Kas ir DarkSend? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir DarkSend?

Kas ir DarkSend?

Tātad, kas ir DarkSend +? DarkSend + ir jaunākais ieviešana tehnoloģija aiz Darkcoin, bet ko tas patiesībā darīt? Jūs esat dzirdējuši, ka tas būtībā ir ieviešana CoinJoin, maisīšanas procesa G. Maxwell sākotnēji piedāvāto. Tomēr pēdējo 6 mēnešu laikā, Evan Duffield galvenais izstrādātājs Darkcoin, ir mēģinājis vairākas variācijas jaukšanas monētām un beidzot nākt klajā ar vienkāršu vēl elegants sistēmu, kas patiešām slēpj visus darījuma.

Tātad, kā viņš dara Darkcoin ir Darksend patiesi anonīmi?

Nu, lai gan ideja šķiet vienkāršs pietiekami, Evan ieradās šajā galīgajai īstenošanai tikai pēc ilga procesa, ar lielu masāžas, un daži izciļņiem uz ceļa. DarkSend, jo tā ir galīgā veidā ir:

1. Mix monētas tā, ka nav iespējams pateikt, to izcelsmi, līdz ar to maku tas ir pievienots.

2. Slēpt visas pēdas, kur monēta nāca no, piemēram, IP adreses un seifu adreses, uc

3. Vai iepriekš decentralizēti, uzticību mazāk veidā.

4. Vai iepriekš, lai lietotājs ir darījumus var apstrādāt nekavējoties.

Kāpēc Darkcoin tiek izstrādāta, lai būtu pilnīgi anonīmi?

Pašā sākumā, Mr Duffield plānots padarīt savu monētu grūti, bet ne neiespējami izsekot. Kopiena drīz, kas viņam saprast, ka nebija pietiekami. Ja tur bija veids, kā lauzt privātumu, privātumu būtu bojāta. Tur vienmēr ir daudz runāts par valsts institūciju atšifrējot savu privāto informāciju.

Tomēr īstais jautājums, un cilvēki ar visvairāk motivāciju lauzt savu privāto dzīvi, nav valdības, bet gan hakeru privātās informācijas zagļi, monētu zagļi un tirgotājiem. Tie ir cilvēki, ar laiku, motivāciju un talantu, lai pazudināt citas personas sajūtu privātumu un drošību, daudz vairāk, nekā valsts iestāde, lai gan es nevēlos atlaides tiem, vai nu. Jebkurā gadījumā, VDI ASV ir standarta draudi, iedomāties vai ne, ka mēs tur nekādu risinājumu pretī, lai noskaidrotu, vai Mr Duffield risinājums ir pietiekami labs.

Tas ir arī ieguldījums un problēmas kriptogrāfiskā monētu kopienai, kas uzstāja kungu Duffield uzlabot Darkcoin kamēr mums ir DarkSend pašreizējo, un saskaņā ar Mr Duffield, galīgo formu. Šobrīd testēšanā, DarkSend + veiksmīgi sasniedz iepriekš minētajiem nosacījumiem. Tas tiek darīts, vienkārši iet uz "sajaukšanu" caur vairākiem mezgliem sauc par "masternodes", kur pat ja masternode ir slikts spēlētājs un reģistrēt informāciju par darījumiem, tā ir apstrāde, tas nevarēs noskaidrot jebkuru reālu informāciju. To nevar zināt, vai darījumi jau ir apstrādāti divreiz, četras reizes vai astoņi. Ja tie ir pirmie, kas saņems maka darījumu (ko var izsecināt, jo tas būs skaidrs, tas nav nāk no kolēģiem masternode), tie joprojām nezina, tas ir gala forma (vai konta numurs uz blockchain), ja to ir pabeigta apstrāde.

Tas padara jebkuru mēģinājumu piesakoties veltīgi, un, protams, uzticības mazāk. Iespēja, ka grupa bojāti masternodes, kas kontrolē vienu sliktu spēlētāju spētu apkopot informāciju par monētas no sākuma līdz beigām, ir eksponenciāli samazinās pa numuru sajaukšanās slāņiem. Tāpat skaits masternodes nepieciešami būt rokās vienu vienību ir finansiāli neticams. Tas padara sistēmu praktiski neiespējamu kreka, un, protams, neiespējami regulāri kreka.

Jaunākais izcili realizācija Mr Duffield bija, ka, ja viņš monētas izteikti un jaukta kamēr viņi sēdēja idle maku, tur vienmēr būs monētas pieejami sajauc ar, un jaunie iepriekš denominēto monētas varētu būt gatavs, kad persona vēlas, lai nosūtītu tos. Tas atrisina kaitinošas un, iespējams, letālu plaisāt, kam jāgaida, reizēm ļoti ilgs laiks, lai veiktu maksājumu, jo nav neviens cits apkārt maksājumus jaukt ar pieņemšanas. Monētas gaida pie gatava jau veikti neizdibināmi un izmaiņas no darījuma, laikā, tiks nosūtīts sajaucot atkal, pirms tiek izsūtīti citā maksājumu. Tādā veidā, pat izmaiņas nekad nevar savienots ar to iepriekšējo darījumu.

Kā Darkcoin s masternodes jāmaksā?

Par uzlabojumiem DarkSend + pārējie iesaistīt maksājumus masternodes. Tas ir zem-hood uzlabojumiem, kas maina balsošanas sistēmu un noraidījuma sistēmu tā, ka ogļrači, kuri ir izrādījušies neuzticami komandas spēlētāji, vairs nebūs atbildīgs par balsošanas par kuru masternode kļūst samaksāts, un, kad viņi atsakās maksāt masternode, viņu bloks tiek noraidīts. Tas pierāda testos, lai risinātu forking jautājumus iepriekš pieredzētajām tīklu, kad tīkls mēģināja uzlabot, lai samaksātu masternodes par savu darbu.

Nākamreiz: Kā masternodes mainīja šifrēšanas pasauli.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

Post Dogecoin

15 labāko Bitcoin karikatūru kolekcija

Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

10 Simptomi, ka partneris ir apsēsts ar Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

Kas ir ar Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras