Septiņi veidi, kā jūsu identitāte var būt saistīta ar jūsu Bitcoin adresi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Septiņi veidi, kā jūsu identitāte var būt saistīta ar jūsu Bitcoin adresi

Septiņi veidi, kā jūsu identitāte var būt saistīta ar jūsu Bitcoin adresi

Galvenais, lai saglabājot jūsu Bitcoin darījumus no to izsekot, neļauj citiem zinot, kuras adreses ir jūsu. Ja jūs mēģināt palikt anonīms (vai precīzāk, laista klajā ar pseidonīmu), ar Bitcoin, lasīt par, visbiežāk cilvēku patiesās identitātes visiem laikiem, kas saistītas ar to Bitcoin adresēm. Un mēģināt izvairīties no tiem.

Tas varētu būt arī vērts pārbaudīt out Izmantojot Bitcoin Anonymouslyfor citus paraugpraksi un profesionālus padomus.

1. Publicējot savu vārdu un Bitcoin adrese Online

Kurš zina jūsu Adrese: ikviens internetā

Gary ir saņēmusi vairāk nekā 71 BTC uz šo adresi.

Tas ir no-brainer, un tas ir visizplatītākais veids īpašumtiesības uz Bitcoin adrese ir atklāts. Daudz ļaudīm internetā publiski parādīt Bitcoin adresi ar savu vārdu pievienots uz to cer, ka citi nosūtīt tos bitcoins. Daži piemēri:

  • Rakstīšana personīgo blogu ar savu īsto vārdu uz tā, un norīkošanu Bitcoin adresi ziedojumiem.
  • Izmantojot savu patieso identitāti, forumu un nodot savu Bitcoin adresi pēc parakstu.
  • Uzsākot mājas lapā ar savu Bitcoin adresi jebkurā vietā uz tā un reģistrēt mājas lapas domēna vārdu ar savu īsto vārdu.

Diemžēl, kad publicēts, šīs zināšanas kļūst pieejamas ikvienam ar interneta pieslēgumu. Īpaši Bitcoin adreses ir viegli uzmeklēt ar meklētājprogrammu. Un, pateicoties lietām, piemēram, Google Cache un The Way Back mašīna, tas būs iespējams, piemēram, ka uz visiem laikiem.

2. Tirdzniecības Bitcoins par nacionālo valūtu apmaiņas

Kurš zina jūsu Adrese: apmaiņu

Mt. Gox tur cilnes. Un tad viņi noplūdis.

Gandrīz katrs apmaiņa, kas rīkojas valsts (Fiat) valūta ir pakļauta nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, padarot to nepieciešams, lai klienti varētu pierādīt savu identitāti, sniedzot skenē viņu personas kodus, bankas pārskatos, un komunālo pakalpojumu rēķinus. Ja vien jūs varat viltus šie dokumentu veidi, apmaiņa būs precīzi zināt, kas jūs esat, un saglabās šos ierakstus bezgalīgi. Jums tiks saistīts ar visu ienākošo un izejošo Bitcoin darījumiem jūsu maiņas kontā, kas var norādīt savas īpašumtiesības uz jebkuru adresi, kas saistīti ar šiem darījumiem.

3. Pirkšana Stuff ar Bitcoin

Kas to lai zina savu adresi: tirgotāja un / vai maksājumu procesors

Cerēsim Bitpay nekad izpaužas draudzīgs ar IRS.

Atklājot, kas jūs esat, kad jūs veicat pirkumu ar Bitcoin nav viegli izvairīties. Jūsu Bitcoin maksājuma saņēmējs var identificēt jūsu sūtīšanas adresi, kā arī jebkuras izmaiņas adresi, ka jūsu klients sūta papildu bitcoins līdz. Ja jūs pērk lejupielādējami ciparu formāta preces, parasti nepieciešams, lai nodrošinātu vārda un piegādes adresi.

Ja komersants izmanto maksājumu procesors, piemēram Coinbaseor Bitpay jūsu nosūtot adrese netiek atklāts tirgotājam, bet maksājums procesors noteikti pieraksti par darījuma detaļām, un jūsu personīgo informāciju.

4. Izmantojot Thin Client vai Hosted maku

Kurš zina jūsu Adrese: servera administratoriem

Electrum plāno klientu neslēpj savu Bitcoin adreses SPV serveriem.

Plāns clientsdon't ir lokālo kopiju bloka ķēdi, lai viņi vaicājuma vienotu SPV serveri, kas dara. Šie jautājumi atklāj visus Bitcoin adreses, kas pieder jūsu plāno klientu, kā arī jūsu IP adresi, lai ko kopā pārvalda SPV serveri. Kaut plānie klienti ir spēja maskēt kuru adreses ir jūsu izmantojot BLOOM filtrus, lielākā daļa plānie klienti nav pietiekami tos izmantot.

