Kā nopirkt Bitcoins - 100% droši, Scam Bezmaksas Bitcoin pirkšanas rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Bitcoins - 100% droši, Scam Bezmaksas Bitcoin pirkšanas rokasgrāmata

Kā nopirkt Bitcoins - 100% droši, Scam Bezmaksas Bitcoin pirkšanas rokasgrāmata

Tā Bitcoin kļuva populāra visā pasaulē, 2013. Gadā tas joprojām šķiet, ir gandrīz neiespējami, lai uzzinātu, kā iegādāties Bitcoins nemeklējot internetā stundām. Es iešu pa populārākajām metodēm, ar īsu pārskatu par katru no tiem. Detalizētas instrukcijas var atrast, izmantojot saiti beigās katru punktu.

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti

Iespējams, visvairāk pieprasītie risinājums ir kā nopirkt Bitcoins ar kredītkarti. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt šodien, bet tie parasti ir saistīti ar augstu komisijas. Iemesls augstu komisijas ir tāpēc, ka tad, ja kāds pārdod tevi Bitcoins ar kredītkarti, viņš riskē krāpšanas no sava gala. Tas ir iemesls, kāpēc parasti šīs metodes pērkot Bitcoins būs dārgāka. Lūk detalizēta apmācība par pirkt Bitcoins ar kredītkarti.

Nopirkt Bitcoin ar Paypal

Otrs populārākais risinājums pērkot Bitcoins ir caur Paypal. Atkal pastāv risks krāpšanas, izmantojot šo metodi, un tas ir iemesls, kāpēc tas nav tik populārs. Virwox, virtuālā pasaule apmaiņu, ļauj iegādāties otru dzīvi liepas (SLL), kas ir vēl viena virtuāla valūta ar Paypal. Pēc tam jūs varat apmainīt šo valūtu Bitcoin. Lai iegūtu pilnīgu skaidrojumu par to, kā to var izdarīt pārbaudīt šo pamācību.

Nopirkt Bitcoin ar debetkarti

Tas ir arī iespējams iegādāties Bitcoins ar debetkarti. Šis process ir līdzīgs pērk Bitcoins ar kredītkarti un precizēta šajā lapā.

Pirkt Bitcoins ar pārskaitījumu (ASV)

Tas ir populārākās metodes, kuras var atrast šodien pērk Bitcoins. To lieto lielākā daļa Bitcoin tirdzniecības platformu un visvairāk Bitcoin apmaiņu. Iemesls tas ir tik populārs veids ir tāpēc, ka atšķirībā no, izmantojot kredītkarti, kad jūs stieple Jūsu naudu valūtas vai tirdzniecības platformu, tie vairs nav pakļauti krāpšanu. Ja atrodaties ASV jums noteikti vajadzētu izmantot Coinbaseto iegādāties Bitcoins ar pārskaitījumu. Šeit ir pilns apmācība.

Pirkt Bitcoins ar pārskaitījumu (SEPA)

Ļoti līdzīgs Paypal, Skrill (agrāk pazīstama kā Moneybookers) ir e-komercijas uzņēmums, kas ļauj tiešsaistes maksājumus. Lai gan tas ir grūti atrast tīmekļa vietnes, kas pārdod jums Bitcoin ar Skrill tieši tas joprojām ir iespējams PROFILAKSE šo jautājumu, izmantojot šo apmācību.

Nopirkt Bitcoins ar Cash

Ja jūs jūtaties ērtāk ar klātienes tikšanās jums arī ir iespēja iegādāties Bitcoins ar skaidru naudu. Vietējie Bitcoins piemēram, ir tīmekļa vietne, kas ļauj jums atrast cilvēkus, kuri vēlas pārdot Bitcoins tuvumā īpašās ģeogrāfiskās zonās. Katrai personai ir uzticības reitingu, un tīmekļa vietne nodrošina arī darījuma serviceso jūs varat justies droši, veicot uzņēmējdarbību. Lūk, kā jūs pērkat Bitcoins ar skaidru naudu.

Nopirkt Bitcoin ar Western Union

Ja Western Union ir vienīgā iespēja, jums ir palicis tas joprojām ir iespējams iegādāties Bitcoins. Uzņēmuma nosaukumu CoinMama akceptē Western Union pārskaitījumus un piegādā jums Bitcoins apmaiņā. Komisijas ir augstāka nekā parasti, bet tas ir labs iemesls. Par pilnīgu skaidrojumu par pērkot Bitcoins ar Western Union apskatīt šeit.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin? Vienkāršs (bet rūpīgs) skaidrojums

Post Bitcoin

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Kā Bitcoin darbojas?

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Kāda būs Bitcoin apmaiņas loma nākotnē?

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs