Bitcoinas demogrāfija | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoinas demogrāfija

Bitcoinas demogrāfija

Vispirms es vēlos norādīt, ka, manuprāt, šie dati nepieciešami, lai padarītu labu analīzi par demogrāfisko Bitcoinis iespējams šobrīd nesasniedzams. Tā vietā, es paļauties uz anekdotiski pierādījumi, lai mēģinātu dot labu novērtējumu par to, kur tas ir bijis, un, kur tas varētu iet.

Bitcoin nav reprezentatīvas demogrāfijas par citiem esošajiem ekonomiku. Sākumā tas bija hakeri un programmētājiem, ātri seko libertarians, narkotiku lietotājiem un acīmredzot anarhisti. Kapitāla pieplūdums izraisīja no Bitcoin cena strauji un ievērojami palielināt, ieviešot spēlētājiem, tirgotāju un riska pieņēmēji. Katrs solis ceļā, uzņēmēji ir arī pievienojās, lai veicinātu izaugsmi un grābeklis lielos gabalos no pīrāga.

Es uzskatu, ka pašreizējā fāze ir, kur vairāk vai mazāk "ikdienas patērētāji" pievienojas proporcionāli komersantiem, kas sāk piedāvāt normālas preces un pakalpojumus Bitcoin. Tas rada vēl paplašināšanos pieprasījuma, un pēdējo pāris nedēļu laikā spekulanti ir atgriezies, lai dotu vēl vienu push. Arvien vairāk Bitcoin meklē, piemēram, nobriedušu, pilnībā funkcionējošu ekonomiku (lai gan, protams, tur nav pagaidām).

Lai gan tas viss ir labi un labs, ir daži augšanas sāpes nāk (vai šeit). Es domāju, ka tehnoloģiskais pamats šai izaugsmei ir noteikts, bet kā tautsaimniecības tas vienkārši nav spēlē jauka ar sevi. Viens no maniem lielākajiem problēmām ekonomikā šobrīd ir arī viens no tās tikumiem. Tas nozīmē, ka kopienas. Kopiena krīt aptuveni par brīvdomātājs spektru ar izlecējiem abās pusēs. Vislielākā ironija ir tā, ka politiskā degsme izpaužas tādā veidā ļaujot ekonomikai attīstīties, izmantojot vienkāršu brīvā tirgus principiem. Daudzi, ne visi, bitcoiners ir tik spilgts viedokli par to, ekonomika vajadzētu izskatīties, ka viņi noraida citus modeļus.

Es domāju, ka galvenais šeit ir veicināt eksperimentēšanu turot ātri ar to, ka, ja jums nepatīk kaut kas, jūs pavisam vienkārši nevajag piedalīties.

Piemēram, es atceros diskusiju kādā Bitcoin tērzētavu par maksāt nodokļus par BTC ienākumiem. Tur bija vairāki dalībnieki, kas uzskatīja, ka būtu "iznīcināt visu, kas Bitcoin nozīmē" maksāt viņiem. Man hung up par frāzi Vai nav iespējams sajaukt "apzīmē."; Bitcoin nav politisks instruments, lai gāzt varu, bet (švītīgs) finanšu instruments.

Paņemsim politiku un hiperbola no Bitcoin un ļauj tai kļūt ekonomika tas ir pelnījis.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Post Bitcoin

ShapeShift.IO ņem morālu un ētisku nostāju pret BitLicense un aptur pakalpojumu Ņujorkā

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Brain Wallet un kā izveidot vienu

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin

Post Bitcoin

Aizsardzības departaments uzskata Bitcoin iespējamo teroristu draudu

Post Bitcoin

Kā izaugsme Bitcoin Kopienas caur izpratni

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin

Post Bitcoin

Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē

Post Bitcoin

Bezmaksas Ross William Ulbricht

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga