Izmantojot Bitcoin anonīmi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izmantojot Bitcoin anonīmi

Izmantojot Bitcoin anonīmi

Visi Bitcoin darījumi tiek saglabāti publiskā virsgrāmatā sauc blockchain. Kas glabājas katrā no šiem darījumiem dati ietver Bitcoin maksājuma summu un Bitcoin adreses sūtītāja un adresātu (cita starpā). Jo katrs darījums izmanto bitcoins no iepriekšējā darījuma, un blockchain ir publisko datu, katrs Bitcoin maksājums ir izsekojamu vēsturi, kas var apskatīt ikviens.

Bitcoin adreses pašas nav saistītas ar personu vai iestādi. Tieši tāpēc Bitcoin bieži sauc pseudonymousor pseido-anonīms. Tomēr personas identitāti var būt saistīta ar Bitcoin adresi ar citiem līdzekļiem. Kad tas notiek, ir iespējams noteikt, ka personas darījumus atpakaļ un uz priekšu pa blockchain vēsturi. Vienu anonimitāte pārkāpums var atklāt indivīda visu Bitcoin darījumu vēsturi.

Bet kā ir adrese saistīta ar personu? Visbiežāk, biedrība notiek, kad cilvēki publicēt savu vārdu, kopā ar savu Bitcoin adresi internetā. Bet ir daudz citi veidi (ieskatieties Top Septiņi veidi, kā Jūsu identitāte var būt saistīts ar Jūsu Bitcoin adrese). Kad asociācija ir veikts, puse ar pietiekami noteikšanu, laiku un resursus, varētu analizēt blockchain un noteiktu, cik daudz bitcoins indivīds ir, kā viņi tos saņem, un kā viņi pavada viņus.

Lai izmantotu Bitcoin anonīmi, piesardzības jāveic, lai novērstu jūsu patieso identitāti tiek saistīta ar jūsu darījumiem un adreses.

Tl; dr, Bitcoin nav anonīma -, bet tas var būt anonīms pietiekami, ja jūs uzmanīgi.

Izmantojiet jaunu adresi par visu ienākošo darījumu

Pirmais un vienkāršākais solis ir izmantot jaunu, neizmantotu adresi par katru ienākošo darījumu. Vienkārši radot jaunu adresi, un to izmanto, lai saņemtu maksājumu palīdz noslēpt kopējo līdzsvaru jūsu Bitcoin maku. Ja katrs maksājums saņemat iet uz citu adresi, kas jums pieder, tad šie bitcoins tiek sadalīts starp vairākām adresēm, nevis tiek glabāti lielu vienreizēju vienā adresē. Tas padara to daudz grūtāk kādam zināt, cik daudz bitcoins jums pieder, jo lielākā daļa Bitcoin klienti nav publiski atklāt, kuru adreses jums pieder, kad jūs saņemsiet maksājumu.

Tomēr šīs adreses var publiski saistīts ar otru, kad jūs nosūtīt maksājumu. Ja kopējā summa darījuma sūtāt ir lielāks par summu, jums ir vienā adresē, tad atlikumi daži no jūsu adreses jākombinē tā, kā izejvielas, lai sasniegtu kopējo summu darījuma. Pēc tam, kad šis darījums tiek glabāti blockchain, tas var norādīt, bet ne obligāti jāpierāda, ka šie individuālie ievades adreses, kas pieder viena vienība. Ja jūsu identitāte nav saistīta ar kādu no jūsu adreses, jūsu anonimitāte tomēr vajadzētu būt galvenokārt droši.

Bet, ja jums jau ir dažas darījumi saistīti ar jūsu vārdu, tas var būt labākais, lai sāktu pilnīgi jaunu maku, kas ir veltīta, izmantojot Bitcoin anonīmi, un pārsūtīt bitcoins uz jauno maku, palaižot tos caur mikseri. Saglabājiet anonīmo maku un regulāras maku atsevišķi - nesūtiet monētas starp diviem neizmantojot mikseri.

Tāpat vērts pieminēt, ir tas, ka Bitcoin darījumiem vienmēr pavada pilnu summu saglabāta adresi. Tas nozīmē, ka, ja jūs sūtāt 1 Bitcoin no adreses, kas satur 2 bitcoins, papildus 1. Bitcoin tiks iekļautas darījumā, bet tiks nosūtīta atpakaļ uz vienu no savām adresēm. Visvienkāršākā veidā izmaiņas dosies atpakaļ uz sākotnējo adresi, bet tas ir būtisks trūkums, ka tas būs skaidri redzams, kuras adrese piederēja saņēmējai pusei. Šī iemesla dēļ lielākā daļa Bitcoin maki automātiski izveidot jaunu pārmaiņu adreses, lai saņemtu neizpildītie jūsu darījumiem. Šīs izmaiņas adreses var palīdzēt maska ​​kurš paredzēts saņēmējs darījuma patiesi bija.

Tl; dr, Izveidot jaunu adresi par katru maksājumu, jūs vēlaties saņemt - tas palīdz slēpt savu kopējo Bitcoin līdzsvaru.

Izvairieties Plānos klientus un Hosted maki

Gandrīz visi plānas clientsleak kuru adreses jums pieder, lai kāds vienkāršs apmaksas verifikācija (SPV) serveris viņi savienojumu. Plānie klienti nav uzglabāt blockchain lokāli. Tā vietā, viņi vaicājuma vienotu SPV serveri attiecībā uz darījumiem, kas saistīti adreses jūsu maku. Kaut arī šī funkcionalitāte ir daudz efektīvāka un ātri, nekā analizējot blockchain lokāli, tad kompromiss ir tā, ka katrs Bitcoin adrese jums pieder iesniedz SPV serveri.

Hosted klienti ir vēl sliktāk ziņā anonimitāti. Visas jūsu privātās un publiskās atslēgas dzīvo uz 3. Puses serveriem, tāpēc tas ir niecīgs, lai operators zināt, kuras Bitcoin adreses jums pieder. Bez tam, jebkura cita informācija, ko esat iesniedzis pakalpojumam ir saistīta ar jūsu Bitcoin adresēm un to var viegli piekļūt pakalpojumam operatoriem.

Šie maciņi veidiem padara to viegli, lai SPV servera operatora vai pakalpojumu administrators ne tikai zināt, ko Bitcoin adreses jums pieder, bet arī saistīt tos ar savu IP adresi. Operators, iespējams, varētu publicēt informāciju, tās var uzlauzt un informācijas nozagts, vai arī tie var būt subpoenaedor NSL'dto sniedz apaļkoku tiesībaizsardzības vai valdības aģentūrām.

Viens no pamatiem Bitcoin nav, kam uzticēties nevienu pusi. Runājot par anonimitāti, tas ir labākais, lai izmantotu pilnu Bitcoin klients, piemēram Bitcoin-Qtor Armory, un uzglabāt visu blockchain vietas.

Tl; dr; Plāns clientsand rīkoja maki noplūst kuru adreses jums pieder - izmantojiet pilnīgu klientu, piemēram Bitcoin-Qtor Armoryinstead.

Bitcoin un Jūsu IP adrese

Kad esat uzsākot darījumu datorā, tad Bitcoin klients nosūta nepieciešamos datus citiem klientiem, efektīvi apraides Bitcoin nodošanu tīklā. Bitcoin netiek šifrēti savu satiksmi, kas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam, īpašnieks Valsts WiFi jūsu izmantojat, vai NSA var ieskatīties jūsu darījumus un noteikt savu Bitcoin atlikumus ar nelielu piepūli. Par sarežģītu trešā persona, tas ir pilnīgi iespējams savākt daudz datu par veikts transactionsto atklāt identitāti Bitcoin lietotājiem kopumā.

Ja nepieciešams anonimitāti orderiem neitralizētu IP izsekojamību, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar Bitcoin tīklam, izmantojot anonīmas slāni kā Tor vai virtuālā privātā tīkla (VPN).

Tor

Iegūt Torfrom oficiālajā mājas lapā, instalējiet Tor klientu un pārliecinieties, ka tā darbojas. Tad atveriet Bitcoin klienta tīkla iestatījumus un savienojumu ar SOCKS proxy, adrese 127.0.0.1 (pazīstams arī kā localhost) caur portu 9050 (standartnovirze Tor ostas), vai ostā 9150 (ja instalējāt Tor pārlūka paketi). Tor ir dabiski lēnāks nekā jūsu tiešā interneta pieslēgums, tādēļ, ja jūs vēlaties, lai iestatītu pilnu klientu lietošanai caur Tor, tas lūdzu būt laba ideja, lai vispirms lejupielādēt blockchain bez Tor, un pēc tam izmantot Tor vien nosūtot darījumu.

VPN

Bez Tor tas ir arī iespējams izmantot VPNto slēpt jūsu IP adresi. Bet tas nāk ar nosacījumu, ka jums ir uzticēties VPN sniedzējs nedrīkst ieiet vai atklāt savus darījumus. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt konfigurācijas vai programmas, kas automātiski maršruts visas jūsu interneta satiksmes, izmantojot viņu pakalpojumu, tāpēc tas nav nepieciešams veikt papildu konfigurācijas jūsu Bitcoin klientu.

Izmantojiet Publisks (WiFi) tīkls par papildu slānis anonimitāti

Ja publiska WiFi lieto papildus Tor vai VPN, cita drošības slānis ir pievienots jūsu anonimitāti. Mājas interneta pakalpojumu sniedzējiem iekasēt klienta nosaukumu, adresi un citus personas datus, ja klients pierakstās pakalpojumu. Jūsu identitāte ir tieši saistīta ar jūsu IP adresi un neatkarīgi no interneta satiksmes jums radīt, izmantojot savu interneta pieslēgumu.

Publiskā WIFI neprasa jums sniegt jūsu personas datus, lai padarītu interneta pieslēgumu, padarot to grūtāk, lai jūsu darbība var izsekot atpakaļ uz jums. Tomēr ir vēl citas lietas, kas jāapsver. Jūsu MAC adrese, visticamāk, tiks reģistrēti ar publisko WiFi operators, ko var izmantot, lai identificētu jūsu datoru. Lielākā daļa operētājsistēmu ļauj mānīšanās patieso MAC adresi tīkla kartes, radot un izmantojot izlases MAC adresi vietā. Tas jādara katru reizi pirms savienojumu ar publisko WiFi tīklu. Arī apsvērt citus veidus, kādos jūsu identitāti var būt saistītas ar jūsu savienojumu, piemēram:

 • Drošības kameras jomā
 • Izmantojot to pašu WiFi atrašanās vietu periodiski un tiek atzīts darbinieki
 • Izmantojot kredītkarti, lai iegādātos preces vietā,
 • Pārlūkošanas nešifrētus vietnes, kas ir, kad esat iesnieguši savus personas datus, lai

Atcerieties, ka tas ir ieteicams, lai saglabātu visus jūsu publisko WIFI satiksme šifrēts ar Tor vai VPN.

Tl; dr, Slēpt savu Bitcoin interneta satiksmes, izmantojot Torand / vai VPN. Izmantot publisko WiFi kā papildu pasākums.

Kā nokļūt Bitcoins anonīmi

Lai gan tas ir iespējams, lai būtu anonīma Bitcoins vēlāk laužot identitātes ķēdi, kas saista jūs ar monētām, labākais veids, kā palikt anonīms, nav, ir jūsu akreditācijas saistīts ar Bitcoin darījumu pirmajā vietā.

