Naudas nākotne | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Naudas nākotne

Naudas nākotne

Ja mēs meklējam pareizajās vietās, mēs varam redzēt nākotni. Piemēram, gandrīz pirms divām desmitgadēm, kāds redzēja, kā internets, ar savu atvērto programmatūru un tās atvērt protokolus drīz krasi mainīt savu nākotni. Viņa ieguldījums bija Mosaic, ko mēs tagad zinām, kā Firefox pārlūkprogrammā.

Viņa vārds ir Marks Andreessen un viņam, internets bija reakcija uz slēgtām un patentētu tīklu un sistēmu, kas pastāvēja. Viena nozare pēc otra ir pilnīgi reinvented rezultātā masveida sadarbībā, izmantojot atvērto sistēmu. Biznesa un tehnoloģiju grāmatu autors Dons Tapscott attiecas uz to, kad tas notiek, jo pārstartēšanas uz nozari.

Šis raksts ir par to, kā masu sadarbība un atvērto sistēmas tiek celta kaut jauns pilnībā. Ja jūs meklējat to, ko es esmu meklē tevi arī varētu secināt, ka tas ir kaut kas, kas ir pelnījis jūsu uzmanību. Ko es skatos ir Bitcoin. Kad es paskatos Bitcoin Es redzu rebooting mūsu sistēmu naudas.

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin ir digitālā valūta. Tas ir atvērts digitālais valūta.

To var saukt atvērts, jo tā ir veidota ar atvērtu programmatūru, transacts izmantojot atklāto protokolu un paziņo vienādranga tīkls, izmantojot internetu. Bitcoin ir atvērta, end-to-end.

Tas ir ārvalstu koncepciju mūsu sistēmām naudas. Raksturojot banku un finanšu pakalpojumu nozares, reti būs vārdi atvērtas, universāls, vai bezmaksas nāk prātā.

Bitcoin ir noteikts ar šiem vārdiem.

Bitcoin ir reakcija uz šodienas slēgtām un patentētu naudas tīkliem un sistēmām, kas pastāv. Reakcija, labojums, risinājums.

Bitcoin un naudas funkcijas

Bitcoin ir vienkārši pārbaudītas tehnoloģijas, kas samontējot šī noteiktā veidā sniedz ļoti labi atšķirīgās funkcijas naudas kombinācija. Lai gan Bitcoin nav pirmā digitālā valūta, tas ir unikāls, jo tā ir pirmā nauda, ​​ko var aprakstīt, izmantojot šos vārdus: atvērts, universāls un bez maksas.

Viena no funkcijām naudas ir kalpot kā maiņas līdzekli. Tas ir galvenais iemesls, ka digitālās valūtas pat neeksistē. Par Bitcoin, ir vairāki apmaiņa konvertēt uz un no citām valūtām, piemēram, dolāru. Tomēr Bitcoin vēl nav nobriedusi apmaiņas līdzeklis, salīdzinot ar valdības izsniegts valūtā, piemēram. Kā Bitcoin pieauguma vilkmi gan tas kļūs daudz labāk veikt šo funkciju.

Vēl viens naudas funkcija ir veikt kā vērtību uzkrāšanas. Bitcoins ir ierobežots preci. Par Bitcoin naudas summa, kas pastāv šobrīd ir salīdzinoši neliels skaits. Papildus valūta, kura tiek ražota notiek pēc grafika, un pēc zināma, iepriekš likmi. Kad naudas apjoms sasniedz noteiktu robežu, nav papildu naudas tiks pievienoti. Šis trūkums ir par dizainu, lai bitcoins turēs savu vērtību. Bitcoin valūta tādējādi var darboties ļoti labi, kā vērtību uzkrāšanas.

Treškārt, nauda ir jāspēj darboties kā norēķinu vienību. Atkal, digitālās valūtas izpildītu šo prasību viegli. Tas nozīmē, ka tie ir dalāmas, un ka katrs no maniem bitcoins ir vērts tieši tāda pati summa, kā katrs no jums.

Sūtīšana un saņemšana naudu

Es aprakstīt šīs trīs funkcijas, lai parādītu, kāpēc izejas no gabalu programmatūras sauc Bitcoin var uzskatīt, ka nauda. Tālāk, es aprakstīt mehānika kā Bitcoin faktiski izmanto kā naudu.

Bitcoin izmanto terminu maku atsaukties uz vietu, kur jūsu bitcoins tiek glabāti. Ja es skrienu Bitcoin programmatūru uz sava datora, tad man ir maku lokāli saglabāta par manu cieto disku, kas pieder maniem bitcoins. Es varētu vietā izmantot tiešsaistes pakalpojumu un uzglabāt savu bitcoins ar tiem.

Ja es esmu gatavojas maksāt jums kādu summu, jums vispirms sniegt manis Bitcoin adrese, kurā vēlaties maksājumu nosūtīts. No mana datora es tam ievadiet summu, noklikšķiniet uz sūtīt, un ka vairāki bitcoins aiziet tieši no manas maku uz šo adresi.

Ja jūsu maku ir datorā, tad Bitcoin programmatūra uzreiz parādīs savu maksājumu jums. Tas aizņems apmēram stunda, ka darījums ir skaidrs. Es aprakstīt to, ko es domāju ar terminu, lai notīrītu nedaudz vēlāk.

Nauda man nosūtīti jums bija par noteiktu summu bitcoins. Šis darījums notīra pēc nominālvērtības, kas nozīmē, ka ja es sūtu simts bitcoins, jūs saņemat jūsu maku visi simts bitcoins. Ja ir maksa darījums nepieciešami šī maksājuma, tas ir kaut kas, ko es, kā sūtītājs būtu jāmaksā.

Iemesls varētu būt maksa ir tāpēc, ka ir izmaksas, apstrādāt un uzglabāt šos darījumus. Pašlaik, tomēr tas nav jāmaksā, kas jāiemaksā, sūtot naudu, un es paskaidrošu, kāpēc tas ir nedaudz vēlāk, kā arī.

Pirkšana un cashing Out

Pieņemsim, ka jums tagad ir šie simts bitcoins jūsu maku. Cik daudz viņi ir vērts?

Bitcoin ir paredzēts, lai būtu universāls. Ja jums ir ASV, jūs vēlaties zināt, ko jūsu bitcoins ir vērts dolāros. Par to, ka tur ir tiešsaistes siltummainis, kas nodrošina ātrumu, jūs varat pārvērst savu bitcoins uz dolāru. Izmantojot pašreizējo likmi A Bitcoin ir vērts aptuveni $ 1000 ASV katrā.

Bitcoin ir diezgan jauns projekts. Tas pirmo reizi tika izlaists apmēram pirms vairākiem gadiem. Tas ir tikai bijis pēdējo pāris gadu laikā, lai gan, ka tas ir bijis panākt nekādu uzmanību runāt par. Sakarā ar nelielo izmēru sabiedrībā vēl, konvertējot bitcoins vairumam citās valūtās joprojām var būt problēma. Kā kopiena aug gan, iespējas convertingto un citu valūtu ir uzlabot un tīkla efektu, šķiet, ņem rokā.

Pirms es varētu nosūtīt jums naudu, man vispirms vajadzēja apgūt bitcoins un noguldīt tos manā makā. Viens veids, kā es varu darīt, ir iegādāties bitcoins no kādu, kas pārdod tos, izmantojot, piemēram, apmaiņas. Lai nopelnītu dažus bitcoins varu arī pārdot preces vai pakalpojumus, ja pircējs maksā man ar bitcoins no savu maku.

Ja es esmu cashing manu bitcoins, pārveidojot tos par dolāru tikai, lai iegādātos tos atpakaļ vēlāk, jo man vajag bitcoins kaut ko citu, tad es esmu zaudēt dažus procentus no manas naudas, jo šie konvertēšanu parasti jāmaksā. Tā vietā, ja es paturēt manu bitcoins un izmantot tos, lai samaksātu par pirkumiem, kas man darīt, tad es ņemšu ietaupīt, nevis radot šīs apmaiņas maksas.

Šobrīd ir vairākas vietas, kur var iegādāties, izmantojot bitcoins un Bitcoin ir sācies parādās kā maksājuma opcija pieejama ar tiešsaistes iepirkumu grozs programmatūru, un tikai tagad sāk iegūt kādu vilci e-komercijas.

Attiecībā uz lielāko daļu, tad, domāju, ka darījumus, izmantojot bitcoins tāpat kā jūs varētu veikt darījumus ar ārzemju jautājumu valūtā.

Ir atšķirība, lai gan. Katra no šīm valūtām izsniedz un atbalstīja valdība. Kas izsniedz bitcoins un kā tie tiek nodrošināti?

Kā Bitcoin valūta tiek izsniegta

Kā tagad, ir tikai nedaudz vairāk par 15 miljoniem bitcoins, kas pastāv. Pirmais tika izdots janvārī 2008, tāpēc ne pārāk sen, ja mēs salīdzinām to ar tradicionālajām maksājumu sistēmām. Papildus Bitcoin valūta pašlaik izdod piecdesmit bitcoins vienā reizē un izdošana notiek aptuveni ik pēc desmit minūtēm.

Kad Bitcoin aprakstīts, izmantojot terminu vienādranga tīkls, ko tas nozīmē, ka apstrādes un datu uzkrāšana notiek skaitļošanas mezglu, kas tiek izplatīti visā internetā. Šodien pastāv vairāki tūkstoši mezgli darbojas Bitcoin atrodas vairāki desmiti valstīs. Nav meistars mezglā. Ikviens var lejupielādēt atvērtā pirmkoda Bitcoin programmatūru un konfigurēt tā, lai veiktu kā mezglā.

Ko visi šie mezgli darāt, ir pieņemt darījumus un crunching dažus skaitļus. Visi šie mezgli, izņemot vienu, lai gan, tiks izšķērdēt savu laiku. Visi, izņemot vienu. Katrs mezgls crunching prom cenšas kļūt par vienu laimīgs mezglu, kas notiek, ir pirmie, kas būtībā ir uzminēt pareizo numuru.

Ka viens mezgls, kas padara pareizo minējumu, tad noblīvē partiju darījumu, ka tas bija uzkrājies un padara paziņojumu citiem mezgliem tīklā. Kā atlīdzību par Izpildot šo nepieciešamos darbus, lai mezgls dota atlīdzību. Tas tiek dota piecdesmit bitcoins. Tas ir kā Bitcoin valūta tiek izsniegta. Palaižot kā mezglu un ir jūsu dators Crunch numurus, lai nopelnītu atlīdzību, ka darbība tiek saukta ieguves.

Vidēji laimīgs minējums notiek aptuveni ik pēc desmit minūtēm. Jo vairāk mezgli ir tiešsaistē, un vairāk ieguve notiek tā sāk veikt mazāk un mazāk laika, pirms kāds no šiem punktiem, padara pareizo minējumu. Periodiski, sistēma kalibrēt, liekot biežumu atpakaļ apmēram reizi desmit minūtes. Visi bitcoins, kas ir bijuši un vienmēr būs izsniegtajos atlīdzības - piecdesmit laikā, ik pēc desmit minūtēm.

Es vēlos izmantot vairāk pareizo noteikumus šeit. Šis skaits crunching, ka es esmu, kas? Kāds dators dara, ir sauc sajaukšanai. Bloks ir termins, ko izmanto, lai atsauktos uz uz šo darījumu grupas, kas tiek apstrādāti. Darbs ar katru no šiem laimīgajiem mezglu veikta, ir atrisināt bloku. Kad bloks tiek atrisināta, šie papildu bitcoins no atlīdzība tiek radīts.

Bitcoin Global Reach

Atcerieties, ka ikviens var būt mezglā. Mezgli var atrasties jebkur. Šī jaunā valūta, tad tiek apsēta personām visā pasaulē, kuri raktuves. Šī metode iedīgļa Bitcoins tiek ieviestas tos visā pasaulē. Pasaulē, bet ne vienmērīgi. Lūk, kāpēc.

Lai piedalītos kalnrūpniecības Bitcoin, jums ir nepieciešams vispirms zināt par to. Lielākā daļa no dokumentācijas Bitcoin ir pieejama tikai angļu valodā. Bitcoin ir tikko reģistrēta uz radara, pat tiem, kuri seko tehniskiem jautājumiem un kuri iegūt savu informāciju parasti no angļu valodas avotiem.

Pat ja jūs uzzināt par Bitcoin pastāvēšanas ieguves tā ir darbība, kas ir atkarīga no vienmēr-on un neierobežotu internetā. Mēs zinām, ka šīs divas īpašības nav plaši pieejami.

Par jaukšanu darbu, jūsu mezglu var veikt apmērs ir atkarīgs no jūsu datora aparatūru. Jo ātrāk dators, jo vairāk jaukšanas tā veiks, un vairāk balvas būs nopelnīt. Tomēr jaukšanas darbus, pat visātrāko datori nav spēles, salīdzinot ar off-the-shelf videokartēm, kas iet uz spēļu sistēmas. Šie gamer kartēm satur GPU, kas var aprēķināt jaucējkodus vairākus simtus reižu ātrāk nekā vairums procesori var.

Lai gan klasiskās Bitcoinclient programmatūra ir pieejama Mac, Windows un Linux, tos visefektīvākā pie kalnrūpniecības Bitcoin šodien ir tie darbojas Linux vai Windows serveriem veltīta ieguvei ar optimizētu programmatūru un tajā dārgāko variantus grafikas kartes.

Tādējādi tipiskā kalnraču gūšanas bitcoins būtu:

  • Viņu galvenā valoda ir angļu
  • Varētu atļauties dārgu grafikas karti vai divas
  • Iespēja iegādāties no piegādātāja videokartēm, kuru piegādes patlaban ir ierobežota
  • Savienots ar uzticamu un neierobežotu piekļuvi internetam
  • Skillset kas ietver administrēšanu serveriem, jo ​​īpaši Linux bāzes tiem, un
  • Spēja ieguldīt pietiekami daudz laika šo tehnoloģiju

Tie ir uber geeks.

Ja Bitcoin ir būt universāla, tā sadalījums ir jākļūst mazāk šķība nekā šis profils citādi ražot. No visiem bitcoins kas nekad netiks izsniegti, 75% vēl ir jāizsniedz gan. Turklāt, tiem, kas vēlas iegūt valūtas akciju šodien var iegādāties bitcoins pie tirgus likmēm, izmantojot biržās.

Par ieguves darbu atlīdzības var ietvert arī atlīdzību veidā transakcijas maksu. Kādā brīdī lielums bloka paaudzes atlīdzības samazināsies uz pusi no piecdesmit bitcoins līdz divdesmit pieci. Gadus vēlāk, atlīdzība samazināsies par pusi no jauna, un turpina to darīt līdz brīdim, ka visi divdesmit viens miljons bitcoins ir izsniegtas.

Maksa darījums kādā brīdī, tad kļūs galvenais stimuls kalnračiem. Tas ir mehānisms, lai nodrošinātu to, ka tur ir pietiekams skaits mezglu vienmēr pieejami. Darījumu izmaksas pašlaik nav nepieciešams, jo kalnračiem ir gatavi tikai sacensties par piecdesmit Bitcoin atlīdzība. Tā protokols un programmatūras ir atvērti, konkurence būs iespējams saglabāt šīs maksas ir ļoti zems bezgalīgi.

Šodien galvenais ierobežojums par kalnraču ir kapitāls nepieciešams iegādāties skaitļošanas aparatūru. Rīt ierobežojumi, iespējams, būs pieejamība aparatūras un izmaksas elektroenerģijas, lai palaistu to.

Esmu aprakstīts, kāpēc Bitcoin kvalificējama kā naudu. Esmu aprakstīts kā bitcoins tiek izveidoti un daži no veidiem, kā tie tiek izmantoti. Tālāk es gribētu jums pastāstīt, kāpēc es uzskatu, ka Bitcoin ir tik daudz potenciāla.

Kāpēc Bitcoin?

Dažreiz jūs redzēsiet divas degvielas uzpildes stacijas, blakus viens otram, kur zīme viena parāda cenu, desmit centus galonu mazāk nekā cena pie otra. Protams, iemesls, kāpēc tas notiek, ir tāpēc, ka viens pieņem skaidru naudu vai debeta darījumus tikai un otru, jo dārgāka viena, pieņem kredītkartes samaksai, kā arī. Šī cenu starpība atspoguļo maksājumu tīkla nodevu un ir pietiekami, ka daži veiks savu uzņēmējdarbību pa ielu, lai izvairītos maksāt par pakalpojumu, ka tie neplāno izmantot nozīmīga.

Patērētāji var izvēlēties izmantot bitcoins lai samaksātu par saviem pirkumiem internetā, ja viņi var saņemt zemāku cenu, kā rezultātā. Tirgotājiem var izvēlēties jāsamaksā ar bitcoins vairāku iemeslu dēļ, kā arī:

  • Pirmkārt, Bitcoin ir atstumti izmaksas, kas darbojas ar maksājumu tīklu. Šodien nav maksas veikt darījumus tīklā. Neviens. Ar cenu konkurenci vidē, komersants, kurš vēlas nodot tālāk šiem ietaupījumiem patērētājs var izmantot kā konkurences priekšrocību.
  • Vēl viens iemesls ir Bitcoin tūlītēja klīringa un norēķinu. Bitcoin darījums dzēš pēc tam, kad tas ir apstiprināts ar vairākiem no šiem tīkla mezglu, kas ir radušies blokus. Kā noteikums īkšķis, uzskatīt to par kaut ko, kas notiek tikai aptuveni stundu. Šie līdzekļi ir, tad pieejami saņēmēja izdevumu bez turpmākas kavēšanās.
  • Treškārt, un daži tirgotāji tiešām varētu patikt tas, maksājumi caur Bitcoin ir neatgriezenisks. Nav maksājuma atdošanas.

Aprakstot Bitcoin kā tikai lētāks vai labāks alternatīvu pašreizējiem maksājumu metodēm nepaskaidro, kas īsti notiek, lai gan.

Tur nekad agrāk bijis naudas kaut kā Bitcoin veidu.

Kā valūtu, salīdzinot ar valsts izdota fiat valūtas Bitcoin nav centrālā banka, un nav pogu nospiest, kas palielina piedāvājumu. No valūtas krājumu apjoms, kas pastāvēs viens gads ārā, divus gadus, un desmit gadu laikā ārā, šodien ir zināms.

Pat salīdzinot ar ierobežotiem precēm, piemēram, zelta, piemēram, kaut kas līdzīgs Bitcoin nekad agrāk pastāvējusi. Kad zelta cenas ir augstas, piemēram, tas, ko mēs redzam šodien, fiziskās ieguves aktivitāte paātrina un tas palielina zelta piegādi. Bitcoin ir piedāvājums ir neelastīgs. Neskatoties uz cenu vai pieprasījuma, tas palielina piecdesmit bitcoins ik pēc desmit minūtēm.

Ņemot šos skaitļus zināmi iepriekš, un zināmas publiski nozīmē, ka nav neefektivitātes dēļ informācijas atšķirības un spekulācijas par valūtas piegādi.

Esmu aprakstīts, kāpēc patērētāji varētu būt iemesls, lai patīk Bitcoin, kāpēc tirgotājiem varētu būt iemesls, lai patīk Bitcoin un kāpēc investori varētu būt iemesls, lai patīk arī to.

Privātums un brīvība

Turklāt uzskata, ka tas. Lai nosūtītu vai saņemtu bitcoins jums nav nepieciešams reģistrēt savu vārdu vai kādu citu identitāti jebkur. Varat sūtīt un saņemt maksājumus, izmantojot Bitcoin klienta programmatūru, kas darbojas no datora, jebkur, kur ir pieejams internets. Tā rezultātā, anonimitāti, vai vismaz, pseidonimitāte, ir ļoti iespējams, sasniedzams. Tas pats līmenis anonimitāti jūs varētu saņemt, maksājot ar skaidru naudu.

Tas ir teikt, ka tas ir. Katrs darījums, sākot ar pašu pirmo, ir redzams - publiski. Tas nozīmē, ka katrs darījums ir ciltsraksti. Katrs no šīs naudas par šo darījumu mazliet nāca no kaut kur.

Kad es nopirkt kaut ko internetā, un ir tā nosūtīti uz mani, pārdevējs zina Bitcoin adresi, es viņiem deva, kad es veicu pirkumu. Šī adrese tad ved atpakaļ uz Bitcoin adresi, kur es saņēmu līdzekļus no. Un atkal tālāk, ja šie līdzekļi ir nākuši no. Un vēl un vēl. Ar sevi, Bitcoin darījumi nav atklāt savu identitāti - bet saistīts ar ārējiem datiem, piemēram, manu piegādes adresi mana kafijas iegādei, anonimitātes man un tiem, ar kuriem man tirgoties var nebūt garantija kādā brīdī. Vismaz tas ir temats, kas tiek apspriests.

Tajā pašā laikā, lai gan, iespējams, ka šāda veida tehnoloģijas kaitinās valdībām, bankām un korporācijām līdz n-pakāpes. Vai anonimitāte ir trūkums, vai funkcija var būt atkarīga no jūsu viedokļa.

Bitcoin dara to. Tā mainās atkarībā no jūsu viedokļa. Uzdot pieciem lietotājiem, kuri to Bitcoin nozīmē viņiem, un jūs saņemsiet piecas dažādas atbildes.

Iespējams, šis stāsts par manu kaimiņš būs man palīdzēt izskaidrot sevi. Kad es izmantoti, lai ņemtu vilciens uz darbu katru dienu es satiku citu piepilsētas kurš strādāja tuvumā, kur es strādāju, un vēlāk es uzzināju, ka viņš dzīvoja tikai blokus no kur es dzīvoju. Mans apmainīt varētu būt ātrāka, ja man bija iespēja diska vietā un izmantotu Carpool joslu. Man piedāvāja braukt mans kaimiņš uz un no darba bez maksas. Viņš atteicās. Viņam, zinot, ka nav viena unce no benzīna tika sadedzināts viņa mīkstināt bija kaut kas, kas svarīgi, lai viņam.

Bitcoin ir tāda pati ietekme uz dažiem cilvēkiem. Par iemeslu, kas ir kā emocionāla un personas, jo tie ir saprātīgi, Bitcoin greiferi kravas daudziem cilvēkiem.

Šeit ir šī izplatīta skaitļošanas programmatūras projektu, bez uzņēmuma atbalstu, ne budžets, ne oficiālu organizatorisko struktūru, kas ir dibinātāja kuras identitāte ir neskaidra, un kurš sniedz norādījumus tikai atsevišķos gadījumos - vēl projekts pieaug nodot dūri.

Man, Bitcoin ir izārstēt daudzas ails, ka es esmu redzējis ar pašreizējām sistēmām naudas.

Ja es gribu sākt pieņemt Bitcoin kā samaksu, nav komersants vienošanās Man vajag aizpildīt, nav kredīta pārbaude man ir nepieciešams iesniegt, nav pārbaudes laiks, vai ierobežojumi, kas attiecas un nav trīs dienu turēt pirms man ir pieeja naudu ka es esmu nopelnījis.

Kad es uzskatu, kādi Bitcoin ir, es arī uzskatu, kas tas nav. Bitcoin nav sistēma, kas izveidota ar baņķieri, lai nodrošinātu, ka tie būtu peļņu nākamajām paaudzēm. Bitcoin nav sistēma, kas izveidota ar valdību, lai aizsargātu un kalpot sevi. Bitcoin nav dažas sistēma, kas izveidota, lai radītu mārketinga datu un ieņēmumu plūsmu uz kādu viltība, ka lielās korporācijas ir izdomātas. Bitcoin ir īstenošana programmatūru uz ideathat dod mums privātumu un brīvību.

Bitcoin lielākie fani ir tie, kas rakt tehnoloģiju un tiem, kas novērtē brīvību. Šie cilvēki veidi ir atrodami visā pasaulē.

Paskaties uz šo lietu, tie rada, un jūs arī varētu domāt, ka tas, ko jūs redzat, ir nākotne.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu pārstāvis: resursi un darba sākšana

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Aizsardzības departaments uzskata Bitcoin iespējamo teroristu draudu

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin 2018. gadā? Šeit ir 4 lietas, kas jums jāzina

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Pieņemt Bitcoin par Etsy

Post Bitcoin

Kas notiek, ja Bitcoin neizdodas?

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments