Making Money no Bitcoin krāns - Mans 45 dienu nodarbība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Making Money no Bitcoin krāns - Mans 45 dienu nodarbība

Making Money no Bitcoin krāns - Mans 45 dienu nodarbība

Tātad, tas ir bijis vairāk nekā mēneša laikā, kas es esmu darbojas Milliin cer gūt kādu peļņu. Tiem no jums, kuri ir jauni šajā vietnē, Milli vai Bitcoins kopumā lūdzu, dodieties un izlasīt šo ziņu firstas Esmu dotos tur pilnīgs sabrukums, ko es runāju par šo amatu.

Tas ir bijis aptuvenu 45 dienām, bet es esam iemācījušies daudz. Bottom line Es esmu vēl nav rentabla, un ir daudzi iemesli, kas (mēs nokļūt viņiem drīz). Taču viena no labākajām lietām, kas notika ar mani pēdējā mēneša laikā ir tas, ka es satiku Danielu D'ārzemnieku no Bitcoin ārvalstniekiem. Viņš ir puisis, kurš vada Bitcoin Aliens- viens veiksmīgākais (ja ne themost veiksmīga) Bitcoin krāniem tur.

Tāpēc es esmu bijusi daudz palīdzēt, daudz izmēģinājumu un galvenokārt daudz kļūdu :) Bet man patīk kļūdīties, tas nozīmē, ka es esmu mācīties kaut ko jaunu. Tātad šeit ir mana sadalījums, ko es esam iemācījušies, ka pēdējo 45 dienu laikā. Izmantojiet to, lai optimizētu peļņu savā jaucējkrāns taču atcerieties, ka katrs mājas lapa ir atšķirīgs, tāpēc tas, kas mani var nedarboties jums, un otrādi.

# 1 kļūda es darīju Milli

Pirmā lieta, Daniel iestatīt manu uzmanību bija reklāmas izvietojums manā vietā. Tajā laikā man bija, izmantojot 3 reklāmu kopas no Google Adsense - divi pie sāniem vietnes un viens vidū. Es esmu mainījies šīs reklāmas un 336 × 280 taisnstūris reklāmas un ievieto tos lapas vidū, kur cilvēki pievērš uzmanību.

Tas nozīmē, ka es esmu ievietots reklāmas augšējā lapas centrā, netālu no "pieprasītu Bitcoins" pogu. Šķiet, ka jaunais izkārtojums palielinājusi reklāmas ieņēmumi no $ 0,33 RPM (ieņēmumi par tūkstoš seansiem) līdz 0.40 $ RPM. Tātad šīs izmaiņas vien ieguva mani ieņēmumu pieaugums par 21%. Lūk, kā vietne izskatās šodien (noklikšķiniet, lai palielinātu):

Tur ir arī fakts, ka es esmu darbojas tikai reklāmas reklāmas Adsense (un neparādīt + teksts). Izlasot par to mazliet es uzzināju, ka, ja jūs darbināt displejs + teksta reklāmas jums daudz lielāku RPM. Taču man nebija pilnīgi pārliecināts, tāpēc es ilga testu manu Adsense reklāmas. To var viegli izdarīt, izmantojot Adsense paneļa.

Es sadalīt visas manas reklāmas, lai parādītu tikai un tekstu + displeju un redzēja to, kas uzrādīja labākus rezultātus. 100% gadījumu teksta + attēla reklāmu bija augstāks RPM. Tādēļ, sākot no šodienas es esmu parādot teksta + attēla reklāmas visās reklāmu vietās.

Lietas, kas apdraud manu vietni

Dažas lietas nāca klajā šajās Pēdējo dienu ka got man domāt, ja es daru kaut ko, kas var reāli saņemt mani aizliegts no Adsense programmas laikā. Vispirms tā ieteica izlasīt Adsense programmu politikai un pārliecinieties you'r kompliments ar tiem.

Pēc tam, kad iet pāri šos terminus man likās, ka lielākā daļa jaucējkrāni, kas tur šodien ir faktiski pārkāpj šīs politikas, padarot savu vietni grūti orientēties, rādot līdzi pop-ups, vai ievietojot vairāk nekā 3 reklāmu izvietojumus savā vietā.

Tomēr, kad es paskatos Milli lietas, kas man tic, ir draud pārkāpj Adsense politiku, ir:

  • Vietnē ir ļoti maz satura nav oriģināla satura
  • Vietnē ir affiliate programmu (piemēram, visiem krāniem), ko var uzskatīt par nederīgu datplūsmas avotu. Tomēr es nevarēju atrast nevienu vietu, norādot to, ka tiešu pārkāpumu.
  • Google nepatīk MFAs - Made AdSense vietnēs. Krāns, varētu tikt uzskatīta par šādu vietni, bet mans minējums ir, ka, ja jūs veidot vietni pareizi (galvenokārt ar pietiekami saturu) tas nav get aizliegta.

Tātad, kā jūs varat redzēt, man ir nepieciešams, lai ņemtu vērā to, ka Google var kādu dienu vienkārši izlemt aizliegt manu vietni, jo viņi jūtas patīk. Jo vairāk biedējošu domu, ka viņi būs aizliegums savu kontu, jo tas nozīmē, ka man nebūs iespēja publicēt jebkuru reklāmas 99Bitcoins kā labi. Tomēr, jūs varat ne tikai sēdēt uz žoga un gaidīt, lai redzētu, kas notiek, tāpēc es esmu gatavojas izmēģināt un veikt Milli labāk cer, ka arī turpmāk tiks uzskatīti legit vietā.

Kā optimizēt savu krānu par labākiem rezultātiem

Pēdējais, bet ne mazāk es arī uzzināju, ka man ir nepieciešams, lai optimizētu savu jaucējkrāns iestatījumus mazliet. Galvenais, ko es darīju, bija samazināt taimeri uz krāna līdz 15 minūtēm, nevis 45. Jo zemāka taimeris ir vairāk seansu un laiks vietnē jūs saņemsiet. Šeit ir rezultāti:

Kā jūs varat redzēt, tas radīja milzīgu atšķirību vietnē pavadītais laiks metriku. Tas arī ietekmēja pagviews kas, iespējams, ieguva mani nopelnīt vairāk, kā labi. Lūk, kā pageviews pieauga laika gaitā:

Cik daudz es tiešām darīt pēdējo 30 dienu laikā?

Tagad daļu, mēs esam visi gaidīja. Izņemot īstenošanas Adsense Es arī pierakstījies uz Coinad. Taču es tikai nodot vienu Coinad reklāma brīdī, jo es nevēlos, lai pievienotu daudziem mainīgajiem maniem testiem. Tātad, lai šajā amatā es esmu gatavojas ignorēt Coinad ieņēmumus pilnībā (tie nav tik daudz, lai sāktu ar).

Tātad, skatoties uz pēdējo 30 dienu laikā, tas ir, cik daudz es pavadīju uz FaucetBox (izmaksu uz lietotājiem):

Ja jūs pievienot 2,5% komisiju jaucējkrāns kaste kļūst tas kopsummas 0.65642691BTC kas tajā šodienas valūtas kursa vienāds $ 295.

Un šeit ir, cik daudz es no Adsense:

Tātad, kā jūs varat redzēt pēdējo 30 dienu laikā es esmu patiešām zaudēt naudu. Kopējais nāk līdz $ 36,95 zaudējumus.

Kāpēc ellē man zaudēt naudu?!?

Es domāju, jums var būt drosmi, ka pēc iepazīšanās ar līdz pat šeit jūs uzzināt, ka es esmu patiešām zaudēt naudu. Ticiet man, es dzirdu ya :)

Bet, tāpat kā es teicu sākumā, neveiksme ir laba lieta. Tas padara jūs domājat, tas liek jums kļūt labāk. Tātad, šeit ir manas sākotnējie secinājumi, kāpēc es esmu ar zaudējumiem:

  1. Par Bitcoin biržas rate- Bitcoin diezgan daudz uzplauka pēdējo 45 dienu laikā. Un, kamēr es esmu kļūst izmaksā USD es esmu maksājot manu lietotājiem Bitcoin. Ja valūtas kurss būtu palicis tāds pats kā tas bija, kad es sāku darboties Milli Es būtu ar peļņu brīdī. Taču man nav vērā šīs izmaiņas manā jaucējkrāns s izmaksām, kas nes mani uz manu nākamo punktu.
  2. Zinot manu ARPU (vidējie ieņēmumi uz vienu lietotāju) - Tā Milli kļūst labu datplūsmas apjomu, tas ir viegli aprēķināt, cik daudz viens unikāls lietotājs ir vērts vietā. Pēc tam, kad aprēķinus Man pie secinājuma, ka unikāls lietotājs nes mani uz vidēji $ 0,007. Turpinot maniem aprēķiniem es uzzināju, ka max izmaksa vidēji es varu nosūtīt lietotājs ir 75 Satoshis. Tas var šķist neliela summa, bet atceros, es esmu dodot prom Izmaksas ik pēc 15 minūtēm.

Tātad galvenais secinājums no visa šī scenārija bija tas, ka līdz šim man bija tikai guessing to, ko man vajadzētu maksāt savus lietotājus. Tagad man ir pierādīta atbildi par to, cik daudz es varu maksāt viņiem. Es jau īsteno šos aprēķinus vērā krāna un, cerams, mēs redzēsim rezultātus nākamajā mēnesī. Es arī pielāgot šos aprēķinus katru reizi Bitcoin valūtas kurss paceļas vairāk nekā $ 50.

"Kāpēc tu nebrauc vairāk satiksmes uz vietu?"

Atbilde ir, jo vietne vēl nedarbojas. Ko es domāju ar šo ir tas, ka līdz brīdim, kad es varu pierādīt mazākā mērogā, ka es varētu veikt peļņu no vietas nav jēgas braukšanas vairāk satiksmi. Tas būtu tāpat kā ielejot ūdeni caurs spaini.

Tātad, kas ir nākamais pēc Milli?

Labs jautājums. Es domāju, ka nākamajā mēnesī es esmu gatavojas koncentrēties uz šādiem:

  1. Pievienojot saturu un pārveidot Milli lai tas neizskatās tāpat kā lētu jaucējkrāns vietā.
  2. Pievienojot vairāk ieņēmumu avotus, galvenokārt Coinad reklāmas.
  3. Atvienošana sevi no FaucetBox - Es domāju, ka es varētu nolīgt kādu, lai izveidotu personīgo jaucējkrāns skriptu, jo es esmu nesaņemu statistika man ir nepieciešams no FaucetBox. Arī es varētu lūgt cilvēku e-pastu, lai novērstu krāpšanu uz vietas.
  4. Keep testējam reklāmas izvietojumu.
  5. Pārliecinieties, lai pielāgotu savu izmaksu, jo Bitcoin cenu izmaiņām.

Tātad, kas ir to šodien, ceru, ka jums patika šo atjauninājumu par manu progresu ar Milli. Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai kaut ko vēlaties pievienot let me know komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin maku grupām

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Citi ziņojums un Silk Road Auction

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Dell ietekme uz Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Vietējie Bitcoins: nopirkt Bitcoin Personā!

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