Tirdzniecības Bitcoin līgumi par starpību (CFD) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tirdzniecības Bitcoin līgumi par starpību (CFD)

Tirdzniecības Bitcoin līgumi par starpību (CFD)

Futures ir īpaša veida investīciju aktīva, kas ļauj jums ieguldīt dažādu preču. No zelta liellopiem, un viss starp nākotnes paplašināt jomu pieejamo investīciju iespējas diezgan daudz jebkuru preču vērtības. Futures ir būtiska, lai noteiktu globālo cenas svarīgām precēm, piemēram, naftas, un atbalstīt sarežģītas globālos tirgos, piemēram, tirgi lauksaimniecības precēm.

Kad jūs iegādājaties Ethereum vai Bitcoin nākotni, jums ir būtībā parakstot līgumu, lai iegādātos kaut ko vēlākā datumā, par noteiktu cenu. Tātad, ja jūs pērkat, piemēram, par Ethereum nākotni 1000 Ethereum marķiera, jūs faktiski pērk līgumu par piegādi 1000 Ethereum marķiera, kad līgums stājas dēļ. Lielākā daļa tirgotāju, tomēr pārdot savu nākotnes līgumu pirms tā nāk dēļ, un pilnvaras ir piegādāts.

Viens veids, kā uzņēmēji var izvairīties, lai fiziski pieņemt piegādi preci, ir caur "starpības līgumiem." Šajā gadījumā pircējs un pārdevējs piekrīt maksāt nekādas atšķirības, jo cenas palielināties vai samazināties skaidrā naudā, nevis ar piegādi fizisko preces. Ethereum vai Bitcoin līgums starpību ļauj investoram savlaicīgi ieguvumiem un riskiem Bitcoin / Ethereum tirdzniecību bez fiziski pašu monētu pati.

Atgriezīsimies pie mūsu Ethereum piemēru, lai redzētu, kā tas darbojas. Pieņemsim, ka jums ir ļoti pārliecināti, ka Ethereum cenas pieaugs, ka tuvākajā nākotnē, un jūs vēlaties ieguldīt Ethereum. Tagad jūs varētu iet ārā un pirkt Ethereum, bet dažkārt var būt ļoti sarežģīts process, jo, iegādājoties Ethereum nav viss tik vienkārši šodien.

Tā vietā, lai pērk faktisko Ethereum, vai pat nākotni, kas būtu nepieciešama nākotnes piegādi Ethereum, jūs varētu iegādāties līgumu par starpību (vai īsā CFD). Ar šo vienošanos, jūs un pārdevējs līgumam par starpību varētu piekrist, lai nokārtotu visas pieaugumu vai kritumu cenu skaidrā naudā līguma datumā, kas ir datums, kad līgums beidzas. Piemēram, jūs varētu parakstīt līgumu par starpību ar lielāko tirdzniecības uzņēmums, piemēram, Plus500for Ethereum pie šodienas cenām, ar līgumu, kas beidzas pie 10 vakarā (jo visi Ethereum darījumi pie Plus500 ir jābeidzas līdz tam laikam. Šajā gadījumā, pašreizējo cenu no Ethereum noteiks vērtību tirgot. Tikmēr, jums būs noteikt līguma laiku, šajā gadījumā vairākas stundas nākotnē, kas ir punkts, kurā kāda starpība tiks izmaksāta vai nu pircējs vai pārdevējs.

Ja jūsu intuīcija par pieaug vai samazinās Ethereum cenas izrādās pareizs, un cenas mainās caur šajā laika posmā, jums būs jāmaksā starpību ar tirdzniecības uzņēmuma. No otras puses, ja jūsu intuīcija izrādās nepareizs, un cenas nav iet, kā jūs gaidīts, jums būs jāmaksā starpība, šajā gadījumā uz tirdzniecības uzņēmuma. Zināmā mērā, pircējs un pārdevējs būtībā derības par to, vai cenas augs vai kritums.

Līgumus par atšķirībām piedāvāt investoriem veidus, kā pelnīt naudu nost no izmaiņām Ethereum cenu neraizējoties, kas saistīti ar tieši tirdzniecības Ethereum. Tā, piemēram, līgumi par starpībām ir ļoti populāri starp tirgotājiem un daudziem dažādiem starpniecības firmām. Šādi līgumi ļauj investoriem gūt peļņu, nost no mainīgajiem apstākļiem globālajos tirgos, kā pieprasījuma un piedāvājuma kāpumu un kritumu dažādām precēm.

Klikšķiniet šeit, lai pārbaudītu Ethereum tirdzniecību CFD

Paturiet prātā, ka tad, kad tirdzniecības Ethereum CFD jūsu kapitāls ir apdraudēta. Trading Ethereum CFD ir vairāk piemērots pieredzējušiem tirgotājiem.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Trīs veidi, kā viegli nopirkt Bitcoins Apvienotajā Karalistē un jauna britu apmaiņa

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Uzlabosim kopā

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt