Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Myriadis kriptonauda, ​​garīgais pēctecis Bitcointhat mērķis ir uzlabot un veidot uz pamatu, ko rada Satoshi Nakamoto. Lai labāk saprastu, ko tieši kriptonauda ir un sekas tai ir par sabiedrību, mēs sāksim ar īsu pārskatu par pašu valūtu; Early cilvēks izgudroja valūtu kā jautājums par vienkāršu nepieciešamību. Ja es esmu gana un ir aitas, bet ir nepieciešams, zāģmateriālu, man ir atrast kādu, kas ir zāģmateriālus un vajadzībām aitas, citādi es nevaru iegūt zāģmateriālus. Nevis iet cauri grūts process secīgi tirdzniecību līdz vienam iegūst nepieciešamās preces, cilvēce sāka izmantot biti metāla un citiem dažādiem ne-ātri bojājošās ierakstīt darījumus un pārstāvēt graudu noguldījumus, pārdošanas un vispārējo tirdzniecību. Tas noved pie veidošanos sākumā banku, asīriešu un babiloniešu institūcijām, kas veikti graudu aizdevumus lauksaimniekiem un tirgotājiem, kuri pārvadā preces eksotiskām zemēm tirdzniecībā.

Laika gaitā daudz dažādu materiālu, tika izmantots kā valūta, ko kāds tika uzskatīts vērtīgs tajā laikā brauc. Senajā Romā monētu tika izmantots, bet militārie vīrieši bieži vien izmaksā sāli, vielu grūti iegūt, tāpēc ļoti vērtīgu. Papīra nauda tika ieviesta Ķīnā 11. Gadsimtā, un izplatījās uz Eiropu caur tirdzniecību un apmaiņu. Tātad arī bankas attīstījusies ar laiku, ieviešot parādzīmes un metāla naudas, bieži virzienā valdībām, kuras izmanto, lai monopolizēt un kontrolēt bagātību. Tomēr tas atrisināta būtiska problēma laika; Kā pārvietot lielus bagātības nepiesaistot zemisks rakstzīmes. Līdz vidum septiņpadsmitā gadsimta Eiropas bankas bija sākuši izsniedz banknotes, kas bija apritē tāpat kā mūsdienu valdībām. Tās tika nodrošināti ar reālu depozītu dārgmetālu bankām, ka piezīmes varēja izpirkt. Tas noved pie izplatībā banku un tās iespējamo kontroli, ko veic valstu valdībām.

Banku sistēmas piedzīvoja masveida izmaiņas balstīta pēc I pasaules kara, pārāk daudz, lai aprakstītu šeit ar jebkuru tiesu. Pietiek pateikt, kā Eiropā sabruka, tā bija tā centrālo banku sistēmas. Kamēr bankas bija pārtapusi elites grupā, tas izraisa šīs pilnvaras uzkrāt vēl vairāk. 20. Gadsimta bankām un valdībām, tagad drukāšanas vairāk naudas, nekā tie varētu atpakaļ ar reālām precēm laikā pārtrauca praksi izveidot monētas ar vērtīgiem metāliem un aizgāja Gold Standard pilnībā, nozīmē banknotes bijušas vairs atceļami. Tikmēr, izņemot pieaugums pēc II pasaules kara, konsolidācija bagātības ir notikusi un steidzīgi, ar rūpnieciskās revolūcijas brauc sākās deviņpadsmitajā gadsimtā.

Tā rezultātā pasaules finanšu krīzi mēs saskaramies šodien. Valūta ir veikta strauju inflāciju un devalvāciju kā valdības drukāt naudu, cik nepieciešams, vairs nav nepieciešams, lai atpakaļ to ar reāliem aktīviem. Valūtu pati ir kļuvusi arvien vairāk koncentrējas rokās elite maz, top 1%, kas turpina palielināt savus ienākumus, bet pārējā pasaulē tiek likts uz nabadzībā. Šajā spēlē caurlaide-the-buks, nozares meklēt jaunus cilvēkus un vietas, lai izmantotu, īstenojot kapitālisms. Tikai barības problēma, organizācija, kas atbildīga par monetāro politiku, pasaules lielākā ekonomika, Amerikas Savienotajās Valstīs, ir privāta organizācija, kas nav pārstāvētas vai cilvēkiem, kur norisinās cronyism, līdzdarbojušās krāpšanā Wall Street izvēlējies. Banku ir kļuvis bēdīgi slavens ar savu nikns krāpšanas mēģinājumi Fleece savu klientūru, un fakts, ka neviens apsūdz par kādu no saviem noziegumiem. Par padziļinātu analīzi par pēdējo trīs simti gadu valūtā, Parīzes ekonomikas profesors Thomas Piketty ir uzrakstījis pilnīgu grāmatu nosaukumu kapitāls divdesmit pirmajā gadsimtā.

Stage ir noteikts par pārmaiņām - Bitcoin ir Born

Lai arī daudzas lietas ir mainījušās sabiedrības Advent interneta, ir neapšaubāmi visvairāk potenciāls visiem laikiem mainīt ainavu cilvēka vēsturē. Ikviens internetā ir tāda pati balss, neatkarīgi no klases, pārliecības, tautības vai atrašanās vietas. Tagad cilvēki pretējā pusē pasaulē var debatēt filozofiju, sadarboties projektos un strādāt kopīga mērķa sasniegšanai. Internets ir pat atzīta cilvēka pamattiesības, ko Apvienoto Nāciju Organizācija - tuvais visu bagātību cilvēku zināšanas rokai, padarot dzīvi labāku. Jo vairāk izmanto, ir radīti ar internetu, tas tika neizbēgami izmantota kā instruments komerciju un tirdzniecību. Valūtu attīstījusies tālāk ar kredītkartēm un tiešsaistes banku paziņojumi - tagad jūsu aktīvi ir tikai skaitlis uz ekrāna, jebkuras saites uz fiziskumu gandrīz pagājusi.

2009. Anonīms attīstītājs nosaukts Satoshi Nakamoto izlaida Bitcoin - pirmo patieso kriptonauda. Pamatā Bitcoin ir izplatīts virsgrāmatā sistēma. Ko tas nozīmē, ka ikviens, kurš vada Bitcoin programmatūru lejupielādē kopiju blockchain, reģistrē visu Bitcoin darījumu jebkad. Tas ir valsts virsgrāmatu, lai ikviens varētu iepazīties ar to, kas tiek nodrošināts ar sarežģītu kriptogrāfijas algoritmu, lai neviens nevar viltus, meli, vai falsificēt darījumus. Ikvienam visā pasaulē ir tāda pati precīzu kopiju blockchain. Enabled ar internetu, tas virsgrāmatā sistēma ļauj lietotājiem sūtīt bitcoins viens otram, gandrīz uzreiz, ar maz bez komisijas maksas. Veicina piedāvājuma un pieprasījuma, Bitcoins ir nākamais ieguve naudas - nav nodrošināti ar fiziskiem produktiem, tie ir tikai vērts to, ko kāds būs jāmaksā par tiem. Šis revolucionārais gabals programmatūra, nozīmē, ka smaka, ka lielas iestādes ir uz valūtas var iedalīt. Vairs nav tas maksā 80 $, lai nosūtītu $ 200 no ASV uz Urugvaju. Vairāk nav ietur pārmērīgās maksas par valūtas apmaiņu. Jūs varat maksāt Kanādā par precēm no Dienvidāfrikas ar bitcoins, un neviens apmaiņa ir nepieciešama. Uzņēmumiem, kas pieņem Bitcoin vairs nav jāmaksā par 3-5%, ka kredītkaršu uzņēmumiem iekasēt maksu. Valdība fiat var mainīt un izdrukāt kad izdevējiestāde pieņem lēmumu, bet neviens nevar mainīt Bitcoin ja visi lietotāji piekrīt tam. Bitcoin ir darīts valūtu, ko internets ir veikts runu.

