Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Sveiki visiem,

Es zinu, viss ir bijusi lēna, šeit tuvumā pēdējā laikā, bet mēs esam procesā strādā par dažiem ļoti lielas lietas. Esiet gatavi daudz izmaiņu Monētu Brief pār tuvāko nedēļu laikā! Daži no jums, iespējams, ir ievērojuši, daži, ka mēs izmēģinājusi jau, bet tie ir tikai aisberga redzamā daļa. Mēs nodrošināsim mazliet detalizētāk tagad, bet tas ir tālu no visaptveroša saraksta.

Lapas un plūsmas pārprojektēšana

Lai gan mēs esam strādājuši daudzus jaunajām funkcijām, sekcijas, rīkus un lapas diezgan kādu laiku tagad, daudz kas ir zaudēts lielākajai daļai mūsu lietotājiem. Mūsu mājas lapā vai rakstu lapas, nav darīt visu, kas mums ir piedāvāt ļoti skaidri, un tas reizēm var būt grūti atrast tieši to, ko jūs meklējat.

Site Navigation un Jaunais Sidebar

Lai atrisinātu šo problēmu, mēs esam sākuši īstenot un pārbaudīt jaunas navigācijas rīkus. Daži no jums, iespējams, ir pamanījuši oranžo bultiņu augšējā kreisajā stūrī. Uzklikšķinot ka, vai šo saiti, atvērsies uznirstošs sānjoslas ar dažādos veidos navigēt mūsu vietni, tajā skaitā:

  Kalendāra navigācijai Raksti pēc datuma

Šis ir pieprasījums, kas mums bija no dažiem lietotājiem, bet atpakaļ, un tas, šķiet, ir nedaudz populārs līdz šim. Ja vēlaties pārlūkot jaunāko ziņu, tas ir viegls veids, kā to darīt.

Search Bar, lai meklētu jebkuru termiņa par Monētu Īsumā

Jā tā ir taisnība. Mēs nesniedza meklēšanas joslu pirms tagad. Mēs cerējām, lai padarītu navigāciju viegli pietiekami, ka tas būtu nepieciešams, bet kā vietne turpina augt, ir kļuvis skaidrs, ka nav uzticama. Ja jūs vēlaties meklēt kādu konkrētu termiņu par Coin Brief, meklēšanas bārs ir vieta, kur jums jāiet.

A "pilnu" sitemap Monētu Īsumā

Es saku "pilns", jo tas nav tieši uzskaitīt visas mūsu monētu lapas, jo tie jucekli lapu, bet tas nodrošina saiti uz šo sarakstu. Arī lapas, kas vēl nav gatavi publiski, vai arī pieprasa, lai lietotājs tiktu parakstīts, lai izmantotu tos, kas nav iekļautas. Tomēr papildus tam, jums vajadzētu atrast katru lapu, kategoriju, un raksts ir pieejams par monētu Brief.

Satura monētu Īsumā pantu

Šī sānjosla ir arī satura rādītājs kurš raksts šobrīd skatāties.

Šī jaunā sānjoslas nav perfekta vēl, un mēs joprojām strādājam pie dažām citām funkcijām, kas tiks pievienots to, kā arī izmēģinājusi dažādas krāsu shēmas, fontu izmēru, stilu, un vairāk. Lūdzu, jūtieties brīvi atstāt mums komentāru apakšā, vai rakstiet mums uz [email protected], ja jums ir ieteikums.

Site pārprojektēšana un Beyond

Mums ir plāni, lai nodrošinātu pilnībā mainīt to struktūru monētu Brief, bet tādā veidā, ka vajadzētu justies pazīstami lietotājiem, kas izvēlas izmantot mūsu pašreiz pieejamos rīkus un informāciju, bet racionalizēt veidu, kādā jaunie un esošie lietotāji līdzīgi piekļūt mūsu saturu. Šobrīd mēs nevaram sniegt pārāk daudz detaļu par to, bet tas būs liels uzlabojums, kad tas ir pabeigts!

Coin Portfolio (BETA) un Papildu Personalizētas rīki

Tas tika minēts reiz iepriekš, bet mūsu Coin PortfolioBeta ir sākusies. Tai var piekļūt, izmantojot uznirstošs Sidebar vai nolaižamā konta izvēlnes augšējā labajā stūrī.

Kā Monētu Portfolio darbi

Mūsu Coin Portfolio ļauj manuāli pievienotu publisko atslēgu un kopējo summu savā dažādu maki, un portfelis būs sekot indivīda, un kopējās vērtības ziņā BTC un USD. Šobrīd šis process joprojām paredz, ka jums manuāli atjaunināt jebkuras izmaiņas summu monētas, kas jums ir jebkurā maku. Tomēr tuvākajā nākotnē, tas tiks mainīts, lai nodrošinātu automātisko atjaunināšanu, lai kabatas, ka vēlaties mums izsekot.

Diemžēl tas ne vienmēr ir iespējams ar monētām, kas ir tiešsaistes maku vai apmaiņu, jo dominē izmantošanu saldētavu un konsolidācijas līdzekļus ar šiem pakalpojumiem. Kad automātiskā atjaunināšana ir pieejama mūsu lietotājiem tiks dota iespēja izvēlēties automātisko vai rokasgrāmatu par katru ievadīto maku, tādējādi nodrošinot maksimālu lietojamību.

Kas ir tālāk?

Monēta Portfolio vēl tā agrīnajā stadijā. Šajā Pašreizējā brīdī tas var būt neticami noderīgi katram lietotājam, it īpaši, ja jūs izmantojat tikai dažas cryptocurrencies (vai tikai vienu).

Tomēr tas ir tikai pirmais solis daudz lielāku paketi instrumentus, kas tiks pielāgota katram lietotājam, kas izvēlas izmantot mūsu pakalpojumus. Mēs vēlamies nodrošināt mūsu lietotājus ar veidu, kā patiesi izrakt lejup savās finansēm, un nekavējoties informē par jebkādām izmaiņām, kas notiek. Mums ir daudz ideju, kā to paveikt, un jau strādā par dažiem no tiem, bet kā es teicu, Coin Īss tika izveidota, lai brauc ar sabiedrību, un uzplaukst crowdsourcing. Ja ir kādi instrumenti, kas jūs vēlētos redzēt, atsauksmes jūs vēlētos, lai dotu mums, vai vispārīgi ieteikumi, lūdzu, nevilcinieties un dariet mums zināt!

Coin pārstāvji un disribūcija saturs

Mūsu Coin pārstāvis programma ir bijusi veiksmīga līdz šim, un tā rezultātā dažiem ļoti motivētus locekļiem dažādu digitāla valūtas kopienām kāpj uz priekšu, lai pārstāvētu savu kopienu un valūtu. Mēs turpināsim virzīties uz priekšu ar šo programmu, un turpināt racionalizēt Onboarding procesu indivīdiem, kas ir ieinteresēti pievienoties.

Tomēr Coin pārstāvis programma ir tikai viena daļa no mūsu apņemšanos nodrošināt piekļuvi ar sabiedrības sniegtās augstas kvalitātes informāciju, lai sabiedrībai. Skatīties jaunu paziņojumu, ka tuvākajā nākotnē par sistēmu, kas būs mazāk mūsu kontrolē, un padarīt to jautri, iesaistoties, un varbūt pat izdevīgi, personām, kas vēlas, lai palīdzētu citiem.

Darba iespējas

Ir "Jobs" saite mūsu kājenes jau, bet šobrīd mums ir kāda īpaša īstermiņa un potenciāli ilgtermiņā, ir nepieciešams. Ja tas attiecas uz jums, un jūs esat ieinteresēti strādāt ar mums, lūdzu, sazinieties ar monētas Briefvia jebkuru uzskaitītas metodi.

Site Development / Dizains

Clay dara lielisku darbu ar mūsu attīstību, taču mēs labprāt sniegt viņam mazliet palīdzības. Redizains šobrīd tiek veikta prasīs daudz darba, un, ja jums ir pieredze ar HTML, PHP, CSS, UI / UX, grafiskais dizains, vai citiem saistītiem prasmēm, un vēlētos, lai palīdzētu, lūdzu, dodiet mums zināt.

Rakstnieku / Autori

Coin Brief ir komanda rakstnieku, kas rada lielu saturu, un ir ļoti prasmīgi, ko viņi dara. Taču mēs vienmēr meklē jaunus, kvalitatīvus autori strādāt ar mums. Ja jums ir pieredze šajā jomā, un vēlētos strādāt ar mums, lūdzu, nosūtiet mums piemēru par savu iepriekšējo darbu, kā arī jebkurus unikālās prasmes, izglītība vai zināšanas jums piemīt, un aplēsi par to, cik bieži jūs varat rakstīt. Ja jums nav piemērus iepriekšējas darba, lūdzu, rakstiet 600+ vārdu paraugu rakstu pārskatīšanai.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin starta

Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

10 Mazas vai attālinātas vietas, kurās ir iekļauts Bitcoin

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes