Aiz krāniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Aiz krāniem

Aiz krāniem

Viena lieta, ka es esmu bijis ziņkārīgs par to, ir tas, ko aizkulisēs ar Bitcoin faucetlooks patīk.

Kāda veida izaicinājumiem saskaras ar īpašniekiem un operatoriem, kāpēc viņi to dara, kāda veida stāstiem darīt viņiem pateikt. Tāpēc es esmu intervējot dažādus cilvēkus Bitcoin jaucējkrāns ainas.

Kad es uzsāka šo vietni mans mērķis bija ne tikai sniegt atsauksmes bet nesaskrāpētu nieze rakstīšanai, kas man ir, un trīt savas prasmes un veicinātu manu iespējamo kuģi. Pēc palaišanas vietā devos pār Bitcoin Talk interneta forumu par Bitcoin un nolēma mēģināt izsekot dažiem īpašniekiem un operatoriem Bitcoin krāniem, lai redzētu, vai kāds bija gatavi runāt ar mani.

Man bija pieņemts, tas būtu lēni iet, jo tas ir diezgan jauna vieta, un man nav bijis daudz iespēju dalīties ar to, ir daudz, bet dažu minūšu laikā manu pieprasījumu runāt ar izstrādātājiem jaucējkrānu dažas atbildes sāka nāk.

Man bija insanely satraukti, lai sāktu rakšana stāstīt stāstus un pat, iespējams uzzināt par to, ko vada citi, kuri veidojot šīs vietnes.

Es runāju ar devthedev kas izmantoti, lai darbotos devfaucet kas sasniedza vairāk nekā 2000 lietotājiem, Boelens kuri izmantoti, lai darbinātu Iekšzemes Pineapple jaucējkrāns, kas bija vairāk nekā 14.000 unikālu apmeklējumu, un īpašnieks aiz CoinLearn, lai redzētu, kas tas ir, piemēram, ir otrā pusē no krāns.

Paldies jums visiem puiši, lai, ņemot kādu laiku, lai runāt ar mani.

Kā jūs abi saņemsiet startu cryptocurrencies piemēram Bitcoin?

Devthedev: Es saņēmu savu sākuma, kad draugs iepazīstināja mani kriptonauda.

CoinLearn: Jūs varat zvanīt man otrās paaudzes bitcoiner. Es nokavēju laiva par CPU / GPU ieguves. Kad es pievienojās Bitcoin pasauli, Bitcoin bija tirdzniecība vislielākais, ti 1000+ USD. Tāpat kā lielākā daļa no pārējiem mana laika, es arī saņēmu savu pirmo pāris Satoshis no krāniem, kā ieguves nozīmē būtiskus ieguldījumus tagad.

Boelens: Es esmu bijis iesaistīts Bitcoin sabiedrībā jau vairāk nekā gadu tagad, un es got sākās, kad man bija veicis ieguldījumus BTC un konstatēja, Reddit un bitcointalk. Es tikko ievietojis reizēm, satiku dažus interesantus cilvēkus, un tika iesaistīts lēni.

Kāda bija motivācija uzsākšanai Bitcoin krāns?

Boelens: Mana galvenā motivācija bija, ka tas bija viegli izveidot ar TradeFortress 'skriptu izmantojot inputs.io brīdī (kas izrādījās ne tik viegli, pēc tam, kad man bija jāmaina daudz), kā arī tas tikai likās jautri, tu' ll dalīties bagātību ar citiem, iegūt lapas skatījumi iet manā vietā, kā rezultātā peļņa no reklāmām. Man nekad nav reālu peļņu, es vienkārši vienmēr skrēja pat ar to, kas tika izmaksāta.

CoinLearn: Kaut es pamanīju, ka lielākā daļa no krāniem ir viena lapa CAPTCHA balstītu un nesniedz nekādu pievienoto vērtību lietotājiem vai reklāmdevējiem. Tāpēc es tikai domāju, kāpēc ne kodēt kaut kur cilvēki varētu saņemt kaut ko iemācīties, kā arī nopelnīt. Līdz ideja CoinLearn pārsteidza mani...

Devthedev: Lai dotu atpakaļ sabiedrībā un veicināt izpratni par inovatīvu valūtā.

Kādas bija dažas no problēmām, jūs saskaras vai saskaras darbojas krāns? Vai adblockers jautājums?

Boelens: Ir noteikti ir daži jautājumi / problēmas. Sākumā finansējums bija jautājums, un TradeFortress (skripta īpašnieks) ir arī nepalīdzēja labi. Bija vulnerablity skriptu, kas izraisīja kāds, lai saņemtu API atslēgu un nozagt 0,18 BTC, pēc atjaunošanas, un, ņemot to "fiksētu" ar TF, tāda pati summa tika nozagta, un es zaudēju 0.36 BTC kas bija milzīgs neveiksmi. Viņš arī atteicās atmaksāt to (kas ir sava veida saprotams, jo tā ir mana paša risks). Citādi man nav bijis, ka daudzas problēmas, izņemot slēgšana inputs.io, protams.

Adblockers nebija viens jautājums man, patiesībā. Es ievieto reklāmas divs, izmantoja sponsora sniegto attēlu un pievienot saiti uz to. Es nedomāju, ka AdBlocker konstatēta tiem kā reklāmas. Ja jūs izmantojat kaut ko, piemēram, Google reklāmas piegādāt reklāmas jums, tas, iespējams, ir jautājums.

Devthedev: Viens no lielākajiem izaicinājumiem saskaras bija pastāvīgs hakeru mēģinājumi.

CoinLearn: 1. Mēnešus, bet es biju izstrādājot vietnes ieskaitot logotipu, es zināju CoinLearn.com bija brīva. Tā ieguva rezervēts dienu pirms es mēģināju tiešām pasūtīt tiešsaistē. Tātad, atkal man vajadzēja izlemt, kuru domēna man vajadzēja apmesties uz un mainīt logo un tekstu atbilstoši.

2. Dažu dienu laikā pēc dibināšanas, mēs saskaramies lēkme SQL injekcijas. Tāpēc man nācās noņemt šo vietni un pievienojiet plāksteris, lai apturētu to nākotnē.

3. Es centos, lai būtu CAPTCHA par lietošanas ērtumu. Bet sāka pamanīt backend, ka cilvēki izmanto auto-pilots, nopelnīt monētas. Tagad mums ir CAPTCHA pie beigām mācīties lapā.

4. Sākotnēji neviens nebija ieinteresēts reklāmā uz vietas. Tāpēc man bija jāmaksā no savas kabatas. Tagad, kad mēs esam izjādes augšu Alexa līkni un iegūt tonnas satiksmes, reklāmdevēji ritošo.

Vai Bitcoin jaucējkrāni labs veids, lai sāktu Bitcoin? Vai viņi kalpo kā vārti?

Boelens: Es izmantoti jaucējkrāni dažas reizes, kad es dzirdēju par to 2010.-ish, un tad nedomāju, ka daudz no tā. (Ak, kā es vēlos man nebija formatēts ka HDD). Es domāju, ka tie ir labs ceļš, tas ir lēns veids, kā nopelnīt, bet tas ieviesa jums kā darījumi strādāt, un jums nelielu daudzumu Bitcoin eksperimentēt ar, redzēt, ko visi iespējas ar to ir.

Devthedev: Jā, tas bija mūsu galvenais mērķis, un mēs uzskatām, ka mēs ko jaunu Kripto lietotājiem.

Maika Domas

Kā es runāju ar šiem dažādiem puišiem tas patiešām palīdzēja turpmāk nodrošinātu man, ka jaucējkrāni ir lielisks veids, kā cilvēkiem, kas ir nulle pieredze ar Bitcoin vismaz iegūtu justies par to, kā tas viss darbojas.

Protams, monētu skaits, ko faktiski saņemtu, ir ļoti mazs, bet, ja jums ir tikai meklē slapjš jūsu kājas mazliet, un ir jūsu pirmais darījums nāk uz jūsu maku tie visticamāk ir labs veids, kā iegūt notiek.

Daudz jaucējkrānu ir popping up katru dienu, un mēs darām visu iespējamo, lai tiktu galā ar tiem, un jums godīgi pārskatus.

Ir skaidrs, ka lielākā daļa jaucējkrāni ir tikai pārkāpj pat, un lielākā daļa nekad pat darīt, bet tie nodrošina lielisku servisu.

Katrs no cilvēkiem, es runāju ar šajā daļā sabiedrības bija vairāk nekā gatavi atbildēt uz jautājumiem, es iepazīstināja viņus un bija pilnīgi atklāti un godīgi. Tas ir forši zināt, ka šīs kopienas eksistē!

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

19 Patiesas vietas, kur jūs varat tērēt savus bitikoņus

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

12 awesome Bitcoin numura zīmes

Post Dogecoin

7 Bitcoin pastkartes, ko varat nosūtīt saviem kolēģiem Bitcoiners

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Dogecoin pamati

Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic