Dogecoin pamati | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecoin pamati

Dogecoin pamati

Dogecoinhas augstāko tirgus vāciņu jebkuru joku cilvēces vēsturē, bet kāpēc? Kas tur Doge iet, un kas padara to vērts ieguldījumu?

Dogecoin ir otrais pēc kārtas

Nav noliegt, ka Bitcoinis pirmais rindā uz uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas iegremdēt purngaliem kriptonauda baseinā, taču ir trīs svarīgas atribūti dogecoin kas nodrošina tās plašu izplatīšanu, un padarīt to par vispievilcīgāko kriptonauda jebkurai personai, kas vēlas sasniegt jaunu cilvēki:

Doge ir bijusi ilga, ilgstoši worthlessness

Dogecoin ir bijusi, ar lielu konsekvenci, kas ir lielākais skaits, gan aktīvo addressesand dienā unikālu darījumu, pat veido masveida apjomu ārpus bloka ķēdes padomus. Tā ir funkcija no tās vērtības. Tieši tagad, dogecoin ir internets smieklīgi naudu, lai cilvēki turas pie savējās apmēram tikpat cieši kā viņi turas pie savām "Patīk" vai retweets.

Dogecoin Ir absolūts trūkums par ideoloģijām vai zemteksts

Bitcoin, kas ir decentralizēta, deflācijas un pseidoanonīmus valūtu, dabiski piesaistīja galvenokārt brīvdomātājs Lietotāja basefrom sākuma. Dogecoin, neskatoties uz to tikpat decentralizēta un laista klajā ar pseidonīmu, sasniedz daudz daudzveidīgāku un skaidri vidējo auditoriju. Lūk, dogecoin labumu no to gan būt par šādu akts (Bitcoin tam jau ieguva laissez-faire pūļa ziedošanos) un trūkst skaidru politisko vai ekonomisko mērķi. Dogecoin apkalpo lielāko daļu no tām pašām ekonomiskajām funkcijām jebkuras citas kriptonauda, ​​bet šīs funkcijas nav tās cēlonis. Tas nav kāds, Group-tas ir visiem. Jūsu bērni, jūsu vecāki, jums.


Suns. Jā, suns

Šiba, seja dogecoin, vai divas lietas par ļoti personiskā līmenī:

  1. Tas mudina cilvēkus pieņemt Dodžu viņi ir dota atbruņojot tos no skepsi viņi citādi varētu būt par dīvaini, nevēlamu, digitālo naudu. Neviens neuzdrošinās apvainot dodža būdams zemisks scam (piemēram, daudzi cilvēki darīja, un smieklīgi, turpina to darīt ar Bitcoin), jo tas nēsā savu vieglprātību tās piedurkne. Tas ievērojami palielina iespējamību, ka kāds, kurš ir tikko pasniedza papīra maku vai izgāž internetā faktiski pieņemt dodža.
  2. Tas liek cilvēkiem smaidīt, neatkarīgi no tā, monētas naudas vērtību. Tas varētu izklausīties triviāls brīdī, bet dogecoin ir iedzimts humors un spēja veikt saviem lietotājiem laimīgu izraisītās atdevi un simpātijas. Tas nodrošina, ka, neatkarīgi no tā, dogecoin cena, cilvēki joprojām vēlas, pat tad, ja tāpat kā jaunums. Dogecoin ir stulbi, un cilvēki reallylike stulbi.

Cilvēka faktors - dogecoin atbalsts

Dogecoin Ir proaktīvs Kopienas

Ikviens, kuram ir kādreiz jautāja: "Kas padara dogecoin īpašs?" Ir gandrīz noteikti ir bijis vairāk nekā pāris dogecoin fanātiķi skarbi atbildēt "Kopiena". Viņi nav nepareizi. Rezultāta iepriekš minēto informāciju, dogecoin ir veicinājusi lielāku, kaislīgi, un vairāk veltīts kopienu nekā jebkurš cits altcoin. Tas varētu šķist mazsvarīgi sasniegumu, bet dogecoin kopienai ir viens no darbības. Tā vienmēr veikt dramatiskas soļus, lai veicinātu dogecoin un tas pastāvīgi nospiež tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem pieņemt valūtu kā maksājumu metodi. Sabiedrība, kas nav apmierināti ar dažādos veidos, lai pavadīt savu Dodžu, organizē savus centienus, lai izveidotu un veicinātu savu pakalpojumu ekonomiku. Kopiena ir pašapkalpošanās braukšanas mīcīšanas ram, meklējot barjeras, lai nojauktu.

Dodžu Mind Share ir milzīgs

Dogecoin saņem lielāko daļu altcoin saistītu preses no tradicionālajiem medijiem, daļēji tāpēc, ka sabiedrība bieži dara tēmas lietām, un daļēji tāpēc, ka tās pašas esamība ir stāsts pats par sevi. Dogecoin ir absurds un elastīguma saņemt uzmanību.

Doge ir bijis par Tipping Face diezgan brītiņa

Tas ir tehniski ieguvums dogecoin prāta daļa, bet tas ir īpaši svarīgs. Dogecoin ir kriptonauda visvairāk nesaraujami saistīta ar ideju par throwing naudu cilvēkiem internetā, lielā mērā pateicoties sabiedrībai, kas nodarbojas ar izgāšanas ar lielu entuziasmu un regularitāti. Chicago Sun-Times, kļūstot par pirmo lielo ASV laikraksts pieņemt Bitcoin ir aršana vēl dziļāk kriptogrāfiskā laukā. The Sun-Times Media grupas plāni ietver ne tikai pieņemot dogecoin kā maksāšanas līdzekli, taču īstenojot dogecoin tippingfor saviem rakstniekiem. Tāpat Twitch Interactive ir strādājis monthsto padziļināti integrēt dogecoin noglabā savā straumēšanas pakalpojumu. Nekas ir apstāšanās šīs grupas no darot to pašu ar jebkuru citu kriptonauda, ​​bet to izvēle liecina dogecoin pirmais-in-line statusu organizācijām, kas vēlas īstenot noglabāt to produktiem / pakalpojumiem.

Rieksti un Bultskrūves ar dogecoin, The kriptonauda

Dogecoin ir nelielas, praktisku labumu

Doge ir ārkārtīgi īss lidojumu laiki un niecīgs darījumu maksas. Ātri un lēti darījumi ir tieši tas, ko nauda ir vajadzīga, un to labvēlīgā ietekme uz lietotāju nav nepieciešama skaidrojumu. Bet tur ir arī sīkumi par dogecoin masveida piegādi. Dogecoin piena ir tāda, ka jebkurš reāli panākumu līmenis joprojām redzēs lielāko darījumu izmanto veselus skaitļus, nevis murgs aiz komata un nulles, kas raksturo vidējo Bitcoin darījumu. Tās ir nelielas priekšrocības, taču tie visi tālāk atvieglot Dodžu izmantot kā valūtu pareizu.

Dogecoin ir Inflācijas

Deflāciju cryptocurrencies ir paredzēti, lai pēc tam, kad tie ir jāizrok ārā, apturētu to dzīvotspējīga valūta. Praksē tie nav valūtas vispār, bet spekulatīvi ieguldījumi. Tie pastāv, lai uzkrāja un pa kreisi vērtības pieaugums. Dogecoin, kad tas sasniedz savu mīksto vāciņu, pieredzēs monetāro inflāciju piecu miljardu dodža gadā. Pārliecinoties, ka pēc tam, kad valūtā potenciāls vērtība ir sasniegts, persona turējumi nav obligāti vērtības pieaugums dod cilvēkiem iemeslu faktiski tērēt to, nevis tikai uzkrāt, līdz saule izdeg. Tas ir svarīgi, lai funkcionējošam valūtā.

Doge ir slavens cikls

Lieta par visiem šiem posteņiem, ir tā, ka tie cits citu. Gandrīz katrs šeit uzskaitīti atribūts ir sekas otru, un katalizators vēl joprojām. Humors diskus kopienai un sabiedrībai diskus pieņemšanu. Zemā Sākotnējā vērtība diskus izgāšanas un noglabāšanu aug kopienai. Tā ir daudzšķautņaina cikls, kas ir izrādījies pašpietiekama un nelokāms, saskaroties ar samērā straujā cenu korekcijas un iekšējā drāma. Dogecoin bija pilnīgi nejauši, kas paredzēti, lai izturētu.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

7 Bitcoin pastkartes, ko varat nosūtīt saviem kolēģiem Bitcoiners

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

Atlasīti 10 labi pazīstami Bitcoin haters

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

15 labāko Bitcoin karikatūru kolekcija

Post Dogecoin

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road