Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph

Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph

Gliph ir pabeidzis savu integrāciju Coinbase: šī jaunā funkcija ļauj digitālo identitāti platformas lietotājiem ātri izveidot Coinbase kontu un nosūtīt vai saņemt Bitcoin izmantojot iOS app.

Uzņēmums bija paziņojusi savus projectat konferences Bitcoin 2013. Maijā, runājot par jaunu veidu, kā nosūtīt Bitcoin. Saskaņā ar Coinbase, kurš iepazīstināja ar jaunu funkciju pēc uzņēmuma blogā, Gliph izmanto "ar Coinbase API tādā veidā, kas ļauj cilvēkiem nosūtīt Bitcoin izmantojot tērzēšanas ziņojumapmaiņas interfeisu. Nevis izmantot Bitcoin seifa adreses, lietotājiem vienkārši savienot un pēc tam nosūtīt Bitcoin atpakaļ un tālāk ". Diezgan vienkārši, vai ne?

Bet tas nav vienīgais nesenais papildinājums Gliph pakalpojumiem. Ne pārāk sen, platforma sāka ļauj tās lietotājiem, lai izveidotu makus uz Coinbase uzreiz. "Piesaistot Coinbase API atkal viņi parādīja vienkāršu veidu, lai ikviens, nekavējoties sāktu ar Bitcoin", Coinbase piebilst.Sets Klārmans sauc par tirdzniecības sardīni, bet citi saka spekulatīvā mānija - viņiem ir taisnība - CNBCLielākais nosaukumi ieguldīt - tostarp Druckenmiller, Dalio, Chanos, GUNDLACH un Klarman - visi tagad kritizē Bitcoin, sakot izcilāks kriptonauda ir kritiski trūkumi.

Miljardieris Stanley Druckenmiller teica CNBC otrdiena, viņš ir skeptiski Bitcoin var būt dzīvotspējīga digitālo valūta.

 "Ko es zinu par Bitcoin ir, jēdziens tas varētu kādreiz būt ir likvidēta apmaiņas līdzeklis, jo jūs nevarat darīt darījumus, jo īpaši mazumtirdzniecības darījumus, ar šāda veida nepastāvību," viņš teica.

Panegiriks izgatavots Stenlijs Druckenmiller


ASV Marsāls iecelts izsolē pie Siezed zīda ceļa bitcoīniemSilk Road Bitcoin Izsole

Amerikas Savienotajās Valstīs Maršala birojs šodien, ka viņi izsolīt off apmēram 29,000 bitcoins tas konfiscēti no Zīda ceļa pagājušajā gadā paziņoja. Par 29.000 bitcoins FIB ir atzīmēti uz izsoli ir tikai daļa no summas bitcoins ņemts no nelegālas narkotiku tiešsaistes tirgū! FBI stendi savākt vairāk nekā $ 18 miljoni izsolē - atbilstoši pašreizējai vērtībai vienu Bitcoin kā ceturtdien, 12. Jūnijā, 2014. No vienas Bitcoin cena samazinājās līdz nedēļu zema 597,392 $ saņemot ziņas par izsoles.

Silk Road Bitcoin Izsole

Pēc tam, kad no 29000 bitcoins pārdošana, FIB joprojām būs amatā vēl 144,341 atsavināti Silk Road bitcoins. Labvēlīgāku jaunumi, Expedia paziņoja, ka viņi tagad pieņem bitcoins kā samaksu par viesnīcu bookingswith automašīnām un lidojumiem uz darbu. Arī HashPlex - Bitcoin ieguves kompānija ziņots izvirzīts garo $ 400,000! Daži no šīs sēklas nāk no SecondMarket dibinātājs Barry Silbert. HashPlex sola iekasēt zemāku cenu nekā konkurenti, lai palaistu Bitcoin ieguves programmatūras lietotājiem un / vai uzņēmumiem.

Ko jūs darīt Silk Road Bitcoin izsolē, jūsuprāt ziņas ir kaut ko darīt ar zemāku cenu bitcoins šonedēļ?

Ziņas avots: Vadu


Lēni, bet, protams, Bitcoin, šķiet, ir izkrist - NewStatesmanBitcoin nav gatavojas aizstāt jebkuru fiat valūtām, ja vien tas šķiet intuitīvi drošāk lielākā daļa cilvēku, lai saglabātu savus uzkrājumus bankas kontā, nevis digitālā maku.. Tas parādīs mums uz pašreizējo krīzi Bitcoin: tālu no plašu pieņemšanu piešķirot tai noturību un uzticamību, sistēma var sāk sabrukt.. Šie jautājumi pievienot līdz pat to, ko mēs redzam tagad - lēna, nepielūdzamo samazināšanos cenu digitālās valūtas bez vērtību ārpus uzticību sistēmai.


Atvainojiet, Bitcoin Fans. Digitālā valūta joprojām ir sapnis. - BloombergMan ir gaidījuši gadu desmitiem, lai kāds izgudrot tīri digitālo valūtu, valūtu par pirkumiem internetā, kas nav saistīti ar kredītkarti. Tas bija killer app (kā mēs izmantojām teikt), ka neviens nekad rakstainas out.

Tādējādi, kad Bitcoin parādījās, es cerēju, ka tas būtu viens. Ko Bitcoin burbulis tomēr liecina, ka Bitcoin ir tikai vēl viens e-valūtas neveiksmes.

Neatkarīgi sākotnējais nodoms, Bitcoin ir morphed aktīvu, kura vienīgais mērķis ir spekulācijas. "Ir vienkārši nav iespējams prognozēt, kāda tā būs vērts," sacīja Pete Kight A FINTECH investors, kurš dibināts CheckFree 1981. Tas ir tā fatāls plaisāt kā elektroniskās valūtu.

Otrs trūkums ir ļoti kvalitāte, ka daudzi no tās piekritējiem mīlu visvairāk par to: Tas darbojas atsevišķi no valdības Fiat valūtā. "Es aicinu to tirānija mirdzums," teica Kight. "Kad jūs strādājat FINTECH, jūs bieži redzēt inženierzinātnes ģēnijs izkļūt synch ar to, kas darbojas reālajā pasaulē."

Bet mums būs jāgaida nedaudz ilgāk par elektronisko valūtu, kas darbojas.

Panegiriks veic Joe Nocera

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāds ir Pierādījums par darba pierakstu likmi?

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Lietotnes pārskatīšana: Mycelium Bitcoin maku Android ierīcēm

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Kā lietot PayPal, lai nopirktu un pārvērstu Bitcoin: vienkāršs ceļvedis

Post Bitcoin

4 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Cash Wordwide

Post Bitcoin

Jamie Dimons saka, ja tu esi stulbs, lai nopirktu bitcoīnu, tu maksā vienu dienu cenu - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Coinbase: pašreizējais līderis tiešo bitcoīnu pirkšanā

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Iesācēju rokasgrāmata Ethereum Mining 2017.gadā - kā es varu ethereum uz datora?