Hosted maki ir pirmās puses zināšanas par jūsu Bitcoin adreses, jo jūsu maku dzīvo uz viņu serveriem. Jebkura papildu informācija, ko sniedzat tiem (piemēram, tālruņa numuru, atrašanās vietas vai e-pasta adresi), var piedāvāt arī norādēm uz savu patieso identitāti.

Abi no šiem kabatas veidu noplūst gan jūsu IP adresi un jūsu adreses trešajām pusēm. Jūsu IP adrese, iespējams, nevar uzreiz atklāt savu patieso identitāti, bet to var izmantot, lai palīdzētu atklāt to.

5. Izmantojot Bitcoin Bez VPN / Tor

Kurš zina jūsu Adrese: jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP)

Viņiem patīk skatīties (jūsu interneta satiksmes).

Bitcoin nav nekādas iebūvēts šifrēšana, kad runa ir par apraides darījumiem visā tā P2P tīklā. Kad jūsu klients releji darījumus tīklā, tie iet caur jūsu ISP vārtejas serveriem vienkāršā tekstā. Jūsu ISP var pārtvert un analizēt šo satiksmi, un pēc tam noteikt, kurš no šiem darījumiem pieder jūsu IP adresi (salīdzinot ar šiem darījumiem, kas jums ir tikai izklāšanas). Darījumi, kas pieder pie jums vispirms parādīsies tīklā, izmantojot savu IP adresi, diferencējot tos no darījumiem, kas jau pavairo ar citiem mezgliem. Un tad jūsu IP adrese var izmantot jūsu ISP uzmeklēt savu personīgo identitāti - tie ir to failu, no brīža, kad esat abonējis viņu darbu.

Izmantojot Bitcoin ar šifrētu VPN vai Torcan efektīvi maskēt jūsu reālā IP adrese, palīdzot nošķirt savu Bitcoin satiksmi no jums.

6. Izmantojot Blockchain.info un pissing Off Roger Ver

Kurš zina jūsu Adrese: ikviens internetā

Take-away šeit ir tas, ka cilvēki, kuriem ir piekļuve gan jūsu personīgo informāciju un Bitcoin adrese var izvēlēties publicēt tos jebkurā laikā viņi lūdzu.

7. Getting redzams tetovējums Jūsu Bitcoin adrese

Kurš zina jūsu Adrese: ikviens, kas ņem savu attēlu vai samazinājumus pie rokas

Tat, kas izpaužas jūs samaksāts.

2014. Gadā sākumā, cilvēks no Vašingtonas štata bija viņa skaļruņu tetovējumu uz viņa apakšdelma formā QR kodu. Tas nav skaidrs, vai viņš kādreiz varētu saņemt QR kodu, lai skenētu (Es nevarēju). Bet, ja tā darbojas, viņš ir ērts veids, kā saņemt samaksu personīgi ar bitcoins. Un tas būs tikpat ērts ikvienam, kas redz viņu īsā piedurkne krekls precīzi zināt, cik daudz viņš šajā Bitcoin adresi.

Tātad... Kas vēl varētu zināt?

Pat tad, ja saikne starp jums un Bitcoin adrese bija pieteicies tikai viens tirgotājs, servera admin vai apmaiņas īpašnieks, tas ne vienmēr palikt šādā veidā. Server ierakstus var hacked un noplūda uz internetu. Tiesību sargāšanas amatpersonas var izmantot tiesas pavēstes, tiesas rīkojumus un NSL'sto slepeni piespiest šos pakalpojumus nodot savus ierakstus. Vai kāds pretinieks varētu izmantot labu vecmodīgi šantāžu, lai saņemtu viņu rokās par dažiem sulīgiem servera žurnālos.

Turklāt, tas ir tagad zināms, ka spēcīgi valsts aģentūras (* klepus * hi tur VDI * klepus *), ir pārtvert un salīdzināt masu summas interneta satiksmes. Tātad, ja jums ir šifrējot jūsu interneta satiksmes ar Tor vai VPN savienojumu, viņi droši vien jau zināt, jūs izmantojat Bitcoin, cik monētas jums ir, un, ka jūs vēlaties tērēt tos alpakas zeķes. Weirdo.

Vai jūs zināt, citus veidus, ka Bitcoin izmantošana var izsekot kāda identitāti? Sazinies ar mani. Redzēsim, vai mēs varam mest tos uz šo šeit sarakstā.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoinas nākotne

Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Masveida Bitcoin saistīto programmu saraksts, kas darbojas

Post Bitcoin

Charlie Shrem ieslodzījuma teikums, Bitcoin popularitāte Google un daudz ko citu

Post Bitcoin

Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Op-Ed: mums nav nepieciešams Bitcoin pamats

Post Bitcoin

Kāpēc bitcoin investors ir kā zīmogu kolekcionāri - The Sidney Morning Herald

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin iet uz leju?