Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Sveiki visiem,

Es gribēju, lai nodrošinātu to, ka mums ir vismaz viens amats šodienai, pat tad, ja mēs, šķiet, ir citādi kluss šodien. Mūsu normāla komanda rakstnieku bija sasietas strādā pie dažādiem projektiem, pārējie grupas locekļi tika strādājam virzot uz priekšu, un es beidzās nodarbojas ar daudz lielāku par "biznesa" pusē, vietā, nekā man gribētos. Tomēr vajadzētu būt izmaksa tas galu galā! Te ir ko skatīties vairāk nekā nedēļas nogalē:

Racionalizācija Digital Valūtu "Coin pārstāvis" Onboarding process

Mūsu Coin Pārstāvis projecthas bijusi diezgan veiksmīga līdz šim, un mēs gatavojamies ņemt to uz nākamo līmeni. Mēs bieži čivināt par ITTO mūsu sekotājiem, vai pastu uz dažādiem digitālo valūtas subreddits, un, kas ir strādājis par izmēģinājuma posmu. Šī metode ir radījusi dažas iespaidīgs pārstāvjiem un interesantu rakstzīmes. Daži no tiem ir no labi zināmiem digitālo valūtu, un citi no nezināmiem nišas (sk Tacocoin)!

Nedēļas nogalē mēs atbrīvojot vairāk acīmredzama procesu dalībniekiem digitālo valūtas kopienām kļūt Monētu pārstāvji, un nodrošina labāku redzamību visiem lietotājiem par pašu projektu. Tas arī to, ko nozīmē būt "Monētu pārstāvi", un kāpēc vairāk kopienām būtu jāiegulda vismaz vienu locekli, lai pārstāvētu savu coincommunity. Tomēr līdz tam, justies brīvi, lai pārbaudītu dažus pēdējos rakstus no Potcoin, Myriadcoin, Litecoin, Darkcoin, Vertcoin, NXT un Monerocommunities!

Coin īss Weekly Atgādinājums, Pieskaroties Visu Bitcoin un Digital Valūtas Ziņas no iepriekšējā nedēļā

Kristi, kurš daudziem no jums ir mijiedarbojās ar, izmantojot mūsu Twitter kontā, ir tweeting īsu Atgādinājums monētas īsu rakstos par pēdējo pāris nedēļu laikā. Es domāju, ka ir fantastiska ideja, un vēlētos, lai ņemt to soli tālāk. Mēs sāksim publicēt iknedēļas Atgādinājums rakstu, kas būs ne tikai Rezumējot notikumus, kas mums ir rakstīts par, bet ietver daudzas citas attiecīgās stāstus, kas saistīti ar Bitcoinor citus digitālos valūtām.

Ceram redzēt, ka publicēto dažkārt rīt, vai pēc svētdien vēlākais. Nākotnē, mēs cenšamies noteikt konkrētu nedēļas dienu, uz kura atbrīvot šos apskatus.

Coin īss Jaunākās Podcast un šorti, no Evan un Šonu

Evanand Sean

Divi no mūsu pastāvīgo autoru, ir publicējot podcast par diezgan kādu laiku tagad. Viņi ir saņēmuši lielu atgriezenisko saiti, un mūsu YouTube channelis sāk uzņemt tvaiku (īpaši pēc intervijas ar Ēriks Voorhees). Viņu jaunākais darbs ir pieejama rīt. Arī nākamo nedēļu laikā mēs atbrīvojot virkni papildu intervijas, kas tagad ir oficiāli plānots, un būtu ierakstīti drīz.

Digital Valūtu portfelis, kas jums ar Clay

Lai gan lielākā daļa no jums, iespējams, ir ne jausmas, kas Māla ir (un viņš, šķiet, piemēram, tas, ka veidā), es esmu gatavojas ārā viņam tagad. Viņš ir mans līdzdibinātājs, un tā ir attīstība puse monētu Brief. Viņš ir strādājis ar daudziem aizraujošiem rīkiem diezgan kādu laiku tagad, un ir viens no visvairāk noderīga ir gandrīz pabeigts. Neiedziļinoties pārāk detalizēti, mūsu Coin Portfolio būs daudz vieglāk, lai saglabātu cilnēm uz visiem jūsu dažādu digitālo valūtās, un to kopējā vērtība, bez nepieciešamības, lai uzticēties mums, vai jebkuras citas trešās puses, ar saviem personas datiem, vai paši monētas.

Digitālā Valūtu Konkursi un giveaways!

Mēs esam plānojuši par hostingu vairāk konkursus uz ilgu laiku, jo mūsu oriģināls sauklis contestwent ļoti labi. Lai gan mēs nevaram oficiāli sākt konkursu vai giveaway nedēļas nogalē, gaida paziņojumu par to, kas būs nākamais konkurss vai giveaway, un to, kā pievienoties!

Bitcoin un ciparu Valūtu jaunumi

Protams, tas joprojām ir mūsu galvenais mērķis, un kopā ar citiem notikumiem, paziņojumiem un jauninājumiem šeit ziņots, sagaidīt daudz no mūsu parastajiem ziņojumiem, analīzi, vērtējumus un atzinumus popping up. Atkal, mēs atvainojamies par trūkumu tajā jau šodien. Perfekts busywork, reālajā dzīvē, un citu traucējošos radīt šai leju dienai.

Kā redaktors, un viens no līdzdibinātājiem, es uzņemties pilnu atbildību par to. Es būtu pamanījuši to agrāk brīdī dienas laikā, kad es vēl bija laiks, lai kaut ko darīt par to, un atrada veidu, kā izkļūt vismaz dažus rakstus. Es pārliecinieties būt modriem nākotnē, kā arī izstrādāt sistēmu, lai apstrādātu šāda veida situāciju, ja tā rodas no jauna.

Anyway, es ceru, ka jums visiem ir lieliska nedēļas nogale! Neaizmirstiet pārbaudīt uz mums.

Ļoti cieņu,

Dustin O'Bryant

Co-dibinātājs un redaktors Monētu Īsumā

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

15 labāko Bitcoin karikatūru kolekcija

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

17 Mazie uzņēmumi, kas pieņem bitkoīnus

Post Dogecoin

Monero pārskats

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic