Svarīgi notikumi jaunajiem bitīna kinējiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Svarīgi notikumi jaunajiem bitīna kinējiem

Svarīgi notikumi jaunajiem bitīna kinējiem

Tālāk sarakstā ir daži būtiska informācija tiem, kas vēlas, lai sāktu ar Bitcoin. Cerams, ka tas palīdzēs jums izvairīties no dažas kopējas kļūmēm un galvassāpes.

 • Bitcoin ir notinherently anonīms

  Bitcoin ir laista klajā ar pseidonīmu. Bitcoin darījumi nesatur nekādu personisku informāciju, bet katrs darījums satur Bitcoin adreses sūtītājam un saņēmējam (-iem) darījumu. Visi darījumi ir pastāvīgie publiski pieejami dati par ikvienam pārbaudīt.

  Ja jūsu patiesā identitāte var vienalga būt saistītas ar vienu no jūsu Bitcoin adreses, visi darījumi, kuros šo adresi var izsekot atpakaļ uz jums. Tas parasti notiek, kad jūs atklāt īpašumtiesības adresi, piemēram, publicējot Bitcoin adresi publiski pieejamā tīmekļa vietnē (piemēram, personīgo blogu, forumu vai sociālās vietnes), vai arī piegādājot apmaiņu tiešsaistē ar savu īsto identitāti pārbaudes nolūkā. Turklāt, izmantojot Bitcoin maisītājā vai sajaucot servicecan palīdzību, ja esat ievadījis šajā scenārijā.

  Tāpat uzņēmums, kas var analizēt ievērojamu daļu no interneta satiksmes (ti VDI), iespējams, varētu noteikt IP adresi sūtītāja par Bitcoin darījumu. Tomēr, izmantojot tīkla rīkus, piemēram, 3rd puses VPN vai Tor tīklu, lai pārraidītu darījumus var palīdzēt apiet šāda veida tīklu analīzi.

  Fiziskā naudas ir vairāk anonīms nekā Bitcoin.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet Bitcoin anonīmi.

 • Jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu Bitcoin maku droši

  Drošība ir būtiska daļa no Bitcoin īpašumtiesības. Simtiem tūkstošu bitcoins bijuši neatgriezeniski zaudējumi zādzību, cietā diska atteices un aizmāršība. Aizsargājot un dublēšanu maku ir obligāta.

  Bezsaistes un šifrētu maki ir visdrošākais variants, bet var būt uzņēmīgi pret zādzības, zaudējuma vai aizmirst savu paroli. Skatīt manu guide atlasot walletfor labāko drošības praksi un rezerves procedūras. Bez tam, ieskatieties The Piachu Basic Drošība Guideon Reddit. Tā aptver pamatus būt drošības apzinās Bitcoin lietotāju.

  Ja jums ir uzglabātu jūsu bitcoins ar 3rd Party, pārliecinieties, ka tie ir cienījama, uzticama, un ir stingri drošības praksi glabāšanai bitcoins, piemēram, izmantojot aukstu uzglabāšanas metode vairākumam savus līdzekļus.

 • Neglabājiet lielu daudzumu bitcoins tiešsaistes maku

  Ir bijuši daudzi gadījumi, 3 personām zaudēšanas vai zog bitcoins. Iemesli parasti hakeru, zādzību ar pakalpojumu operators vai zaudējumu tehnisku iemeslu dēļ.

  Ja jums ir izmantot tiešsaistes maku, mēģiniet saglabāt apjomu bitcoins tur glabātais nelielu summu. Tur vienmēr ir iespēja, jūs nekad saņemt tos atpakaļ.

 • Neizmantojiet smadzeņu maku, ja vien jūs zināt, ko jūs darāt.

  Prāta maki ir Bitcoin privātās atslēgas programmatiski iegūti, izmantojot tikai ieejas frāzi. Tas novērš nepieciešamību uzglabāt seifa failu datorā. Ikviens ar zināšanām par ieejas frāze, var radīt privāto atslēgu un tērēt jebkādu bitcoins pieder to.

  Automatizētu robotu visā pasaulē jau ir radījusi miljoniem smadzeņu kabatas ar kopīgām ieejas frāzēm. Tās uzrauga bloku ķēdi darījumiem, kas nosūtīti uz šiem kabatas. Ja jūsu smadzenes maku parole ir kopīgs kopums vārdu, frāzi atrasts grāmatā vai rindas no filmas, visi bitcoins nosūtīti uz to, tiks nozagts, kas dažu sekunžu laikā. Cilvēki ir vāji avoti nejaušības un tādējādi nāk klajā ar ne-izlases ieejas frāzēm. Tātad, izmantot tikai smadzeņu maku, ja jums ir ļoti pārliecināti jūsu parole nekad nevarētu atklāt.

