Kā Bitcoin darbojas? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā Bitcoin darbojas?

Kā Bitcoin darbojas?

Bitcoin uztur peer-to-peer tīkls, kas ļauj Bitcoin darījumi (nodošana Bitcoin vērtības no vienas Bitcoin adreses uz citu, izmantojot kriptogrāfijas algoritmiem) notikt tieši starp pircēju un pārdevēju. Šī tiešā saikne ar pircēja un pārdevēja novērš nepieciešamību pēc finanšu starpnieks, piemēram, centrālā banka vai Federal Reserve. Tā vietā, izmantojot starpnieku, Bitcoin darījumus veicina neatkarīgu kolektīvu tīkla Bitcoin "kalnraču" Šajā procesā darījumu un apstiprināt Bitcoin autentiskumu un īpašumtiesību pierādīšanai. Ikviens ar interneta pieslēgumu var kalt Bitcoins palaižot Bitcoin ieguves programmatūru.

Kopsumma ogļraču kolektīvo skaitļošanas jauda tiek saukta par "Bitcoin tīkls." Jo lielāks Bitcoin tīklu, drošāku tas kļūst. Iemesls tam ir tāpēc, ka tas kļūst skaitļošanas nepraktisks ļaunprātīgu programmatūru, lai uzbruktu Bitcoin tīkls kā Tīkla paplašina datora resursus. Vienīgais veids, kā ļaunprātīgs uzbrukums faktiski varētu būt par Bitcoin tīklā ir, ja uzbrukums nāca no tīkla lielākas un ar lielāku apstrādes jaudu nekā Bitcoin tīklā. Tā kā bankas iekasēt darījuma maksu atgūt miljardiem dolāru ieguldīti infrastruktūrā, lai atvieglotu darījumus, Bitcoin kalnrači ir iespēja saņemt maksu par darījumu viņu izdevumi skaitļošanas jaudas un elektroenerģijas.

Darījumu izmaksas starp neatkarīgiem Bitcoin pircējiem un pārdevējiem ir brīvprātīga un tiek noteikts pēc pušu vienošanās; darījumus ar visaugstāko maksu gandrīz vienmēr tiek apstrādāti ātrāk, bet pat darījumi, kuros nav maksas galu galā tiks apstrādāti. Darījums Maksa ir paredzēta, lai stimulētu cilvēkus kļūt par kalnračiem (vai pievienoties ieguves baseins), lai paplašinātu ar Bitcoin tīkls pieejamos datora resursus, kas ir nepieciešami, lai pārbaudītu darījumus. Darījuma maksa pārveidotu Bitcoin citās valūtās un tirdzniecības darījumos darbojas atšķirīgi, un ir izveidota ar Bitcoin pakalpojumu sniedzējs, piemēram, CoinBase.com un BitPay.com. Pašlaik darījums maksa standarts ir konkurētspējīgi darbgalda marķētas 1%.

Bitcoin tīkls kalnrači pilda divas svarīgākās funkcijas,: tas apstrādā un apstiprina Bitcoin darījumus, izmantojot sarežģītus algoritmus, un tas ievieš jaunu Bitcoin vērā Bitcoin ekonomikā ar procesu, ko sauc par "ieguvei."

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Iegādājieties TREZOR + 10% TREZOR reklāmas kodu bez maksas!

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin ATM un Kā lietot Bitcoin ATM mašīnas

Post Bitcoin

2015. gada 30. marts

Post Bitcoin

Bitcoin pasakains pieaugums galu galā beigsies asaras - South China Morning Post

Post Bitcoin

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Post Bitcoin

Kā nomainīt domuzīmi, ja esat iesācējs: rokasgrāmata domuzīmju ieguvei ar Antminer D3

Post Bitcoin

Bitcoin pret Litecoin - būtiskas atšķirības un līdzības!

Post Bitcoin

Niks Weaver par to, kāpēc jums vajadzētu pārdot savu Bitcoin - Lawfare Podcast

Post Bitcoin

Saka Juridiskais eksperts, ka Indijā atļauts regulāri tirgot Bitcoin

Post Bitcoin

Uzlabosim kopā