Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē

Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē

Bitcoin pasaule ir jauka vieta rotā ar anonimitāti un (gandrīz) nulles valdības iejaukšanās. Tomēr laiku atpakaļ - kad cilvēki nezināja Bitcoin tik labi un drošība bija mazāk svarīgi - šīs īpašības, kas valūtu tendētas uz krāpšanu un zādzību.

Šeit mēs atklāt dažus no lielākajiem izkrāpšanu, kas skāra mūsu iemīļoto digitālo currencyand cerību, ka lietotājiem būs izvairīties aizdomām situācijām nākotnē. Esi drošs (lietot Bitcoin scam testu)!

1. Bitcoin Ietaupījumi un Trust

Vai jūs sagaidīt Pirateat40to atmaksāt savus klientus? Nu, žēl apbēdināt jums... Kad ziņa bija, ka Pirateat40 bija noklusējuma, aptuveni 500,000 BTC tika zaudēti, liekot SEC iejaukties.

2. MyBitcoin zādzību

Maz informācija tika izlaists par MyBitcoin zādzību. Tomēr daudzi apgalvo, ka Toms Williams skrēja kā scam (un nebija zādzība per se). Runājot gan ASV dolāros un Bitcoins, tas bija līdz šim lielāko iespējamo zādzību, kas saistīta ar kriptonauda. Kopā, 79,000 Bitcoins tika zaudēts.

3. Silk Road scam

Notikumi ap šo narkotiku ļaunprātīgu vietni, tiek dokumentēti kā "Lielo 420 scam". Šī epizode ietvēra apejot portāla darījuma pakalpojumu, un kas nodarbojas tieši ar viena pārdevēja nosaukumu "Tony76". Šī saīsne izraisīja pazušanu 20000 Bitcoins mazāk nekā divām nedēļām.

4. BDT fiasko

Kas likās likumīgu mājas lapā - mēs runājam par Bitdaytrade (BDT), kas bija paredzēts, lai labāk versijas Bitcoinica -, noveda pie 10.000 Bitcoins zaudējuma jūlijā 2012. Alberto Armandi izdevās inženieris diezgan labs obligāciju pārdošanu un pazūd, atstājot portāla īpašnieki karājas nožūt. Pēc atklāsme, ka vieta nebija īsti uzlauza, mēs visi zinām, kā tas gāja uz leju un Alberto joprojām ir liels.

5. Bitcoin 7 apmaiņa

Bitcoin7.comwas reģistrējies caur proxy pakalpojumu, tāpēc nav daudz ir zināms par patiesajiem īpašniekiem. Bitcoin7 vēlāk slēgt, jo milzīgs kapāt. Par uzbrukumu lieluma kalpoja kā atgādinājums Bitcoin sabiedrību, lai apturētu uzticoties jaunus apmaiņu bez identifikāciju. Tas nāca ar augstu cenu tag, ar 10000 Bitcoins leju aizplūšanu.

6. Bitscalper scam

Bitscalperwas dibināta kā "arbitrāžas motors", kur lietotāji tika aicināti noguldīt naudu. To sola ļoti augstas un nereālas atdevi. Protams, daži cilvēki ir aizdomas tas bija scam no paša sākuma, un bailes sākt izplatīt, ko pastiprina ēnainā un anonīmu vadību. Pēc Bitscalper slēgt bez lietotāju līdzekļus atpakaļ, BitcoinTalk lietotājam MiningBuddy mēģinājusi pārveidot Bitscalper izmantojot paliekas dzinēju. Tomēr nav panākumu tika atrasts, un monētas nevar atpakaļ.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 2.daļa: Ziņas, tendences, laiks

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Holivudas slimnīca Pays Hackers 40 Bitcoin Worth $ 17,000, lai atbrīvotu datorus

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga?

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās