Problēmas ar Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Problēmas ar Bitcoin

Problēmas ar Bitcoin

Bitcoin ir revolucionāra tehnoloģija, kas jau maina pasauli - bet tas nav ideāls. Visievērojamākais ir tās vieglumu-of-izmantošanu problēmas, kas var padarīt mainstream pieņemšana grūti, ja ne neiespējami. Uzskaitītas zemāk ir daži no esošajiem defektiem ar Bitcoin un tās praktisko izmantošanu.

 • Bitcoin ir grūti saprast

  Bitcoin ir tīri ciparu esamība, jaunums, un tehniskā sarežģītība ir lieli šķēršļi, lielākajai daļai cilvēku. Daudzi cilvēki (īpaši vecākās paaudzes), cīņā ar to, ka jūs nevarat turēt Bitcoin jūsu rokās. Vai, ka tas nenāk no bankas, uzņēmuma vai valdības. Iesaistīšanās Bitcoin nepieciešama datoru vai ierīci. Un sniedzot padziļinātu skaidrojumu par to, kā Bitcoin darbus netehnisks klausītājam var atstāt tos ar glancētu eyed skatiens. Šie šķēršļi ienākšanai tirgū veicina nezināšanas, dezinformāciju un neuzticēšanās tiem jauni Bitcoin.

  Parasti viens fails Bitcoin lietotāja datorā, ir galīgais atslēga, lai piekļūtu šī lietotāja bitcoins. Ja šis maks fails ir nozaudēta vai nozagta, visi no personas bitcoins visticamāk aizgājusi uz visiem laikiem.

  Šifrētie maki? Aukstā noliktava? BIP0038? Bitcoin drošības terminoloģija skan kā citā valodā lajs. Mācības paraugpraksi aizsargāt savas bitcoins var būt milzīgs.

  Daudzi tiešsaistes maks pakalpojumiem un uzņēmumiem, ir izveidota, lai izkrautu drošības prasības no lietotāja. Cilvēki var noguldīt savus bitcoins ar pakalpojumu, lai izvairītos no nepieciešamības nodrošināt un rezerves savus Bitcoin kabatas. Tomēr, izmantojot šos pakalpojumus joprojām prasa pamatzināšanas par datoru drošību, piemēram, izmantojot stipras paroles un divu faktoru autentifikāciju, lai novērstu neatļautu piekļuvi kontam. Bez tam, šie privātie sektora pakalpojumi tiek pastāvīgi vērsts uzbrucēju, un daži ir veiksmīgi uzlauzta un bija lietotāju deponēts bitcoins nozagts. Galvenais jautājums, ar šiem pakalpojumiem ir uzticēšanās: ja noguldot bitcoins ar kāds cits, jums ir uzticēties viņiem droši turēt savus līdzekļus (līdzīgi banka). Diemžēl jau bijuši daudzi gadījumi, Bitcoin pakalpojumu sniedzējiem, kas off ar bankas noguldītāju bitcoins.

  Šajā sakarā Bitcoin ir līdzīga fiat naudā. Ja vēlaties, varat uzticēties 3rd Party, piemēram, banku vai tiešsaistes maku, lai saglabātu savus līdzekļus. Taču šī uzticēšanās ir galvenais: par Bitcoin pakalpojumu operatori var viegli palaist off ar saviem bitcoins. Vai banka var ierosināt arī bail-in politiku un konfiscēt noguldītāju naudu.

  Viena atšķirība ir tā, ka daudzas bankas ir balstīti uz valsts apdrošināšanas aģentūras, lai segtu slēgšana, banku trases, un zādzību, bet nav Bitcoin maku sniedzēji ir zināms, ka jebkāda veida noguldījumu apdrošināšanu. Bankas varēja paļauties uz valdības un valsts kasi, lai glābtu tos maksātnespējas gadījumā. Tomēr pretargumentu ir veikti, ka šie apdrošināšanas aģentūras nepietiek līdzekļu, lai segtu noguldījumus, vai plašas aizņemšanās no valsts kases, lai segtu prasījumus varētu novest pie hiperinflācijas.

  ->
 • Bitcoin ir lēns un nepraktiski mazumtirdzniecības darījumiem

  Pēc tam, kad tika noslēgts jauns darījums tiek pārraidīts ar Bitcoin tīklu, tas parasti ir redzams saņēmējam dažu sekunžu laikā. Bet dažos gadījumos, tas var aizņemt vairākas minūtes darījums ceļot tīklā un sasniegt adresāta savienojumu, izraisot neērti jāgaida gan pircējs un pārdevējs.

  Bez tam, ja pircējs piekrīt gaidīt ap apmēram stundu, lai darījums būtu pietiekami apstiprināti, fizisko un digitālo preču tirdzniecība ir uzņēmīgi pret dubulto tērēt uzbrukumiem. Ļaunais pircējs varētu nosūtīt divus pretrunīgus darījumus, izmantojot tos pašus bitcoins vienlaicīgi: viena maksāt pārdevējam, un otru darījumu maksāt paši. Pārdevējs varētu redzēt pirmo darījumu sākotnēji, un apsvērt samaksāts negaidot darījumam, lai apstiprinātu pasūtījumu, un ļauj pircējam iet ārā pa durvīm ar vienumu. Tad otrs darījums kļūst pastāvīgi apstiprināts blockchain pēc faktu, nederīgu pirmo darījumu! Šajā gadījumā pārdevējs būtībā upuris zādzību.

