Kas ir Bitcoin krāni? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin krāni?

Kas ir Bitcoin krāni?

Par Bitcoin pasaule ir piepildīta ar daudziem nosacījumiem, kas varētu šķist mulsinoši pirmā acu uzmetiena. "Miners", "bloki", "bloķēt ķēdes" -to ar neuzsāktu šo terminu var šķist mulsinoša pirmajā acu uzmetienā. Vēl aizvien populārs un nozīmīgs rīks ir tā saucamā "Bitcoin krāns", kas ir tīmekļa vietne, kas atalgo cilvēkus ar bitcoins apmaiņā veicot vienkāršu uzdevumu.

Citiem vārdiem sakot, lietotājs saņem samaksu par pabeigtu noteikta veida darbības, piemēram, parakstoties uz biļetenu, spēlējot spēli, vai apskatot reklāmas. Tīmekļa vietnes jau sen piedāvāja naudu apmaiņā pret veicot aktivitātes un uzdevumus, bet ar Bitcoin maksājums ir ātrs, drošs un ļauj abām pusēm, lai uzturētu augsta līmeņa autonomija.

Galu galā, kurš vēlas dalīties ar savu svarīgu finanšu informāciju, piemēram, bankas kontu numurus un Paypal adreses, ar izlases pusēm? Ar Bitcoin krāniem jums, lai saņemtu samaksu par saviem centieniem visiem baudot anonimitāti un drošību Bitcoin sevi. Šī iemesla dēļ arvien Vietņu skaits ir avārijas nosēšanās naudas un kredītkartes apmaiņā pret Bitcoin.

Ir daudz dažādu veidu Bitcoin krāniem. Daži jaucējkrāni jūs apbalvos par veicot vienreizēju darbību, piemēram, norādot savu e-pasta adresi. Daudzi jaucējkrāni, tomēr jūs apbalvos par jūsu turpināt centienus, piemēram, spēlējot spēles vai veikt aptaujas.

Bitcoin Krāni: Tie būs nopelnīt kādu naudu, bet nebūs jāmaksā hipotēku

Iesim kaut taisni pirms mēs bakstīt kāda dziļāk Bitcoin jaucējkrāni: tie nav gatavojas darīt jums bagāts. Izmaksas parasti ir diezgan mazs, un tie ir saistīti ar tirgus likmēm. Bieži vien, Bitcoin krāns ir tikai būs jums dažus centus vērtu satoshis. Satoshi, starp citu, ir mazākais pašlaik izmanto denominācija Bitcoin un ir vienāds ar 0.00000001 BTC.

Turklāt, jo vairāk jūs saņemtu samaksu, jo vairāk jūs nāksies strādāt, lai nopelnītu savu satoshis. Ja jūs tikai nodrošina e-pasta adresi, jūs, iespējams, kļūs tikai nelielu daudzumu satoshis. Ja jūs aizpildot garu un padziļinātu aptauju, jūs, iespējams stāvēt, lai padarītu.

Neatkarīgi, jūs iespējams, nav gatavojas nopelnīt milzīgas naudas summas, izmantojot Bitcoin detaļām, tāpēc nav iet atmest savu dienas darbu tikai pagaidām. Tas ir teikt, laika gaitā nauda var pievienot, un jūs varētu atrast sev veikt ievērojamu daudzumu papildu naudas bez darīt visu, ka daudz darba.

Jūs ne vienmēr ir "darbs", lai nopelnītu Bitcoin

Viens veids, kā palielināt savu Bitcoin ieņēmumus caur krāniem ir atrast darbības, kas jūs darīt anyways. Citiem vārdiem sakot, tiek atalgoti par to jums. Dažos gadījumos, jūs faktiski var nopelnīt Bitcoin spēlējot spēles, kurā jūs nogalināt ārvalstnieku un Ko jūs esat. Ja jums gadās baudīt šīs spēles veidu, kāpēc ne spēlēt vienu, kur jums jāmaksā? Protams, jums ir pavadīt kādu laiku meklē reklāmas, bet internets ir piepildīta ar reklāmām, lai vismaz šoreiz jums tiks kļūst izmaksā paskatīties uz tiem.

Kad jūs darāt kaut ko jūs vēlaties darīt anyways, jūs neesat īsti nedarbojas. Tu esi tikai dara savu lietu. Šie Bitcoin jaucējkrānu veidi ir vislabākais, pat tad, ja izmaksas nav labākais.

Galu galā, ja jūs darāt kaut ko jums patīk darīt, nopelnīt mazliet papildus naudas, protams, nav ievainots, tas ir? Tādā veidā, pat ja jums nav nopelnīt lielu naudas summu nost no jūsu centienus, jums nebūs izšķērdēt savu laiku, bet gan darot kaut ko jūs vēlaties darīt par brīvu, vienkārši tāpēc, ka jums baudīt to.

Arī Bitcoin ir izrādījies par vienu no visvairāk uzticamu investīciju pasaulē, pastāvīgi iegūstot vērtību. Sakarā ar to, ka piegādes un ražošanas valūtas ir cieši ierobežots, Bitcoin līdz šim izrādījies par vienu no visvairāk inflācijas rezistento ieguldījumiem pasaulē.

Ja jūs nopelnīt $ 100 dolāru vērtu bitcoins šogad caur detaļām, tas varētu ļoti labi būt vērts tūkstoš dolāru vai vairāk, tālāk uz leju līniju. Sakarā ar to, nopelnot papildu naudas caur Bitcoin krāna var izrādīties ļoti gudrs ieguldījums savu laiku un pūles.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8

Post Bitcoin

Stanfordo universitātē tiek iekļauts Bitcoin tās uzsākšanas kursā

Post Bitcoin

Kāpēc PayPal Bitcoin Integrācija vēl nav liels darījums

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Changelly pārskats - 1 Thing, ko viņi nesakās

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Mt. Gox pārdod Bitcoin preču zīmi

Post Bitcoin

Kāpēc New York Bitcoin noteikumi neizdosies: piemērojamība un konfidencialitāte

Post Bitcoin

Nosūtiet vai saņemiet savus Bitcoins iOS ar Gliph

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs