Quick and Dirty Padomi, kā nopirkt Bitcoin ar GBP | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Quick and Dirty Padomi, kā nopirkt Bitcoin ar GBP

Quick and Dirty Padomi, kā nopirkt Bitcoin ar GBP

Looking naudas par dažiem Bitcoins ar savu GBP (Lielbritānijas sterliņu mārciņa)? Ja tā, tad mēs esam uzrakstījis šo īso rakstu, lai palīdzētu jums out. Ir daži dažādas iespējas, tāpēc mēs ieviest daži no populārākajiem un vienkāršākajiem veidiem, lai pārvērstu mārciņas Bitcoins.

GBP ir viens no visbiežāk izmanto un ievēro valūtām pasaulē. Mārciņa ir ap gadsimtiem ilgi un kalti Britu impērijas laikā, tas bija viens no jaudīgākajiem valūtām pasaulē. Kādreiz dzirdējuši sakot "saule nemedī Britu impērijas"? Kamēr vienā brīdī saule nekad iestatīts uz mārciņu nu.

Un tagad, saule nekad nosaka par Bitcoin. No Londonas uz Honkongu un visur pa vidu, Bitcoin ir kļuvusi par nozīmīgu alternatīvu tradicionālajiem valūtām. Šobrīd, tomēr tas var būt mazliet viltīgs, lai pārveidotu savu naudu par Bitcoins. Bieži vien, jums ir, lai pārskaitītu naudu no bankas konta uz apmaiņu, un pēc tam iegādāties jūsu Bitcoins. Tas var aizņemt vairākas dienas, lai pabeigtu.

Neuztraucieties, tomēr, mēs jums parādīsim, kā veikt Bitcoin tirdzniecības GBP rokā!

Getting Vietējā Vietējo Bitcoins

Kad runa ir par iepirkšanu Bitcoins ar GBP, vai jebkurā citā valūtā, par šo jautājumu, tad labākais risinājums ir Vietējie Bitcoins. Tas lieliski sistēma ļauj iestatīt pārdošanu ar vietējiem Bitcoin lietotājiem iegādāties Bitcoins tieši. Protams, pērkot personīgi var būt nedaudz grūts, jo vienmēr pastāv risks, ka apkrāpis. Tas ir, ja vietējais Bitcoins nāk, jo tie nodrošinās darījuma jums un pārdevēju.

Jums arī būs iespēja redzēt lietotāja profila informāciju un nodrošināt, ka persona, jūs pērkat no ir labu reputāciju Bitcoin kopienai. Tiklīdz jūs atrast pareizo Bitcoin pārdevēju, tas ir tikai jautājums par tirdzniecības GBP par Bitcoin. Jūs varat izmantot arī Paypal, Western Union, un citus maksājumu pakalpojumus, bet kopumā Vietējo Bitcoins izmanto skaidrās naudas darījumos.

Īsāk sakot, pārdevējiem tiks ievietotas Bitcoins kādā Darījuma. Kad jūs nodot savu GBP, pārdevējs var pēc tam atlaidiet Bitcoins. Un tieši tāpat, ka jums būs Bitcoins rokā! Vietējā Bitcoins ir lielisks veids, lai apmainītos ar naudu Bitcoins, tāpēc pārliecinieties, ka jums pārbaudīt savus pakalpojumus. Un neuztraucieties, maksa ir minimāla!

Iet uz Bitcoin ATM

Vēl viena lieliska iespēja ir doties uz Robocoin s Bitcoin bankomāts Londonā. Viena mašīna atrodas 25 Boswell ielā Holborn, Londonā un ļaus Jums ātri un viegli konvertēt GBP par Bitcoins. Ar laiku jūs izlasīt šo rakstu, var būt vairāk!

Vienkārši ievietojiet GBP uz Robocon ATM, un jūs saņemsiet drukātu čeku ar virkni skaitļiem par to. Šie skaitļi ir jūsu Bitcoins. Pēc tam Jūs varat izmantot šo kvīti, lai piekļūtu jūsu Bitcoins un pārsūtīt tos uz savu maku. Visa darījums aizņem tikai dažas minūtes. Jūs varat iegādāties visu Bitcoins, vai mazākas porcijas. Ja jums ir Bitcoins, varat arī izņemt GBP!

Best of all, jums nav pat nepieciešams bankas konts vai uztraukties ar problēmu, pārskaitījumu iegādāties jūsu Bitcoins. Aizmirstiet gaida dienu beigām, lai sāktu Bitcoin tirdzniecību. Ar Robocoin ir bankomāts, jūs varat sākt tikai brīžos.

Tātad, ja jūs meklējat, lai naudas jūsu GBP Bitcoins, jūs esat ieguvuši dažas dažādas iespējas. Mēs iesakām jums vienmēr jābūt uzmanīgiem, veicot jebkāda veida finanšu darījumu. Kamēr jūs esat piesardzīgs, tomēr, jums ir maz jāuztraucas par.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Kurš pieņem Bitcoins kā maksājumu? Uzņēmumu saraksts, veikali, veikali

Post Bitcoin

Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos

Post Bitcoin

Cryptsy: Alternatīvā kriptvulāņa (Altcoin) apmaiņa

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin maku nodrošina 12 miljonus dolāru riska finansēšanā

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Kā tūlīt un droši pārdot Bitcoins Online

Post Bitcoin

Bezmaksas Ross William Ulbricht

Post Bitcoin

Pārsniegt 3% Bitcoin peļņas, lai veicinātu Bitcoin izpratni

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa