Bitlicense Update - Lawsky pievieno jaunus noteikumus Bitcoin regulējuma sistēmai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitlicense Update - Lawsky pievieno jaunus noteikumus Bitcoin regulējuma sistēmai

Bitlicense Update - Lawsky pievieno jaunus noteikumus Bitcoin regulējuma sistēmai

Mākonis nenoteiktības ir shrouded ar kriptonauda ainavu kopš rumblings regulējuma bija dzirdējuši no ASV valdības 2013. Sākumā kriptonauda aprindu noskaņojums regulējumu svārstās no tiešu nicinājumu pret begrudging pieņemšanu. Daudzi ir pieņēmuši pēdējo attieksmi doto nenovēršamība regulējumu.

Tas tika skaidri paziņojumu no jaunievēlētais izpilddirektors Bitcoin fonda, Patrick Murck, savā nesenajā Reddit AMA:

"Par daudz tradicionālo finanšu uzņēmumiem regulējumu tiek uzskatīta par validāciju. Vai jūs piekrītat, ka, vai ne, daži no atbilstošā regulējuma līmenis / šķiet neizbēgama "

Ieņemot kriptonauda regulējumu ir New York departamenta Finanšu pakalpojumu. Pēc tam, kad viesuļvētra 90 dienām, atklātā apspriešanas periods uz NYDFS sākotnējo Bitlicenseproposal ir slēgts. Superintendants Ben Lawsky nesen apsprieda, kā ieeja no kriptonauda kopienai šajā laika periodā ir spiesti savu nodaļu pārvērtēt centienus izstrādāt reglamentāciju Money 20/20 Las Vegas.

Liela daļa sabiedrības protestu pret ierosināto Bitlicense rosināja apzinātiem sega jurisdikcijas NYDFS būtu par jebkuru Bitcointransaction ar valsts of New York. Lawsky pārcēlās lai notīrītu gaisu šo maldu, norādot, ka būs nepieciešama tikai finanšu starpnieki, ir Bitlicense, nevis programmatūras izstrādātājiem, kalnrači un individuāliem lietotājiem, kuri vēlas, lai padarītu Bitcoin darījumus ar New York IP adresēm.

Turklāt, uzņēmumiem nav nepieciešams iet cauri, kas Lawsky raksturot kā "apgrūtinošu un dubultā procesā", piemērojot vairākus dažādām licencēm, kas kalpo tam pašam mērķim (ex nauda raidītājs licenci un virtuālo valūtu apliecība). Pieteikšanās process tā vietā tiks racionalizēta un pārrobežu apmierināti.

Tāda bija viens piemērs Lawsky centieniem nodotu viņa departamenta vēlmi būt elastīga. Superintendents bija arī uzmanīgiem, lai parādītu favorītismu bankām, norādot, ka tradicionālās finanšu iestādes izvēlas darboties kā finanšu starpnieks kriptonauda attiektos tie paši noteikumi kā virtuālo valūtu uzņēmumiem.

Ierašanās no Pārejas Bitcoin Bitlicense

Lai gan bankas, iespējams, var atļauties atbilstības izmaksas Bitlicense, putnēns virtuālo valūtu uzņēmumi var atrast ir grūti uzņemties finansiālo slogu. Lawsky jārisina šīs bažas Ieviešot visbūtiskāk attīstību Bitcoin regulationas par vēlu, ka "pārejas Bitlicense".

"Ka (pārejas Bitlicense) ļautu mazajiem uzņēmumiem un jaundibinātiem uzņēmumiem darboties elastīgāku sistēmu uz noteiktu laika periodu, kuru laikā zara pārbaudes tiks veikta. Apsverot, vai piešķirt (pārejas bitlicense) šādus faktorus varētu uzskatīt par

  • Raksturu un apjomu prasītājas uzņēmējdarbību un ar to saistītais patērētāja risks.
  • Gaidāms darījumu apjoms
  • Reģistrs ar FinCEN kā Money Services Business
  • Par atbildību mīkstinošu riska vadības, piemēram, obligāciju vai citu apdrošināšanas. "

Būtībā pārejas bitlicenses dot jaunajiem kriptonauda uzņēmumiem veids, kā "uzsākšanai un spēlēt pēc noteikumiem, bez kļūst saspiesti ar lielu atbilstības izmaksas". Katrs pārejas bitlicense būtu pielāgota kāda uzņēmuma specifisko "riska profila", kas nosaka daļēji 4 faktori iepriekš iepriekš minētajiem un uzņēmuma maksātspēju.

Liela daļa no atbilstības izmaksām nāk no licencēšanas procesa pats, kas parasti maksā $ 300,000 līdz 500,000 $, izmantojot in-house atbilstības amatpersonām. Šis skaitlis pēc Džūditas Rinearson, partnere Bryan Cave LLP, un atzīta autoritāte maksājumu sistēmām un elektroniskajiem maksājumiem. Uz $ 300,000- $ 500,000 nav pat iekļaut izmaksas maksāt pieredzējis in-house atbilstības amatpersona, gada alga starp $ 100,00- $ 200,000.

Ben Lawsky arī uzsvēra kurā pārejas bitlicense varētu izrādīties noderīga kriptonauda uzsācējiem:

"Mēs vēl plāno nelielu grupu specializēto eksaminētāju pie DFS tikt galā ar jauno un to licenču pieteikumus. Tas palīdzēs sniegt viņiem zināšanas un lielāku izpratni par unikālu problēmas mazākiem uzņēmumiem un jaunizveidotiem saskaras, un ļaus mums labāk pielāgot mūsu normatīvās prasības ar uzņēmuma konkrētām situācijām. "

Šādas specializētu grupu atbalstu, varētu samazināt atbilstības nodrošināšanas izmaksas dramatiski un ļautu uzņēmumiem vairāk par to uzmanību koncentrēties uz attīstību savas tehnoloģijas.

Bitcoin Noteikumi: aizsargāt patērētāju pret veicinot jauninājumus

Lawsky apgalvo atrast līdzsvaru starp nav kavē inovācijas, un darīt to, kas ir nepieciešams, lai aizsargātu patērētāju, un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, ir vadošais princips aiz izstrādājot regulējumu. Neatkarīgi no tā, vai noteikumi sitīšu šis atlikums netiks zināms, līdz tie tiek īstenoti. Regulatoriem un tirgus dalībniekiem gan ir tur labprāt acu par precedentu, ko nosaka NYDFS.

Saskaņā ar Superintendent Lawsky, jaunu projektu noteikumos, kas satur izmaiņas sākotnējā priekšlikumā tiks izlaists decembra sākumā, izraisot vēl 30 dienu periodu komentārus.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Dienas tirdzniecība: pirkt un pārdot Bitcoin

Post Bitcoin

Kā nomainīt domuzīmi, ja esat iesācējs: rokasgrāmata domuzīmju ieguvei ar Antminer D3