  Pašreizējais risinājums šajā scenārijā ir tirgotāji izmantot 3rd Party Bitcoin maksājumu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, bitpay.comto roktura darījumu apstrādi. Bitpay absorbē dubulto tēriņiem risku komersantam, un apgalvo, ka ir "pieredzējuši nulles gadījumus maksājumu krāpšanu". Lai gan tas nav pilnīgi skaidrs, kā Bitpay samazina dubultā tēriņiem uzbrukumiem, tas ir aprēķināts, ka Bitcoin maksājumu pakalpojumi, piemēram, tie ir labi savienota ar Bitcoin tīklam, izmantojot lielu skaitu Bitcoin mezglu visā pasaulē, kas palīdz konstatēt dubultā tēriņu uzbrukumiem.

  Viens no risinājumiem varētu būt īstenošanu Bitcoin klienta programmatūru, kas var savienot (varbūt caur Bluetooth vai NFC) tieši saņēmēja vienādranga un nosūta darījumu ar tiem, kā arī uz visu Bitcoin tīklā.

  ->
 • Bitcoin nav neviena iebūvēts patērētāju aizsardzības

  Kredītkaršu uzņēmumi un maksājumu apstrādes uzņēmumiem (piemēram, Paypal) var pasargāt pircēju no krāpnieciskiem pārdevējiem ar maksājumu atmaksu. Ja patērētājs veic pirkumu, izmantojot maksājumu apstrādes pakalpojumus, un spēj pierādīt, ka viņi ir ripped off ar neuzticams pārdevējs, maksājumu apstrādes uzņēmums bieži atmaksās pircējam savus līdzekļus.

  Bitcoin nepiedāvā šādu aizsardzību: darījumi ir neatgriezeniska, tāpēc pircējam ir uzticēties pārdevējs piegādāt. Daudzi Bitcoin lietotāji saka, ka šī ir iespēja, nevis vājums, un vienkārši pieprasa pircējs darīt savu pienācīgo rūpību pirms nosūtīšanas pārdevējs savu naudu. Plus, neatgriezeniskas darījumi pasargāt pārdevējus no krāpnieciskiem maksājumu atmaksu.

 • Bitcoin ir tehniskas nepilnības, neaizsargātus organizēti uzbrukumi

  Sybil uzbrukumiem, 51% uzbrukumiem, un Denial of Service attacksare nespēj "pārkāpj Bitcoin", bet tie varētu īslaicīgi traucēt tīkla mezgliem, vai atļaut dubulto tēriņu darījumiem. Novilkt organizēti uzbrukumi plašā mērogā prasītu daudz dārgu skaitļošanas jaudu, un kļūst arvien neiespējams, jo arvien vairāk godīgi mezgli un kalnračiem pievienoties tīklam. Kā vēl nav bijis zināms, plaši pārtraukums vai divreiz iztērēt, jo šiem uzbrukumiem veidiem.

  Skatīt Bitcoin Wiki ir "vājās" pagefor visu sarakstu ievainojamību.

Bitcoin ir ne visiem... Pagaidām

Bitcoin tika izstrādāta, lai būtu nedrošs: jums nav nepieciešams, lai jūsu uzticību centrālā iestāde, lai izveidotu, izplatīt un pārvaldīt naudu. Sānu ietekmē tas, ka Bitcoin prasa lielāku atbildību no gala lietotājam, lai būtu informēti par savām īpašībām un drošu lietošanu. Un tā Bitcoin ir pilnīgi jauna un sarežģīta ideja, tas prasīs kādu laiku, lai lielākā daļa cilvēku.

Bet zināšanas nav nepieciešams būt absolūta; Jūs varat izvēlēties, lai uzticēties 3rd puses rīkoties ar vairāk tehniski padziļinātu atbildību par jums (tāpat kā daudzi cilvēki izvēlas izmantot Paypal, pārskaitījums pakalpojumi un bankas, lai nodrošinātu, apstrādāt un pārraidīt savu naudu). Jauni uzņēmumi un entreprenuers veidojam šos infrastruktūras veidus, lai novērstu dažus no minētajiem trūkumiem un padarītu Bitcoin pieejamāku plašai sabiedrībai.

Ja jūs izmantojat kādu no šiem pakalpojumiem, pārliecinieties, ka tā ir uzticamu reputāciju pirmās. Google sūdi no tām, lai noskaidrotu lietas, piemēram:

 • Kur ir pakalpojums, kas atrodas?
 • Vai viņi publicēt fizisko adresi?
 • Vai viņi atklāj savu identitāti, vai tie darbojas anonīmi?
 • Ko citi cilvēki saka par tiem forumos un atsauksmēm?

Apakšējā līnija ir tas, ka Bitcoin joprojām ir ļoti jauns, un ir jāuzskata eksperiments. Cilvēki, kuri nav apmierināti ar jautājumiem iepriekš jārisina, iespējams, nevajadzētu lietot Bitcoin.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Ievade un izlaide - paskaidrots Bitcoin maiņa

Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Pārdod tieši uz personu tieši bikonīnus

Post Bitcoin

FIB izmeklē Bitcoin apmaiņu sakarā ar Silk Road izmēģinājumu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pārsniegt 3% Bitcoin peļņas, lai veicinātu Bitcoin izpratni

Post Bitcoin

Milli marta trakums (pelnīt naudu ar Bitcoin krānu atjaunināšanu)

Post Bitcoin

Izskaidroti viedie līgumi (par manekeniem)

Post Bitcoin

Interneta mazumtirgotājs ShopJoy iepazīstina ar Bitcoin maksājumu metodi

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu