SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

UPDATE 08/18/15

Coin Fire sākotnējo pārskatu par SEC izmeklēšana ir publiski apstiprināja ar SEC izdodot publisku paziņojumu, apstiprinot aktīvs tiek veikta izmeklēšana.

Kā daļu no savas izmeklēšanas darbinieki SEC Bostonas reģionālā biroja pasniedz Garza ar tiesas pavēsti nepieciešama viņa liecība 2015. Gada jūlijā Pēc vienošanās ar vairākiem pagarinājumiem viņa liecība dienas, Garza parādījās Komisijas birojos gada augustā 12, 2015, bet atteicās sniegt jebkādu materiālo liecību. SEC pieteikums meklēja pasūtījumu no federālā rajona tiesas pārliecinošu Garsa sniegt liecību, atbildot uz tiesas pavēsti. Tiesa apstiprināja rīkojumu piešķir SEC pieteikumu gada 17. Augustā, 2015. - SEC paziņojumu

Mr Garza brālis Carlos galvenais loceklis kompānijas "pārdošanas komanda" bija subpoenaed SEC un nebija sadarbības ar aģentūru. Pilna informācija var lasīt CoinDeskor caur SEC.gov mājas lapā.

Coin Uguns varēja tikai apstiprināt, ka "aktīvs" izmeklēšanu GAW biedrība, Josh Garza Paybase, Paycoin, un vairāki citi "darbības vārdus" par Mr. Garsa ir uzsākts ar ASV Vērtspapīru un biržu komisija.

Coin Uguns ir ieguvis vairāk nekā 1000 lappuses izmeklēšanas lietas no apstiprinātā komisijas darbinieka, kas ir arī bombshell projektu iespējamo izpildi tiesvedības rīcību pret uzņēmumu. Norādītās uz Coin Fire redaktoriem dokumenti satur vairākus simtus atsauces uz dzēsto foruma ziņojumi par uzņēmuma īpašumā, un darbināmas Hashtalk forumi, e-pastus no potenciālajiem upuriem vērtspapīru krāpšanu, ziņas no dažādām mājas lapām, daudzi sociālo mediju piedāvājumi, aizzīmogotā pavēste pieprasot IP, kas saistīti ar konkrētām kontos pazīstamā vietā, kur Garza un potenciālie zeķu lelles ir darbojušies, un vairāki storyboards no videoklipiem, kurus augšupielādējis embattled uzņēmums, kas īstenošanas advokāti ir norādot ir daudz apstiprinājumu no potenciālā netaisnības.

Sniegtos monētu Fire dokumenti ir izejvielas izmeklēšanas piezīmes tiek izmantoti, lai izlemtu, vai izpildes prasība pret kompānijas notiks. Daudzi no vienumiem izmeklēšanas jaka ir ārpus standarta jomas SEC izmeklēšanu.

Komisija ir birojs valdības veltīta finanšu krāpšanu vai finanšu noziegumiem, pretstatā patērētāju krāpšanu. Kamēr dokumenti satur apsūdzības pret uzņēmumu no patērētājiem par neatļautu vai citu iespējamu krāpšanu, vienīgās sekcijas izceltas vai atsauce citās vietās dokumenta ir sadaļas, kas satur specifiku par upuri nelegālo vērtspapīriem.

Viens no stūrakmeņiem izmeklēšanas un izpildes projekts darbība ir saistīta ar trim paziņojumiem Mr Garza veikti internetā, ka Komisija uzskata, kvalificēts Mr Garza pārdošanas apjomus kā nelikumīgas vērtspapīru piedāvājumu. Ieviešanas advokātu pavadīja vairākas nedēļas apkopot datus, kas Mr Garza izvirzījusi vairākus pasākumus, lai "krūmāji" no interneta.

Pirmais galvenais apgalvojums, ka mūsu redakcijas komanda ir redzējis uzsvērts šajos dokumentos ir paziņojums no Mr Garsa augustā 2014. Mr Garsa norādīja, ka daļa no peļņas par ZenPool nāca no "dienas tirdzniecības." Tas, ka viņš norādīja, ka no dienas tirdzniecības radīja situāciju, kas saskaņā ar dažādiem vērtspapīru likumiem, padara to drošību. Šis ir pirmais stūrakmens, ka SEC plāno, izmantojot ar potenciālo īstenošanas darbības.

Monētu Uguns nespēj sniegt citus divus paziņojumus šajā laikā, jo, iespējams, neapdraudot notiekošās izmeklēšanas drošību; Tomēr abi izteikumi Mr Garsa ir lielas daļas izmeklēšanu.

Komisija arī sīki aprakstīts laika līnijas stilu grāmatvedības notikumus darbojas līdz pat vairāk nesenajiem notikumiem, piemēram, neizdevās "grīdu" no paziņojumiem, ko Mr Garsa, bet vēlāk rediģēts uz Hashtalk vietas un citas kriptonauda ziņu portālos.

Izpildes advokātu par Komisijas arī sagatavojusi ziņojumus par nākotnē iespējamo tiesvedību, norādot,

"[.] Tā ir mūsu pārliecība, ka Mr Garza ir sistemātiski ar palīdzību saviem darbiniekiem, un" pārraudzības komanda "ir likvidēt lielu daļu potenciālo pierādījumus no viņa mājas lapas un izmantojot pakalpojumus advokātu izmanto, lai iebiedētu citas vietnes, lai novērstu potenciālu pierādījumus no valsts reģistra. "

Jaka ir vairāk nekā vienkārši pierādījumus potenciālo grēks, ko uzņēmums. Tas arī ir plaša tiesas dokumentu projektus, kas vēlāk varētu tikt iesniegtas pret uzņēmuma un uzņēmuma principiem.

Viens dokuments ir informācija par Cantor Fitzgerald s Stuart Fraser un viņa iesaistīšanos ar notiekošajā sāga. Dokuments apliecina, ka Mr Fraser ir iesaistīts kā investors (paziņojumu, kas Coin Uguns un daudzām citām vietām, nav izdevies pārbaudīt, līdz brīdim, kad šajā dokumentā), un parāda, ka daži nevēlama SEC uzmanība varētu būt nāk savu ceļu, kā arī.

Komisija jaka ir arī plaši pierādījumi arhivētai upuru internetā un ir dokumentu projektus meklē pavēstes nākotnē pieprasot kopijas attiecīgo informāciju, ko patērētāji un cietušajiem sniegto sertificēt tos iespējamā nākotnes tiesu lietošanai.

Pārējās sadaļas izmeklēšanas jaka ir būtiski par jaunākajiem notikumiem ar uzsākšanu tirdzniecības platformu vai ar tirdzniecības platformu iegādi, uz kuriem sabiedrība ļauj klientiem iegādāties, pārdot vai tirgoties Paycoin. Komisija uzskata, ka tiešais tirgus manipulācija ir arī notikusi.

Tā kā mūsu redakcionālo komanda un advokāti ir izsijāti caur lapām jaka, tas ir kļuvis skaidrs, ka Mr Garza s pārvietojas gan noņemt informāciju no interneta un ierobežot citus no kopīgojot informāciju, norāda, ka aģentūra ir kļuvis mudinājusi meklēt tālāk ārpus informāciju.

Coin Uguns strādā cītīgi ar mūsu redakcijas komanda un juridisko komanda, lai izlemtu, kura daļas jaka var kopīgi neapdraudot izmeklēšanu, mūsu avotiem ietvaros SEC vai potenciālajiem trešās personas no iznīcinot papildu pierādījumus. Mums būs dalīties šos dokumentus un informāciju pār tuvāko mēnešu sērijā, kas veltīta šim nebeidzams stāsts, kā mēs varam darīt.

Kamēr SEC vēl failā vai sākt nekādas aktīvas izpildes pasākumus pret Mr. Garsa vai saistīto uzņēmumu, viņi ir sākuši amassing potenciālo pierādījumus par šīm darbībām un meklē papildu informāciju no tiem iedzīvotājiem, kuri uzskata, ka viņiem ir upuris vērtspapīru krāpšanu.

Mūsu avots dalījās šādu informāciju ar mūsu komanda, norādot,

Tie, kas uzskata, ka viņiem ir potenciāls upuris vērtspapīru krāpšanu, nekavējoties jāsazinās ar Vērtspapīru un biržu komisija ar tik daudz attiecīgo informāciju, ko viņi ir. Pareizu mājas to darīt, ir:

Http://www.sec.gov/complaint/tipscomplaint.shtml

Kaut akts panākt izmeklēšanas punktu var aizņemt vairākus mēnešus vai pat potenciāli gadu, jo vairāk informācijas aģentūra ir potenciālo nelikumīgas darbības, jo vairāk resursi var tikt veltīta izmeklēšanai un iespējamo izpildes.

Šis amats un sērija ir rezultāts darba Leo, Maiks un Christina no monētu Fire komandai.

Image Scott S. Sniegta

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam

Post Dogecoin

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Post Dogecoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija