Kā es varu pieņemt Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā es varu pieņemt Bitcoin?

Kā es varu pieņemt Bitcoin?

Ir vairāki uzņēmumi, kas var apkalpot jūsu Bitcoin darījumus. Websites var pievienot pogas Veikt maksājumu, lai savās tīmekļa vietnēs vai instalēt iepirkumu grozs spraudnis esošam iepirkumu grozā. Klātienē mazumtirgotājs var izmantot savus mobilos telefonus, lai kalpotu kā Point of Sale ierīci. Nosūtot e-pasta rēķinus putekļus.

Ar Coinbase, Bitpay un vairākiem citiem, jūs varat pieņemt maksājumu Bitcoin un ir tas uzreiz tiek konvertēti valūtā izvēles.

Pārbaudiet Bitcoin maksājumu pārstrādātājiem, lai noskaidrotu, kurš risinājums darbosies vislabāk jums.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). Kādas ir firmas, kas pieņem Bitcoin teikt?Online superstore lieks sāka pieņemt Bitcoin janvārī, 2014. Un lepni atbalsta tiešsaistes valūtu. Wall Street Journal ziņo, ka Overstock.com izpilddirektors Patriks Byrne teica uzņēmums plāno Bitcoin pārdošanas sasniegs $ 10 līdz 15 miljoniem. Byrne arī dalījās ka Bitcoin pasūtījumi parasti $ 80 vairāk nekā tipisku pasūtījumiem.

Mega elektronikas mazumtirgotājs Tiger Direct sāka pieņemt Bitcoin 2014. Gadā, un ir ziņots, vairāk nekā $ 500,000 in Bitcoin pārdošanu. 2014. Gada jūnijā, Tiger Direct paplašināja savu Bitcoin pieņemšanu Kanādā, reaģējot uz lielo pārdošanas un atbalstu, ko tie saņēmuši no Bitcoin kopienai. Tiger Direct Bitcoin paplašināšanās turpināsies tuvākajā nākotnē, jo tie plāno izskrējienu Bitcoin pārdošanu saviem mazumtirdzniecības vietās.

Šona Outpost ir bezpajumtnieki patversme Pensacola, Florida, kas galvenokārt finansē ar Bitcoin kopienai. Šīs kopienas atbalsts ļāva Šona priekšpostenis kalpot vairāk nekā 30000 maltītes 2013. Gadā, un maksā pirmā gada hipotēku uz 9 akru bezpajumtnieku rezervāts nosaukts Satashi Forest.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 


Kāpēc man vajadzētu pieņemt Bitcoin?Ir vairāki iemesli, uzņēmuma īpašnieks būtu sākt pieņemt Bitcoin. Tā kā nav centrālā banka, uzņēmums vai valdība, lai kontrolētu un uzraudzītu Bitcoin, nav vairs cilvēku starp pircēju un pārdevēju, lai sifons naudu pa ceļam.

Lielākā daļa kredītkaršu uzņēmumi iekasēt augšup 3% no visa darījuma virs darījuma maksu. Ar Bitcoin nav vajadzīga maksa par darījumu, un, ja lietotājs vēlas, lai nodrošinātu tūlītēju nodošanu, viņi var maksāt darījumu maksa miniscule.

Ne vairāk maiņas likmes vai naudas mainītājs maksas no jebkuras vietas pasaulē. Ar regulāru valūtā, jums būs jāiet cauri naudas mainītāju pieņemt ārvalstu valūtu. Ar Bitcoin, nav robežu. Bitcoins ir vienādi visā pasaulē.

Ne vairāk dārgi pārskaitījumi. Ne vairāk cepures par to, cik daudz jūs varat sūtīt. Ar regulāras valūtā, tūlītēju nodošanu 2500 $ ASV dolāri Ķīnā maksās $ 88 caur Western Union. Ar Bitcoin, tas ir bez maksas.

Ne vairāk maksa atzveltnēm. Tā Bitcoin ir decentralizēta valūta, neviens nevar piespiest jūs atgriezt naudu, kas tiek nosūtīts uz jums. Protams, jūs vienmēr jāievēro godīgu uzņēmējdarbības praksi, bet ne vairāk scammed ar atceltā čeku vai maksas atpakaļ.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 


Paldies, ka uzdeva jautājumu!Paldies, uzdodot jautājumu par 99Bitcoins. Es izlasīju visiem jautājumiem personīgi un mēģināt atbildēt 24 stundu laikā. Meklējiet e-pastu no 99Bitcoins, sakot, ka ir atbildi uz savu jautājumu, vai vienkārši pārbaudīt atpakaļ drīz.

Tikmēr jums tiks novirzīts uz mūsu mājas lapā tuvākajā laikā. Ja jūs neesat novirzīts, noklikšķiniet uz šīs saites.

Vēlreiz paldies!

Ofir

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 


Kas ir LITECOIN?Litecoin ist sozusagen der kleine Bruder fon Bitcoin. Litecoin funktioniert Ganz ähnlich, mit nur einigen wenigen Unterschieden. Litecoin wurde esmu 7. Oktobris 2011 von Charles Lee eingeführt. Dazu nahm er sich die Bitcoin-Software vor und änderte sie ein bisschen, sodass sie einfach zu schürfen ( "ieguve) sind und Transaktion Schneller sind.

Litecoin ist wie Bitcoin auf ātrums

Mit Litecoin geht Alles Schneller. Transaktionen werden innerhalb weniger Minuten bestätigt (bei Bitcoin kann das Stunden dauern), cilvēks braucht keinen superschnellen Computer, um Litecoins zu schürfen, und es sind viermal mehr Litecoins als Bitcoins verfügbar (84 Millionen Litecoins vs 21 Millionen Bitcoins).

Bis Ende 2013 wurden strauji 24 Millionen Litecoins geschürft

Die geschürften Litecoins werden überwiegend bei BTC-Egehandelt, der derzeit größten Litecoin-Börse. Auch Vircurex Gilt als zuverlässige Litecoin-Börse. Mit diesen Anweisungenkönnen Sie Ihr eigenes Litecoin-Mining-Gerät Bauen. Ein Litecoin entspricht derzeit (5 Dezember 2013) 35,50 ASV dolārs.

Tātad kaufen Sie Litecoins (PayPal, Kreditkarte, bārs)

Das Problembeim Kauf von Bitcoins über PayPal oder Kreditkarte besteht Auch bei Litecoin, weshalb ēm Keine direkte Möglichkeit gibt, Litecoin über PayPal oder Kreditkartenzu kaufen. Diese Seite erklärt, wie Sie dieses problēmu umgehen können, sodass Sie über eine andere Börse (VirWox) Litecoins über PayPal kaufen können.

Wenn Sie Litecoins bārs kaufen wollen, SIND Sie wahrscheinlich esmu Besten beraten, es mal in einer regionalen Facebook-Gruppe zu probieren oder Vietējie Bitcoins zu benutzen.

Litecoin-Seiten

Litecoin.org- Die offizielle Litecoin-Seite

Das offizielle Litecoin-Forum

Litecoin-Wiki

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē

Post Bitcoin

Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga?

Post Bitcoin

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoin anonīmi un bez ID

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin?

Post Bitcoin

Kā pārdot bikonus

Post Bitcoin

Monētu pārstāvis: noteikumi un pamatnostādnes

Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Post Bitcoin

OP-ED: Jim Harper atbilde uz Bitcoin noteikumiem ir nepareiza