Tirdzniecības Bitcoin Binary opcijas bez Scammed - 88% ROI? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tirdzniecības Bitcoin Binary opcijas bez Scammed - 88% ROI?

Tirdzniecības Bitcoin Binary opcijas bez Scammed - 88% ROI?

Ja jūs meklējat par Bitcoin tirdzniecību esat iespējams radušās uzņēmumiem, piemēram, tirdzniecības Rushwhich sniegt Bitcoin Binārās opcijas tirdzniecību.

Kas ir Bitcoin Binary iespējas?

Bitcoin Binary iespējas ir veids tirdzniecību, kurā jūs prognozēt, ja no Bitcoin cena pieaugs vai samazināsies noteiktā laika sprīdī. Ja jūs pareizi jums nopelnīt opciju ir izmaksa, ja jūs esat nepareizi jūs zaudējat savu ieguldījumu. Katrs Bitcoin bināro variants ir īpašs derīguma termiņš, kurā opcija ir atzīmēta, lai redzētu, vai tas ir "In the money" (jums bija pareizi) vai "No naudas" (bijāt nepareizi). Katrs Bitcoin bināro variants ir arī īpaša izmaksa, ka jūs varat uzvarēt. Tos sauc par "Binary Options", jo rezultāts ir vai nu uzvarēt vai zaudēt, tur nekas pa vidu.

Piemērs Bitcoin Binary variants Trading

Piemēram, pieņemsim, ka tas ir 10:00, un BTC cena ir $ 575,505. Jūs uzskatāt, ka līdz 5:10 pm gada 17. Martā cena būs augstāka nekā 575,505 $, lai jūs pērkat "Zvanīt" variantu. Ja 4pm BTC cena ir augstāka nekā 575,505 $, jūs nopelnīt izmaksa 73% apmērā no jūsu ieguldījumu, ja tas ir zemāks, jūs zaudējat. Vēl viens piemērs ir, ja jūs domājat, ka BTC cena iet uz leju. Pēc tam jūs nopirkt "nodot" variantu. Ja cena derīguma laiks ir zemāka par sākotnējo cenu, jūs nopelnīt opciju izmaksai.

Otrādi no Bitcoin Binary Iespējas

  • Jums nav zināt precīzu vērtību Bitcoin kad opcija beidzas tikai tad, ja tas palielinājies vai samazinājies.
  • Jums nav jābūt plašas zināšanas tirdzniecību piedalīties Bitcoin binārā opcijas.
  • Izmaksa var sasniegt līdz pat 88% atdevi no ieguldījumiem.

Negatīvie Bitcoin Binary Iespējas

Kā Jums var būt ievērojuši, Bitcoin binārās opcijas ir liela līdzība ar vienkāršā azartspēlēm. Ja mācās binārā optionsin detaļu, jūs redzēsiet, ka tirdzniecības platforma vienmēr būs priekšrocības pār ieguldītāja (jums ir nepieciešams, lai uzvarētu vairāk nekā 50% no laika tikai pa nullēm). Sakarā ar neprognozējamo raksturu Bitcoin binārā iespējas daudzās valstīs ir stingri noteikumi attiecībā uz kuriem ir atļauts darboties šādu uzņēmumu, tas ir ieteicams, lai pārbaudītu, vai apmaiņa būtu vēlaties tirdzniecībai Bitcoin binārā iespējas tiek regulēta. Arī Bitcoin iespējas var kļūt ļoti atkarību (tāpat kā azartspēļu), un nav svarīgi, cik knowledgable jūs esat, tas ir neiespējami, lai pastāvīgi prognozēt, kāda Bitcoin cenas būs jādara īsā laika posmā.

Bitcoin Binary Opcijas biržās

Šodien divi uzņēmumi ir veikuši priekšrocība Bitcoin pieaugošo nepastāvību un ļauj klientiem tirgoties Bitcoin binārā opcijas: TradeRush- Pieņem klientus visā pasaulē. Top Option- Nepieņem ASV klientiem.

Esi uzmanīgs! Tu esi Capital ir apdraudēts

Ja man nebija pietiekami skaidrs līdz šim, tad paturiet prātā, ka tirdzniecība binārā opcijas ir ļoti spekulatīvs un ietver būtisku zaudējumu risku. Šāda tirdzniecība nav piemērota visiem investoriem, lai jums ir jānodrošina, ka jūs pilnībā saprast riskus pirms tirdzniecību.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Tas ir tas, kas varētu pop Bitcoin Bubble - Bloomberg

Post Bitcoin

Ievads Bitcoin un Blockchain Technology

Post Bitcoin

Trucoin paziņo par partnerību ar Bitpay par Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post Bitcoin

Monētu pārstāvis: noteikumi un pamatnostādnes

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bitcoin nāve un kriptokursu nākotne - meklēt alfa

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin?

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

PayPal pakalpojums, lai sāktu pieņemt Bitcoins Via Coinbase