Kā izveidot drošu Bitcoin maku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā izveidot drošu Bitcoin maku

Kā izveidot drošu Bitcoin maku

Lūdzu, apmeklējiet šo postfor jaunāko informāciju

Šī ir rokasgrāmata, lai padarītu pilnīgi drošu Bitcoin maku maku jūs turēt uz īkšķis disku. Iemesls tas ir tik drošs, ka mēs, izmantojot Ubuntu veidot sāknēšanas-spējīgs operētājsistēmu, lai izvairītos no ļaunprātīgas programmatūras, spiegprogrammatūru vai vīrusiem. Mēs darām to šādā veidā, jo tur ir programmas, kas pastāv, kas mēģina nozagt jūsu Bitcoin maku. Ir tiešsaistes maki, kurus var izmantot, bet es ļoti iesakām izmantot tikai tie, par ikdienas darījumiem un saglabāt atsevišķu maku, lai jūsu krājkonta.

Pirms mēs sāktu, jums būs nepieciešams, 1 vai 2 īkšķis diskus (iedziļināties sīkāk par to, kāpēc jums var būt nepieciešams 2 vēlāk). Viņiem nav jābūt liels. Es nopirku manu 2 GB diskus par 5 dolāriem katru. Kad jums ir, ka mēs varam sākt.

Operētājsistēma Jūsu Secure Bitcoin maku būs Ubuntu. Vai nav bail, ja esat izmantojis tikai Windows visu jūsu dzīvi. Man būs iešana jums caur šo soli pa solim.

Iet uz Ubuntu Lejupielādēt Pageand noklikšķiniet uz lejupielādes opciju labajā pusē no ekrāna. Pārliecinieties, ka jūs saglabāt to uz vietu, jūs atceraties, jo mums būs nepieciešams to vēlāk. Jūs varat arī lejupielādēt to no torrent vietā, ja jūs zināt, kā. Ja Jums ir svešs ar straumēm vienkārši lejupielādēt no saites augstāk.

Tagad mums ir nepieciešams, lai boot-spējīgs īkšķis disku. Lucky mums, tur ir viegli izmantot programmatūru, kas to dara, lai mums. Iet uz USB Installer Pageand lejupielādēt USB instalēšanas programmu. Šī programma dos ir, lai jūs varat boot no USB diska. Kad tas ir lejupielādēts, palaist programmu, un iegūt to mapi, jūs atceraties. Es ieteiktu, izmantojot lejupielāžu mapi un pēc tam izveidot jaunu mapi ar nosaukumu "USBinstaller", lai jūs atcerēties, kur tas ir. Kad tas ir unzipped, dodieties uz šo mapi un palaist programmatūru.

Izvēlieties Ubuntu uz 1. Soli vajadzētu būt top opciju nolaižamajā izvēlnē. Tad jūs nospiediet pārlūkošanas pogu un izvēlaties Ubuntu lejupielāde no agrāk (atceros, kad es teicu, lai jūs atcerēties, kur esat saglabājis to?). Pēc tam izvēlieties savu USB īkšķis disku. Ja jūs plug to un tas neparādās, atstājiet to pievienots un restartējiet programmu, un tai vajadzētu būt tur. Tad viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet izveidot un ļaujiet tai darboties. To nedrīkst lietot pārāk ilgi, bet tas būs minūti vai divas. Te ir tas, ko mans izskatījās.

** Pirms turpināt pārliecināties, ka jūs atceraties savu adresi startbitcoin.com, lai jūs varētu atgriezties un pabeigt pamācību. **

*** pirms booting no Ubuntu Lasīt tālāk pāris rindkopas ***

Tagad, kad mums ir Boot-spējīgs versiju Ubuntu, mums ir nepieciešams to izmantot. Turiet īkšķi vadīt pievienots un restartējiet datoru. Ja tas netiek automātiski palaist Ubuntu, jums var būt, lai hit Esc vai Del taustiņu, kamēr jūsu dators ir booting up. Nākamā daļa ir ļoti svarīga. ** Nelietojiet instalēt Ubuntu. Izvēlieties "Run Ubuntu no USB Drive" no ekrāna, kas NOP augšu. Šīs metodes drošība nāk no pārliecinoties jums svaigu operētājsistēmu katru reizi, kad jūs vēlaties, lai piekļūtu jūsu maku, lai jums nav tur nekādu informāciju, kas varētu būt ļaunprātīga.

Kad Ubuntu darbojas, iet uz priekšu un izveidot savienojumu ar internetu. Ja izmantojat hardwired Ethernet savienojumu (faktiski ir kabeļu darbojas jūsu datoru no modema vai maršrutētāja), tas būtu jādara jums jau ir. Ja tā nav, noklikšķiniet uz bezvadu pogas augšējā labajā stūrī ekrāna, izvēlieties savu maršrutētāju un ievadiet savu paroli.

Tagad mums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Bitcoin klientu un sākt jaunu maku. Iet uz amatpersonai Bitcoin Homepageand atcerieties, ka jūs izmantojat Linux tagad. Tātad nav lejupielādēt Windows izdevums. Es vienmēr unzip failu manu lejupielādes mapē, bet tas nav svarīgi, tikai atcerēties, kur iegūt to. Pēc tam, kad iegūta iet uz jūsu lejupielādes mapi un atvērt Bin> 32> un pēc tam atveriet Bitcoin ikonas. Tas atvērs Bitcoin App. Tagad aizveriet to. Vienīgais iemesls, ka mēs atvērām tas bija izveidot wallet.dat failu.

Nākamais solis ir panākt, ir, lai mēs varētu redzēt slēptos failus datorā. Atveriet failu pārlūku (izskatās māja mapes augšpusē izvēlni pa kreisi), pārvietojiet peli, lai augšējā kreisajā stūrī ekrāna. Jums vajadzētu redzēt pazīstamas izvēlne tagad skaitā failu, rediģēt un vairāk. Noklikšķiniet uz Rediģēt un pēc tam preferences. Skatīt zemāk -

Pie loga augšdaļā, kas tikko popped up iespēju apskatīt slēptos failus. Izvēlieties Labi un logu vajadzētu slēgt. Tagad failu Explorer noklikšķiniet Ubuntu augšējā kreisajā loga, un jums vajadzētu būt iespējai redzēt mapi ar nosaukumu ".bitcoin".

Iet uz priekšu un atvērt to un tur ir jūsu wallet.dat fails. Right click to un kopēt to.

Tagad, kamēr vēl faila Explorer jūs varat izvēlēties citu USB disku no kreisajā pusē šī loga. Right click un ielīmējiet wallet.dat failu uz USB diska. Tagad jums ir droša maku, kas ir pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem.

Ja vēlaties, lai piekļūtu jūsu maku, jūs boot Ubuntu un instalēt Bitcoin kā pirms, bet tas jūs vēlaties kopēt wallet.dat failu no USB diska un ielīmēt the.bitcoin mapē, un jums ir labi iet.

Pārliecinieties, ka jums nav pārrakstīta wallet.dat failu un es ieteiktu veikt vairāk nekā 1 īkšķis vadīt tikai gadījumā, ja kaut kas notiek ar jūsu galvenais. Daži cilvēki iesaka šifrējot īkšķi disku, bet es ieteiktu slēpjas to drošā vietā... Tāpat droša. Ja jums ir pietiekami daudz Bitcoins kur jūs ciestu nopietnu zaudējumu, es varētu iet ar seifu.

Ja esat atradis šī apmācība noderīga - Ziedot 1G1ehppEgjiFTUSHFz2xs9KLSQuWLPYF2o, un, ja man pietiek, es pārvietot manu drošu maku.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Brain Wallet un kā izveidot vienu

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Jaunzēlandes Bitcoin ATM pakalpojums izslēdzas

Post Bitcoin

Kā lietot Bitcoin? - īsa vadlīnija

Post Bitcoin

Vai jūs vai neesat jāiegulda bitcijiņos 2016. gadā?

Post Bitcoin

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Post Bitcoin

Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?

Post Bitcoin

Desmit gadus, neviens nav izmantojis blokšainu - Hackernoon

Post Bitcoin

Hackers Publicēts Proof Mt.Gox CEO Stole klienti Bitcoins NOT them!

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!