Kalnrūpniecība ar ASIC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalnrūpniecība ar ASIC

Kalnrūpniecība ar ASIC

Šī lapa ir atjaunināta: Lūdzu, apmeklējiet šo postfor jaunāko informāciju.

Mining ar ASICs ir ļoti līdzīgs kalnrūpniecības ar GPU ar dažiem izņēmumiem. Darba sākšana seko pati kā līdz GPU ieguves. Veiciet par "Kā raktuves Bitcoins" lapā, lai izveidotu savu personīgo maku, kā arī savu kontu ar ieguves baseins pēc jūsu izvēles. Galvenā atšķirība ir tā, ka jums nāksies izmantot dažādas raktuvju programmatūru ar ASICs kā GUI Miner nav ASIC atbalstu. Programma, ko es ieteiktu sauc BFG Miner, un to var lejupielādēt no BFG Miner lejupielādes lapā. Ritiniet uz leju, līdz jūs sasniegsiet vairāk jaunākās relīzes un atvērtu izskatu izlaišanas, kas atbilst ar operētājsistēmu jūs izmantojat. Jums var būt peli virs un apskatīt statusa joslā, lai redzētu pilnu faila nosaukumu. Lejupielādējiet failu un ekstrakts to direktoriju uz jūsu cietā diska, un atveriet direktoriju jūsu failu pētnieks. Pēc savienojuma jūsu ASIC uz savu mašīnu un ļaujot aparatūras instalēt datorā, atveriet bfgminer pieteikumu.

Pēc tam, kad ir uzsākta programma, tas liks jums URL jūsu baseinu. Manā gadījumā, es izmantoju stratum.bitcoin.cz:3333for šķīdonī baseins, bet tie ir tendence mainīties laiku pa laikam, un, ja jūs nevarat izveidot savienojumu, pārbaudiet savu baseini norādījumus par atjaunināto adresi. Pēc tam, jums tiks piedāvāts savu lietotājvārdu un paroli. Atcerieties, ka šajā jomā ir arī lūdz jūsu darbinieka vārdu, kā arī. Es nosaukt savus darbiniekus ar numuru, lai mans lietotājvārds ir formatēts kā USERNAME.1 ar laiku atdala lietotāja vārdu un darbinieka ID. Pēc tam, jums tiks piedāvāts paroli. Katrs darbinieks ir tā paša paroli, un, ja jūs izmantojat šķīdonī baseinā, tā tiks uzskaitīti tieši blakus jūsu darbinieka vārdu, kad jūs piesakāties savā kontā.

Kad esat pieteicies, programma sāksies kalnrūpniecība ar visām pieejamajām ierīcēm, tai skaitā GPU. Es personīgi nevēlas mine ar GPU, lai es pagriezās mine off. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz "M" uz klaviatūras un izmantojiet bulttaustiņus, lai izvēlētos ierīci, kuru vēlaties mainīt, un noklikšķiniet uz "D" taustiņu, lai izslēgtu jebkādas ierīces nevajadzīgās, manējai ar. Hit "Enter" taustiņu, lai atgrieztos galvenajā ekrānā.

Visbeidzot, no galvenā ekrāna, hit "S" taustiņu, lai ievadītu iestatījumu izvēlnei un "W", lai rakstītu konfigurācijas failu, kas būs saglabāt savu ieguves informāciju, lai jums nav rakstīt to katru reizi, kad restartēt programmu.

Gala rezultāts izskatās kaut kas līdzīgs šim:

Kā jūs varat redzēt, es esmu ieguves ar tauriņstils Labs Little Vienotā SC, kas ir sniegusi vairāk nekā 30 GH / s. Es būs pievienojot vēl Little singls un vienotu SC tuvākajā nākotnē.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Making Money no Bitcoin krāns - Mans 45 dienu nodarbība

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Reklamējiet, ka tavs bizness pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Trezor Bitcoin Safe Giveaway (100% bezmaksas)!

Post Bitcoin

Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos

Post Bitcoin

Kā pārdot bikonus

Post Bitcoin

Izmantojot Bitcoin anonīmi

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Tiešsaistes azartspēles un Bitcoin noteikumi: trīs nozares ekspertu atzinumi

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Mans pirmais bitcoins: anekdota par brīvprātīgo apmaiņu

Post Bitcoin

Kurš pieņem Bitcoins kā maksājumu? Uzņēmumu saraksts, veikali, veikali