Bitcoin veiksmīgās un pieņemšana ir radījusi arī nepieciešamību tās attīstību. Bitcoin notiek diezgan lēni darījumi apstiprināt - vidēji 10 minūtes katru apstiprinājumu, vai stundu par ieteicamo 6! Kā vidēja tirdzniecības un darījumu, tas rada problēmas - viena negribētu gaidīt 60 minūtes pārtikas preču, lai iegādāties jūsu preces! Turklāt metode, kurā tiek radīti bitcoins arī ir krasi mainījusies; Sākotnēji tas bija minedby nelielu skaitu lietotāju ar sava datora centrālo procesoru, bet kā vērtību Bitcoin palielinājusies, cilvēki atrada labākus veidus, kā tos ražo. Šī tehnoloģiskā bruņošanās sacensību, ir radījis situāciju, kad tikai bagātākie cilvēki var iegūt no vadošajiem Bitcoin ogļrači un masveida saimniecības no tiem ir setup, lai gūtu naudu. Interesanti, ka sacensības kalnrūpniecības jaudas ir arī izved potenciālo plaisāt Bitcoin; Ja kalnraču vai grupu kalnrači var iegūt 51% no tīkla hashrate vai kopējo skaitļošanas jaudu, viņi var rakstīt blockchain pēc saviem ieskatiem, iespējams, zog monētas vai noliegt citu personu darījumiem. Visbeidzot, tā kā Bitcoin ir pieaudzis tik dramatiski vērtības, un ir ierobežots piegādi 21 miljonus monētu jebkad, tas vairs nav iespējams, kā līdzekli, lai tirdzniecību uz lielu daļu no pasaules. Aptuveni 80% no pasaules iedzīvotāju iztiek ar mazāk nekā $ 10USD dienā, kas pašlaik ir līdzvērtīgs 0.015BTC, veicot darījumus honorārs 0.002BTC nozīmīgu daļu.

Ievadiet Myriadcoin

Myriadcoin cenšas atrisināt dažus jautājumus atrasti Bitcoin vienlaikus paplašinot un uzlabojot par attiecīgo tehnoloģiju.

Koncentrējieties uz novatorisku tehnoloģiju

Myriadcoin bija pirmā, lai izmantotu multi-algoritma blockchain - piecus atsevišķus algoritmus, kas darbojas vienlaicīgi, nevis pieķēdēts kopā tāpat kā citi monētām. Šis unikālais, tālredzīga dizains liecina par dizaina filozofijas Myriadcoin; Izveidot tehnoloģiju lietojumprogrammas, kas tikai ir iedomājies un veidot tos noderīgus rīkus, kas var palīdzēt ikvienam. Daudzi monētas paziņot jaunas funkcijas, lai lēkt uz hype bandwagon, vai kā Bitcoin ir piesardzīgs, pievienojot jaunas funkcijas, bet Myriad turpina pētīt jaunas iespējas un īstenot lietas, kas nekad nav izdarīts pirms tam. Neskaitāmas bija trešais monētu izveidot electrum maku, otro monētu paziņot SMS maku, bet patlaban izstrādā krāsainu monētu milzīgā mērogā, kā arī sidechain un metalayer tehnoloģijām. Mūsu Multi-algoritms Apvienots Mining Baseins būs pirmais šāda veida, kas ir daļa no mūsu lielākā aicinot apvienoto ieguves uz Myriadcoin blockchain. Mūsu īpaši blockchain dizains ir lieliski piemērots gan esošās monētas dakša uz, kā arī jaunas monētas uzsākta no. Vairākas monētas, iedvesmojoties Myriadcoin, jau seko mūsu dizaina vadību. Turklāt ir vairāki projekti procesā, ko mēs atsakās apspriest, līdz tie tiek rūpīgi izpētītas un pārbaudītas.

Fast Darījumi

Myriadcoin pieci algoritmi katrs ņem vidēji 2,5 minūtes, lai atrastu bloku, kas nozīmē, ka jūs parasti tikai jāgaida 30 sekundes, lai apstiprinātu. Tā rezultātā, Myriadcoin ir vieglāk lietojams kā Point of Service valūtas nekā Bitcoin, kas ņem 20X ilgāk, kā arī daudzās citās cryptocurrencies. Sakarā ar vairāku algoritmu pieeju, ātri bloķēt laiki nav negatīvi ietekmēt kalnračiem, piemēram, dažas monētas, kas ir viens algoritms Proof darbu.

Global Vision un Reach

Jūs varat maksāt par precēm starptautiski, samaksāt savu draugu atpakaļ vakardienas cilni, vai arī sūtīt savu ģimenes naudu visā pasaulē pēc 30 sekundēm. Myriadcoin ļauj nosūtīt naudu par mazāk nekā 1 / 5th no ASV procentiem, ievērojami mazāk nekā izmaksas par Bitcoin darījumu. Lai gan atšķirība var likties mazs, tagad, par lielu daļu no pasaulē dzīvo uz dažiem USD dienā maksa par Bitcoin var veikt lielu daļu no jūsu ienākumiem. Myriadcoin cenšas būt monētu ikvienam, vēršoties cilvēkiem tas var palīdzēt visvairāk: Cilvēki bez piekļuves bankām vai kuriem ir tik gaistošs valdības fiat ka parasto valūtu ir sliktāka, nekā nekas. Mēs cenšamies panākt, lai šīm valstīm konkrētāk, izmantojot SMS maki uz uzsist phones, viegli pieejamiem un plaši izmantotas, krāsainu monētu projektiem un nekustamā lietošanas lietojumprogrammas.

Fair Distribution

Myriadcoin nav iepriekš raktuves vai IPO, un bija samērā uzsākta. Vissvarīgākais, Myriadcoin izmanto ilgu ieguves periodu, ņemot aptuveni 10 gadus, lai iegūtu visas monētas, kas tiks mīnētas. Lai gan tas ir ievērojami īsāks nekā Bitcoin, tas ir ievērojami garāks, nekā daudzas citas monētas tiek uzsākta jau šodien. Šīs citas monētas izmanto ļoti īsu periodu kalnrūpniecības, 1-4 nedēļām parasti, ja viņi ir kādas ieguves periods vispār, tad kļūst apliecinājums staba. Lai gan tas ir ļoti ienesīgs, lai cilvēkiem, kas sākotnēji iegūst vai radītas monētu, ikviens interesē monētas vēlāk ir jāmaksā arvien lielāku summu, lai iegūtu kādu. Tas rada lielu daļu no monētām jākonsolidē rokās ir ļoti maz, kas ir viens no pašiem lietas mēģina izvairīties decentralizētas valūtā.

Uzlabota drošība

Myriadcoin unikālā vairāku algoritmu pieeja nozīmē, ka tas ir papildus izturība pret 51% attacksthat var apdraudēt citu monētas tīkli. Lai veiktu līdzīgu uzbrukumu Myriadcoin prasītu ievērojamu daudzumu aparatūras dažāda veida, organizēti visās piecās algoritmiem. Bez tam, pārmaiņus raksturs algoritmu, kas rada blockchain nozīmē, ka statistiskā iespēja šādu uzbrukumu ir ļoti zems, pieprasot tuvāk secībā 81%.

Miner Friendly

Jo Myriadcoin izmanto piecus atsevišķus algoritmus, nav algoritms ir apbalvoti ar vairāk nekā 20% no monētām izveidoti. Tā kā katrs algoritms ir atšķirīgs, atšķirīga aparatūra var specializēties katram algoritmam. Pašlaik Myriadcoin atbalsta SHA256, Scrypt, kāsis, Groestl un qubit. Sakarā ar iekļaušanu SHA256 (algoritms Bitcoin izmanto) un Scrypt, ASICs (specializējies ieguves datortehnikas) var tikt izmantoti, lai mine Myriadcoin tajā pašā laikā, ka jūsu vidējais spēlētājs var izmantot savu GPU mine par šķetere vai Groestl un CPU kalnračiem var izmantot qubit. Tas viss iekļauts pieeja nozīmē to, ka "ASIC pretestība" ir pilnīgi nevajadzīga Myriadcoin. Tā vietā mēs iesakām ikvienam, un ikviens izmantot jebkādas esošo aparatūru viņiem ir raktuves. Tas nozīmē, ka cilvēki, kuriem nav piekļuves dārgu aparatūru joprojām raktuves tikpat viegli kā cilvēki tērē desmitiem tūkstošu dolāru. Kad kopā ar garo ieguves periodā, Myriadcoin izceļas kā monētu, kas būs diezgan izplatīts un viegli mīnu spēj, lai gados.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!