Kāda būs nākotne? Bitcoin cenu prognoze 2016. gadam | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāda būs nākotne? Bitcoin cenu prognoze 2016. gadam

Kāda būs nākotne? Bitcoin cenu prognoze 2016. gadam

Nesenais samazinājums Bitcoin cenā, nāca kā paredzamo pārsteigums daudziem, un uzsāka daudz sociālo mediju balstītas diskusijas par nākotni pasaulē slavenākajiem kriptonauda.

Nesenais BitFenix ​​avārija tiek uzskatīta iemesls kritumu, kas ražo plašu paniku starp tirgotāju. Tomēr vairāki tehnoloģiju novatoriem bija diezgan laimīgs, lai varētu saņemt savu roku uz lētu Bitcoin. Kim Dotcom, dibinātājs Megaupload (vieta noņemts saistībā ar autortiesību pārkāpumiem), aizvedu uz Twitter, lai dalītos savu opinionon jautājums, vienlaikus atsaucoties uz Ķīnas akciju tirgus sabrukums, sliktākais redzējis pēdējo astoņu gadu laikā.

Bitcoin cena vienmēr ir bijis grūti novērtēt, jo ar kriptonauda daudzajiem mainīgajiem, tāpēc mēģina uzminēt nākotnes vērtība kļūst sarežģīts uzdevums. Nav precīzu cenu prognozes par Bitcoin, bet daži cilvēki un uzņēmumi nodot tālāk savus labākos uzmin visu laiku.

Lai palīdzētu mūsu lasītājiem iegūt labāku izpratni par kādu no diskusijām par Bitcoin cenu, mēs esam apkopoti viedokli dalīta ar dažādiem uzņēmumiem un kriptonauda entuziastiem par nākamā gada cenu prognozes.

Faktiskais vērts Bitcoin

No 2015. Gada 11. Martā, MoneyMorning.com publicēja articlenamed Bitcoin Cena Pareģošana: Kāpēc tas ir tikai tagad Meklējot patieso vērtību. Rakstā tika vēlāk pārpublicēts NASDAQ, kurš pievienots sīkāku informāciju, palīdzot noskaidrot dažus maldīgus priekšstatus par Bitcoin vērtības.

Lai saprastu Bitcoin faktisko vērtību, NASDAQ piemin secinājumus iepriekš kopīgojuši WizSec, ar Bitcoin apsardzes firma pēta cenu pieaugums, kas notika 2013. Gada beigās.

Viņu secinājumi liecina thatthe galvenais iemesls aiz Bitcoin cenu kāpuma bija patiesībā, bot nosaukts Willy. Bot acīmredzot atbildīgs, lai radītu vairākus kontus uz Mt. Gox izmantojot viltotas ASV dolāru, lai iegādātos lielus BTC regulāri, galu galā sūknēšanas cenu.

Saskaņā ar WizSec, Willy vien bija atbildīgs par 25 līdz 90 procentiem no kopējā apjoma tiek tirgotas Mt. Gox tajā laikā. Pieaugošais Bitcoin cena kārdinājums arī Ķīnas investorus un apmaiņu ieguldīt Bitcoin, vēl vairāk palielinot cenu. Līdz 2014. Gada janvāra, Willy ātri sāka pārdot lielu daudzumu Bitcoin, un tas noveda pie bezprecedenta cenu kritumu. Cilvēki nav gluži pilnībā saprast, kas notiek toreiz, un tāpēc, ka daudzi pārpratumi veidojās par faktisko vērtu Bitcoin.

Tagad, izprotot, kāpēc Bitcoin pieauga šādām augstām cenām, tajā laikā, mēs šobrīd labākā pozīcijā, lai prognozētu tās turpmāko gaitu.

Bitcoin cenu prognozes 2016

Par šī gada prognozes ir nedaudz reāli pēc iepriekšējā gada cenu svārstības. Tajā laikā, iespēja vienu Bitcoin ir vērts $ 1 miljonu netika uzskatīts par neiespējamu, bet tagad vairāk nekā 60 procenti no sabiedrības uzskatu, ka tas nav reāli.

amerikāņu vērtspapīri firma Wedbush nesen publicēja reportspeculating par Bitcoin cenas 2016. Ziņojumā apgalvoja, ka sakarā ar kriptonauda potenciālu, lai samazinātu izmaksas, pieprasījums un izmantošana pieaug e-komercijas, naudas pārskaitījumu un micropayments nozarēs.

Ziņojumā prognozē, ka turpmākajos gados, Bitcoin varēs samazināt tiešsaistes maksājumu maksu 3-8 procentiem mazāk nekā 0,5 procentiem, vienlaikus samazinot izmaksas pārvedumu no pieciem līdz 10 procentiem mazāk nekā vienu procentu.

Wedbush lēš, ka Bitcoin cena svārstīsies ap 400 dolāru 2016. Galvenais pamatojums aiz savu prasību ir ticība Bitcoin spēju pārņemt finanšu maksājumiem, piemēram, pārvedumu un tiešsaistes maksājumiem.

Uzņēmums lēš, ka līdz 2025. Gadam Bitcoin sasniegs 10 procentiem no visiem tiešsaistes maksājumu, 20 procenti no naudas pārvedumu tirgu un 20 procentiem no micropayments tirgū. Viņi secināja, ka Bitcoin tīkls veido gandrīz $ 596.000.000.000 finanšu tirgū.

Par skati nozares eksperti

Roger Ver, tad kriptonauda investors un aktīvists pazīstama kā "Bitcoin Jēzus", pastāstīja 99Bitcoins ka viņš ir optimists un uzskata, ka Bitcoin redzēs augstākas cenas un augstāku svārstīgumu 2016.

Roger Ver nesen tvītot par Bitcoin padarīt pasauli par labāku vietu. "Labāka pasaule netiks uzvarēja ar balsis, pistoles, bumbas, vai tvertnēs Tas tiks uzvarēja ar šifrēšanu, 3D drukāšana, meshnets, Drones un Bitcoin, "viņš rakstīja par sociālo mediju.

Pirms dažām dienām, Mathew Roszak, dibinātājas partneris Tally Capital, nesen tika jautāts, kur viņš redz Bitcoin cenu iet nākamajā gadā. "Es domāju, ka Bitcoin ir viens no visvairāk mispriced aktīvu esmu redzējis manā karjerā," viņš teica.

Turklāt, viņš paskaidroja, ka ar pieaugošo uzņēmumu, nozaru un privātpersonu pieņem Bitcoin skaitu, kriptonauda piedāvā labākās iespējas, lai investoriem un uzņēmējiem, kas darbojas mūsdienu modernajā pasaulē.

Kamēr runājam par Bitcoin kā investīciju, amerikāņu riska kapitālistam Tims Draper teica, ka viņš cer, "cilvēki palaist uz Bitcoin, kā viņi dara uz zeltu."

Otrs iemesls, kāpēc Bitcoin ir noteikti palielināsies, ir saistīts ar pieaugumu pieņemšanu un to, ka tur būs tikai kādreiz būt 21 miljoni Bitcoins apgrozībā. Tā kā lietošanas pieaugumu un piedāvājums saglabāsies nemainīgs, rezultāts būs cena iet uz augšu. Pieaugošās cenas būs investori vēlas ieguldīt vairāk naudas, kas vēl iemūžinātu šo procesu.

Draper paskaidroja, ka galvenais iemesls Bitcoin cenu krišanās ir ogļrači pārdod savu BTC maksāt par elektrības rēķiniem. Bet, lai gan Bitcoin pieņemšana turpinās pieaug, spēju tieši maksāt par elektrības rēķiniem izmanto kriptonauda arī galu galā notiks, kas rezultātā palīdzēs noteikt problēmu.

Saskaņā ar iepriekš apspriests iemeslu dēļ Bitcoin ir iespējams redzēt lielāku svārstību tirgus nobriešanu un jauna veida izmantošanai ir izgudrots. Kaut arī cena būs pakāpeniski palielināsies ar pāris lielākajiem kritumiem pēc divām līdz trim mēnešiem, jo ​​jebkuru notikumu skaitu, vispārējais cenu prognozes par Bitcoin 2016. Gadā varētu būt kaut kur no $ 400 līdz $ 600 par vienu Bitcoin.

Par kriptonauda vērtība ir arī iespējams, palielināsies divreiz tik daudz pēc pāris gadiem, tāpēc 2017. Gadā cena varētu būt ap $ 1,000 līdz $ 1400.

Ļaujiet mums uzzināt jūsu prognozes par Bitcoin ir cenas 2016 komentārus.

Atruna: viedokļi un šeit paustie viedokļi ir uzskatus un viedokļus par autoru un ne vienmēr atspoguļo 99Bitcoins. Līdz ar to, nav garantijas, ir iesniegts vai netieši attiecībā uz precizitāti konkrētu prognožu, projekcijām vai jutīgo paziņojumiem šeit ietvertajiem.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: ASV bankas iesaka Bitcoin regulu, TorrentLocker upuri nemaksās izpirkuma maksu un citus

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin maku nodrošina 12 miljonus dolāru riska finansēšanā

Post Bitcoin

Viedi līgumi ar Bitcoin

Post Bitcoin

Vašingtonas štata Wonkblog Bitcoin Attack ir pilns ar kļūdām

Post Bitcoin

Kāda būs Bitcoin apmaiņas loma nākotnē?

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin vērtība: naudas daba un izcelsme

Post Bitcoin

Drīzumā: pirmā Bitcoin debetkarte

Post Bitcoin

Izskaidrojiet Bitcoin hash pret mani kā es esmu pieci

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: nopirkt lētus bitkīnus (25% no tirgus cenas)

Post Bitcoin

Vairāk Bitcoin bankas automātu Apvienotajā Karalistē, robotprogrammatūras, kas sajaucas ar BTC un Amazon jauno patentu