liecina augšupejošu pauze, lai gan cena rīcība, kas pašlaik hugging atbalsta Trendline, liecina lejupvērstu pārtraukuma. Priekšroka vienmēr jādod cenu iepriekš rādītājiem. Tomēr trūkums apstiprinājums no indikatoriem padara šo nedaudz zemāka varbūtība tirdzniecība. Tādēļ vajadzētu tirgot godīgi viegli un stingri Trailing stop. Pieredzējis uzņēmējs var riskēt ar aptuveni 2,5% no tirdzniecības kapitāla uz tirdzniecību, piemēram, tas, maksimāli līdz 3%.

Attīstība, kā no 28thof 2016 janvāris: Short Tirdzniecība Atvērtas

Modelis šķiet atrisināt uz negatīvo pusi. Tā kā trijstūris bija apņēmīgi pārkāptas, uz leju pārvietot paātrinājās. Tas norāda, ka tirgū patiešām atpazīt un bija pievērst uzmanību trijstūra modelis veidošanos.

Īss atklāja neilgi zem pārtraukuma pie 392 $. Uptrendline ir Negatīvie Target 1. Ievērojiet, ka iepriekšējais ievērojama lowwould arī veikt pienācīgu mērķi. Pēc "whiny-dusmas atmest" incidentu, cena nevar izšķiroši pārkāpt $ 360 līmeni uz 4 stundu, tāpēc tas šķiet kā iespējams atbalsta līmeni.

Cena tiks rūpīgi uzraudzīta ap uptrend, ar nolūku veikt peļņu, ja cena atlec strauji no šīs līnijas. Tā kā ir maz apstiprinājums no rādītājiem, vai augstākas laika periodos, piemēram, nedēļas vai mēneša, tas ir jēga veikt lielāko daļu no peļņas (teiksim 75%), pie negatīvie Target 1.

Par stoplosswas iestatītas 403 $; nedaudz virs vietas, kur cena ir bijis, bet tagad, kā arī virs lielas apaļas numuru $ 400 līmenī. Šī tirdzniecības nodrošina riska / ienesīguma attiecība 2,22, padarot to vērts risku.

Turpmākie notikumi kā no 29thof 2016 janvāris: Īss Daļēji Slēgts

Trijstūris modelis ir izspēlēta diezgan sekmīgi, un peļņa tika pieņemts $ 369 līmeņa (atcerieties iestatīt mērķus nedaudz pirms nākamās gaidīta S / R, gadījumā, ja cena ir spējīgs tos aizsniegt). Kaut vairāk peļņa varētu būt veikti par šo tirdzniecību, nosakot tādu saspringts pēc apstāšanās, ņemot 75% no peļņas pie mērķa līnijas joprojām nets jauku peļņu.

Ņemiet vērā, ka, lai gan svece dakts sasniedza līdz $ 360, pie kuras līmenis nebija tālākvirzību un cenu pretēja ātri.

Tas var būt vēl samazināties, tāpēc, ja cena paliek zem trīsstūra breakout līmenī tas būs interesanti redzēt, ja apakšā attīstās ap virsotnes datumu.

Nākamais jautājums ir, kur no šejienes... Šķiet diezgan maz ticams, ka cena būs negatīvie Target 2near 320 $. Blocksize drāma šķiet risināšanā un šķiet maz ticams, ka Klasisks saņems lielu atbalstu. Tāpēc ir jēga, lai pārvietotu šo mērķi līdz ap $ 360 atbalsta levelinstead, un pārvietot stop-lossdown tikai virs pēdējais augsts, pie 385,50 $. Tas nodrošina to, ka tirdzniecības eithers padarīt nedaudz bonusa peļņu vai tiek slēgti bez zaudējumiem. Ja tirgus turpinās uz sāniem, tas var būt labākais, lai aizvērtu tirdzniecību pie nelielas, nevis jātērē papildu laiku, enerģiju un kapitāla iespēju.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo tirdzniecību vai jebkuru citu tirdzniecībā par šo jautājumu justies brīvi atstāt savus komentārus komentāru sadaļā zemāk, un es darīšu manas vislabāk, lai atbildētu uz tiem. Veiksmi!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2.daļa: Vai naudu pat nepieciešams izmantot vērtību?

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība