Vienkāršais Bitcoin ceļvedis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vienkāršais Bitcoin ceļvedis

Vienkāršais Bitcoin ceļvedis

Tā ir vienkārša rokasgrāmata, lai palīdzētu jums iesākumam ar Bitcoin. Šī rokasgrāmata neaptver visus tehniskos datus aiz Bitcoin kriptogrāfiskā-valūtu. Ir arī citi noderīgi raksti par šajā mājas lapā, kas var nodrošināt jūs ar visiem tehniskajiem atbildēm. Bitcoin var izmantot, lai veiktu dažādus pirkumus, un, ja jūs vēlaties pelnīt naudu tiešsaistē, jūs varat izvēlēties, jāapmaksā Bitcoins. Šī vienkāršā rokasgrāmata ir paredzēts iesācējiem, kas vēlas, lai būtu viegli izmantot, un nodrošinātu Bitcoin maku. Lūk, kā:

  • Izveidojiet savu Bitcoin maku
  • Saņemt Bitcoins
  • Pavadīt Bitcoins

1. Izveidojiet savu Bitcoin maku. Iet uz Coinbase.comand noklikšķiniet uz "Reģistrēties". Pārliecinieties, ka jūs izvēlaties ļoti stipru paroli, kas satur ar lielajiem burtiem un mazos burtus, ciparus un citas speciālās rakstzīmes. Saglabājiet savu paroli to drošā vietā.

Pēc tam, kad jūs pierakstīties klikšķi "Konti", kreisajā sānjoslas un jūs redzēsiet savu Bitcoin maku. Jūs varat noklikšķināt uz "Jauns acount", lai izveidotu papildu kabatas. Jūs varat pārdēvēt kontu, noklikšķinot uz "Rename" saiti ( "chequing" vai "ietaupījums", piemēram).

Jūs šobrīd kam Bitcoin maku, kas ir maisījums no burtiem un cipariem, noklikšķiniet uz "Saņemt Bitcoin adresi", lai redzētu savu Bitcoin maks, adrese, jūs izmantot šo adresi, lai saņemtu Bitcoins. Tas ir tāds pats kā tad, kad jūs savam darba devējam jūsu bankas konta numuru, lai viņi varētu noguldīt samaksas pārbaude savā kontā. Nav kaitējums var nākt no dot savu Bitcoin adrese, jo nav personīgās informācijas publiski tai pievienoti.

2. Saņemt Bitcoins. Veids, jūs varat darīt, tas ir atkarīgs no valsts, kurā jūs dzīvojat. Parasti jūs pērkat Bitcoins izmanto pakalpojumus e-valūtas siltummaiņa nosūtot naudu uz siltummaini, lai nopirktu Bitcoins un pēc tam, kad tie esam saņēmuši jūsu maksājumu viņi nosūtīs jums bitcoins mīnus nelielu apmaiņas maksu. Ir dažādas maksājumu metodes siltummaiņu pieņemtas iegādei Bitcoins, un katrs siltummainis jums pateiks, kā viņiem nosūtīt maksājumu. Ir dažādi apmainītāji, ka jūs varat izmantot, noklikšķiniet herefor iespēju sarakstu.

Jūs varētu arī būt iespēja atrast kādam tiesības savā pilsētā, kas ir ar mieru pārdot jums Bitcoins.

Jūs varat meklēt internetā par Bitcoin krāns un / vai dienas Bitcoins saņemt dažas bezmaksas Bitcoins.

3. Pavadīt Bitcoins. Ja vēlaties nosūtīt Bitcoins kādam, noklikšķiniet uz savu Coinbase "Pirkt / pārdot" saites kreisajā pusē. Ievadiet Bitcoin adresi, kas pieder personai, kurai jūs sūtāt Bitcoins un ielīmējiet to laukā, kur ir teikts "Saņēmējs" Ievadiet summu, ko vēlaties nosūtīt, un papildu personisku ziņojumu un noklikšķiniet uz "Sūtīt fondiem". Jums būs jāmaksā par darījumu maksa ir ļoti maza.

Apsveicam! Tagad jūs esat lepns Bitcoin lietotājs. Laipni lūdzam uz pirmo tiešsaistes valūtas sistēma, kas ir nekontrolē centrālā iestāde, ir ļoti zemu komisijas maksu, un var pavadīt jebkurā vietā visā pasaulē.

Coinbase izmanto kā piemēram, jūs varat meklēt internetā par citiem Bitcoin kabatas un izvēlēties vienu, kas iedvesmo jūs uzticaties. Varat arī izvēlēties, lai lejupielādētu un instalētu Bitcoin Client programmatūru un saglabāt jūsu makus datorā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Fed aprīlis Sanāksmes minūtes Atbrīvots: ko Future Fed politika nozīmē Bitcoin

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Reklamējiet, ka tavs bizness pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 26. oktobris-2014. Gada 1. novembris

Post Bitcoin

Vienotā bitkīna ceļš no sūtīt uz saņemto

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ar Coinbase

Post Bitcoin

Ziņu regulēšana un bankomāti nāk klajā, kamēr eBay un Google, šķiet, ir vairāk Bitcoin draudzīgi nekā jebkad

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Mining, Kā BTC

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa