Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin

Bieži uzdotie jautājumi par Bitcoin

Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Bitcoin.

Kā es varu nokļūt bitcoins?

Ir daudz veidu, skatiet metožu sarakstu šeit.

Ko bitcoins nodrošināti?

Bitcoins netiek atbalstīti ar jebkuru fizisku aktīvu, bankas vai valdības.

Tā vietā, tie ir nodrošināti ar matemātiku, kriptogrāfija un publiskā izplatīts tīkls ar hash skaitļošanas jaudu vairāk nekā 740,000 PetaFLOPS (pašlaik). Tā kā šīs rakstīšanas, Bitcoin tīkls ir vairāk nekā 256 reizes ātrāk nekā top 500 superdatoru, kopā.

Bet ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka daudzi no pasaules iedzīvotājiem un uzņēmumiem ir veltīta datori nepārtraukti darboties un process Bitcoin darījumus. Un tas kopā veido milzīgu daudzumu skaitļošanas jaudu. Matemātika un kriptogrāfija tiek izmantoti, lai pierādītu individuālo īpašumtiesības bitcoins, bet skaitļošanas jauda Bitcoin tīkls tiek izmantots, lai nodrošinātu sabiedrības virsgrāmatu visu Bitcoin darījumu pret dubulto izdevumiem.

Kāpēc man vajadzētu izmantot Bitcoin? Man jau ir bankas konts / kredītkartes / Paypal kontu.

Bitcoin ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar esošo maksājumu metodes:

 • Nav centralizēta starpnieks kontrolēt naudas plūsmu, lai jūsu līdzekļus nevar sasaldēt, tur vai patvarīgi izdevumu ierobežojumi.
 • Jūs varat sūtīt gandrīz tūlītēju maksājumus visā pasaulē ir ļoti maza, izvēles maksas; parasti līdzvērtīgs dažiem centiem.
 • Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska. Attiecībā uz tirgotājiem, tas nozīmē, ka ne atmaksas pieprasījumus un daudz mazāku risku maksājumu krāpšanu.
 • Visi Bitcoin darījumi ir par sabiedrības ierakstu, tāpēc tas ir iespējams, lai pierādītu maksājums ir veikts vai personas īpašumtiesības bitcoins.
 • Bitcoins nevar viltotu vai bāzēm - nekad nevar izveidot tikai ierobežots daudzums bitcoins.
 • Bitcoin var būt anonīms maksājuma, ja tiek veikti konkrēti pasākumi.

Vai Bitcoin likumīgs?

Tas ir atkarīgs no jurisdikcijas, taču līdz šim neviena valdība nav pieņēmusi nevienu likumu, kas padara Bitcoin vai kriptonauda nelikumīgu. Skatīt BitLegal sitefor Plašāku informāciju par konkrētām jurisdikcijās.

Vai Bitcoin anonīms?

Nē, nav raksturīga. Bitcoin ir laista klajā ar pseidonīmu, skatītu paskaidrojumu šeit, kā arī to, kā izmantot Bitcoin anonīmi.

Vai Bitcoin Ponzi shēmu?

Nē Ponzi schemeis scam, kas sola cilvēkus, kuri pērk tajā noteiktu peļņu, tomēr atgriešanās tiek slepeni maksā, izmantojot līdzekļus no jauniem investoriem, nevis no jebkura reālās peļņas ieguldījumu radīto. Atdeve tiek izmaksāti piesaista vēl vairāk jaunus investorus. Galu galā operators pārtrauc maksāt, kas atgriežas, lai investoriem, un apgalvo, ka operācija ir aizgājuši krūtis, bet slepeni Kabatas visus atlikušos līdzekļus.

Bitcoin nav operators iekasē un maksā ārā naudu un no investoriem, kā arī nav solījums par peļņu vai peļņu.

Vai Bitcoin "sūknis un dump" shēma?

Visticamāk ne. Sūknis un izgāztuve schemeis krāpniecisku darbību, kur operatoriem pieder daudz zemu vērtē noliktavā vai preces, un izmantot masveida reklāmas, lai lure lielas naudas summas no jauniem investoriem, kas savukārt paaugstina cenu. Kad prece ir sasniegusi pietiekami augstu cenu, tad operatori "cash out", pārdodot visus savus saimniecības, kuras izraisa preču cena strauji kristies, un vēlāk investori zaudē lielāko daļu savu ieguldīto naudu.

Tas ir ļoti maz ticams Bitcoin atbilst minētajam aprakstam, jo ​​Bitcoin piedāvā vērtību kā naudas formā: izmantojot pierādījums-of-darba koncepciju, Bitcoin pietiekami atrisina problēmu panākt vienprātību starp tīklu neuzticams vienaudžiem, ļaujot līdzekļus ātri nodot ikviens uz planētas nepaļaujoties 3rd Party. Bitcoin ir pirmā maksājumu sistēma, lai to paveiktu.

Savukārt, agri ieviesēji Bitcoin varēja viegli kalt lielus bitcoins un, iespējams, varētu realizēt milzīgo pieaugumu, jo valūtas kurss turpina palielināties. Daži ir lēsts, ka 927 cilvēki pieder puse no visiem bitcoins. Turklāt blockchain norāda, ka Bitcoin ir anonīms autors, Satoshi Nakamoto, iespējams, ir jāizrok gandrīz 1 miljonu bitcoins, kas tagad ir vērts vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru pie šodienas valūtas kursu. Tomēr, saskaroties ar šiem faktiem, šādi pretējās argumentus var veikt:

 • Nav pierādījumu par slepenu vienošanos, ko agri Bitcoin piemērotājiem. Pirmie bija risks, ar Bitcoin un jebkuri ieguvumi no paaugstinātu valūtas kursu, ir atlīdzība par šo risku.
 • No sākuma, Bitcoin tika reklamēti kā eksperiments, nevis investīciju, ko izstrādātāji, pirmajiem, un ar tiem saistītās pamatiem.
 • Pētījumi par blockchain norāda, ka Satoshi Nakamoto sākotnējie 1 miljonu mīnēto bitcoins nekad nav pārvietots, iztērēti vai "cashed".
 • Bitcoin maiņas kurss ir atguvusies no katra burbulis, un crash tā ir piedzīvojusi.
 • Bitcoin kods ir atvērtā koda, un tiek nepārtraukti attīstīta gan kā galveno attīstītāju nelielu grupu un lielu kopienu ieguldītājiem.

Vai nav valdības mēģina nogalināt Bitcoin?

Var būt. Bitcoin varētu būt doma, ka galu galā rada izbeigt pasaules bankas un valdības monopola naudu. Dažu valstu valdības varētu redzēt, ka draudus viņu varu. Citi varētu apskāviens Bitcoin un tās ekonomiskās izaugsmes potenciālu.

Bitcoin ir decentralizēta, tāpēc tas ir grūts mērķis pretinieks hit. Ko varētu valdībām darīt, lai uzbruktu Bitcoin?

  Pārlieku regulēt vai nodokļu centralizēta Bitcoin balstītu uzņēmumu (ti, tiešsaistes Bitcoin apmaiņa).

  Pilnīgi aizliegt to izmantošanu Bitcoin un kriptonauda.

  Izslēdziet internetā.

Var apgalvot, ka (1) jau notiek dažās jurisdikcijās: Ķīnā, bankas šobrīd aizliegtā pārstrādājot Bitcoin saistītus darījumus. ASV likums prasa dārgus nauda raidītājs licences darboties maksājumu un naudas maiņas pakalpojumus, kas ir noteikti, lai piemērotu saistītām Bitcoin uzņēmumiem. Tomēr Bitcoin turpina attīstīties.

Aizliegums (2.), iespējams, tiks izpildīts ar asu opozīciju bez ish tautu, pat no iedzīvotājiem, kas neizmanto Bitcoin pamatojoties uz brīvību. Bet tomēr, illegalization vienmēr ir iespēja, bet iznākums aizliegums varētu būt otrādi effecton Bitcoin popularitāti un izmantošanu.

Par iespējamība (3.), šķiet maza. Lielākā daļa no globālās ekonomikas balstās uz internetā. Taču šajā gadījumā, decentralizēta interneta accessmay dzīvotspējīgs risinājums.

Vai Bitcoin ko noziedznieki izmanto tikai, lai iegādātos narkotikas?

Nē Daudz vertikālu, likumpaklausīgi pilsoņi izmantot Bitcoin visa veida juridiskos darbībām ikdienas diennaktī. Pārbaudiet milzu sarakstu tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem par Bitcoin Tirdzniecības wiki lapu, vai vairāk nekā 12000 komersantiem Bitpay direktorijā.

Var Bitcoin var izmantot, lai iegādātos narkotikas un citas nepiedienīgas lietas? Tas pārliecināts, ka var! Tāpat kā dekrēta naudas naudu, vai jebkas cits, ar vērtību, cilvēki ir gatavi to izmantot, lai veiktu nelikumīgu tirdzniecību. Vai varat uzminēt, kura forma naudas visbiežāk lieto nelegālu stuff?

 • 2012. Gadā, kad Zīda Roadwas sākotnēji tiešsaistē, pētījumā lēsts, ka pasaules Bitcoin narkotiku tirdzniecība būs $ 22 miljoniem gadā.
 • 2003. Gadā ANO ziņojumā novērtēts globālās narkotiku tirdzniecība būs aptuveni $ 321.000.000.000 gadā, salīdzinājumā ar Ziemeļameriku veido 44% no pārdošanas apjoma.

Vai cilvēki ir jāmaksā nodokļi par Bitcoin?

Nodokļu likums ir atkarīga no valsts un vietā. Nesen ASV, IRS ir paziņojusi, ka Bitcoin ir uzskatāma par nekustamā īpašuma, nevis valūta, nodokļu vajadzībām. Visi ienākumi ASV tiek aplikta ar nodokli, neatkarīgi no tā, kādā veidā tas notiek. Ja jūs samaksāts bitcoins, jūs vajadzēja maksāt nodokļus par saviem ieņēmumiem BTC / USD valūtas kursa svārstības, kad saņemat maksājumu. Tas pats attiecas uz jebkuru kapitāla pieauguma maksājumiem, ja jūs tirdzniecības bitcoins par posteņiem vai pārdot tos par naudu. Protams, ASV nodokļi nevar tikt samaksāta bitcoins, viņi var izmaksāt tikai ASV dolāros, jums liels dumjš!

Tas nav jāuztver kā juridisku padomu vai norādījumu, kontaktu un maksāt nodokļu advokāts par to.

Kas ir ieguves?

Mining ir kā jauni bitcoins tiek kaltas, kā arī to, kā Bitcoin sabiedrībai virsgrāmata (aka blockchain) tiek nodrošināts. Skatīt paskaidrojumu šeit.

Vai es varu pelnīt daudz naudas ieguves Bitcoins?

Droši vien nav vairs skatīt paskaidrojumu šeit.

Kāpēc ir tik grūti iegūt, izmantot un saprast Bitcoin?

Tas ir subjektīvs jautājums. Tech-savvy ļaudīm parasti ir vieglāk laiks iesākumam ar Bitcoin. Taču nav šaubu, ka pat tehniski cilvēki cīnās ar izpratni Bitcoin protokolu: tas ietver daudzus sarežģītus kriptogrāfiskās un skaitļošanas koncepcijas, ka vidusmēra cilvēks parasti ir nav pazīstami ar.

Labākā atbilde var būt, ka Bitcoin joprojām ir jauna lieta, un daudz cilvēku Bitcoin telpā strādā pie pazeminot šķēršļus ienākšanai tirgū.

Piemēram, norēķināšanās trybtc.com - jūs varat iegūt nelielu daudzumu bitcoins un sākt izmantot tos minūtēs. Vai apskatīt rokasgrāmatu par iesākumam ar Bitcoin: aptver pamati, piemēram, izvēloties maku un sūtīšanu, saņemšanu, un aizsargāt savu bitcoins.

Kā es varu izskaidrot Bitcoin vienkāršā izteiksmē ar kādu?

Skatiet šo ziņu bitcoin.stackexchange.com.

Cik Bitcoins ir tur?

Tajā laikā šī rakstiski, aptuveni 12,2 miljonu bitcoins ir izveidoti. Kopējais bitcoins ka nekad nevar pastāvēt, ir ierobežots līdz 21 miljoniem.

Daži bitcoins ir zaudēti uz visiem laikiem, jo ​​tehnisko zaudējumu: mirušu cieto disku, aizmirstās paroles šifrētā maki, un trūkst seifu backups. Līdz šim, vismaz 35000 bitcoins ir zināms zaudēts uz visiem laikiem. Daži novērtēt šis skaitlis ir daudz lielāks. Miljoniem bitcoins no sākuma ieguves dienas palikt vienaldzīgs pēc izkalta, un daudzi ir aizdomas, ka īpašnieki vairs piekļūt maki pieder šiem bitcoins.

Cik daudz cilvēku izmanto Bitcoin?

Nav iespējams zināt precīzu skaitli, bet daži izlases 2013./2014 aprēķini internetā ir starp 100,000and 1 miljons cilvēku.

Kam pieder visvairāk Bitcoins?

Tas ir grūti zināt, kam pieder visvairāk bitcoins. Adreses ne vienmēr ir saistīta ar tautu identitāti, un ikviens var būt vairākas Bitcoin adreses, katrs ar savu bilanci. Daudzi cilvēki ir aizdomas, ka izgudrotājs Bitcoin, Satoshi Nakamoto, pieder visvairāk bitcoins: aptuveni 1 miljonu.

Tā kā šīs rakstīšanas, vienīgais Bitcoin adreses ar lielāko bilances ir 1FfmbHfnpaZjKFvyi1okTjJJusN455paPHat 144000 bitcoins. Adrese pieder FIB; ka bitcoins tika konfiscēti no iespējamā bīties Pirate Roberts apsūdzēti darbojas Silk Road tirgū.

Top 100 bagātāko Bitcoin adreses var atrast BitcoinRichList.

Kāpēc Bitcoin dažreiz uzrakstīts ar lielajiem "B" un citreiz plēkšņu ar mazo burtu "b"?

"Bitcoin" parasti attiecas uz protokolu un ar to saistīto programmatūru, bet "Bitcoin" attiecas uz valūtas vienību. Piemēram:

Pret

Kas ir Bitcoin maku?

Bitcoin wallet var būt datoru programmatūras, aparatūras vai drukātā papīra gabals, bet tie visi būtībā dara to pašu: tie ļauj tērēt un saņemt bitcoins.

Galvenā daļa Bitcoin maku ir tās privātās atslēgas. Katrs privātā atslēga ir ļoti liels nejauši ģenerēta numurs, un to izmanto, lai izveidotu atbilstošu Bitcoin adresi (aka publisko atslēgu). Katrs atbilstošas ​​privāto un publisko atslēgu ir kriptogrāfisko atslēgu pāri.

Vienkārši runājot, publiskās atslēgas, kā jūs saņemat bitcoins, un privātās atslēgas ļauj tērēt bitcoins. Publiskās atslēgas iegūti no jūsu privāto atslēgu, un jūsu maku satur kolekciju privāto atslēgu.

Tātad būtībā, portfeļi ļauj uzglabāt un pārvaldīt savus bitcoins. Paskatieties manu salīdzināt dažādu Bitcoin walletsfor dažādās funkcijas, priekšrocības un trūkumi katra veida.

Paturiet prātā, ja jūsu maku ir pazaudēts vai nozagts, jūsu bitcoins ir aizgājusi uz visiem laikiem. Tātad, saglabāt savu maku slepenībā un drošībā.

Kāda ir atšķirība starp Bitcoin-Qt un Bitcoin Core?

Viņi pats. Sākot ar versiju 0.9.0, Bitcoin-Qt tika pārdēvēta ar izstrādātājiem, lai Bitcoin Core "mazināt neskaidrības starp Bitcoin-the-tīkla un Bitcoin-the-programmatūru".

Kā es varu zināt, kuri Bitcoin pakalpojumi uzticēties?

Īsā atbilde ir: jūs nevarat. Daži pakalpojumi, kas ir bijusi tūkstošiem klientu un ekspluatē uzticamu veidā jau gadiem ir galu galā vai nu zaudējuši vai aizbēg ar klientu bitcoins (ti MtGox sagrāves).

Ilgi Atbilde ir tāda, ka jums vajadzētu paļauties uz citu pieredzi pirms šo pirmo lēcienu deponējot bitcoins ar pakalpojumu. Lasīt atsauksmes no citiem, un izpētīt pakalpojums reputāciju, skatoties uz tādām vietām kā bittrust.organd meklējot dienestam par Bitcoin subredditand bitcointalk.org. Uzņēmumi, kas ir izveidotas vairāk vai vada zināmiem cilvēkiem Bitcoin sabiedrībā mēdz būt uzticams. Tā ir laba ideja, neuzticēties jebkuru pakalpojumu, kas nav uzskaitītas viņu uzņēmuma adresi vai darbojas anonīmi.

Drošākā vieta, lai saglabātu jūsu bitcoins ir savā īpašumā.

Vai jums ir vēl viens jautājums, kuru jūs gribētu redzēt atbildēja šeit? Sazinies ar mani.

 

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Maksājiet Bitcoin nodokļus ar LibraTax: Jauno automātisko Bitcoin Tax filing Software

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Citi ziņojums un Silk Road Auction

Post Bitcoin

Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad?

Post Bitcoin

Kas notiks, kad tiks radušies visi bitēni?

Post Bitcoin

Bitcoin pret USD (dolārs) pret zeltu: kas ir labāks ieguldījums?

Post Bitcoin

4 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Cash Wordwide

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin, izmantojot Purse.io

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin maksājumus mazajiem uzņēmumiem

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Pieņemt Bitcoin par savu

Post Bitcoin

Ieguldījumi Bitcoin