Ja jūs pērkat bitcoins uz apmaiņas vietā, viņi neizbēgami saistīts ar savu vārdu. Lielākā daļa apmaiņa prasa, lai jūs pārbaudīt savu identitāti, sniedzot skenējot jūsu valdības ID. Jums var būt nepieciešams, lai nodrošinātu skenētās komunālo pakalpojumu rēķinu vai bankas pārskatos, lai pierādītu savu fizisko adresi. Arī daudzi apmaiņa pieņemt tikai valsts valūtas pārskaitījumi, izmantojot bankas kontu vai kredītkarti, vēl vairāk pierāda savu identitāti un atstājot papīra taka, kas ir viegli izsekot. Kad jūs sniedzat apmaiņu ar izņemšanas Bitcoin adresi, lai nosūtītu savu tikko nopirkto bitcoins lai, ka adrese ir saistīta ar jūsu vārdu apmaiņās ierakstiem. Šos ierakstus var noplūdis, publicēt, vai tiesībsargājošo iestāžu amatpersonu pieprasījuma.

Tl; dr, Bitcoin apmaiņa pieprasīt dokumentus un bankas kontus, kas pierāda to, kas jūs esat. Izvairieties no tiem.

Nopirkt Bitcoins Person

Jūsu labākais bet pirkt bitcoins anonīmā veidā, ir tikties aci pret aci ar kādu, kas vēlas pārdot bitcoins fizisko naudu. Ir vairāki websiteswhere jūs varat atrast cilvēkus tirdzniecībai ar to, bet populārākā vieta ir LocalBitcoins. Palikt anonīms, būtu jāveic šādi pasākumi:

 • Nesniedz nekādu informāciju, kas varētu tikt izmantota, lai jūs identificētu. Nav sniegt savu īsto vārdu, personīgo e-pasta adresi, tālruņa numuru vai fizisko adresi.

  Ja jums ir jāsniedz savu tālruņa numuru vai izmantot tālruni, lai koordinētu tirdzniecības Rīkojiet sanāksmi, iegūt degļa tālruni. Viņi lēti un var iegādāties ar skaidru naudu.

  Atkarībā no jūsu anonimitāti vajadzībām, jūs varētu vēlēties, lai izmantotu anonīmu interneta pieslēgumu, piemēram, Tor, lai piekļūtu LocalBitcoins un savu metienu-away e-pasta kontu.

  Atrast pārdevēju, kurš ir gatavs tirgoties Bitcoins skaidru naudu.

  Pārskatiet pārdevēja vēsturi un atgriezenisko saiti, ko tās saņem no citiem pircējiem, netirgojas ar jauniem pārdevējiem.

  Meet labi apdzīvotā, sabiedriskā vietā. Tas var būt noderīgi, lai iet vai braukt ar velosipēdu uz atrašanās vietu, lai izvairītos no savu transportlīdzekli vai identificēto tā numura zīme. Ja Jums ir braukt uz vietu, novietot ievērojamu attālumā, vai ir draugs piliens jums off, un jums pakaļ.

Tl; dr, Bitcoins iegādāti personīgi no svešinieka ar fizisku naudas ir ļoti anonīmi.

Nopirkt Bitcoins ar Naudas Mail

Anonīmie naudas pārskaitījumi var tikt veikti arī nosūtot fizisko naudu pa pastu vai ar dažiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, MoneyPak. Šajā gadījumā pārdevējs sniegs pasta adresi, un jums tiks gaidīts pack un nosūtīt maksājumu tiem. Atkarībā no vienošanās noteikumi, pārdevējs var pieprasīt, lai nosūtītu maksājumu, pirmkārt, vai arī tie var vienoties izvietot uz bitcoins darījumu kontā. Lai iegūtu papildu drošību, jums var arī izvēlēties, lai nosūtītu paketi kā ierakstītu vēstuli, apdrošina to, vai pieprasīt parakstu pie piegādes. Ja jūs nodrošināties paketi, varat apsvērt iespēju izmantot video vai fotogrāfijas no pakas saturu, lai pierādītu savu vērtību, ja pasta pakalpojuma zaudē vai zagšanu paketi.

