Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?

LocalBitcoinshas ir apmēram uz ļoti ilgu laiku. Vietne piedāvā pārdevēju un pircēju no visas pasaules, lai sasniegtu un tirdzniecības Bitcoins. Tas ir tāpat kā Craigslist pirkšanas un pārdošanas Bitcoin. Šodienas rakstā es pārskatīt dažādus aspektus Bitcoin un jums par to, kā izvēlēties drošu tirdzniecību uz vietas.

Maksājuma veids pieņemts LocalBitcoins

LocalBitcoins pārdevēji / pircēji pieņemt dažādas maksājumu metodes. Šeit ir saraksts ar svarīgākajiem faktoriem

 • Paypal
 • Pārskaitījums
 • Westren Savienība
 • Webmoney
 • Naudas pa pastu
 • Naudas (klātienē)

Tā kā jūs esat pērk un pārdod privātpersonām, jūs nevarēsiet izmantot kredītkarti. Tomēr Paypal opcija ļauj maksāt ar savu kredītkarti, ja jums nav Paypal līdzsvaru. Atkarībā no izvēlētā maksājuma veida ir jāmaksā dažādas nodevas. Piemēram pērk ar Paypal LocalBitcoins ir daudz vairāk risku pārdevēju.

Kāpēc?

Tā Bitcoin nav kā jebkuru citu fizisku vai digitālas preces iegādāties tiešsaistē. Tas ir veids, naudas, un vēl jo vairāk forma nedaudz identificējami naudas. Tieši tāpēc daudzi kredītkaršu uzņēmumi (ti, Paypal) nav apdrošināt Bitcoin apmaiņu, kas pārdod Bitcoins izmantojot kredītkaršu pirkumiem.

Jūs parasti iegūt vislabāko cenu iegādāties Bitcoins izmantojot grūti mainīt maksājuma veidu, piemēram, naudas noguldījumu vai naudas pārvedumu.

Darījumu maksas

Ja jūs tikai meklējat nopirkt Bitcoins tad LocalBitcoins būs brīvi izmantot. Vietnē aizņem tikai komisijas 1% no pārdevējiem. Paturiet prātā, ka tad, kad jūs saņemsiet Bitcoins savā kontā, būs jāmaksā standarta Bitcoin tīkla maksu, lai iegūtu naudu savā personīgajā Bitcoins maku.

Tas ir ļoti ieteicams neatstāt savu Bitcoins atrodas ap LocalBitcoins "maku, un pārvietot to uz savu drošu Bitcoin maku.

Par pārdevēji paši nav maksa par darījumu, tā vietā viņi iekasēt augstāku maiņas kursu, lai ņemtu to vērā, veicot tirdzniecību.

Droša tirdzniecība

LocalBitcoinsallows drošu tirdzniecību, izmantojot vairākus pasākumus:

 • Reputācija Sistēmas katram tirgotājam ir reputācijas vērtējumu un arī publiskās vēstures ierakstus parādot savu agrāko darbību.
 • Escrow- Kad jūs pieprasīt tirdzniecības nauda sūtāt notiek uz LocalBitcoins "darījuma pakalpojumu. Tikai pēc tam, kad pārdevējs apstiprina tirdzniecības pabeigšanas tie ir atbrīvoti.
 • 2FA- Divu faktoru autentificēšana nozīmē, ka ikreiz, kad piesakāties savā kontā, jums būs nepieciešama, lai ievadītu papildu PIN kodu, kas nosūtīts uz jūsu mobilo tālruni. Tas novērš cilvēkus no hakeru savā kontā. Tomēr šī iespēja nav iespējota pēc noklusējuma - jums ir nepieciešams, lai varētu to.
 • Pieteikšanās guard- LocalBitcoins ir arī iespēja pārbaudīt, jūs vienmēr piesakoties tajā pašā pārlūkprogrammā. Ja rodas pieteikšanās no cita pārlūka, būs nepieciešama e-pasta pārbaude.
 • Atbalsts un konfliktu resolution- LocalBitcoins ir atbalsta komanda gatava atbildēt uz lietotāju jautājumiem, kā arī atrisināt konfliktus starp pircējiem un pārdevējiem, ja kas notiek.

Kopienas viedoklis par LocalBitcoins

Ja jūs iet uz galvenajiem Bitcoin kopienas dēļiem (ti, Reddit un Bitcointalk), jūs atradīsiet dažādus viedokļus par LocalBitcoins. Tomēr pēc tam, kad būs vairāk nekā 15 dažādus pārskatus es varu teikt, ka lielākā daļa cilvēku saka to pašu - platforma ir labs, tas ir cilvēki, jums ir nepieciešams, lai būtu aizdomīgs. Vai, piemēram, viens Reddit ielieciet to: "Darījumi ir tik uzticami, kā cilvēkiem, jūs gūstat darījumu ar"

Tāpēc tagad es esmu gatavojas parādīs, kā tieši tirdzniecībai droši uz platformas.

Kā tirgoties LocalBitcoins bez scammed

LocalBitcoins ir lieliska platforma, tomēr dažreiz tirgotājiem par to, kas nav tik liela. Beigās, dienā, jūs tirdzniecību ar cilvēkiem, lai jums ir pārliecināties, jūs izmantojat pareizos pasākumus. Lūk, īss ceļvedis, lai palīdzētu jums tirgoties droši.

Izvēloties savu pārdevēju

Pēc tam, kad tiek noņemtas pārdevējiem par nepieciešamo atrašanās vietas un maksājuma metodes jums ir nepieciešams izvēlēties, kurš jūs gatavojaties risināt. Neizvēlieties pārdevējam, pamatojoties uz cenu. Dažreiz ir vērts maksāt par 5% vairāk, lai veiktu darījumu ar vairākiem cienījamiem pārdevēju. Paskaties pārdevēja darījumu vēsturi un redzēt, kā viņš to darīja agrāk.

Tāpat, nav post pieprasījumu iegādāties Bitcoins, kas būs tikai piesaistīs daudz scammers. Tā vietā, meklēt cilvēkus, kuri aktīvi pārdod Bitcoins, jo tie, iespējams, ir vairāk legit.

Iet pār pārdevēja profilu un pārliecināties, ka viņš ir tiesīgs saņemt šādi:

 • Viņš ir kurss 100BTC viņa dzīves ar minimālu 100 darījumu
 • Viņam ir atgriezeniskās rezultāts vismaz 98%
 • Viņa kontā ir vairāk nekā 1 gadu vecs
 • Viņš ir pārbaudīta pārdevējs (tālruņa numurs, e-pasta, uzņēmuma konts)
 • Viņš uzticas vismaz 10 cilvēki

Ja jūs izpildiet šos stingrus noteikumus, tad jūs, iespējams, būs labi. Ja jūs nevarat atrast pārdevēju, kas atbilst visiem iepriekš mēģiniet atrast nākamā labākā lieta. Ideja ir saistīts savu mājasdarbu, un redzēt, ka pārdevējs ir faktiski pabeigta lielu veiksmīgu tirdzniecību agrāk.

Pēc tam, meklēt LocalBitcoins "forumu šī pārdevēja lietotājvārdu. Ja kāds sūdzība nāk uz augšu, jūs, iespējams, atrast to tur. Ja viss iet labi jums tagad vajadzētu būt jūsu izvēlēto pārdevēju.

Saziņa ar pārdevēju

Nosūtīt ziņojumu pārdevējam pieprasāt tirdzniecību un gaidīt savu atbildi.

NE:

 • Nosūtīt papildu informāciju, pirms saņem atbildi no pārdevēja
 • Piekrītu tirgoties ar pārdevēju ārpus LocalBitcoins jo jums nebūs aizsargāts ar LocalBitcoins "darījuma pakalpojumu
 • Nosūtīt savu maksājumu informāciju jebkādā citā veidā, kas nav LocalBitcoins ziņojuma lodziņā. Nav e-pastus, īsziņas un tālruņa zvani. Izmantojiet tikai LocalBitcoins interfeisu.

Tikai pēc tam, kad nosūtīt maksājuma zīmes maksājumu, izgatavoti, vai arī jums, iespējams, būs liegta no tirdzniecības.

Tagad jūs gaidāt, ka Bitcoins ierasties iekšā savu LocalBitcoins kontā. Ja rodas kāda problēma mēģināt atrisināt to ar pārdevēju pirmās. Neuztraucieties par zaudēt savu naudu, ja jūs izmantojāt LocalBitcoins "sistēmu jūs aizsargā to darījuma pakalpojumu.

Paturiet prātā, ka, ja jūs esat pilnīgi jauns, lai LocalBitcoins "enerģijas pārdevēji", var nevēlas tirgoties ar jums, jo jums nav pietiekami daudz atsauksmes vēl. Tas nozīmē, ka jums var būt nepieciešams veikt dažas nelielas darījumus ar mazāk uzticamu pārdevēju, lai sasist savas atsauksmes, lai jūs varētu tikt galā ar vairāk ievērotas pārdevējiem.

Tātad jums ir - tagad jūs zināt, kā izmantot LocalBitcoins droši. Izpildiet šīs darbības, un jums ir 99% sedz no krāpšanas. Arī tad, ja jums ir kādi papildu jautājumi, nekautrējieties atsaukties uz LocalBitcoins 'FAQ lapā. Veiksmi!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Kā ciparu valūta ļauj lauksaimniekiem Āfrikā?

Post Bitcoin

Ķīna Bans Bitcoin atkārtoti, ar mazu efektu

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Post Bitcoin

Drīzumā: pirmā Bitcoin debetkarte

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

CME nākotnes darījumiem vajadzētu apstāties, vadīt Bitcoin cenu pret nulli - Motls

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Atbilde uz profesora Bitkornu: Es esmu derīgs 1 Bitcoin, ka esat nepareizs