Bitcoin un Litecoin vēsture | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un Litecoin vēsture

Bitcoin un Litecoin vēsture

Pirmo reizi minēts 2008. Gadā, ko izstrādātājs, izmantojot pseido-anonīms identitāti Satoshi Nakamoto, Bitcoin, atvērtā koda peer-to-peer digitālās valūtas pirmo reizi uzsākta 2009. Gadā, un ir panākta 2013. Gada decembrī vairāk nekā 172000 vienaudžiem. Bitcoin tika uzsākta kā atvērtā koda de-centralizēta platformas virtuālo valūtu, kuru visi darījumi tiek reģistrēta blockchain tās operatori - kalnračiem. Lai gan Bitcoin ir lēnām pieņemts, tā ir kļuvusi par inovatīvas līdzeklis dažādu digitālo tirdzniecības un fiskālo darbību, tai skaitā: spekulatīvi ieguldījumi, izmantojot BTC biržām, filantropijas darbībām, par tiešsaistes azartspēlēm, izmantošana Bitcoin nevis dažu valstu valūtās (Irānā un Argentīna piemēram), ļaujot vienaudžiem apiet starptautiskās sankcijas vai risinājumu augsto inflācijas līmeni, izmantojot dažādus komerciāliem mērķiem - in tehnoloģiju mājas un mūsdienās - arī tradicionālajos uzņēmumos. Kā Bitcoin nav fiziskas vai papīra manifestu, tas ir parasti pieejama iegādāties bitcoins izmantojot kredītkartēm un izmantojot Bitcoin Paypalplatforms vai izmantojot BTC PayPal pieteikumiem.

Patlaban daudzas valstis ir aizliegta Bitcoin, kamēr jūs varat iegādāties Bitcoin vai Pirkt Litecoinfor darījumus citās valstīs ar privātiem uzņēmumiem, NVO un valūtas maiņas, lai izmantotu tās daudzās priekšrocības.

Daudzi uzņēmumi un korporācijas pieņemt Bitcoin kā norēķinu valūta, pārstāvot savu vēlmi būt uztver kā inovatīvi un visā pasaulē atvērts. Virgin Galactic Airlines ir tipisks piemērs, kas kopš 2013. Gada novembra paziņoja, ka pieņem Bitcoin kā samaksu, ļaujot biļešu iegādi ar Bitcoin pēc Nopirkt Bitcoin, izmantojot kredītkarti vai BTC uz Paypal.

Paralēli Bitcoin, Litecoin ir iedvesmojuši to un atgādina to, kā atvērtā koda peer-to-peer kriptonauda, ​​uzsākta 2011. Gadā Čārlzs Lī, ir kļuvusi par otro lielāko pēc tirgus kapitalizācijas. Sākot no 2013. Gada novembra, Litecoin saņēmusi pagarināts mediju pārklājumu, ievērojamu mediju kanāliem kā Bitcoin altenative. Litecoin sludina piedāvā vairākas priekšrocības Bitcoin, kuru vidū ir: jaunu bloku apstrādes katrs 2,5 minūtes (4 reizes ātrāk nekā Bitcoin); Dažādas un pasludināja optimizēts algoritms; Projekcijas izsniegšanas 84 miljardi Litecoins, 4 reizes vairāk nekā Bitcoin;

Litecoin var izmantot arī vairumā pieteikumā, kurš akceptē Bitcoin vai citas kriptotehnoloģijas valūtas, un šobrīd pieņemts 23. Tirgu biržās, no kurām lielākā ir BTC-E. Ir iespējams nopirkt Litecoineither izmantojot kredītkartes vai ar Litecoin Paypalapplication izmantošanai BTC / LTC tirdzniecību, LTC / USD, un LTC / EUR tirdzniecību, kā arī maksājuma veidu ar daudzām korporācijām, uzņēmumiem, NVO, tīmekļa vietnes un lietojumprogrammas.

Liela priekšrocība gan Bitcoin un Litecoin ir zemas maksas maksa par darījumiem. Kad jūs pirkt Bitcoin vai nopirkt Litecoin, maksa var būt zemāka pat par X20 nekā regulāri valūtās "transakcijas maksu, bet ļaujot vienādranga lielāku drošību, labāku sniegumu, uzlabojumus un priekšrocības. Izmantojot Bitcoin un Litecoin papildus lietot no Bitcoin Paypal iespēju, rada vieglu, vienkāršu, lietotājam draudzīgu un drošu veidu, kā iegādāties un iegūt Pirkt Bitcoins vai nopirkt Litecoins.

Nākotne Bitcoin un Litecoin šķiet daudzsološa, gan kā digitālās komerciāla valūtā, kā investīciju kanālu, jo īpaši tad, kad to vērtība kļūst mazāk svārstīgas.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Kāpēc prognozēt Bitcoin burbuļus ir bezjēdzīgi

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoinus, ja jūs esat Noob - Bitcoin Whiteboard otrdiena

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Vašingtonas štata Wonkblog Bitcoin Attack ir pilns ar kļūdām

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Kāpēc PayPal Bitcoin Integrācija vēl nav liels darījums

Post Bitcoin

Bitstamp: stabila Bitcoin apmaiņa