 • Darījumi ir neatgriezeniska

  Kad esat nosūtīts bitcoins un darījums ir pietiekami apstiprināts, darījums nevar tikt atcelts. Nav veids, kā iegūt jūsu bitcoins atpakaļ. Tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem, kad jūs ievadiet summu un saņēmēja adresi Bitcoin darījumu.

  Ja darījums nav pietiekami apstiprināta (6 apstiprinājumi parasti ir piekritusi būt pietiekami pierādīta), tas var būt iespējams, ka pēc konfliktējoša darījums jāpieņem nevis sākotnējā, neapstiprinātu darījumu. Pazīstams kā dubultā tēriņu mēģinājumu, tas var notikt, ja konfliktējošā darījums ātri pārraidīts ar tīklu pēc oriģināla. Parasti kalnraču pieņems tikai pirmo darījumu redzējis tīklā, un ignorēt turpmāko konfliktējošo darījumu. Bet daži ogļračiem ir zināms, lai izvēlētos konfliktējošo darījums, ja tas maksā augstāku maksu. Turklāt, konfliktējošā darījums var pārraidīt pietiekami ātri, lai parādās kā pirmais darījums ar citiem tīkla mezgliem. Ja divi ogļrači atrisināt bloku pie aptuveni tajā pašā laikā, bloks ķēdes forkcan rasties: divas dažādas versijas darījuma Virsgrāmatai esošās, tajā pašā laikā.

  Galu galā, kas ir viens no darījumiem būs derīgs un otru ignorēt. Ja viens no darījumiem tika iekļauts pirmajā blokā, otrs tiks atmestas. Ja bloks ķēde dakša ir noticis, beidzot viena versija bloka ķēdes kļūs garāks, nekā citi, un darījums ilgākā ķēdē, tiks uzskatīti par derīgiem.

  Tātad, ja jūs uzņematies bitcoins kā maksājumu par fizisku objektu, jums vajadzētu gaidīt, līdz darījums ir pietiekami pierādīta pirms nodošanas pie preces.

 • Nelietojiet ieguldīt vairāk Bitcoin nekā jūs varat atļauties zaudēt

  Tas pats par sevi saprotams, bet, ja jūs tērēt savu naudu bitcoins, jābūt gatavam, ka tas varētu zaudēt lielāko daļu vai visu savu vērtību. Pašlaik cena ir ļoti svārstīgs, jo vairāku iemeslu dēļ:

   Bitcoin ir ļoti jauna un joprojām gūst uzticību plašai sabiedrībai.

   Sabiedrības uzticība un interese ir ļoti aizraut balstīta uz Bitcoin saistītu notikumu un plašsaziņas līdzekļos.

   Lielākā daļa bitcoins var piederēt ar tiny procentos no sabiedrības, kas, iespējams, ļauj šiem ļaudīm manipulēt ar cenām. Piemērs taktika pārdod milzīgas summas Bitcoin panikas pārdot pasākumu laikā, un pērk milzīgas summas reizi cenu dibenu out.

  Lai gan maz ticams, ja būtisks trūkums ir konstatēts, ka pastāv Bitcoin protokols, tas ir ļoti iespējams, ka par Bitcoin cena varētu tikt samazināta līdz gandrīz neko.

 • Mining ir tikai izdevīgi ar dārgu ASIC datoriem

  Kas ir agrīnā dienās Bitcoin, bloki tika iegūst, izmantojot CPU par pirmā adoptētāju "personālajiem datoriem. Mūsdienās lielākā daļa ieguves tiek darīts, izmantojot ASIC datorus ar aparatūru, kas īpaši paredzēts, lai darīt tikai vienu lietu: mīnu bitcoins. Kopš izlaišanas ASIC Bitcoin aparatūru, ieguves grūtības ir pieaugusi. Tūkstošiem cilvēku ir iegādājušies un palaist šos datorus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, spiežot grūtības augstāk un augstāk.

  Ja vien jūs varat atļauties tērēt desmitiem tūkstošu dolāru par ieguves iekārtas, startēšanas un elektroenerģijas izmaksas būs daudz lielāka, nekā varētu būt nopelnījis ieguves bitcoins.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: ASV darba grupa atbrīvot Bitcoin Rulebook

Post Bitcoin

Wikipedia sāk pieņemt bitcoīnu ziedojumus pēc nesenajiem norādījumiem no IRS

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Nedēļas Bitcoin cenu analīze un prognozēšana 1

Post Bitcoin

Silk Road izsolē un ietekme uz Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Diviem Florida vīriešiem tiek uzlikta apsūdzība par nelegālu Bitcoin apmaiņu

Post Bitcoin

Bitcoin-Andromeda datorzinātņu pētniecības celms - SMBlog

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija