Top 10 Bitcoin krāni | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Top 10 Bitcoin krāni

Top 10 Bitcoin krāni

Ir neskaitāmi Bitcoin krāniem, bet kā ar visu pārējo, viņi ne visi radīti vienādi. Tieši tāpēc mēs ejam uz labāko Bitcoin krāniem sadalījumā 10 tur. Ainava ir pastāvīgi mainās, tāpēc mēs ne saucam šo sarakstu visaptverošs vai pārliecinoši, bet jūs, iespējams, nebūs iet nepareizi ar šiem krāniem.

Mums vajadzētu jūs brīdināt, ka tomēr maksājumi atšķirties, ņemot vērā reklāmas ieņēmumus, prasmes noteiktos pieaugumu, un dažādus citus faktorus. Tā, piemēram, jūsu ienākumi var atšķirties no ieņēmumiem, kas izklāstītas šajā amatā.

1. Milli - Labākais jaucējkrāns apkārt :)

Tātad, jā, mēs esam nedaudz neobjektīva, bet Milli ne tikai piedāvā dažas no augstākajiem izmaksu pieejama, jūs arī saņemt piemaksas par stāžu, un diezgan pienācīgas nodošanas komisiju ienest vairāk lietotāju. Milli ir arī ļoti aktīvi atbalsta komentāru sadaļu, kur lietotāji var paust savas bažas un saņemt tiešo atbalstu 24 stundu laikā.

2. Bitcoin Citplanētieši: Have fun, pelnīt naudu

Daži Bitcoin jaucējkrāni piedāvā jums iespēju nopelnīt vairāk par vienu stundu, bet Bitcoin Citplanētieši piedāvā vienu no augstākajiem maksājumu vidējiem tur, vidēji maksāt ārā pārsniedz 4300 satoshis stundā. Vēl labāk, jums nav jādara kādi šausmīgs uzdevumus, piemēram, aizpildot aptaujas. Tā vietā, jums nogalināt ārvalstniekiem un jums maksā par katru nogalināt. Bitcoin Citplanētieši jums maksā par spēlējot spēli, un vienu, kas ir jautri, lai boot.

3. Bonuss Bitcoin

Šī mājas lapa ir faktiski kolekcija aptuveni 20 dažādu Bitcoin krāniem. Daudzi jaucējkrāni piespiest jums gaidīt noteiktu laiku, teiksim 10 vai 15 minūtes, pirms atkārtojot uzdevumu, bet ar šo vietni, jūs varat vienkārši pāriet uz jaunu krānu. Daži lietotāji var nopelnīt 40000 vai vairāk satoshis stundā, padarot to par vienu no augstākajiem maksājumu krāniem tīmeklī!

4. BitcoinZebra

Viena no vecākajām un respektablākajām Bitcoin krāniem, kas tur. Jūs saņemsiet, lai "pabarotu Zebra" ik pēc dažām minūtēm. Jūs varat saņemt izmaksāts Faucetbox vai jūsu Xapo maku. Tur ir arī ļoti dāsnu referral programmu šajā veterāns krānu.

5. Bitcoinker

Tas izmanto, lai būtu sava veida dvīņu jaucējkrāns ar BitcoinZebra, bet pēdējā laikā tā ir mainījusies dažas rokas, un tagad kļuva par sava veida dvīņu jaucējkrāns ar mūsu pašu Milli. Izmaksas ir salīdzinoši augsts, nodošana komisija ir laba, un jūs arī saņemt piemaksas par stāžu, izmantojot jaucējkrāna ilgtermiņā. Augsti ieteicams.

6. Robot Coin: Kļūt par čempionu kļūt bagāts

Peļņa gudrs, Robot monēta ir mazliet grūtāk saņemt, vai precīzāk, noteikt. Tas ir tāpēc, ka jums maksā, lai iznīcinātu roboti. Kā jūs iepriekš, jums cīnīties stingrākas roboti. Ja jums izdodas pārspēt grūtāko robots (kas nav viegls uzdevums), jūs saņemsiet izmaksāta 1000000 Satoshi. Jā, jūs lasīt šo numuru tiesības: 1 miljonu.

7. Wonderland Coin: Barības critters, pabarotu savu maku

Ar Wonderland Coin jūs varat nopelnīt līdz pat 5000 satoshis ik pēc divdesmit minūtēm. Mums vajadzētu jūs brīdināt, ka tomēr tas ir maksimālais izmaksa, nevis garantiju. Būtībā, jums barību digitālo critters no Brīnumzemes un saņemt atlīdzību apmaiņā. Jo vairāk regulāri jūs pabarotu critters, jo vairāk naudas jūs saņemsiet. Jūs varat arī ieslēgt dažas būtiskas prēmijas par nodošanu.

8. Mēness Bitcoin: No šīs pasaules izmaksu

Mēness Bitcoin ir viens no visvairāk labi pazīstama un ievērota Bitcoin jaucējkrāni par World Wide Web. Jūs aplūkot reklāmas, tāpat kā lielākā daļa Bitcoin krāniem, bet jūs varat nopelnīt tik daudz, cik tūkstošiem satoshis stundā. Kā jūs varat iedomāties, ka nauda tiešām var pievienot laika gaitā. Vēl labāk, jums izlemt, cik bieži jūs izmaksāts, kas nozīmē, jums nav ļaut savu naudu sēdēt savos kontos.

9. Satoshi City Apzeltīts pilsēta?

Šī ir vēl viena vietne ar augstu nodošanu bonusu. Ar Satoshi City jums vienkārši ir, lai atrisinātu captcha pieprasīt bitcoins (vai vismaz nelielu gabalu bitcoins). Protams, daži cilvēki tiešām ienīst šo captcha lieta, un drīzāk pabarot critters vai nogalināt citplanētiešus, bet ar šo vietni, jūs varat saņemt tik daudz kā 400 satoshis ik desmit minūtes.

10. Satoshi Viktorīna: Put savu smadzeņu jaudu uz darbu

Mīļākie brainiacs, Satoshi Viktorīna ir sava veida, piemēram, "Kurš vēlas būt miljonārs", ka jūs saņemsiet naudas līdzekļus, lai atbildētu uz jautājumiem pareizi. Tur ir taimeris, lai jūs nevarat izmantot Google, vai vismaz jums ir jābūt ļoti ātri ar Google, bet, ja jūs esat veida persona, kas patīk viktorīnas un zināšanu problēmas, jums noteikti ir nepieciešams, lai dotu šo izmēģināt.

Noslēdzot: Palieciet par Lookout par iespējām

Bitcoin pastāvīgi attīstās. Tur varētu būt karstāks nozare pasaulē tiesības tagad nekā Bitcoin ekonomikā. Neapšaubāmi, lieliskas jaunas Bitcoin jaucējkrāni radīsies nākamajās nedēļās un mēnešos, tāpēc pārliecinieties, ka jūs pastāvīgi acu atvērts tiem, un pārbaudīt atpakaļ ar mums atjauninājumiem!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Cik daudz naudas jūs faktiski var izgatavot no Bitcoin krāniem (2016.gada februāris Update)

Post Bitcoin

Viss, kas jums bija jāzina par Bitcoin bankomātiem

Post Bitcoin

Vietējie Bitcoins: nopirkt Bitcoin Personā!

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

5000 Taivānas veikalu pārdod Bitcoin, Coinbase izseko klientu pirkumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Quick and Dirty Padomi, kā nopirkt Bitcoin ar GBP

Post Bitcoin

Dienas tirdzniecība: pirkt un pārdot Bitcoin

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin satiekas ar sociālo mediju

Post Bitcoin

Kā 5 kājās bituīniem atrasties mājās

Post Bitcoin

Avoti: SEK izmeklēšana Alex Green notiek

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus