Aiz ainas pie BetMoose | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Aiz ainas pie BetMoose

Aiz ainas pie BetMoose

Tāpēc es esmu redzēt daudz sociālo mediju darbību no vietnes BetMooserecently. BetMoose ir pasaulē pirmais sociālās, mākslas bagāti, izplata P2P derības apmaiņu un prognozēšana tirgū. BetMoose ļauj ikvienam izvietot vai izveidot likmes par neko. Ja esat sporta fans, jūs varat atrast likmi par savu mīļāko komandu, sporta vai playoff sezonas un derībās citiem tajā pašā likmi.

Ikviens var izveidot savu nākotnes līgumu vai "derības" zem saviem piedāvātajiem noteikumiem. Uz "Derību periodā", anonīmi un reģistrētie lietotāji izvietot savas likmes uz kurš variants viņi prognozē nāks ārā, lai būtu patiesība. Pie ", Bet termiņš", tad derības apstājas, un gaidīšanas periods sākas, līdz tiek sasniegts rezultāts laiks. Tajā iznākuma laikā uzņēmēja iestata pareizo iznākumu. Šajā brīdī, bettors ir līdz 24 stundas, lai ziņotu par likmi, ja uzņēmēja izvēlējās nepareizu rezultātu.

BetMoose likās ļoti interesanta ideja mani, lai es nolēmu apsēsties ar BetMoose komandu un runāt ar viņiem par produktu, Bitcoin un vairāk. Pēc redzēt to izlikšanai Bitcoin Talk, Reddit un citās vietās es sasniedzis, ar ziņu, lai mēģinātu iegūt mazliet laika no viņiem, kamēr viņi ir aizņemti strādāt prom uz produktu.

Adam CEO pie BetMoose bija priecīgs likt un runāt ar mani vēl par BetMoose.

Adam, kāpēc jūs sākat BetMoose?

Kad es pirmo reizi uzzināju par Bitcoin pagājušajā gadā, es devos uz pētniecības jautrība (kā es esmu pārliecināts, ka lielākā daļa darīt, kad viņi pirmo reizi saņemt satraukti par Bitcoin) par visu no back-end tehnoloģijām, uz izmantošanas gadījumiem, kas nāca no tā. Tas viss bija ļoti jauns, lai man, bet es noteikti redzēju nākotni tajā, tāpēc es nopirku dažas izmēģināt procesu pirmās puses. Kā es uzzināju vairāk par sabiedrību un ikviena projektu, es beidzās nāk pāri BetsofBitco.in (tagad nelaiķis), un iedvesmoja potenciālu anonīma 'reālās dzīves derībām par neko "platformu. Man arī bija neapmierināts, lai gan - tas likās ļoti zemas taustiņu darbībai, kas darbojas ar, iespējams, 1 puisis kaut kur no mājas serveri, bez iespējām, un masveida mērogojamību konstrukcijas nepilnības. Tas ir, kad es nolēmu, ka es gribēju, lai uzlabotu uz šo modeli. Pēc apspriešanās ar manu tuvu draugu, kurš strādā citā palaišanas laikā, mēs saņēmām uz velkošo klāja.

Tātad jums ir veidot komandu un tiešām visu startēšana ap šo ideju. Tas ir lieliski, jums bija minēts, ka jūs vēlētos, lai veidotu kaut ko pielāgojamiem, jūs varat man pastāstīt vairāk par savu mērogošanas, un, ja jūs esat veikusi jebkāda veida ārpus ieguldījumu, lai augt savu komandu?

Mēs esam komanda, 6, taču mēs cenšamies saglabāt mūsu modeli, kā liesa un ilgtspējīga, cik vien iespējams. Tas nāk no tā, kā mūsu modelis darbojas - arī mūsu galvenais elements. Agrāk Intrade (slavenais fiat prognozes tirgus) bija 24 miljardi ietvaros līgumiem ( "derības," savā mājas lapā)), lai gan tie joprojām nācās izmantot kādu no šīs naudas (un līdz ar to arī darbojas frakcionētu rezerve), lai noturētos, un līdz ar to neizdevās. Tas daļēji izskaidrojams ar to, tie bija rakstīt, fondu, un atrisināt savus līgumus.

Mēs esam nevis koncentrējas uz ēku P2P sistēmu, lai citi to darīt paši, līdz ar to, kāpēc mūsu saimnieki veikt griezienu no izmaksas Tas nozīmē, ka teorētiski, ja mēs apstājās attīstību un mārketingu, mēs varētu darboties ar minimālu pieskaitāmās izmaksas, kā izplatīts platforma.

Tas nozīmē, ka mums ir daži citi savienojumi, kas palīdzētu, tostarp privātā investora, kas mēs esam strādājuši ar pagātnē, un ir plāni, lai nākotnē par nesaistītiem projektiem, kā arī.

Izklausās jums ir komanda, un vēlas veidot kaut ko satriecošu šeit. Vai varat pastāstīt par kādu no turpmākajām funkcijas jūs un jūsu komanda strādā?

Īstermiņa, mūsu mērķis ir turpināt veidot mūsu platformu (drošības, sociālajām mijiedarbībām, UX, uc), un izkļūt no beta.

Vidēja termiņa Mūsu mērķis ir ieviest automatizētu pierādījums-of-maksātspējas pārskatus un rīkus, lai lietotāji justos ērti ar mums nedarbojas (gan uzticību un tehnisku iemeslu dēļ), ar monētām, kā arī darbojas daļveida rezervi kāda iemesla dēļ.

Ilgtermiņa mums ir viens no diviem mērķiem;
2. Pārvietot uz fiat.

Paziņojums par "vai" vietā "un". Tas ir tīša. Mēs šobrīd uzskatu, ka tas ir veids, kā darīt to, ko mēs darām ar pieņemšanu Fiat un darbojas kā DAC. Pieņemot fiat dos nozīmīgu daudzumu, bet darbojas kā DAC ienes ievērojamu (ly vairāk) uzticību, samazina izmaksas, bet arī var samazināt apjomu kā pašreizējā pieejamajiem līdzekļiem padara to daudz vairāk lietotājam nedraudzīgas.

Mēs post pastāvīgus atjauninājumus 2 mūsu pavedieni par reddit.com/r/betmoose- viens ir changelog ar to, ko vietā ir atjaunināta ar to, un otrs ir "Ko mēs strādājam tieši tagad", kas dod ieskatu par ko mēs ēkā / testēšanu, kā mēs runājam. Tāpat mēs turpinām mūsu bitcointalk.org diegu aktuāla. Es varētu pateikt jums vairāk par awesome jauno lietām, mēs esam strādā, bet ar laiku tas kļūst publicēto / lasīt, man ir sajūta, mēs, darba vairāk awesome jauno stuff, tāpēc labākais bet ir pārbaudīt šos 2 avotus. Aptuveni gan, mēs strādājam vairāk sociālo interaktivitāti (piemēram, "aktivitāšu centrs"), minigames par tērzēšanas kastē, un novirzīšanas programmu.

Wow, kļūstot par DAC?!? Vai jūs varat pastāstīt mums savas domas par to, kāpēc jūs varētu darīt, un varbūt skaidrojums mūsu lasītājiem par to, ko DAC ir?

DAC ir diezgan sarežģīts jēdziens, lai sīki apspriestu vienā punktā, bet būtībā, tas ir korporācija bez centralizētu grupas vadītāju. Tā vietā, tas ir vai nu automatizēta balstās uz virkni iepriekš izveidota noteikumiem un vadlīnijām, un / vai lēmumi tiek veikti, izmantojot decentralizētu vadību (vairāki cilvēki) anonīmi.

Ir vērts atzīmēt, ka DAC ir ļoti abstrakti, teorētiskie organizatoriskās konstrukcijas, tiem, kas nav pārbaudīti īsti praksē. BetMoose varētu būt DAC teorētiski. Mēs nevarētu atbilst visām tehniskajām definīcijām, bet decentralizētu īpašumtiesības (veicot ieguldījumus vai citu ceļu), var padarīt to iespējams. Tas ir tādēļ, ka galvenās darbības pēc vietņu admins ilgtermiņa var automatizēt decentralizētā veidā. Darbības, piemēram, pieņemot lēmumu, lai novērstu Atzīmēta saturu, un atrisināt neatrisinātās un strīdīgos likmes tiek primārās uzdevumus.

Līdzekļi tam varētu notikt vairāku parakstu maki kontrolē uzņēmēja, lietotājs un viens, kur atslēga tiek konstatēts, izmantojot vienprātības par šo "kapteinis" Oracles. Tas kļūs BetMoose par decentralizētu līgumu apmaiņu. Kutelīgs daļa ir atrast simtiem, ja ne tūkstošiem (iespējams, būtu daļa no kopējā vietas userbase) šo uzticamo Oracles, kas starpniecību apstrīdētu likmes (kā piemērs), neieviešot uzbrukuma vektori, piemēram Sybil uzbrukumiem (aka 1 fiziska persona, kas darbojas kā 100 Oracles un tādējādi šūpošanos balsojumu).

Kāpēc tas ir? Par zinātni! (Starp citu racionālo biznesa iemeslu dēļ)

Kāda ir viena no problēmām, jūs saskaras ar BetMoose?

Mūsu lielākais izaicinājums (kā citiem P2P platformām) ir lietotāji un apjomu. Tā kļūst vieglāk, kā platforma aug (kā mēs esam, kas ir labi), un tās likmes, kas saņem notiek parasti glabāt notiek ar pieaugošu ātrumu, tomēr, ja jūs esat jauns uzņēmēja bez sākot likviditāti (pat ja jūs varat ir labs bet!), tas var būt izaicinājums, lai iegūtu izšķirošo mazliet sāk likviditāti.

Mēs cenšamies visu iespējamo, lai palīdzētu, bet tas galu galā līdz uzņēmējas vismaz pēc viņa likmi kaut dabūt ārpus acis uz to.

Visbeidzot, mēs esam bijuši saistīti ar kopējo tirgu Bitcoin izmantojot statistiku mazliet no http://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html(as viens piemērs). No mūsu analīzes, mēs uzskatām, ka ~ 500k cilvēki (pie visvairāk), ir Bitcoin, kas ir 0,01 BTC vai vairāk (tikai $ 3). Reāli gan, ka summa ir uz pusi, ja paskatās tos, kas pieder kaut kas vairāk nekā 0,1 BTC. Tātad, pat tad, ja katrs cilvēks, kurš bija Bitcoin izmantoja to mūsu mājas lapā, mēs gribētu būt ne vairāk kā 250 tūkstoši lietotāju.

Kādi ir daži no jūsu mērķiem, ar BetMoose?

Mūsu mērķis kā Bitcoin uzņēmējiem vajadzētu būt, lai vairāk cilvēku Bitcoin ekosistēmu, nevis cīnīties par esošo. Mēs esam radījuši kaut ko, kas nav pieejams vai viegli atkārtot ar Fiat, cerams, lai parādītu spēku Bitcoin un cryptocurrencies kopumā. Mēs arī plānojam dot no bezmaksas monētas jaunajiem lietotājiem (jēgpilnu summu, piemēram, 2-3 $ katrs) - mēs vēlamies kļūt par pirmo, jautri un draudzīgi soli Bitcoin par tiem. Un atšķirībā no krāna, viņi varēs tos izmantot uzreiz. Mēs ceram, ka vairāk cilvēku pievienoties mums mūsu vīziju Bitcoin pieņemšanu.

Vai nesenie nolēmumi Kanādā nekādas ietekmes uz to, ko jūs guys darāt? Es neesmu jurists, bet tas pārliecināts nav šķist tas attiecas, bet vēl joprojām es labprāt dzirdēt par jums un jūsu komandu domas par to un to, ko tas var nozīmēt, ja kaut kas par BetMoose.

Nē bija labs kopsavilkums kaut kur, bet pamatā (pārfrāzēts no kāda cita kopsavilkums):

Ja uzņēmējdarbības modelis ir fiat BTC aizkustinošs maiņas, tad tu esi MSB, un jums ir nepieciešama licence.

Ja jūsu biznesa modelis NAV par pārcelšanos fiat personu personai, un ir Bitcoin veikals, spēles, apkalpošana uc (piemēram BetMoose), tad nekas jāuztraucas par.

Šis lēmums ir par Fiat - Kanādas dolāri ir jurisdikcija Kanādas, tāpēc tie var radīt šo spriedumu.

Tomēr viss, kas teica, mums nav darboties Kanādā (mums ir 2 serverus 2 jurisdikcijās (viens ir bezatteices rezerves, kuras mums nav bijis izmantot vēl)), un mums nav mērķa kanādieši tieši. BetMoose ir tik daudz, "mākonī", kā tas izpaužas, tādēļ nav fiziskas klātbūtnes, ir mūsu stiprā puse. Mēs arī saglabāt anonimitāti tieši šim nolūkam, cenšamies visu atkārtot BTC-e modeli.

Paldies par jūsu laiku Adam! Es nevar gaidīt, lai saglabātu skatīties BetMoose augt!

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas