Kas ir Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin?

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin ir virtuāla valūta un norēķinu sistēma, kas pastāv tikai internetā. Nav centrālā valdība vai iestāde, kas var radīt vai kontroles Bitcoins vai jebkādu Bitcoin darījumus. Tas ir valūta un norēķinu sistēma, kas ir pilnīgi atvērtā koda un programmatūra var pārskatīt ikviens. Visus darījumus reģistrē programmatūras un aplūkot ikviens, kurš lejupielādē blockchain.

Tas viss varētu būt nedaudz mulsinoši sākumā, tāpēc pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt dažas detaļas Bitcoin un redzēt, ja mēs varam izdarīt mazliet vairāk sajūtu par to.

Bitcoin pastāv tikai internetā?

Pareizi! Bitcoins nevar ņemt nost internetā un tur rokā par izdevumiem. Bitcoin griežas ap Bitcoin programmatūru, kas savieno ar citiem datoriem darbojas Bitcoin programmatūru. Kad dators sāk darbojas Bitcoin programmu pirmo reizi tas lejupielādē failu sauc Bitcoin Blockchain.

Bitcoin Blockchain būtībā ir virsgrāmatu, kas ieraksta katru Bitcoin līdzsvaru, kā arī katru darījumu. Kad Blockchain ir lejupielādēta pilnībā, programmatūra rada maku.

Kas ir Bitcoin maku?

Bitcoin maks ir divas daļas, un adresi un privāto atslēgu. Adrese ir gara virkne burtiem un cipariem, ko izmanto, lai dotu katram Bitcoin lietotājam unikālu identifikāciju. Vienlaikus izmantojot Bitcoin, jums nav, lai atklātu jebkādu personīgu informāciju, lai iegūtu adresi.

Adrese un privātā atslēga tiek glabāta kopā datorā, un tie ļauj tērēt un saņemt Bitcoins ar citiem cilvēkiem, kas izmanto Bitcoin. Jo maku ir privāto atslēgu, tikai persona, kas ir šī maka fails var pavadīt Bitcoins no šī konta.

Kas ir Bitcoin Blockchain?

Bitcoin Blockchain ir tas, kas padara Bitcoin tik unikālu. Katru Bitcoin maciņš pastāvējušas ir kāpurķēžu uz Bitcoin Blockchain, kā arī katram darījumam jebkad veikts. Tas nozīmē, ka jūs nevarat veikt pirkumu vai darījumu bez pietiekami Bitcoin kontā izpildīt darījumu, jo visi pārējie tīklā var redzēt katra cita maku līdzsvaru esamību.

Bitcoin Blockchain padara Bitcoin visvairāk caurspīdīgā valūtas pastāvēšanu.

Kas ir Bitcoin Mining?

Jums var būt jautājums, kā Bitcoins izsniedz bez centrālā uzņēmuma vai valdības izsniegt tiem. Bitcoins tiek izveidota ar procesu, ko sauc ieguves. Bitcoin ieguves vislabāk var izskaidrot, piemēram, izlozē, kas ir viens uzvarētājs un daudzums biļešu, tiek noteikts, cik daudz cilvēku ieiet izloze.

Attiecībā uz Bitcoin, cilvēki izmanto datortehniku, kas ir īpaši izstrādāts, lai matemātiskas darbības, cerot, ka viens no risinājumiem ir pareizā atbilde. Dažas jaunās aparatūras tiek izlaists gada jūnijā 2014. Spēj triljoniem operāciju sekundē. Bitcoin programmatūra automātiski apbalvo kalnraču ik pēc 10 minūtēm, un uzvarētājs tiek piešķirta 25 Bitcoins.

Mining ir ne tikai par kalšanu jaunus Bitcoins. Mining arī palielina grūtības izjaukt tīklu. Tas rada ļoti drošu tīklu, un būtībā hacker-proof. Tas ir process, kas ļauj Bitcoin strādāt bez centralizācijas vai valdības iesaistīšanās.

...

Kopumā Bitcoin ir izgatavots no programmatūru, kas darbojas uz tūkstošiem datoru visā pasaulē. Tas izmanto datoru šifrēšanu, lai aizsargātu lietotāja valūtu un glabāt visus darījumus godīgi. Visi darījumi un atlikumi tiek ierakstītas virtuālajā virsgrāmatā sauc Bitcoin Blockchain ka ikvienam ir pieeja. Viss process ir decentralizēts, lai neviena persona vai organizācija var izdot jaunas Bitcoins vai veikt citu cilvēku Bitcoins prom.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāpēc PayPal Bitcoin Integrācija vēl nav liels darījums

Post Bitcoin

Mt. Gox pārdod Bitcoin preču zīmi

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Vēža slimnieki ir spiesti lietot Bitcoin balstītus nelegālos tiešsaistes tirgus narkotiku iegādei

Post Bitcoin

Tas ir tas, kas varētu pop Bitcoin Bubble - Bloomberg

Post Bitcoin

Meklējat līdzstrādniekus

Post Bitcoin

MIT Bitcoin Summer Competition: BitComp

Post Bitcoin

Reddcoins ReddAPI izslēdzas noņemiet savu RDD

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin fonda neefektivitātes pieaugums

Post Bitcoin

Pārskats: Mani atkārtoti mēģinājumi iegādāties BTC no 247Exchange