Ja nevēlaties, lai nodrošinātu atgriešanās adresi uz iepakojuma, tas, visticamāk, tiks atzīmēti ar pasta pakalpojumu tālākai pārbaudei (varbūt ar X-ray vai narkotiku suņiem). Tas ir arī labākais neizmantot atgriešanās adresi, kas neeksistē, jo pakete tiks atzīmēti arī. Arī tad, ja sūtījums nav jāpiegādā, un nevar nosūtīt atpakaļ uz jums, tad fiziskā nauda acīmredzami būs zaudēts.

Bez tam, daudzi pārdevēji izvēlas izmantot PGP / GPGencrypted sakarus, lai to pasta adrese ir atklājis tikai jums un nekad saglabātos pakalpojuma serveriem vienkāršā tekstā. Tas var izmaksa setup PGP / sabiedrisko labumu datorā, reklamētu, ka jūs atbalstāt to, un norādiet savu publisko atslēgu.

Tl; dr, Bitcoins pirkts, izmantojot skaidras naudas nosūtīts pa pastu, ir nedaudz anonīmi, ja jūsu atgriešanās adrese (ja tāda ir), būs zināms pārdevējam.

Pirkt Bitcoins no bankomāta

Arvien vairāk un vairāk Bitcoin bankomāti parādās. Dažās jurisdikcijās viņi lūdz daudz identificējošu informāciju, pirms jūs varat nopirkt jebkuru monētu, bet citi ir pilnīgi anonīma, un vienkārši radīt papīra maku vai pārsūtīšanas bitcoins uz adresi pēc jūsu izvēles pēc barošanas viņiem kādu naudu. Ja jūs varat atrast šādu Bitcoin ATM, viņi ir laba izvēle, lai iegūtu Jums bitcoins anonīmi un bez daudz problēmu, pat ja jums ir jāmaksā virs pašreizējo tirgus cenu - bet tie ir reti.

Online Work

Vēl viens veids, kā iegūt Bitcoins anonīmi ir nopelnīt tos ar tiešsaistes darbu. Ir daudz diezgan ēnainā darba piedāvājumus, lai gan, vienmēr ar pienācīgu rūpību, pieņemot darbu un palikt anonīms, tas ir, protams, nepieciešama nekad atklāt savu patieso identitāti, lai jūsu darba devējiem.

Reddit s Jobs4Bitcoinssubreddit ir laba vieta, kur meklēt darbu, kas maksā Bitcoins. Darba piedāvājumi ir atzīmēti ar [īri], un tas ir atkarīgs no jums, lai kontaktu, ja jūs atradīsiet kaut ko vēlaties. Jūs, protams, var arī reklamēt savas darba tirgū pieprasītas prasmes ar pastu, pārliecinieties, lai atzīmētu to ar [FORHIRE].

Coinalityis laba Bitcoin darba vietā ir daudz darba piedāvājumu, kas var filtrēt pēc nodarbinātības, kategorija, maksājumu veidu un izvietojumu. Lielākā daļa darba piedāvājumi par Coinality ir tehnoloģiju un interneta saistīto un daudzi to var izdarīt tiešsaistē no jebkuras vietas pasaulē. Jūs varat arī ievietot savu CV, lai piesaistītu potenciālos darba devējus.

Ir arī desmitiem vietnēm, kas jāmaksā niecīga summas vietņu apmeklēšanu un skatoties reklāmas, bet tie parasti nav vērts laiku un pūles.

Tl; dr, Jūs varat saņemt anonīmus bitcoins strādājot par viņiem. Bet izvairīties no darba vietas, kas maksā jums skatīties video vai noklikšķiniet saites - viņi nebūs jāmaksā daudz.

Kalnrūpniecība

Kalnrūpniecības naudas kaltuves svaigi bitcoins kas nav pastāvēja pirms un tāpēc ir anonīmu veids, lai iegūtu monētas. Galvenais mīnuss ir tas, ka ieguve ir attīstījusies no kaut ka kāds varētu darīt ar preču aparatūras augsti konkurētspējīgu tirgu, kurā tikai specializējas ieguves aparatūru (tā saucamās Asics), var cerēt, lai radītu peļņu.

Šāda Bitcoin kalnračiem nav viegli nākt ar, lai gan, jo īpaši, ja jūs meklējat kādu, kas dos jums vairāk nekā tā prasīto cenu. Grūtības mīnu Bitcoins nemitīgi pieaug, pateicoties tīkla pašregulācijas mehānismu, un diezgan bieži Bitcoin ogļrači var iegādāties tikai pēc iepriekšēja pasūtījuma, kas ir biežāk nekā nav, izrādījās vilšanās ieguves entuziasti. Parasti izredzes iegūt vairāk Bitcoins ar kalnrūpniecības nekā no vienkārši pērk, ir slim nevienam, ja vien jums ir ieguldīt lielu kalnrūpniecības darbību.

Ja jūs joprojām apsver iet pa šo ceļu anonimitātes dēļ, darīt savu mājasdarbu un pētījumi Bitcoin ir grūtības pieaugums un ar to saistītie ROI (Return on Investment) aprēķini pieejamo ieguves aparatūru. Pievērst arī īpašu uzmanību reputāciju aparatūras ražotājiem un pārdevējiem.

Tl; dr, Mining ir lielisks veids, kā iegūt bitcoins anonīmi, bet tas prasa lielu nepieciešami ieguldījumi, un nav garantijas, jūs padarīt savu naudu atpakaļ.

Tīrīšana Jūsu sabojāta Bitcoins

Ja jums ir bitcoins kas jau būt kaut kādā veidā grauj ar saiti, kas varētu identificēt jums, tas ir iespējams, lai izjauktu šo saiti un efektīvi atkal anonymize monētas. Ja izdarīts pareizi, nākotnes darījumus, no tā brīža nebūs saistīts ar tevi.

Šim nolūkam ir maisītāji (pazīstams arī kā tumbleri). Pamata koncepcija ir tāda, ka jums nosūtīt monētas vēlaties, ir padarīti anonīmi ar mikseri, kas savukārt nosūta atpakaļ pašu summu mīnus maksa uz jaunu adresi, ko norādījāt. Monētas saņemat atpakaļ ir no lielā baseina uztur maisīšanas pakalpojumu un būtu ideāli nav nekādu saikni ar saviem oriģinālajiem monētas.

Galvenais trūkums par šo jēdzienu ir tās centralizētais raksturs. Jums ir jāuzticas maisīšanas pakalpojumu atdot savas monētas un papildus jums ir uzticēties, ka tie nav paturēt nekādus ierakstus par veikto maisīšanas darījumiem. Īpaši tā vieta ir grūts, jo jūs nekad nevar zināt, dažiem, ko viņi dara ar datiem. Ja mikseris tiešām nav paturēt nekādus darījumu uzskaiti, tiem nav veids, lai to pierādītu. No otras puses, ja tie nav vai pat spiesti nodot savus datus, jums nav veids, kā zināt.

Būtisks uzlabojums pār centralizētu maisītājiem ir tā saucamie CoinJoin darījumus. CoinJoin baseini vairākus darījumus no vairākiem lietotājiem kopā tādā veidā, kas padara neiespējamu pateikt pilnīgi droši kuri sūta cik daudz monētas, uz kuru adresi. Labākā daļa ir tā, ka CoinJoin nav nepieciešama uzticību trešā persona, jo to var veikt tikai starp dalībniekiem, un nevienā brīdī ir savas monētas briesmās tikt nozagts.

Blockchain.info s wallethas iebūvēta funkcija, ko sauc par "Shared monēta", kas izmanto CoinJoin. Lai izmantotu to iet uz "Sūtīt naudu" tab jūsu Blockchain.info maku un noteikt darījumu veidu uz Shared monētām. Jūs varat izvēlēties, cik daudz atkārtojumu jūs vēlaties, kas ir pakāpienu skaits jūsu darījums iet cauri, pirms tā nonāk savā galamērķī. Vairāk atkārtojumus vienāds labāku privātumu, jo saite uz jums kļūst vājāks ar katru soli.

Paturiet prātā, ka Blockchain.info darbojas šo pakalpojumu, un tas ir skaidrs, vai tās paturēt nevienu žurnālu, kas ir saistīti ar jūsu jauktu darījumu (ti, IP adrese vai Bitcoin adreses). Ja jūs izmantojat Tor vai VPN, tad tas var būt tik lielas bažas, jo jūsu patieso IP adrese paliks apslēpts.

->

Bitmixer ir centralizēta sajaukšanās pakalpojumu. Tas ļauj jums norādīt vienu vai vairākus priekšu adreses, kur jūs saņemsiet jauktas monētas. Varat arī norādīt kavēšanās un procentuālo sadalījumu starp adresēm, lai turpinātu pielāgot procesu. Kad tas ir paveikts ar uzstādīšanu, jums tiks dota ieejas adresi un speciālu kodu. Kods neļaus jums iegūt savas monētas no iepriekšējiem maisījumos, ja jūs izmantojat Bitmixer vairāk nekā vienu reizi. Bitmixer honorārs ir 0,5%, plus papildu 0,0005 BTC katram priekšu adresi, kas izmantota.

Bitcoin Migla ir centralizēta mikseris, kas pastāv formā Tor slēpto pakalpojumu. Lai piekļūtu īsto vietu jums nepieciešams Tor pārlūkprogrammām. Jums ir izveidot kontu pirmais, kas jums nosūtīt monētas vēlaties sajauc. Tad jūs varat pieprasīt izņemšanu un vietā tiks automātiski randomize virkni izmaksu ar dažādā daudzumā un kavējumiem. Maksa ir randomizēts, arī no 1% līdz 3% par depozītu.

Tl; dr, Bitcoin maisītāji var palīdzēt atsaistīt savu identitāti no dažiem bitcoins pārnešana savas monētas ar citu personu monētām daudzas reizes vairāk.

DarkWallet

Bitcoin joprojām ir samērā jauna tehnoloģija, un mēģina padarīt iespējams ar labu lietojamību anonīmi izmantošana ir vēl jaunāki. Daudzsološs projekts šajā sakarā ir DarkWallet, kura mērķis ir Bitcoin maku masām, kas padara anonimitāti un privātumu tik vienkārša kā iespējams. DarkWallet nesen tika izlaists kā alfa programmatūra, un vēl nav ieteicams lietot kopā ar īstiem bitcoins līdz vairāk testēšana un izstrāde ir pabeigta. Galīgais mērķis ir izveidot maku, kas ir balstīta uz CoinJoin darījumiem, stealth adresēm (kas palīdz noslēpt uztvērēju, pat tad, ja Maskēšanās adrese ir publiskots) un piekļuvi, izmantojot proxy tīklos, piemēram, Tor. DarkWallet būs pieejama kā add-on Chrome un Firefox.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Meklējat līdzstrādniekus

Post Bitcoin

Bitcoin pret Bit Coins un Bitcoin pret Bit monētu

Post Bitcoin

27 Apmaiņas, lai iegādātos Bitcoin ar kredītkarti (2018 Atjaunots)

Post Bitcoin

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Kā tūlīt un droši pārdot Bitcoins Online

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoins no Exchange

Post Bitcoin

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana