Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Kaut NXT kodols programmatūru, turpina attīstīties un iekļaut jaunas funkcijas, uzņēmīgs kodētāji veidojam funkcijas un rīkus, kas sviras esošo funkcionalitāti. Viens no visvairāk aizraujošu no tiem ir Multigateway pakalpojums (vai MGW): automatizēta sistēma, kas ļauj automātiski pārsūtīt citas cryptocurrencies uz NXT blockchain, kur viņi var pārdot par NXT ir pilnībā decentralizēta aktīvu apmaiņu.

Vairāki cryptocurrencies - NXT, Mastercoin, un darījuma partneri, piemēram, - ir izveidota decentralizētu aktīvu apmaiņu to platformās. Šie apmaiņa ļauj lietotājiem izsniegt aktīvus, ko var tirgot uz neuzticams, pilnībā decentralizētas sistēmas. Funkcionalitāte ir aizraujoša, bet katrs īstenošana saskaras tā pati pamata problēma: lietotāji sistēmu ir jāuzticas, ka aktīvi viņi tirgojas ir balstīti uz kaut ko reālu, jo nav iespējams pierādīt, ka persona, kas izdod "Bitcoin" uz otru kriptonauda s tirdzniecības sistēma patiesībā ir šī Bitcoin. NXT Multigateway atrisina šo problēmu eleganti.

NXT Multigateway radīja nxtforum.org s jl777 (pazīstams arī kā James), ar grafisko lietotāja saskarni, ko rada longzai. Trīs drošas, neatkarīgi kontrolēti serveri ir radīti katrai valūtai, kas tiks tirgotas NXT aktīvu apmaiņu. Lai monētu jāizsniedz kā aktīvu NXT blockchain, monētas ir jānogulda uz unikālu adresi, kas tiek ģenerēts no sistēmas. Noguldījumi uz šo adresi tiek pārbaudīta, izmantojot multi-paraksta darījumus, un tiek izdots NXT Asset biržas tikai tad, kad divi no trim serveriem vienojas, ka monētas ir īsta. Atsaukšana tiek apstrādāti, izmantojot to pašu mehānismu, un katra darbība tiek apstrādāti ar NXT darījuma izmaksas NXT zemo maksu par darījumiem. Lūk, kā tas darbojas, izmantojot Bitcoin kā piemērs:

  1. Ieiet MGW saskarni ietvaros NXT klientu, un radīt unikālu Bitcoin depozīta adresi.
  2. Izmantojot savu iecienītāko Bitcoin maku, nosūtiet bitcoins jūsu depozītu adresi
  3. Pēc tam, kad darījums tiek apstiprināts ar Bitcoin blockchain un pārbaudīta, divi no trim vārtejas serveri, jūsu Bitcoins tiks izsniegts un pievienot savam kontam kā "mgwBTC" aktīvus
  4. Izmantojiet NXT Asset Exchange izvietot pirkt un pārdot pasūtījumus ar jūsu bitcoins, vai nodot tos uz citām NXT kontiem.
  5. Ja vēlaties atsaukt savu Bitcoins, vienkārši norādiet galamērķi Bitcoin adresei "izņemšanu" sadaļā MGW saskarni, un gaidīt darījums jāapstiprina.

Nevienā brīdī šī procesa laikā ir jūsu monētas pakļauti jebkuram cilvēkam vai centralizētu serveri. Pirmo reizi kriptonauda vēsturē NXT kopiena ir radījusi gandrīz-neuzticams metodi pārvietojas cryptocurrencies no viena blockchain uz otru tā, ka tos var izmantot un tirgot pilnībā decentralizētu platformu. Tas ļauj saglabāt pilnīgu kontroli pār savu Bitcoin vai Litecoin, un tas novērš iespēju, ka tie tiks zaudēti sabrukuma centralizētu apmaiņas vai hakeru uzbrukumu.

Galvenais MGW pakalpojums pašlaik atbalsta Bitcoin un Litecoin, bet jaunā "universālā multigateway" programmatūra ļauj jums izveidot savu MGW pakalpojumu jebkurā citā kriptonauda kas atbalsta multisignature darījumus. Viss, kas jums jādara, ir izveidot trīs drošas, neatkarīgi, kontrolētas serverus, lai atbalstītu savu vārteja.

NXT s Multigateway pakalpojums tagad dzīvo, un NXT lietotāji var tirgoties Bitcoin un Litecoin uz NXT Aktīvu Exchange pēc pēc instalēšanas norādījumus šajā forumā pavedienu. Ja jūs esat pavisam jauns, lai NXT un ir nepieciešams dažas monētas, lai palīdzētu segt maksu par radot adresi un kļūst izveidota, post šeit, lai iegūtu dažas bezmaksas monētas, lai sāktu ar.

NXT Multigateway veido vienu daļu no lielāka NxtServices platformbeing būvējuši jl777. Šī platforma veido pamatu vairākām pievienotās vērtības NXT pakalpojumus, ieskaitot šifrētu reāllaika tērzēšana, automātiskās dividenžu aprēķina un izmaksas par NXT aktīviem, monētu privātuma pakalpojumiem un daudz ko citu. Palieciet noregulē jauni funkcijas ir atbrīvota!

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

Bitcoin pret USD pret zeltu - tāpēc Bitcoin uzvar

Post Dogecoin

Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin T-krekli un aksesuāri