Kāpēc uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties Bitcoin

Kāpēc uzņēmumiem vajadzētu izvēlēties Bitcoin

Viena no atslēgām, lai nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi Bitcoin valūtas tirgos ir esamība spēcīgu kanālu komerciju. Ar to es domāju mums vajag vairāk tirgotājiem akceptē BTC to precēm un pakalpojumiem.

Kāpēc komersants, kas ir ciets uzņēmumu nolemj sākt pieņemt Bitcoins?

Pirmkārt, Bitcoins likvidēt dažas kaitinošas iezīmes mūsdienu maksājumu apstrādātājiem. Viens no tiem ir maksājumu atdošanu. Tirgotājiem zaudē lielu daļu no ieņēmumiem katru gadu atmaksām, pateicoties zagtām kartēm vai grūti klientiem. Vairumā gadījumu, kad preces nav atlīdzināmi šajās situācijās. Ar Bitcoin, tomēr, uzņēmumu īpašnieki var būt pārliecināti, ka pēc tam, kad viņi redz dažus apstiprinājumus bloka ķēdi, nauda ir savējās, par labu.

Vēl kairinājumu ir augsts līmenis maksas, kas maksājumu apstrādātāji, piemēram, kredītkaršu uzņēmumiem vai Paypal atbild par sava produkta pārdošanu. Šīs maksas maksā par Bitcoin darījumiem jebkura liela apjoma ir niecīgs ne vairāk. Šīs maksas nav, lai spekulēšana banku, bet samaksāt elektrības rēķinus par vienaudžu uz tīklu, kas nodrošinātu Bitcoin maksājumus. Personīgi, es redzu to kā vairāk, nekā godīgi samaksu par viņu sniegto pakalpojumu (0,0001-0,0005 BTC).

Vispievilcīgākā iemesls pieņemt Bitcoins ir mārketinga spēks, tā ir. Bitcoin kopiena ir ļoti ieinteresētu un atbalsta jaunu tirgotājiem. Uzņēmumiem, piemēram, WordPress un Namecheap ir devuši viļņus, pieņemot bitcoins saviem attiecīgajiem produktiem ar acīmredzamām finansiālu atlīdzību. Bitcoiners ir ziņkārīgs šķirne, jo tie ir tik satraukti maksāt ar savu digitālo valūtu. Faktiski, lielākā daļa no viņiem saprast, cik svarīgi ir, lai būtu uzņēmumi, kas pieņems viņu BTC un varētu būt gatavi maksāt piemaksu atlīdzību šādu lēmumu.

Bitcoins nav bez trūkumiem, protams. Pirmkārt, tie ir nepieciešama augsta līmeņa tehnoloģisko lasītprasmi efektīvi izmantot. Drošības jūsu privātās atslēgas ir sasniedzams, bet iesācēji varētu nonākt dārgi kļūdām. Otrs trūkums ir tas, ka valūta ir vēl neticami svārstīgs, kas ir optimāls vairumam uzņēmumu ar diezgan saspringts naudas plūsma. Par laimi, ir veidi, kā mazināt abiem šiem faktoriem. Pašsaprotama viens ir ieviest tiešsaistes tirgotāju, kas iekasē maksu pieņemt Bitcoin maksājumus jūsu vārdā, un nodrošināt jūs ar tūlītējo cenu fiat jūsu bankas kontā.

Vēl viens, izmantojot Bitcoin un citus cryptocurrencies priekšrocība ir augsta anonimitāte iesaistīts, piemēram, Komodo Currenciesprovides Drošie un Anonīmo valūtas maksājumu (lasīt viņu balta paperfor plašāku informāciju).

Jebkurā gadījumā, ja esat tirgotājs jebkāda veida, un nav izpētīta Bitcoin par jūsu uzņēmumu, es ieteiktu jums to darīt.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Kā lasīt Ethereum darījumu

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Coinbase apskats - 1 lieta, par kuru jāzina

Post Bitcoin

Kā bitcoin gatavojas izgāzties un kāpēc tas nav zelta ekvivalents - Festers Den

Post Bitcoin

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Post Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Darba sākšana ar Bitcoin

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 26. oktobris-2014. Gada 1. novembris

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli