Kā pelnīt naudu ar Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin

Meklē nopelnīt papildus naudu, vai veidot savu bagātību portfolio? Bitcoin ir lieliska iespēja to darīt. Kad lielākā daļa cilvēku domā, kā nopelnīt naudu, izmantojot Bitcoin, viņi domā par kalnrūpniecības un ieguldīt visu digitālo valūtā, taču šajās dienās ir daudzi citi metodes cilvēki var izmantot, lai radītu Bitcoin un naudu sev.

Iesim pa kādu no pazīstamākajiem un drošākajiem veidiem, kā pelnīt naudu ar Bitcoin.

Visefektīvākais veids, kā pelnīt naudu ar Bitcoin

Viena aizmirst metode, lai pelnītu naudu ar Bitcoin ir veidot un pārvaldīt savu Bitcoin krānu. Jūs varat nopelnīt jebkur starp $ 50- $ 800 mēnesī, ko rādīt savu Bitcoin krānu. Par darbojas krāns process ir diezgan vienkāršs, un tas viss ir sīki izskaidrots šajā rokasgrāmatā.

Palaižot savu Bitcoin jaucējkrāns jums tiks maksājot nelielu daudzumu Bitcoins saviem lietotājiem (automātiski), bet būs iegūt daudz lielākus ieņēmumus caur reklāmām, jūs likts uz jūsu vietni. Lūk, kā, lai sāktu ar savu Bitcoin krānu.

Izveidojot savu Bitcoin tīmekļa vietni, lai radītu pasīvo ienākumu

Viens no visvairāk saskaņā izskatījās iespēju pelnīt naudu ar Bitcoin ir iespējams, lai sāktu savu Bitcoin informācijas mājas lapā. Atšķirībā no krāna, šāda veida tīmekļa vietnes būs pamatā izskaidrot pamatus Bitcoin jauniem lietotājiem, bet pelnīt naudu no reklāmām un partneru piedāvājumiem.

Tas aizņem mazliet laika un neliela naudas summa, lai sāktu, bet ilgtermiņā būs iespējams dot vislabāko ieguldījumu atdevi. Lūk video courseexplaining šo visu procesu. Bezmaksas PDF versiju, protams, var atrast šeit - My Dirty Little Bitcoin Secrets.

Mini Earnings- Mazliet savu laiku, mazliet naudas

Ir plašs tīmekļa vietnes, kas būs jāmaksā jums nelielu naudas summu apmaiņā, lai pabeigtu dažus uzdevumus. Lielāko daļu laika tā sauktie "jaucējkrāni" iesaista apskatot reklāmas vienā vai otrā veidā.

Būtībā, vietņu īpašnieki get samaksāts, kad cilvēki apskatīt un mijiedarbojas ar reklāmām. Dažas tīmekļa vietnes, piemēram, Bitcoin jaucējkrāni, dalīties daži no šiem ienākumiem, ar saviem apmeklētājiem. Kas jums jādara, lai nopelnītu savu bitcoins svārstās no tīmekļa vietnes, lai mājas lapā. Ar dažiem, jūs nogalināt citplanētiešus vai barot dzīvniekus, ar citiem, jūs vienkārši skatīties video vai noklikšķiniet uz reklāmām.

Jābrīdina, tomēr dažas tīmekļa vietnes būs inficēt jūs ar ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem.

Writing Pārvērtiet savas literārās prasmes naudā

Internets ir piepildīta ar nebeidzamiem forumiem un ziņojumu dēļiem, un tas rada iespējas. Šajos forumos piedāvā lieliskas iespējas, lai izplatītu vārdu par produktiem un pakalpojumiem, un daži uzņēmumi pat maksāt jums, lai reklamētu savus produktus šajos forumos. Bieži vien tas nozīmē nedaudz vairāk nekā pārveidojot savu parakstu un ievietojot reklāmas kodu tajā.

Citas mājas lapas maksās jums Bitcoin rakstīt rakstus un blog posts. Jūs varētu arī izveidot savu blogu, ievietot reklāmas, un saņemt samaksāto Bitcoin. Ja jūs notikt zināt citu valodu, jūs varētu arī darīt dažas tulkošanas darbu Bitcoin.

Katrā ziņā, ja jūs zināt, kā rakstīt, jūs varat nopelnīt Bitcoin. Lielākā daļa iespējas ir angļu valodā, bet ir dažas iespējas citās valodās.

Pārdod produktus un pakalpojumus

Atcerieties, ka Bitcoin ir valūta. Tas nozīmē, ka jūs varat nopelnīt naudu nost no pārdošanas tikai par katru produktu un pakalpojumu veidu, vienkārši pieņemot Bitcoin kā maksājumu. Pat lielākie mājas lapas, piemēram, Overstock.com tagad pieņemt Bitcoin par samaksu.

Ja jums gadās būt top-iecirtums tirgotājam, vai ir labi ar mākslu un amatniecību (starp daudzām citām lietām), jūs varat pārdot savus pakalpojumus un izstrādājumi, un pieņemt Bitcoin apmaiņā. Tāpat kā ar jebkuru citu uzņēmējdarbības veidu, jums būs izkļūt tur un tirgus sevi un savus produktus vai pakalpojumus.

Ja jūs jau pārdodat kaut ko, jums vajadzētu apsvērt pieņemt Bitcoin kā samaksu, ja vēl neesat to izdarījis. Ja jums nav pārdot kaut ko, kas tagad ir lielisks laiks, lai apskatīt tirgu, lai noteiktu vajadzības, un, lai atrastu veidus, lai apmierinātu šīs vajadzības. Bitcoin piedāvā plašu uzņēmējdarbības iespējām, lai treknrakstā un ambiciozi, un visu digitālo valūtu liek veikt uzņēmējdarbību visā pasaulē, lētāku un vieglāku.

Bitcoin mining- raktuves savu bagātību

Bitcoin ieguve ir apstrīdami senākais veids, lai radītu bagātību caur Bitcoin. Bitcoins tiek veidotas ar atrisināt sarežģītu algoritmu, kas rada blokus, kas tiek pievienoti sabiedrisko virsgrāmatā. Sabiedrība virsgrāmata ir vēsture no visiem darījumiem, kas veikti, izmantojot Bitcoin.

Garš stāsts īss, kalnrači būtībā veidot publisko reģistru un ļautu visai Bitcoin sistēma darbotos. Tā kā viņi rada jaunus blokus, kalnračiem tiek apbalvoti ar jauniem bitcoins. Tas rosina vairāk kalnračiem, lai saņemtu par rīcību, kas ļauj Bitcoin kopienai augt.

Reiz, cilvēki varētu izmantot savas mājas datoru mīnu bitcoins, taču laika gaitā ieguve ir kļuvusi sarežģītāka, jo algoritmi ir kļuvuši sarežģītāki. Tagad, jums ir vai nu nopirkt speciāli veidota ieguves platformu, vai pievienoties līdz ar Bitcoin ieguves baseins kas siksnas varu vairākiem datoriem.

Ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu rentabilitāti Bitcoin kalnrūpniecības mūsdienās izmanto Bitcoin ieguves kalkulatoru.

Investing- Savlaicīgi Bitcoin arvien pieaugošo vērtību

Atpakaļ oktobrī bitcoins pārdeva mazāk nekā $ 250 dolāru. Tā kā rakstot šo rakstu, Bitcoins pārdod vairāk nekā $ 450 dolāru. Ja tu būtu ieguldījuši Bitcoin atpakaļ oktobrī, jums būs gandrīz divkāršojies savu ieguldīt gaitā dažus īsus mēnešiem!

Tā Bitcoin ir ierobežota piedāvājuma un ražošana ir stingri reglamentēta, izmantojot algoritmus paši, Bitcoin ir daudz pretinflācijas apsvērumi būvētas tā. Tas nozīmē, ka laika gaitā Bitcoin vajadzētu iegūt vērtības.

Azartspēlēm Ja jums ir paveicies, jūs varētu pelnīt naudu

Līdz šim, jūs, iespējams, iepazinies ar tiešsaistes kazino. Viņi ir diezgan vienkārši. Tu spēlē spēli luck, vai prasmēm balstītu spēli, piemēram, poker, un, ja jūs uzvarēsiet, jums pelnīt naudu. Bitcoin padara to viegli spēlēt, un jūs varat nopelnīt milzīgas summas bitcoins ja jūs score lielu Jackpot. Protams, ja runa ir par azartspēlēm māju vienmēr uzvar ilgtermiņā, tāpēc risks ir augsts.

Lending- Aizdevuma daži bitcoins, nopelnīt procentus

Kreditēšana ir iespējams senākais veids, kā izmantot naudu, lai pelnītu naudu. Būtībā, jums aizdevumu no naudas, lai attiecīgo pusi un viņi maksā jums atpakaļ ar procentiem. Procentu likmes mainīsies ar saistīto risku. Ja jums nodrošinājumu apmaiņā pret jūsu kredīta, procentu likmes būs zemas. Nav nodrošinājuma nozīmē augstāku risku, bet tas nozīmē arī augstākas procentu likmes.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph

Post Bitcoin

Bezmaksas Ross William Ulbricht

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Kāpēc Ķīna sasmalcina Bitcoin - Forbes

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Meklējat līdzstrādniekus