Privātie taustiņi: importēšana pret slaidu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Privātie taustiņi: importēšana pret slaidu

Privātie taustiņi: importēšana pret slaidu

Zinot atšķirība starp importu privāto atslēgu un slaucīšana tas ir svarīgi, it īpaši, ja jūs izmantojat papīra kabatas.

Imports

Kad importēt privātu atslēgu, jūs vienkārši pievienojot to vākšanu privāto atslēgu jūsu programmatūras maku. Ja kāds bitcoins pieder privāto atslēgu, viņi tagad var iekļaut jūsu programmatūras maka bilanci. Bet šie bitcoins paliek piešķirts privāto atslēgu: piemēram, ja jūs importējat papīra maku, tās bitcoins tagad pastāv gan uz papīra maku un programmatūras maku. Ja kāds cits izpaužas viņu rokās par šo papīru maka privāto atslēgu, vai arī jau bija pieejami uz savu privāto atslēgu, viņi joprojām var pavadīt savu bitcoins. Turklāt, visi bitcoins nosūtīti uz papīra maku nākotnē tiks ieskaitīta gan uz papīra maku un programmatūras maku.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka, ja kāds no privāto atslēgu ir bitcoins tiek tērēti, izmantojot programmatūru maku (ti, veicot pirkumu tiešsaistē), tad privātā atslēga tiks pilnībā izlādēta tās bitcoins. Pat tad, ja tikai daļa no tā bitcoins tiek tērēti. Tas ir tāpēc, ka Bitcoin darījumi pavadīt visu līdzsvaru privāto atslēgu, un sūtīt visus atliekas izmaiņas, lai nesen radīto privāto atslēgu programmatūras maku.

Importēšana var izraisīt arī citiem jautājumiem, piemēram, nepieciešamība atkārtoti backup jūsu privātās atslēgas ievedot deterministiskām maku.

Kad jums vajadzētu importēt privātu atslēgu?

Jums vajadzētu darīt tikai par importu, ja esat izveidojis privāto atslēgu (vai papīra maku), sevi un neviens cits ir kādreiz, vai arī kādreiz, tai piekļūt. Ja kāds cits deva jums papīra maku, vai tā privātā atslēga ir redzējis, vai arī būs redzams citiem cilvēkiem, jums vajadzētu slaucīt to vietā.

Slaucīšana

Slaucīšana privātā atslēga ir tas pats, kas importē, bet ar papildu soli: visus bitcoins pieder privāto atslēgu, tiek nosūtīti uz jaunu Bitcoin adresi uz jūsu programmatūras klientu. Tas tiek darīts, izmantojot Bitcoin darījuma, tāpēc interneta pieslēgums ir nepieciešams, lai izsūtīt darījumu un pabeigt slaucīšana. Pēc tam, kad barjera ir pabeigta, papīra maks ir pilnībā izsmelti līdzekļu un visu privāto atslēgu ir bitcoins tagad pieder jaunam privāto atslēgu programmatūras maku.

Tā slaucīšana ietver nosūtot darījumu (sev), kāda kalnraču maksa 0,0001 BTC parasti tiks atskaitīta no jūsu bilances. Atkarībā no klienta jūs izmantojat, šī summa ir obligāta vai konfigurējams.

Kad jums vajadzētu Sweep privāto atslēgu?

Jums vajadzētu slaucīt privāto atslēgu, ja kāds cits ir vai kādreiz ir piekļuve privāto atslēgu (piemēram, ja kāds tev papīra maku vai privātā atslēga tika publicēts internetā). Tas neļaus zagli no kādreiz ir iespēja pavadīt bitcoins kas saistīti ar to, pat ja tie ir vai kādreiz iegūt piekļuvi tai. Ja tiks izmantota jauna privātā atslēga (vai papīra maku) nākotnē, tad jūs varat saglabāt to un slaucīt tā saturu atkal vairāk bitcoins tiek nosūtīti uz to.

Ja jūs joprojām šaubāties, vai importēt vai slaucīt privāto atslēgu, jums vajadzētu, iespējams slaucīt to. Tas atrisina daudzas problēmas, kas var rasties no darot importēšanu.

Kurš Programmatūras Klienti var importēt un Sweep

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs

Post Bitcoin

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Post Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Izskaidrojiet Bitcoin hash pret mani kā es esmu pieci

Post Bitcoin

Kāda būs nākotne? Bitcoin cenu prognoze 2016. gadam

Post Bitcoin

Pārskats: VisitBit

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Atvērtā vēstule Bitcoin fondam un tās biedriem

Post Bitcoin

Kā nopirkt Ethereum - ātra iesācēja rokasgrāmata

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 5.-11

Post Bitcoin

Izskaidroti viedie līgumi (par manekeniem)